Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תנו טיפים לשיעור נהיגה ראשון

HUMMER
שימו לב! השרשור הזה בן 7262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איזו מכונית כדאי לי לקנות אחרי הרישיון שכן אני מזכיר אני בן 16 ו7 חודשים?

איך שתוציא רשיון תוכל ללכת לקנות חללית נוסעים תרמו גרעינית. עד אז כבר אפשר יהיה לקנות כאלו ברחוב המסגר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אתה יכול לבנות אחד כזה:

http://www.carsforum.co.il/phpBB2/viewtopic.php?t=33381

חוץ מזה, אתה מודע לכך שעם איך שנראית סדרת ההאמר, ה H-4 בטח יהיה פונטיאק סאנבירד עם צורה של האמר...

זה חירטוט כזה גדול כל ההתלבשות הזו על המוניטין של ההאמר המקורי. יש עולם ומלואו של הבדלים בינו לבין כל ההאמרים אעלק שמבוססים על טנדרים ויוצאים לשוק, למרות שאחרי נסיעות מספר שערכתי בהאמר מקורי אני חייב לציין שאזרח נורמלי בהחלט לא צריך דבר כזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו שאני לא נורמאלי למה כי אני משוגע!!!

ולי יהייה בעתיד האמר אתם עוד תישמעו עלי

ביינתים סוגרים את המים ונלחמים למען עתיד ילדנו.

שוואי-שוואי כפרה.

בשיעור הראשון שלך (לבנאדם שלא נהג לפני כן - כמוני) לאחר השיעור אתה מרגיש כאילו סיימת עתה טיסה קרבית.

זו לא נהיגה שאבא "שם על הברכיים" (כהגדרתך :roll: ).

קלאץ', איתות, מראות, לשים לב, לשמור מרחק, לתכנן את העצירה, אה כן? מה? ברקס! שים לב לרכב מימין, אתה רואה את המשאית שנוסעת אחורה? תגביר מהירות ותעקוף! תתכנן את העצירה! הילוך! הילוך! קלאץ' עד הסוף! לשחרר קלאץ' לאט! למה אתה זורק קלאץ'?! תוריד את הרגל מהבנזין! למה היא רועדת לך?! תמרור עצור! הולך רגל! 80 שקל בבקשה.

זה רק חלק מהחוויות שתעבור (ואל תחשוב שאני מדבר מגבוהה - גם לי אין רישיון כרגע) בשיעור הראשון. אני ערב לכך שאחרי השיעור הראשון אתה תצנח למיטה והדבר האחרון שתחשוב עליו זה קופסאות הפח האלה בעלות הארבעה גלגלים שנקראות "מכוניות".

רק לקראת השיעור ה-3 אתה מתחיל להנות ברמה חלקית מהנהיגה. לאט לאט אתה מחכה לזה במשך כל השבוע, עד שהנהיגה הופכת לדבר העיקרי שמעסיק אותך במשך השבוע. אתה תגלה שזה כמו תראפיה.

לבסוף אתה מתחיל להתלהב ומתאר בפני החברים את ה"תמרונים" שאתה עושה ש-90% מהם זה חראטה.

לקראת הסוף (20 - ) אתה ממש אבל ממש נהנה. אתה אוהב לתת גז בעליות. להרגיש את הטורבו (ככה באוטו של המורה שלי). אתה מצפה בשקיקה להכנס לכביש מהיר ולשחרר כמה סוסים מתוך המנוע. חניות וזינוקים בעלייה אתה קצת פחות אוהב, אבל מתמודדים.

למשך כל תקופת לימוד הנהיגה+תקופת המלווה יש מן הרגשת חרא בסופ"ש - אתה כ"כ רוצה לקחת את היפנוטומטית של אמא ולצאת להרביץ סיבוב. הסיבה שזה מגיע בסופי שבוע (הרגשת הדיכאון תוקפת מהשעה 16:00 אחה"צ עד לקראת 17:00 אחה"צ של מוצאי שבת) היא הסיבה שאין תעסוקה. במשך השבוע אתה מדחיק את הרגש הזה (בגרויות, מבחנים, חברים). הרגש החכם אומר שעדיף לשבת ולחכות בשקט מאשר לחכות עוד 5 או 10 שנים של שלילה. אז אתה בולע את הדיכאון בגאווה ואומר שזה רק עניין של זמן.

רגשות נוספים מתווספים לזה - אתה נוטה להסתכל על כל רכב נוסע (יצרן לא משנה) ככליל השלמות. "הייתי נוסע אפילו על רכב כזה" אתה אומר לעצמך וממשיך ללכת או להסתכל ממרוממי האוטובוס הממוזג של אגד על הבחור ה"בר מזל" שנוהג בסובארו ליאונה 1300 מודל 83. נהגי GMC וואנדורה או ספארי נראים לך האנשים הכי מסודרים בעולם. צעירים שנוהגים באימפרזה - היית מוכר את הכליות שלך להתחלף איתם. אתה פורץ בבכי למראה מאזדה 6 שיוצאת בקיק. ומתנחם בעובדה שאת הלאנטיס או הבלאנו אתה גם תוכל לקחת מתישהו (לא צוינה תקופת זמן ממוקדת - אבל זה בטח יגיע נכון... :roll: (

שיהיה בהצלחה. אבל ביינתים תתרכז איך לנהוג נכון ולעבור תיאוריה וטסט (עדיף במכה ראשונה - כסף לא קטן)

ורק אחרי זה תדבר על רכב. .

מומלץ להתרחק מכל אתר המציע שירותי מחירון - כל עוד אין לך רישיון או אפשרות לממן אחד כזה זה סתם אוכל לך את הבריאות.

*הכותב הינו בחור בן 17 שעדיין לומד נהיגה. כל המקרים שתוארו אכן מתבססים במציאות עד יום זה.

בקרוב הספר האוטוביוגרפי על חייו: "בנפתולי הטמפרה".

tempra-hlx-97-1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת לכתוב בסוף -

מואה-הא-הא-הא-הא-הא-הא!

\

אהבתי :D:D:D:D:D

sound connecting people

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביינתים סוגרים את המים ונלחמים למען עתיד ילדנו.

שוואי-שוואי כפרה.

בשיעור הראשון שלך (לבנאדם שלא נהג לפני כן - כמוני) לאחר השיעור אתה מרגיש כאילו סיימת עתה טיסה קרבית.

זו לא נהיגה שאבא "שם על הברכיים" (כהגדרתך :roll: ).

קלאץ', איתות, מראות, לשים לב, לשמור מרחק, לתכנן את העצירה, אה כן? מה? ברקס! שים לב לרכב מימין, אתה רואה את המשאית שנוסעת אחורה? תגביר מהירות ותעקוף! תתכנן את העצירה! הילוך! הילוך! קלאץ' עד הסוף! לשחרר קלאץ' לאט! למה אתה זורק קלאץ'?! תוריד את הרגל מהבנזין! למה היא רועדת לך?! תמרור עצור! הולך רגל! 80 שקל בבקשה.

זה רק חלק מהחוויות שתעבור (ואל תחשוב שאני מדבר מגבוהה - גם לי אין רישיון כרגע) בשיעור הראשון. אני ערב לכך שאחרי השיעור הראשון אתה תצנח למיטה והדבר האחרון שתחשוב עליו זה קופסאות הפח האלה בעלות הארבעה גלגלים שנקראות "מכוניות".

רק לקראת השיעור ה-3 אתה מתחיל להנות ברמה חלקית מהנהיגה. לאט לאט אתה מחכה לזה במשך כל השבוע, עד שהנהיגה הופכת לדבר העיקרי שמעסיק אותך במשך השבוע. אתה תגלה שזה כמו תראפיה.

לבסוף אתה מתחיל להתלהב ומתאר בפני החברים את ה"תמרונים" שאתה עושה ש-90% מהם זה חראטה.

לקראת הסוף (20 - ) אתה ממש אבל ממש נהנה. אתה אוהב לתת גז בעליות. להרגיש את הטורבו (ככה באוטו של המורה שלי). אתה מצפה בשקיקה להכנס לכביש מהיר ולשחרר כמה סוסים מתוך המנוע. חניות וזינוקים בעלייה אתה קצת פחות אוהב, אבל מתמודדים.

למשך כל תקופת לימוד הנהיגה+תקופת המלווה יש מן הרגשת חרא בסופ"ש - אתה כ"כ רוצה לקחת את היפנוטומטית של אמא ולצאת להרביץ סיבוב. הסיבה שזה מגיע בסופי שבוע (הרגשת הדיכאון תוקפת מהשעה 16:00 אחה"צ עד לקראת 17:00 אחה"צ של מוצאי שבת) היא הסיבה שאין תעסוקה. במשך השבוע אתה מדחיק את הרגש הזה (בגרויות, מבחנים, חברים). הרגש החכם אומר שעדיף לשבת ולחכות בשקט מאשר לחכות עוד 5 או 10 שנים של שלילה. אז אתה בולע את הדיכאון בגאווה ואומר שזה רק עניין של זמן.

רגשות נוספים מתווספים לזה - אתה נוטה להסתכל על כל רכב נוסע (יצרן לא משנה) ככליל השלמות. "הייתי נוסע אפילו על רכב כזה" אתה אומר לעצמך וממשיך ללכת או להסתכל ממרוממי האוטובוס הממוזג של אגד על הבחור ה"בר מזל" שנוהג בסובארו ליאונה 1300 מודל 83. נהגי GMC וואנדורה או ספארי נראים לך האנשים הכי מסודרים בעולם. צעירים שנוהגים באימפרזה - היית מוכר את הכליות שלך להתחלף איתם. אתה פורץ בבכי למראה מאזדה 6 שיוצאת בקיק. ומתנחם בעובדה שאת הלאנטיס או הבלאנו אתה גם תוכל לקחת מתישהו (לא צוינה תקופת זמן ממוקדת - אבל זה בטח יגיע נכון... :roll: (

שיהיה בהצלחה. אבל ביינתים תתרכז איך לנהוג נכון ולעבור תיאוריה וטסט (עדיף במכה ראשונה - כסף לא קטן)

ורק אחרי זה תדבר על רכב. .

מומלץ להתרחק מכל אתר המציע שירותי מחירון - כל עוד אין לך רישיון או אפשרות לממן אחד כזה זה סתם אוכל לך את הבריאות.

*הכותב הינו בחור בן 17 שעדיין לומד נהיגה. כל המקרים שתוארו אכן מתבססים במציאות עד יום זה.

בקרוב הספר האוטוביוגרפי על חייו: "בנפתולי הטמפרה".

קבל :mm_yeah:

לא הייתי יכול לנסח את זה יותר טוב בעצמי !

אני הייתי בדיוק במצב שלכם.....עברתי את כל התהליך הזה ...... להתמוגג מול כל רכב שעובר ולהתפלל שיום אחד אני אוכל לעבור את הטסט כדי לנסוע באחד כזה ללא קשר לאיזה רכב זה בכלל....

אבל אתם תראו שיום אחד זה יקרה ואתם תקבלו רשיון ויהיה לכם רכב והכל רק עניין של תרגול וזמן.

אני ממליץ לך לקחת כמה שיעורים משהו כמו 5-10 וגם לשאול את המורה שלך על כל תמרור לא מובן או התנהגות בדרך או כל דבר אחר ואז לחזור הביתה ישר לספרי התאוריה, לחרוש טוב טוב ואז לגשת ופשוט לגמור עם המבחן הזה שלדעתי הוא ממש שטותי ומאוד מאוד קל , ואז לגשת למבחן האמיתי ... למעשי... הטסט המפחיד שלכולם רועדים הביצים ממנו (ואל תגידו שלא).

ואז פשוט לנהוג כמו שצריך ולעבור אותו :wink:

אני אישית עברתי את התאוריה הראשונה ואת הטסט השלישי , אין מה להתגאות בטסט שלישי אבל לפחות קיבלתי כבר את הרשיון וב"ה כאשר יגמר לי המלווה אני מתכנן לקנות לי איזו פיאט קטנה.....תזכירו לי לצפצף לכם כשאראה מנסים לעקוף אותי ואני מדגיש מנסים :vamp:

בהצלחה לכולם עם הרשיון :king:

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...