Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור על איך נתתי לבן אדם זר 100 שקל

Mafteah
שימו לב! השרשור הזה בן 4838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוא נגיד את זה ככה ,עזרת לבנאדם, בין אם זה לחזור הבייתה ובין אם זה לקנות אצבע.

תחושת הסיפוק שלך מוצדקת בהחלט ,במיה ויתברר כי רימו אותך אתה לא צריך להתאכזב ,כי השלכה רעה לא מבטלת את זה שהמעשה שעשית היה טוב.

שבת שלום.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש זוג שעושה את זה על בסיס קבוע באיזור הצפון.

בדיוק המאפיינים שציינת.

חפש באינטרנט ותמצא על זה חומר - היה בטלויזיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כחודש קרה לי מקרה זהה עם שתי נשים בתחנת הדלק שבמחלף הסירה. נסעו בפיאט טמפרה וביקשו מספר שקלים כדי לתדלק. שאלתי אותן לאן הן צריכות להגיע, וכשהתברר שמדובר ביעד לא רחוק (לא זוכר עכשיו איפה), שלפתי את הכרטיס ותדלקתי להן 20 ש"ח על חשבוני.

מובן שגם הן הבטיחו להחזיר לי את הכסף, אבל לא טרחו לקחת פרט מזהה כלשהו ממני. נו שוין, שיהיה להן לבריאות.

לאחר שהתדלוק הסתיים, הן באמת הניעו ונסעו מהתחנה, מה שמחזק אצלי את ההשערה שהן לא שיקרו.

תרגיש טוב עם עצמך על כך שעשית מעשה טוב.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אני אספר לכם מקרה הפוך שקרה לי.

לפני פחות מחודש אני חוזר מהצבא על האופנוע (מרחק של 15 קילומטר) אני על סף הטיפה האחרונה של הדלק, מגיע לתחנה דלק מנסה לתדלק מהכרטיס, רושם שאין לי אישור. לא מבין כל כך מה הולך ולמה זה קורה, אולי בעיה במכונה.. נכנס למנטה מבקש לתדלק ב20 שקל. שוב, הכרטיס לא עובר. אני בלי שקל בארנק ואין מצב שאני מצליח להגיע הביתה. בזמן שאני במנטה מתקשר לאמא לחשוב על פתרון. אני שואל את הקופאי אם אפשר לתת את הכרטיס אשראי של אמא שלי בטלפון שאוכל לתדלק, אומר לי שאין אפשרות. חושב מה לעשות פתאום אישה ששמעה את השיחה נגשה אליי ובאה לתת לי 20 שקל. אני כמובן סירבתי אבל היא לא וויתרה, במשך כמה דקות אני מתווכח איתה שאני לא מוכן לקחת את הכסף. היא פשוט שמה את זה על השולחן והלכה.. רצתי אחריה אמרתי שאני לא יכול לקחת את הכסף אבל היא לא הקשיבה ואמרה לי גם לי יש בן חייל זה בסדר..

נכנסה לאוטו ואומרת לי זה לא בשבילך זה בשבילי. ומתחילה לנסוע.. אני כמובן צועק לה תודה רבה ועומד המום ממה שקרה.

לא הספקתי לקחת ממנה פרטים לא כלום.

לבסוף תדלקתי והגעתי הביתה בשלום בזכותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סתם מחלק תכשטים בחינם בשווי מאות שקלים,אבל זה בגלל שאני דפוק בראש ואוהב לעשות לנשים אחרי יום קשה נעים בלב.

בכל אופן כמו שנאמר מעלי,המעשה שלך היה אצילי,וגם אם "נדפקת" הקארמה שלך נשארה טובה.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית מעשה טוב וכל השאר לא משנה.

אתה לא עושה מעשה טוב בשביל אחרים אתה עושה מעשה טוב בשביל עצמך, תהיה שלם עם ההחלטה שלך ותהיה שמח :)

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק לקרוא את התגובות שלכם

כי גם לי זה קרה ולא פעם ולא פעמיים.

100 שקל עוד לא ביקשו ממני אבל 15-30 כן ביקשו.

למען האמת כל פעם נתתי, ומן הסתם יש בי את החשדנות שזאת חרטה אבל מצד שני עובר לי בראש נו שיהיה, כולה כמה שקלים,אבל אם זה באמת נכון אז היה שווה את זה.

אז לא נורא שהפרזיטים שמרמים יחיו עם הבושה ומי שבאמת דובר אמת אז שיהיה לו לבריאות ושיסע לשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי מקרה שחייל ניגש אלי וביקש 5 שקל לקנות אוכל בתחנה המרכזית של ת"א וטען שגנבו לו את הארנק והפלאפון ושהוא לא אכל מהבוקר, קניתי לו מנה שווארמה והוא רשם את המס' פלאפון שלי ואני "ידעתי" שהוא לא ייתקשר אבל הרגשתי טוב עם עצמי.

יומיים אחר כך הוא היתקשר וביקש את הכתובת שלי לשלוח לי את החוב.

במעטפה שקיבלתי ממנו היו 500 ש"ח במזומן ומכתב תודה, מסתבר שהוא מבית אמיד והסיפור היה אמיתי :-P

:lol:

סיפור מקסים !

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מצדך,אני מאמין שתקבל את הכסף בחזרה.גם הוא השאיר לך את המס׳ פלאפון שלו.

יוצא לי לעבור הרבה בתחנות מרכזיות ומעצבן לראות תמיד את אותם פרצופים ״נתקעתי בלי כסף,יש לך כמה שקלים לאוטובוס?״בלי בושה מבקשים כסף אפילו מחיילים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה לא חסרות פעמים שמישהו באמת ובתמים נתקע (ויש כאלה ששומרים כמה שקלים במזומן וכרטיס אשראי נוסף באוטו בדיוק למצבים כאלה..) אבל מהכרותי במשך שנה וחצי את תחום התדלוק, שמתי לב שהרוב המוחלט זה סתם אוכלי חינם.

היה בחור על פיג'ו סדאן כלשהי (405 נראה לי?) פעם בשבועיים היה מגיע, מעמיד את הרכב שלו בעמדה של השירות העצמי ומחכה שיגיעו אנשים שהוא יכול לספר להם סיפורי אלף לילה ולילה כדי שיתדלקו לו. (באר-שבע נורא פופולרית בקטע הזה)

ככה או ככה, 100 שקל זה לא סיפור. יכול להיות שתקבל בחזרה. יכול להיות שהם כבר הופקדו בבנק הלאומי של באר שבע.

בכל אופן - זה סופש, יש דברים יותר יפים בחוץ..:-)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לשתף אותכם גם בסיפור קטן שיהיה לי.

לפני כמה חודשים נכנסתי לתחנת הדלק לתדלק, כעבור מ"ס דקות ירדו שתי נשים ממונית, והלכו להוציא כסף מהאשראי ביילו של תחנת הדלק, אני כבר הייתי בפנים שהם הגיעו ליילו , הכרטיס שלה לא משך לא כסף, והנהג מונית מצפצץ בחוץ ואומר להם מה נהיה, באותו הרגע שראיתי אותה נלחצת וראיתי שלא יצא לה כסף ישר הבאתי לה כסף למונית+ ליציאה שלה, היא רצתה להוציא 200 ש"ח , הבאתי לה 200 , אבל חששתי באותו הרגע אבל אמרתי אני עושה את זה למטרה טובה, החלפנו מספרים,

יום למחרת היא פגשה אותי והביאה לי את הכסף, ההכרת תודה שלה ממש הספיקה לי.

היה ממש כיף לדעת שיש אנשים נחמדים בעולם.

W520 Alpine. Focal Utopia Mid. Focal utopia tweeter. Focal Utopia Woffer. JBL MS-8. Celestra -DA2K.tru- super billet 6 . 33KX Focal.

by: 2 xs-power

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, בשום מקרה לא יצאת פראייר,איך חיים הכט אומר: "יצאת צדיק".

אני מסכים.

ייתכן שמי שלווה ממך, אכן יחזיר את ההלוואה, ואם לא - מי שבשמיים יתחשבן איתו.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לשתף אותכם גם בסיפור קטן שיהיה לי.

לפני כמה חודשים נכנסתי לתחנת הדלק לתדלק, כעבור מ"ס דקות ירדו שתי נשים ממונית, והלכו להוציא כסף מהאשראי ביילו של תחנת הדלק, אני כבר הייתי בפנים שהם הגיעו ליילו , הכרטיס שלה לא משך לא כסף, והנהג מונית מצפצץ בחוץ ואומר להם מה נהיה, באותו הרגע שראיתי אותה נלחצת וראיתי שלא יצא לה כסף ישר הבאתי לה כסף למונית+ ליציאה שלה, היא רצתה להוציא 200 ש"ח , הבאתי לה 200 , אבל חששתי באותו הרגע אבל אמרתי אני עושה את זה למטרה טובה, החלפנו מספרים,

יום למחרת היא פגשה אותי והביאה לי את הכסף, ההכרת תודה שלה ממש הספיקה לי.

היה ממש כיף לדעת שיש אנשים נחמדים בעולם.

היא בטח הייתה ממש כוסית . :)

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...