Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי את ה'ספארק' שלי

Guest רונן יצחק
שימו לב! השרשור הזה בן 4832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, קראתי את כל השרשור, ובאמת שלקח לי זמן.

אני אוהב מכוניות קטנות וישלי חיבה למנועי 3 צילנדר וזכרונות מתוקים מסוויפט 88 וסיריון 99.

הדעה שלי על הספארק:

הפרונט יפה, בעל עיצוב שלם, השחור הזה ליד בית הפנס קצת צועק "זול", מהצד דברים מתחילים להיראות אחרת, עדיין חביבה למראה ומשהו שממש חרה לי זה הגלגלים המגעילים האלה שנראים פחות טוב מהגלגל ספייר שיש לי באוטו, ז"א מה הם עשו שמה בדייהולט? לקחו תבנית של עוגה והלחימו לחישוק?? ג'אנט פח רגיל וטאסות יראה יותר טוב.

מאחור לא אהבתי בכלל, זה ממש מזכיר לי את האוואו 5 דלתות, או אולי אוואו 4 דלתות שנכנסה בה משאית מאחור, לא מסתדר וחסר פרופרציה בעין.

עיצוב הפנים חביב, אני לא אוהב את הנטיה של יצרנים רבים לעשות מערכות בילט אין בצורות משונות שאפילו מתאם לHU אפטר מרקט יהיה בעיה לשים.

מבחינת תמחור ותמורה אני חושב שהרכב נותן תמורה מצויינת ביחס למחיר בשוק הישראלי, אישית הייתי קונה פנדה (שלמרות גילה המופלג נראית יותר בוגרת ופחות מצועצעת) או איזו סופר מיני בת שנתיים.

לכל המזמינים, תתחדשו, תסעו בזהירות ותהנו.

הצבע השחור הולם כל רכב במקרה של הספארק זה גורם להרבה חלקי פלסטיק שחורים להיבלע בצבע מה שגורם לרכב להראות פחות זול, בכללית כל צבע מתאים לרכב שהחיבה האישית שלי היא השחור והירוק.

לגביי הפחד ממכונית שחורה וניקיון, לי יש רכב לבן, אני צריך לנקות אותו פעמיים בשבוע כי כל הזמן יש עליו אבק וחרא של ציפורים, לא משנה מה הצבע, רכב מלוכלך הוא רכב מלוכלך וזה תלוי כבר בסביבה שסה הרכב נמצא , יש לי בבית את הצבעים הנ"ל: שנהב פנינה, לבן, אפור כהה, ירוק, כחול, שמפניה ושחור. על כולם רואים לכלוך די מהר.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 423
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טוב, קראתי את כל השרשור, ובאמת שלקח לי זמן.

אני אוהב מכוניות קטנות וישלי חיבה למנועי 3 צילנדר וזכרונות מתוקים מסוויפט 88 וסיריון 99.

הדעה שלי על הספארק:

הפרונט יפה, בעל עיצוב שלם, השחור הזה ליד בית הפנס קצת צועק "זול", מהצד דברים מתחילים להיראות אחרת, עדיין חביבה למראה ומשהו שממש חרה לי זה הגלגלים המגעילים האלה שנראים פחות טוב מהגלגל ספייר שיש לי באוטו, ז"א מה הם עשו שמה בדייהולט? לקחו תבנית של עוגה והלחימו לחישוק?? ג'אנט פח רגיל וטאסות יראה יותר טוב.

מאחור לא אהבתי בכלל, זה ממש מזכיר לי את האוואו 5 דלתות, או אולי אוואו 4 דלתות שנכנסה בה משאית מאחור, לא מסתדר וחסר פרופרציה בעין.

עיצוב הפנים חביב, אני לא אוהב את הנטיה של יצרנים רבים לעשות מערכות בילט אין בצורות משונות שאפילו מתאם לHU אפטר מרקט יהיה בעיה לשים.

מבחינת תמחור ותמורה אני חושב שהרכב נותן תמורה מצויינת ביחס למחיר בשוק הישראלי, אישית הייתי קונה פנדה (שלמרות גילה המופלג נראית יותר בוגרת ופחות מצועצעת) או איזו סופר מיני בת שנתיים.

הצבע השחור הולם כל רכב במקרה של הספארק זה גורם להרבה חלקי פלסטיק שחורים להיבלע בצבע מה שגורם לרכב להראות פחות זול, בכללית כל צבע מתאים לרכב שהחיבה האישית שלי היא השחור והירוק.

לגביי הפחד ממכונית שחורה וניקיון, לי יש רכב לבן, אני צריך לנקות אותו פעמיים בשבוע כי כל הזמן יש עליו אבק וחרא של ציפורים, לא משנה מה הצבע, רכב מלוכלך הוא רכב מלוכלך וזה תלוי כבר בסביבה שסה הרכב נמצא , יש לי בבית את הצבעים הנ"ל: שנהב פנינה, לבן, אפור כהה, ירוק, כחול, שמפניה ושחור. על כולם רואים לכלוך די מהר.

אני מקבל את הדעה שלך בנושא רק שקצת מציק לשמוע את כולם מדברים על דייהולט...

חברים, המותג הזה הוכחד לפני מספר שנים. כל הרכבים שיוצאים היום מקוריאה מוצלחים. ראו ערך יונדאי שדווח היום שהשאירה את מאזדה מאחור במכירות רכבים.

דייהולט הוא מושג שהצחיק פעם והיום אפילו לא מעלה חיוך.

כל הרכבים המשווקים בישראל בטווח המחירים של עד 130000 ש"ח הם עם פלסטיקה לסוגיה.

כל השאר שאלה של טעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם לידיעה יונדאי כבר ממזמן מיצרים בסין.....

היונדאי שלי מסוף 2009 ויוצרה בדרום קוריאה...

אבל זה לא משנה את העובדה שגם משם מגיעים רכבים סבירים ביותר.

לא BMW אבל מספיקים ומספקים בהחלט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם העסקה שלך כוללת טריד אין זה אומר שהם גם בכל 1 לחודש מקזזים לך את מחיר הטריד אין שהוצע בגלל הפרשי מחירון?

תהיה לך בעיה אם הרכב לא ימסר עד הטסט, זה יאלץ אותך למסור להם אותו שבוע קודם (או יומיים קודם), זה הרי לא רק עניין האגרה, לך תדע מה ימצאו בטסט וכמה יעלה לתקן.

תהיה להם בעיה, ידוע להם שהטסט נגמר ב12.5, הצילום של הרשיון רכב אצלהם והם גם שאלו אותי, מועד האספקה כפי שרשום בהזמנה הינו אפריל! מכאן ואילך הם יצטרכו למצוא דרך לפתור את הנושא.

מעבר לכך, מחירו של הרכב נסגר כאשר נסגרה ההזמנה ומכיוון שערכו גם ככה לא גבוה (פיאט פונטו שלפי לוי יצחק חודש פברואר היה 6500 ש"ח, לא מצדיק בכלל במיוחד לא את הרכב שלי אישית בגלל כל ההשקעה אבל זה כבר לנושא אחר), אז המחיר נקבע מראש, לא דובר על ירידת מחיר עם המחירון ולא דובר על בדיקה לעשות, שוב בגלל המחיר הזניח יחסית של הרכב, לעומת זאת לטרייד אין לרכב אחר (במקרה אחר, של אבא שלי) מזדה 3, הוא התבקש לעשות בדיקה וכמובן שעניין המחירון יכול כאן.

בכל מקרה, נקווה לטוב ושלא ניכנס בכלל לעניינים האלה והרכב יסופק בזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשראיתי את מדבקת ה-OK על החלון, נזכרתי בדייהו רייסר שאבא שלי הזמין חדשה ב-1994.

אחחח דייהו :lol:

אין ספק שזה הרכב הכי מעוצב בקטגוריית המיני, אבל הוא לא חסכוני. לא התרשמתי לחלוטין ממבחן ה"אילת ובחזרה".

עם הפונטו 60 כ"ס שלי הגעתי עד אילת מהקריות ועוד נשאר שפע של דלק כדי להסתובב אילת - וגם אחרי כל ההסתובבות באילת במשך 3 ימים לא הצלחתי להגיע למצב שנשרף טנק מלא. סה"כ הרכב צריך 1:17.5, כאשר המזגן לא חדל לעבוד אפילו לא לשניה אחת. אז מה השוס בדיוק במיני הזו, אם היא לא מתקרבת לצריכת דלק של 1:20?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקבל את הדעה שלך בנושא רק שקצת מציק לשמוע את כולם מדברים על דייהולט...

חברים, המותג הזה הוכחד לפני מספר שנים. כל הרכבים שיוצאים היום מקוריאה מוצלחים. ראו ערך יונדאי שדווח היום שהשאירה את מאזדה מאחור במכירות רכבים.

דייהולט הוא מושג שהצחיק פעם והיום אפילו לא מעלה חיוך.

כל הרכבים המשווקים בישראל בטווח המחירים של עד 130000 ש"ח הם עם פלסטיקה לסוגיה.

כל השאר שאלה של טעם.

אין שום דבר רע בשם דייהולט, מבחינתי זה מתייחס לרכבי הקונצרן שמגיעים מקוריאה ולי אין שום דבר נגד רכבים קוראנים, להפך, אני מעריך מאוד את קפיצת המדרגה וההתקדמות הרבה שיונדאי\קיה מבצעת.

אין קשר בין מכירות לאיכות, ע"ע אוואו (כמה בא לי לרשום פאסאט).

זה לא עידן הדינזוארים, שברולט רכשו את דייהו, החברה נשארה באותו המקום, העובדים נשארו אותם עובדים, העיצוב ממשיך באותה הדרך רק נוסף סמל\גריל של GM, השם שונה אבל מתחת למעטפת, זאת דייהו ולא משנה אם ישנו את השם לרולס רויס.

ואין בזה שום דבר רע

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest רונן יצחק
אחי , תודה רבה רבה על העדכון .

ולגביי התאריך .... מהפה שלך לאוזן של הקפטן של האוניה , אתה לא מבין כמה אני כבר מחכה לזה .

מישהי שהגיעה אליי דרך הפייסבוק של שברולט, אמרה שקיבלה עדכון שהרכב שלה כבר בארץ.

אגב, היא ממש חולת הגה זאתי, ומצפה מאוד ל'ספארק' שלה גם כן, ממש מתלהבת מ"ספארקי" (חחח). אבל אם היה לה תקציב גדל יותר היא הייתה בוחרת בטויוטה. עדיין, היא מתלהבת מהספארק כי התמורה שלו לכסף היא הכי קרובה לרכבים היקרים יותר, והיא ניסתה ובדקה.

האוניה נכנסה לארץ ב-28 למרץ.

אני אקבל את הרכב ביום חמישי הקרוב סוף סוף:grin:

זה אותו משלוח של אותה ידידה. תתחדש! 8)

בעקבות הת'רד הפעיל הזה וכמה תמונות שהועלו פה, חשבתי שאולי תרצו לראות את כל הצבעים (ואולי לעזור) ובטח חלקכם ישמח לראות את רכבו הקרב.

הבנתי שלא כדאי להתקרב לאדום, בגלל האקלים בארץ (צבע שלא יישמר טוב). ואני לא אוהב צבעים אפרוריים לרכב הספציפי הזה. אני חושב שהירקרק יפה, אבל הכחול יותר.

ותודה על התמונות. אוסף של ספארקיות סקסיות. מגרה 8)

מה זה ? אף אחד לא הזמין עם ג'אנטים מגנזיום ? (-:

כל המכוניות מגיעות ללא ג'אנטים מגנזיום - הם יורכבו בסוכנויות עצמן לפני המסירה.

תודה, בנצי.

אין ספק שזה הרכב הכי מעוצב בקטגוריית המיני, אבל הוא לא חסכוני. לא התרשמתי לחלוטין ממבחן ה"אילת ובחזרה".

18 ליטר ל-1 ק"מ, במשולב, זה לא מספיק מרשים לרכב עם 82 כ"ס? :)

זה גם לא הרכב, אלא סגנון הנסיעה. אני נוהג ממש רגוע עם הדוושות, ואפילו צולח מרחקים בלי נגיעה בדוושת הגז כלל, הרכב ממש מחליק (לא הגלגלים!) על הדרך בלי לאבד מאוד ממהירותו. אני אעמיד זאת פעם במבחן צריכה ואעדכן אתכם, לדעתי אני יכול לעבור את נתון ה-18, וזכור שרכב חדש בכל מקרה צורך יותר.

עם הפונטו 60 כ"ס שלי הגעתי עד אילת מהקריות ועוד נשאר שפע של דלק כדי להסתובב אילת...

אתה משווה 60 כ"ס ל-82 של ספארק? הכל צריך להילקח בהקשר הנכון :)

זה לא עידן הדינזוארים, שברולט רכשו את דייהו, החברה נשארה באותו המקום, העובדים נשארו אותם עובדים, העיצוב ממשיך באותה הדרך רק נוסף סמל\גריל של GM, השם שונה אבל מתחת למעטפת, זאת דייהו ולא משנה אם ישנו את השם לרולס רויס.

בנצי, אתה לא יכול לקבוע דבר כזה בלי להיות חלק מהחברה ולהיות עד לתהליכים בתוכה. ההנהלה היא אחרת, מן הסתם שברולט היא הראש החדש ומדיניות חדשה קיימת. אני מניח שנעשו העברות עובדים ממקום למקום, הכשרות וכן הלאה, וגם הציוד השתכלל. אין פה מקרה של קנייה של חברה והכל נשאר אותו הדבר חוץ מהסמל, זה לא הגיוני מבחינתה של שברולט, הרי כדי שהרכישה תהיה כדאית היא מוכרחה לבצע שינויים מהותיים בחברה בעייתית, אחרת היא תפסיד. אין שום היגיון עסקי בקביעה שהכל נשאר אותו הדבר. תראה לי מקור שקובע שכל העובדים, הציוד והמדיניות נותרו אותו הדבר, ולא חל שום שינוי.

ה'ספארק' רצה כבר כשנתיים בשוק העולמי, והביקורות הן מאוד חיוביות, גם של מערכות רכבים נחשבות. אני לא בטוח שרכב של דיהו היה זוכה לאותה הערכה על סמך אותו פרק זמן.

תיהנו, חברה, והיאזרו בסבלנות להגעה. ההמתנה רק מעוררת את הציפיות. תקופת המלווה שלי, אגב, תסתיים ב-24 בחודש הזה, אז אפשר לומר שגם אני בתקופת המתנה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The Wizard - כל הכבוד על ההשקה!

חייב לציין שהצבעים נראים שונים בתמונות האמיתיות מאשר בתמונות של הסוכנות.

לכל מי שמקבל את הספארק בימים הקרובים - תתחדשו!

מחכה כבר שהספינה של אפריל תגיע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The Wizard - כל הכבוד על ההשקה!

חייב לציין שהצבעים נראים שונים בתמונות האמיתיות מאשר בתמונות של הסוכנות.

לכל מי שמקבל את הספארק בימים הקרובים - תתחדשו!

מחכה כבר שהספינה של אפריל תגיע...

הספינה של אפריל היא למי שהזמין את הרכבים בחודש מרץ ?

מתי אתה הזמנת את הרכב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי, אתה לא יכול לקבוע דבר כזה בלי להיות חלק מהחברה ולהיות עד לתהליכים בתוכה. ההנהלה היא אחרת, מן הסתם שברולט היא הראש החדש ומדיניות חדשה קיימת. אני מניח שנעשו העברות עובדים ממקום למקום, הכשרות וכן הלאה, וגם הציוד השתכלל. אין פה מקרה של קנייה של חברה והכל נשאר אותו הדבר חוץ מהסמל, זה לא הגיוני מבחינתה של שברולט, הרי כדי שהרכישה תהיה כדאית היא מוכרחה לבצע שינויים מהותיים בחברה בעייתית, אחרת היא תפסיד. אין שום היגיון עסקי בקביעה שהכל נשאר אותו הדבר. תראה לי מקור שקובע שכל העובדים, הציוד והמדיניות נותרו אותו הדבר, ולא חל שום שינוי.

ברור שיכול להיות שינוי , תראה את יונדאי וקיה, שלפני 15 שנה יצרו מכוניות נחותות בדיוק כמו דייהו של אותה תקופה. יצרני הרכב הקוראינים ביצעו קפיצת מדרגה ענקית.

אני מאמין שנשארו אותם עובדים במפעל דייהו, זה ששברולט קנו אותם לא אומר שהם הביאו עובדים אמריקאים למפעל.

וסתם כדי לחדד את הנקודה, אתה נוהג על דייהו מאטיז שעברה RE-BADGE די מינורי :)

זה לא פוטושופ :

2010-Daewoo-Matiz-Creative-Cockpit-View-588x441.jpg

2010-Daewoo-Matiz-Creative-Front-Angle-Picture-588x441.jpg

והנה קצת מידע על המנוע :

Daewoo S-TEC engine

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...