Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי את ה'ספארק' שלי

Guest רונן יצחק
שימו לב! השרשור הזה בן 4832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באמת שהרכב מאוד חמוד, הייתי אומר שמושלם לנהגים חדשים\צעירים, וכמובן לבחורות.:-P

הפסים למעלה בגג מוסיפים המון, רק חסרון אחד לדעתי, הגלגלים מקטינים עוד יותר את הרכב.:|

והפנסים מקדימה, מזכירים את הפנסים של מאזדה 3 החדשה, רק יותר גדולים.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 423
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עזוב ירידת ערך ,איך אומרים הנבואה ניתנה ל....

בכל מקרה מה שאותי מעניין מה יהיו מחירי החלפים והטיפולים,

מפני ש UMI ידועים בעלויות גבוהות ביחס למתחרות באותה הקטגוריה [לי ספציפית היתה בעיה עם אופל אסטרה].

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest רונן יצחק

רונן יצחק,אם ככה אז יש לי מישהי להכיר לך. אמנם בהתחלה אתה נבהל ממנה פנים מול פנים אבל כשאתה מתרגל לפרופיל אתה מבין שמדובר בצורה מיוחדת. מבט מקדימה, מאחורה או מזווית, היא סקסית.

אבל הספארק לא מכוערת, גם לא בפרופיל, היא חמודה מאוד. היא פשוט נראית יוצאת דופן בפרופיל, וזה עומד לזכותה לאחר שזה מחלחל.

ואל תקביל משיכה של מכוניות אל משיכה אל בני אדם (אני יכול לאהוב מכוניות כהות, אבל לא להימשך אל בחורות כאלה).

תתחדש ותהנה ותבין שאי אפשר לפתוח שרשור ולצפות רק להודעות מפרגנות.

זה שיש לך דעה שונה זה בסדר גמור מבחינתי, זה לא סותר את רצוני לחדד ולומר את דעתי - צפה לכאלה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכוערת בעינייך, ואת האמת גם בעיניי לא, הכי חשוב שביצעת רכישה חכמה לדעתי ועוד יותר חשוב שאתה נהנה מהרכב ומתלהב ממנו.

תתחדש וסע בדרכים טובות

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו קרא ממון היום ? ספארק מקום ראשון במבחן.

אין ניצחון בדלק אבל נראהממש ממש טוב מכל הבחינות.

אז אולי תספרו מה אמרו שם, לטובת אלה שאין להם את ממון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שמדובר בגרסא מודפסת של זה? --> http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4035141,00.html

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אולי תספרו מה אמרו שם, לטובת אלה שאין להם את ממון?

בדקו מבין 5 רכבים, איזה רכב מגיע את אילת ובחזרה לתל אביב במיכל אחד עם דגש על הנוחות האיבזור ועוד כמה דברים.

ספארק לא הגיע עד תל אביב אלא עד צומת יבנה. עשתה 1:16 , אבל לקחה את המקום הראשון בזכות האיבזור.

שברולט ספארק 2011

הרדיו רק בעייתי

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקו מבין 5 רכבים, איזה רכב מגיע את אילת ובחזרה לתל אביב במיכל אחד עם דגש על הנוחות האיבזור ועוד כמה דברים.

ספארק לא הגיע עד תל אביב אלא עד צומת יבנה. עשתה 1:16 , אבל לקחה את המקום הראשון בזכות האיבזור.

תודה.

סתם מסקרנות, אילו מכוניות כן הגיעו לתל אביב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"פ הכתבה בממון- ידיעות אחרנות

אכן הספארק לא הגיעה עד תל אביב חזרה אבל עשתה 1:18 (ולא כפי ש- orennabel כתב שהיא עשתה 1:16) בנסיעה רגילה ולא בניסיון לחסוך בדלק.

אם אני זוכר נכון כל הרכבים שהשתתפו בנסיעה הגיעו לת"א חזרה מלבד הספארק והיונדאי הI10.

היונדאי הציגה את הניתונים הכי מאכזבים לטענתם 1:16.

לשברולט הם קראו "עגלה" כי למרות הניתונים היבשים שיש לה 82 כ"ס וכו' היא כנראה לא הציגה ניתונים טובים מהאחרות.

בשורה סופית היא זכתה במקום הראשון בתחרות הסופית מול הפיאט והיונדאי וזכתה בזכות האיבזור.

אם תרצו אוכל לסרוק לכם את הכתבה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הספארק לא הגיעה עד תל אביב חזרה אבל עשתה 1:18 (ולא כפי ש- orennabel כתב שהיא עשתה 1:16) בנסיעה רגילה ולא בניסיון לחסוך בדלק.

אם אני זוכר נכון כל הרכבים שהשתתפו בנסיעה הגיעו לת"א חזרה מלבד הספארק והיונדאי הI10.

לשברולט הם קראו "עגלה" כי למרות הניתונים היבשים שיש לה 82 כ"ס וכו' היא כנראה לא הציגה ניתונים טובים מהאחרות.

בשורה סופית היא זכתה במקום הראשון בתחרות הסופית מול הפיאט והיונדאי וזכתה בזכות האיבזור.

אתה צודק, טעות שלי.

תעלה בבקשה את הכתבה. תודה.

שברולט ספארק 2011

הרדיו רק בעייתי

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור,הספארק נותנת את התמורה הטובה ביותר בסגמנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...