Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח משטרה שלא בצדק על דיבור בפלאפון ?! מה עושים ???

שימו לב! השרשור הזה בן 4820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אי ציות לחוק זה משהו אחר, אבל לקבל דוח על משהו שלא עשיתי זה כבר מעצבן, אני מציית תמיד לחוק, עוצר בעצור וכו... לגבי דוח של 1000שח. שזה סכום אסטרונומי לשכיר מן המינין , על משהו שלא עשיתי זה ממש לא לטחון מים.מקווה לטוב.. וכמו שאומרים "שיהיה להם לתרופות".

התכוונתי שמה שדומה, זה שהמשטרה זה פשוט פח זבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בהרבה מקרים טענה נגד שוטר בודד נדחית בביהמ"ש על בסיס ההנחה האפריורית שהוא אובייקטיבי ואתה לא.ככה עובדת השיטה וזה הרע במיעוטו, אחרת אין אכיפת חוק ואין מדינה. צריך לדאוג שהשוטרים אכן יהיו אנשים ראויים לקרדיט הזה ולא יהיו "עשבים שוטים" פה ושם,אבל לא לשנותו.הסיכוי שתשכנע שופט ששני עובדי ציבור שבאים ממקומות עבודה שונים ולא מכירים אותך תיאמו גירסאות כדי להפליל אותך ללא סיבה אבסורדי ומנותק מהמציאות כמעט כמו כמה מהתגובות כאן.

שני עובדי הציבור הנכבדים הנ"ל ישבו ביחד באותה הניידת ואין שיבה שם לא יתמכו אחד בנייה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת ארוך- כמה דברים בקשר למה שרשמת:

פרוט שיחות יוצאות לא עולה כסף או שקלים בודדים. פרוט שיחות נכנסות מצריך צו של בימ"ש+ 1500 ש"ח לפי מה שאני יודע.

עדיין זה לא יעזור לך כי יטענו שאולי שוחחת במכשיר אחר או מכשיר פריפייד שלא רשום על שמך (איזי, טוקמן וכו'), או לחילופין שרק

נגעת במכשיר או ניסית לשלוח או לקרוא SMS. ( ואז לא תופיע שום פעולה בפירוט שיחות כי רק קראת הודעה).

לפיכך, אין טעם ללכת בכיוון הזה.

מה שכן, לבדוק אם כל פרטי הדו"ח נכונים כולל מיקומך, מיקום הניידת , כמו גם מה העבר התחבורתי שלך.

היה לי מקרה כזה לפני כשנתיים וחצי, שלחתי בקשה לביטול (עבר נקי 11 שנה מלבד עבירה אחת לפני 7 שנים).

השוטר עצמו הציע לי להגיש בקשה להמרה והודעתי לי שאני לא מודה במה שלא עשיתי (המרה דורשת הודאה באשמה).

לאחר ששלחתי את צילומי האזור כולל מיקום השוטר כפי שרשם והראיתי שלא יכל לראות אותי בכלל מאיפה שרשם ( כמובן שבדו"ח רשם את כל הכיסתוחי"ם- ראות טובה למרות שהיה 17:30 בערב בעונת חורף, ושהצליח לרשום את המס תוך כדי שעושה פרסה והוא לבד ברכב ושומר על קשר עין וכו') וזה לאחר שהראיתי לשוטר שדיבורית שלי ברכב מופעלת ועובדת וכו', שלחתי בקשה להישפט.

לפני המשפט הציע לי התובע "להמיר" את העבירה בעבירה אחרת של אי החזקת הגה בשתי ידיים-ללא נקודות- שוב סירבתי ואמרתי לו שאני מבקש דחיה של המשפט ע"מ לפנות לתובע כללי או משהו כזה.

פניתי, שלחתי לו את כל הסתירות בדו"ח, תמונות, עבר נקי כמעט לחלוטין וביקשתי לבטל את הדו"ח מחוסר אשמה.

אחרי כמה ימים קיבלתי הודעה מביהמ"ש כי התיק נסגר עקב בקשת התביעה- משטרת ישראל.

אם אתה בטוח שלא עברת עבירה, שקול לפנות לביהמ"ש. היה פה כבר מקרה של מישהו שגם הגיע לבימ"ש ונלחם שם ויצא זכאי. היו גם מקרים שלא, בכל מקרה כל התהליך הזה לקח לי כמעט שנה וחצי, אבל האמת יצאה לאור.

בהצלחה!

בקשר לעבר הפלילי ... אני לא חושב שבמקרה שלי הוא לא יכול לעזור לי ... אני לא אומר שאני עבריין או משהו

יש לי דוח מהירות מלפני חצי שנה ... ועוד כמה דוחות בתדירות של פעם בשנה / חצי שנה וכאלה ...

אני יום יום על הכביש וקורה, שפעם חנייה לא במקום, פעם מהירות, פעם פנייה ...

מה שכן אף פעם לא היה על פלאפון ... (עד עכשיו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לפוסט הראשון בשרשור

ככה זה כשיש לשוטרים מכסות למלא הם לא יבחלו בשום אמצעי למלא את מכסת הדוחות שלהם!

במקרה הזה זה פקחי חניה:

http://www.mako.co.il/news-channel2/Channel-2-Newscast/Article-0f45aab406c9421004.htm

אבל גם לשוטרים יש מכסה סודית אותה הם אמורים למלא!

ארהב יש 250 מיליון מכוניות לעומת 2 וחצי מיליון פה

ושם לא עושים כל שנה טסט לרכב

לבטל את הטסט לרכב!

http://www.atzuma.co.il/notest

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם צץ לו משתמש אחר עם ההערה על "מכסת דו"חות".

אין ולא היו אי פעם מכסת דו"חות!

די עם ההנפצה השטותית הזו!!!

גם הסרטון המדובר היא שטות אחת גדולה.

פקח אשר אינו "מצליח" למלא פנקס במשמרת, צריך לבדוק את עצמו בלבד.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטר עבר עלייך.

פירוט השיחות בכלל לא מתקרב לעלות של שקל, אתה נכנס לאתר של החברה הסללורית שלך, נכנס לחשבונית שלך

ויש לך פירוט שיחות של כל חודש.

אתה יכול להדפיס את זה בלי בעיה.

הכל מפורט.

volkswagen

כי חיים רק פעם אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפפירוט אין שיחות נכנסות, כך שהוא לא יועיל במשפט.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

זה מה שקורה במדינה בה שוטר הוא איש עלוב חסר אינטליגנציה רגשית ויכולת תקשור בסיסית , ממורמר ועייף , שמרוויח 5000 שקלים בממוצע לאחר 8 שנות עבודה במשטרת ישראל.

זה מה שקורה כששוטרים מחפשים לסגור את הפינה שלהם עם מספר דו"חות מסויים.

זה מה שקורה כששוטר מחפש "טרף קל" , כי ברור שיותר קל לתת דו"ח לנהג צעיר לא חגור ברכב מונע שעומד בצד הדרך עם אורות מצוקה (אהמ אהמ ), מאשר לנסות לתת דו"ח על מהירות לבדואי עם הטיוטה קורולה הגנובה של השכן שלי.

זה מה שקורה כששוטר מהבהב לנהגים מסוכנים שאפילו לא עוצרים לו...אבל לעשות מזה עניין? לא...זה טו מאצ' למשטרת ישראל, הרי אפשר בקלות לעצור את בני הטובים שכנראה יגיעו עוד רגע עם השברולט מאליבו של אבא.

זה מה שקורה פה...במדינת ישראל,במשטרת ישראל.

בושה למשטרע.

רוצים שינוי!

פיג'ו 205 - האהבה הראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקר וכזב!

זה שאתה לא מודע לזה, תמים, ומתכחש לעדויות של אנשים שהיו בתפקיד והבוסים שלהם לחצו עליהם למכסת דוחות מינימלית, לא אומר שזה לא נכון.

זה קיים וזאת עובדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתברר שיש שוטרים שלא חושבים עד הסוף - היום ראיתי שוטר שכמעט שילם על כך בחייו, ומעשה שהיה כך היה (אני ראיתי את הארוע מהמסלול הנגדי):

שעצרתי להעלות נוסע ליד בית ספר אליאנס בחיפה. לפתע ראיתי שוטר רץ לרוחב הכביש בנתיב הנגדי, וכמעט נדרס על ידי רכב שירד בנתיב השמאלי. מדובר בכביש רחב עם יריה די תלולה, והשוטר ענראה הפעיל מארב לייזר (המקופ מועד למארבים כאלה), ככל הנראה רצה לעצור את הרכב שירד בכביש. היה מדובר בשעת בין ערביים ויתכן שהנהג לא ראה את השוטר או סתם התעלם ממנו, בכל מקרה - הרכב לא עצר, היתה תנועה די כבדה בשני הנתיבים והשוטר נחלץ מדריסה בעור שיניו. הדבר לא הפריע לו להמשיך לעמוד באמצע הנתיב גם בהמשך. למי שלא מכיר את מקום - מדובר בכביש עירוני דו מסלולי, שבו המהירות המותרת היא 50 קמ"ש אבל בשל התלילות ורוחב הכביש הרבה נהגים גולשים למהירויות של 70 קמ"ש ויותר. מארבי המשטרה במקום כנראה רווחיים למדי, אבל בשום אופן אינם מצדיקים את סיכון חייו של השוטר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

הדבר היחיד שאני יכול להעיד משמיעה לפני 3כשנים בתקופה שהייתי מסתובב במתנ"א במקום מגורי ,הם היו נוהגים לומר לשוטרים שזה לא הגיוני שהשוטרים מסתובבים משמרת שלמה ולא נותנים דו"ח.

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הערה/הארה כזו אני יכול "לחיות".

כל משתמש בדרך רואה עברות תנועה על ימין ועל שמאל, אז ששוטר(שזהו אחד מתפקידיו) לא יבחין?!

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...