Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח משטרה שלא בצדק על דיבור בפלאפון ?! מה עושים ???

שימו לב! השרשור הזה בן 4820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נמחק ציטוט מיותר.

בגלל זה אני אומר שגם פירוט שיחות לא עוזר ... לך תוכיח שאין לך עוד פלאפון של סבתא שלך ?!

זה כמו שתנסה להוכיח למישהו שאתה לא גמל כאשר יש 2 שאומרים שאתה כן ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני רוצה להבין איפה הכתובת המדויקת שנתפסת מבצע את העבירה. אני לא בטוח שרחוב חז"ל נמצא ליד המכללה הטכנולוגית. אולי אפשר לבטל עם זה את הדו"ח.

לצערי זה רחוב בזל ולא חזל ... וזה כן לייד המכללה איפה שזה קרה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק שהשוטר והפקח יגידו שהם ראו אותו מחזיק ביד , ומנסה להקיש מספרים בפלפון (בקיצור , עוד לא הצליח ללחוץ send.)

הבחור אומר שגם זה לא קרה.

הצרפתיה שלי,

פיג'ו 307 1.6 ליטר 2008.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לפחות לאחר אינספור התקלויות עם שוטרים ודווקא לא ברכבים בולטים ולא ביצעתי שום עבירה אלה בדיקות שגרתיות אני מקליט!!!

כאשר אני רואה ניידת אני לוחץ על הפעל הקלטה ומניח את הפלאפון תתפלאו לדעת מה שוטרים אומרים וממציאים לאנשים כשהם עוצרים אותם אני לא יודע אם זה קביל ואם זה יכול לעזור אבל כששוטר פולט שטויות איומים שקרים הרתעות עשיית דווקא וזה מוקלט אתה לא צריך להתקדם עוד שלב פשוט תאמר לו שאתה חף מפשע וכי השיחה מוקלטת וברגע שהוא מודע לזה אתה אומר לו שאתה מוכן ללכת לכל עיתונאי שיהיה מוכן לקבל אותך ואז נראה לאיפה הדו"ח יתעופף לדעתי עם כיון הרוח.

אני יודע שאתם חושבים שזה קצת לחיות בסרט או מתוחכם או מה שזה לא יהיה זה מה שאני תמיד עושה לפחות לבחורים צעירים זה מעולה אם לא בבית משפט לפחות בבית משפט של ההורים ולי לי זה מעולה בכללי כי אין לי פחד ללכת עד הסוף כשיש לי את האמת שלי גם אם זה עולה לי כסף או משאב יותר יקר כמו זמן בדיוק כמו שעשיתי כשנתפסתי על 170 כשהייתי על 100 בקרוז .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור אומר שגם זה לא קרה.

איינשטיין אמר ש "ניסוח הבעיה חיוני לפעמים יותר מפתרונה " , ובקיצור ? זה לא משנה מה קרה , הבעייה זה הדוח שהוא קיבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לפחות לאחר אינספור התקלויות עם שוטרים ודווקא לא ברכבים בולטים ולא ביצעתי שום עבירה אלה בדיקות שגרתיות אני מקליט!!!

כאשר אני רואה ניידת אני לוחץ על הפעל הקלטה ומניח את הפלאפון תתפלאו לדעת מה שוטרים אומרים וממציאים לאנשים כשהם עוצרים אותם אני לא יודע אם זה קביל ואם זה יכול לעזור אבל כששוטר פולט שטויות איומים שקרים הרתעות עשיית דווקא וזה מוקלט אתה לא צריך להתקדם עוד שלב פשוט תאמר לו שאתה חף מפשע וכי השיחה מוקלטת וברגע שהוא מודע לזה אתה אומר לו שאתה מוכן ללכת לכל עיתונאי שיהיה מוכן לקבל אותך ואז נראה לאיפה הדו"ח יתעופף לדעתי עם כיון הרוח.

אני יודע שאתם חושבים שזה קצת לחיות בסרט או מתוחכם או מה שזה לא יהיה זה מה שאני תמיד עושה לפחות לבחורים צעירים זה מעולה אם לא בבית משפט לפחות בבית משפט של ההורים ולי לי זה מעולה בכללי כי אין לי פחד ללכת עד הסוף כשיש לי את האמת שלי גם אם זה עולה לי כסף או משאב יותר יקר כמו זמן בדיוק כמו שעשיתי כשנתפסתי על 170 כשהייתי על 100 בקרוז .

הקלטה לא עוזרת כי ....

א- השוטר קודם לוקח לך את הרשיון ואז הולך לניידת לכתוב את הדוח ולא חוזר לרכב שלך

ב- לגעת בפל ברגע שאתה רואה ניידת / שוטר מתקרב - זה כמו ניסיון להחביא את הפל שהרגע דיברת בו כלומר מצקיד את הדברים ששוטר אומר כי ראה אותך מחזיק/משתמש בפל

ג- השוטר שעצר אותי לא אמר שום דבר (לדעתי) מפליל אותו או סוטר את הדוח - הוא טען שראה אותי מדבר בפל וזה מילה שלי נגד שלו ...

ד- כשהוא עצר אותי הייתי בתדהמה כי לא הבנתי על מה נעצרתי - הייתי חגור אור דולק לא מיהרתי לא כלום ... ממש כלום

וכשהוא אמר שדיברתי בפל' - כמה שניות הייתי המום ... אחרי זה חיפשתי את הפל' כי לא נגעתי בו בכלל ...

אז להקליט אפשר כאשר השוטר מקלל או מדבר לא יפה - זה ניתן לקבול אותו מעבר לזה ... הם לא טיפשים בגדול - לא יגידו משהו מטומטם כמו "לא עשית כלום אבל אני אדפוק אותך" ... זה לא ילדים קטנים ( טוב יש יוצא מן הכלל )

שורה תחתונה ... הבנתי שאין לי מה לעשות חוץ מלכתוב עליו תלונה ולשלם את הקנס ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה הייתה במידה והינך רואה מחסום כמו של סופי השבוע או ניידת משטרה שמאותת לך לעצור ברגע העצירה להפעיל את ההקלטה

לא משנה מה טיב העבירה או אם זו בדיקת רשיונות אין לדעת לאן זה יתגלגל כמו שאני לא ידעתי שבשתיים וחצי בלילה יעצור אותי שוטר כשבראש זו בדיקת רשיונות ובפועל רשום לו על הממלז 170.

הכוונה היא לא קבילות בבית משפט אלה גורם הרתעה כלפי השוטר כאשר אינו מדבר כשורה ותאמין לי שילדים קטנים הם לא אבל להתבטאות הם ממש לא יודעים.

מספר דוגמאות אני יכול להביא בלי סוף שהייתי נוכח כאשר שוטר רומז לרמת אינלגנציה מאוד ירודה בשפה לא יפה כאשר אחת הידידות שלי חולת האסטמה לא הצליחה לנשוף לנשיפון ועוד קצין לו פחות ואחרי זה צורת התבטאות מאיימת ואגרסיבית בכדי שתצא מהרכב.

אישית אחרי התנסויות כאלה אני מקליט!!!

אגב לצורך העניין שלא תבינו לא נכון אני בעד אכיפה ומשטרה אני בעבודה עובד הרבה בשיתוף פעולה מלא עם המשטרה אני מכיר אישית מפקדי תחנות ומקרובים למי שצריך אני פשוט נגד אותם שוטרים שמנצלים את היותם שוטרים בשביל להתבטאות בלי ברקס!

לפיכך הייתי ממליץ להקליט כל התחלת בדיקה שגרתית עם שוטר כי אין לדעת מה יצוץ אחר כך ושוב לא בשביל בית משפט ולא בשביל לבטל דו"ח רק בשביל למנוע ממנוע לרשום את הדו"ח כאשר יבין שהוא הוקלט לפני שהלך לניידת אגב זה גם לא מונע ממכם בכל זאת ללכת עם ההקלטה עד הסוף העיתונות מפקד התחנה שלו וכולי צריכים לדעת ולטפל בנושא גם אם בסוף לא הודבק לכם דו"ח על לא עוול בכפכם.

אני חושב שכששוטר אומר לך שיעלה לך 1500 שקל להוציא תדפיס ואתה לא יכול להשפט בעיר שלך וששופט יכפיל לך את הקנס וכולי זה מראה כי אולי הוא יודע שעשה טעות ומנסה להרתיע אותך מלערער עליה.

בנושא שלך מה שקרה קרה ואני באמת מאחל לשוטר הזה במידה והוא ידע שלא דיברת ובכל זאת סתם החליט למלא דוח שיקחו לו את התפקיד ואז נראה מה הוא יעשה כשלא יוכל להביא אוכל הביתה כמו שמישהו מסכן אחר שקיבל ממנו 1000 שקל קנס לא יכול להביא חלב הביתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חביבי, תכפור באשמה אם לטענתך לא ביצעת עבירה.

על השוטר+הפקח להסביר בבימ"ש איך ראו בוודאות אותך מבצע את העבירה ולהוכיח כך. השופט ישמע גם את דבריך, יבדוק את עברך, יתרשם ממך וממהימנותך ויחליט.

אגב, אני מבין שלפי תגובתך לדו"ח - לא דיברת בטלפון, אבל מה לגבי החזקה שלו?

:evil:אחינו הנהג:evil:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אני מבין שלפי תגובתך לדו"ח - לא דיברת בטלפון, אבל מה לגבי החזקה שלו?

העניין הוא שאפילו לא החזקתי את הפלאפון ביד !!!

חבל שזו לא היית תגובתך לדו"ח.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שאיש מהמגיבים כאן לא שאל מה שהשוטר (והתובעת והשופט...) אולי כן :-

איך נראה גליון עבירות התנועה הקודמות שלך ?

קח אותו בחשבון לפני שאתה משלם לעו"ד פרוטה ראשונה כי לפי סיפורך השאלה היא רק בכמה יותר מהדו"ח הולכת הרפתקאת ביהמ"ש לעלות לך. לא אם תזוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולכם מתייחסים לעניין הדו"ח עצמו, בשעה שטקטיקות ההפחדה והשקרים שלהם חמורים בעיניי פי כמה. הם מראש ניסו למנוע ממנו לגשת לבית משפט ולכפור באשמתו בטענות כספיות, ושהשופט לא יוותר לו. אלו טקטיקות הפחדה הנהוגות בחדרי חקירות, ואין להן מקום באיטראקציה בין נהג לשוטר ברחוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה יותר אידיוטי, הדו"ח המיותר (כיביכול), ההטעיה של הפקחית\שוטרת, או זה שהם מוצאים כספים מכובדים על סרטוני תדמית ועדיין משאירים אנשים כאלו במשטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהצילום של הדו"ח לא רואים אם כתובים פרטי העדים (הפקחית הפיקחית ) היא אמורה לחבר מזכר . האם קיבלת ?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהרבה מקרים טענה נגד שוטר בודד נדחית בביהמ"ש על בסיס ההנחה האפריורית שהוא אובייקטיבי ואתה לא.ככה עובדת השיטה וזה הרע במיעוטו, אחרת אין אכיפת חוק ואין מדינה. צריך לדאוג שהשוטרים אכן יהיו אנשים ראויים לקרדיט הזה ולא יהיו "עשבים שוטים" פה ושם,אבל לא לשנותו.הסיכוי שתשכנע שופט ששני עובדי ציבור שבאים ממקומות עבודה שונים ולא מכירים אותך תיאמו גירסאות כדי להפליל אותך ללא סיבה אבסורדי ומנותק מהמציאות כמעט כמו כמה מהתגובות כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת ארוך- כמה דברים בקשר למה שרשמת:

פרוט שיחות יוצאות לא עולה כסף או שקלים בודדים. פרוט שיחות נכנסות מצריך צו של בימ"ש+ 1500 ש"ח לפי מה שאני יודע.

עדיין זה לא יעזור לך כי יטענו שאולי שוחחת במכשיר אחר או מכשיר פריפייד שלא רשום על שמך (איזי, טוקמן וכו'), או לחילופין שרק

נגעת במכשיר או ניסית לשלוח או לקרוא SMS. ( ואז לא תופיע שום פעולה בפירוט שיחות כי רק קראת הודעה).

לפיכך, אין טעם ללכת בכיוון הזה.

מה שכן, לבדוק אם כל פרטי הדו"ח נכונים כולל מיקומך, מיקום הניידת , כמו גם מה העבר התחבורתי שלך.

היה לי מקרה כזה לפני כשנתיים וחצי, שלחתי בקשה לביטול (עבר נקי 11 שנה מלבד עבירה אחת לפני 7 שנים).

השוטר עצמו הציע לי להגיש בקשה להמרה והודעתי לי שאני לא מודה במה שלא עשיתי (המרה דורשת הודאה באשמה).

לאחר ששלחתי את צילומי האזור כולל מיקום השוטר כפי שרשם והראיתי שלא יכל לראות אותי בכלל מאיפה שרשם ( כמובן שבדו"ח רשם את כל הכיסתוחי"ם- ראות טובה למרות שהיה 17:30 בערב בעונת חורף, ושהצליח לרשום את המס תוך כדי שעושה פרסה והוא לבד ברכב ושומר על קשר עין וכו') וזה לאחר שהראיתי לשוטר שדיבורית שלי ברכב מופעלת ועובדת וכו', שלחתי בקשה להישפט.

לפני המשפט הציע לי התובע "להמיר" את העבירה בעבירה אחרת של אי החזקת הגה בשתי ידיים-ללא נקודות- שוב סירבתי ואמרתי לו שאני מבקש דחיה של המשפט ע"מ לפנות לתובע כללי או משהו כזה.

פניתי, שלחתי לו את כל הסתירות בדו"ח, תמונות, עבר נקי כמעט לחלוטין וביקשתי לבטל את הדו"ח מחוסר אשמה.

אחרי כמה ימים קיבלתי הודעה מביהמ"ש כי התיק נסגר עקב בקשת התביעה- משטרת ישראל.

אם אתה בטוח שלא עברת עבירה, שקול לפנות לביהמ"ש. היה פה כבר מקרה של מישהו שגם הגיע לבימ"ש ונלחם שם ויצא זכאי. היו גם מקרים שלא, בכל מקרה כל התהליך הזה לקח לי כמעט שנה וחצי, אבל האמת יצאה לאור.

בהצלחה!

mx-5, audi a4, alfa 159.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...