Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח משטרה שלא בצדק על דיבור בפלאפון ?! מה עושים ???

שימו לב! השרשור הזה בן 4820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן,מוכר וידוע.

בחלק מהמקרים הדומים למתואר מעלי האזרח מוכן להשקיע יותר זמן וכסף מהמשטרה כדי להוכיח את צדקת/אי צדקת הדו"ח, פשוט ענין של עדיפויות הקצאת משאבים. עדיף לא להשקיע בהבאת מומחי מטאורולוגיה,אופטומטריסטים וכו גם אם ייצא אשם זכאי מדי פעם.

במקרה כזה אין לשופט ברירה - אם אין לתיאוריך גרסה נגדית מקצועית - תזוכה.אם נפלת על מקרה נדיר שהוא עקרוני/תקדים וכן ישקיעו בהפרכה מקצועית- אתה מסתכן בתשלום כל ההוצאות של עדים מקצועיים וכו' אם תימצא אשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כן,מוכר וידוע.

בחלק מהמקרים הדומים למתואר מעלי האזרח מוכן להשקיע יותר זמן וכסף מהמשטרה כדי להוכיח את צדקת/אי צדקת הדו"ח, פשוט ענין של עדיפויות הקצאת משאבים. עדיף לא להשקיע בהבאת מומחי מטאורולוגיה,אופטומטריסטים וכו גם אם ייצא אשם זכאי מדי פעם.

במקרה כזה אין לשופט ברירה - אם אין לתיאוריך גרסה נגדית מקצועית - תזוכה.אם נפלת על מקרה נדיר שהוא עקרוני/תקדים וכן ישקיעו בהפרכה מקצועית- אתה מסתכן בתשלום כל ההוצאות של עדים מקצועיים וכו' אם תימצא אשם.

סליחה ,שכחתי הכי חשוב:-

כל זה במקרה של גרסת 1 על 1.

אם שוטר + פקחית עומדים מולך,גם אם העו"ד שלך יגיד שזה היה יום סגריר חשוך ,היו שם 19 מכוניות בצבע שלך כולן עם נהגים באותו צבע חולצה והשוטרים עמדו מאחרי קיר והסתכלו הפוך - אין לך סיכוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה כן אפשר לעשות להבא אם קורה מצב כזה?

אפשר לבקש מהשוטר לעשות חיפוש באוטו ולבדוק שאין עוד מכשיר סלולרי.

שוטר לא יבצע חיפוש ברכב, אלא אם כן יש לו חשד כי ברכב יש סחורה גנובה סמים או עברה העלולה לסכן את בטחון המדינה וכו'.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גורם הרתעה כלפי השוטר כאשר אינו מדבר כשורה ותאמין לי שילדים קטנים הם לא אבל להתבטאות הם ממש לא יודעים.

מספר דוגמאות אני יכול להביא בלי סוף שהייתי נוכח כאשר שוטר רומז לרמת אינלגנציה מאוד ירודה בשפה לא יפה כאשר אחת הידידות שלי חולת האסטמה לא הצליחה לנשוף לנשיפון ועוד קצין לו פחות ואחרי זה צורת התבטאות מאיימת ואגרסיבית בכדי שתצא מהרכב.

כה אמרו חז"ל: "כל הפוסל במומו פוסל" :?

חביבי, תכפור באשמה אם לטענתך לא ביצעת עבירה.

מצטרף לקריאה הזאת, עם הסתייגות אחת ויחידה: לפני שאתה קופץ למים העמוקים של כפירה בעבירה ובקשה להישפט, תכין היטב את שיעורי הבית שלך. בדוק מה היה מיקום השוטר והפקחית ביחס אליך, מה היתה נקודת הראיה שלהם ביחס אליך, כיצד עקבו אחריך מבלי שאיבדו קשר עין וכל דבר אחר שיכול לתמוך בגירסתך ולערער את גירסתם. גש לתחנת המשטרה הקרובה כשאתה מצויד במספר הדו"ח שלך ובקש לקבל לידיך את כל חומר החקירה שקיים בעניינך.

אלף שקל זה סכום גדול מידי מכדי לתת לו לחמוק לך ככה סתם מתחת לידיים (ועל הדרך גם לקבל 4 נקודות, לא נעים). אם אתה רוצה לצאת זכאי, כדאי שתתחיל לעבוד.

אני בעצמי, עם כל ההשכלה המשפטית הקלושה שלי, הצלחתי להפיל עדות של שני שוטרים שנתנו לי דו"ח, כאשר אני הייתי לבד ברכב ולא היה לי אף עד שיבוא לעזרתי. גם לי הוצע להודות באשמה כדי להמיר לאזהרה וסירבתי. הסוד הוא לעבור פרט-פרט ולבדוק האם ניתן להפריך אותו.

אם כן - תן להם בראש בלי לחשוב פעמיים!

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכר אלפא יקר

מצטער שאני כותב מהאייפון ולא בודק איות מצטער שאני בכלל טורח להגיב עם תגובות כמו שלך.

יש הבדל בין שגיאות כתיב בין אם נעשו עקב חוסר ידע או בין אם נעשו בחוסר תשומת לב לבין קצין משטרה שמדבר בטון אגרסיבי ובמילים מאד לא יפות כלפי אזרח שאינו ביצע כל עברה.

התבטאות בכתב והתבטאות בע"פ הם שני דברים שונים לגמרי והניסיון שלך לערער על מה שרשמתי ע"י זה שאתה חושף את "החולשות" שלי ולא את הצד החזק או בכלל שום צד בטענה שלך אומרת לי הכל.

לפותח התרד אתן עצה קטנה

המשפט תהיה חכם אל תהיה צודק אצל רוב האוכלוסיה יתפוס במקרים שכאלו.

אני כל חיי לרוב הלכתי לפי הצדק.

כאשר אצלי התחילה הסאגה המשפטית עמדתי בפני שלילה של חצי שנה לאחר עסקת טיעון לכן להשקיע סכום כסף היה לי משתלם כי הרישיון שווה לי יותר אז שכרתי עו"ד .

גם כשזוכיתי אף בית משפט לא מחזיר לך הוצאות עו"ד אני במקרה גם יצאתי זכאי מחמת הספק ככה שבכלל אין סיכוי להחזר.

לדעתי -ואני לא עו"ד שופט שוטר או כל דבר אחר : גם אם תצא זכאי באופן מוחלט אין החזר על הוצאות משפט.

לרוב כשמדובר בקנס כספי המלחמה בו תעלה לך הרבה יותר.

1ימי עבודה-אתה לא מופיע פעם אחת לבית משפט והכל נגמר.

2דלק הוצאות נסיעה וטרטורים לבדיקות השטח לדיונים בבית משפט וכו'

3אם תחליט לקחת עו"ד הוא כבר עלה לך יותר מהקנס

4מותנה אבל אולי גם השקעה כספית בהבאת ראיות כו'

5הסיכון במידה והשופט יחליט שאתה בכל זאת אשם וביזבזת את זמנו היקר של בית המשפט (תרחיש סביר) ויחליט להעניש אותך כפליים.

6הזמן והעצבים והטרטור והרגשה של חוסרת אוזלת היד -גם הם לחלק מהאנשים לא שווים את זה

אני בטוח שחכמים ממני יכולים לחשוב על עוד הרבה סעיפים כאלו אבל אם תתיחס רק לפן הכספי ולא לשאר גם אז תגלה כי זה אינו משתלם.

אישית כשעמדה מולי גם שלילה כל אלו נראו כגרגיר חול אם בקנס עסקינן אני לא בטוח שצדקתי הייתה שווה לי את הכסף-תלוי בעומס בחיי הפרטיים והזמן והאנ' שהיו לי להקדיש.

באם תחליט ללכת לבית משט אאחל לך את כל ההצלחה בעולם ואשמח לעזור לך בפרטי בין אם זה בעו"ד בין אם זה להוציא מידע על הדו"ח ותזכיר הפקחית שהייתה וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במבט שני(ושלישי) הדו"ח לוקה בחסר.

השוטר בדו"ח אינו מציין מאין הוא הגיע לכיוונך? האם נסע כל הזמן מאחוריך או שהיה גם לצדך משמ'?

בקיצור מיקום הניידת ביחס אליך אינו מצויין!

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לא מצוינים כל פרטים לגבי מכשיר הטלפון (צבע,סוג) החיוניים לאמינות השוטר.

לא מוזכר בדוח אם היית לבד ברכב או היו נוסעים נוספים שיכולים להעיד לטובתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכר אלפא יקר

מצטער שאני כותב מהאייפון ולא בודק איות מצטער שאני בכלל טורח להגיב עם תגובות כמו שלך.

יש הבדל בין שגיאות כתיב בין אם נעשו עקב חוסר ידע או בין אם נעשו בחוסר תשומת לב לבין קצין משטרה שמדבר בטון אגרסיבי ובמילים מאד לא יפות כלפי אזרח שאינו ביצע כל עברה.

התבטאות בכתב והתבטאות בע"פ הם שני דברים שונים לגמרי והניסיון שלך לערער על מה שרשמתי ע"י זה שאתה חושף את "החולשות" שלי ולא את הצד החזק או בכלל שום צד בטענה שלך אומרת לי הכל.

לכתוב מילה כמו "להתבטאות" זאת לא טעות כתיב, זה חוסר הבנה בסיסי בתורת הצורות של השפה העברית, או במילים פשוטות: עילגות.

זה בסדר, הרבה נופלים בזה. אל תרגיש רע עם עצמך. מצד שני, אל תלעג לצורת התבטאותו של הזולת, שנוא ככל שיהיה, בזמן שצורת התבטאותך שלך רחוקה מאוד מלהיות מושלמת.

ובבקשה, אל נא תאשים את האייפון. אותו בטוח איש מעולם לא לימד את תורת הצורות. תירוצים כאלה רק מאירים אותך באור יותר נלעג ואווילי.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתבטאות זו אכן לא טעות כתיב מפה ולקרוא לי עילג..

לא טענתי שאני יודע להתבטא בצורה רהוטה אפילו לא לרגע ואני לא חושב ששוטרים גם צריכים להיות רהוטים.

אבל כששוטרים מוציאים משפטים ואיומים ודיבורים אגרסיביים מפיהם אני שופט גם שופט .

מעבר לכך שגם אם הייתי עילג זכותי המלאה לבקר את המשטרה שלנו על היותה עילגת כי כמו כן אינני נציג של המדינה לעומתם.

אני לא יודע למה נתפסת על השגיאת כתיב שלי אפעם לא טענתי שאני חף משגיאות להפך יש לי הרבה מאד שגיאות עדיין טיפשותי לא משתקפת כלפי אזרחים ומציגה את המדינה באור שלילי וטיפשותי לא מתורגמת להיות עוינת וגורמת לעוגמת נפש בהרבה מקרים.

כל זה נכתב על טיפשותי בציניות ומתוך "זרימה" עם קו המחשבה שלך בכדי שתבין שגם אם זה המצב עדיין צדקתי.

עם כל כך הרבה הודעות שכתבת אני לא מאמין שאי פעם נתפסת על שגיאת כתיב קטנה של מישהו בפורום כמו כאן והאמת אני דווקא אוהב שמתקנים אותי אבל תתקן אותי ואל תנסה להוציא אותי באור של עיוול ואם כבר ניסית להציג אותי כאחד טיפש לפחות תכתוב בעניין על מה שרשמתי ותטען אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות וזה פורום משפטי ולא פורום פלפולי לשון, לא אכתוב תגובה נוספת לדבריך אע"פ שדווקא יש לי אחת כזאת.

חבל לי שבמקום להשתמש בביקורת שקיבלת כמנוף לשיפור, אתה מעדיף להתעסק בהתגוננות ולדבוק בצורת ההתבטאות הקלוקלת שלך.

מאחל לך כל טוב ושבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותו עניין,

נסעתי לתומי לפני מספר חודשים, מהירות חוקית, הכל כדת וכדין ואפילו עצרתי לזקנה במעבר חציה. אחרי מעבר החציה היה עיקול קטן, ואחריו ניידת התחבאה. סימנו לי לעצור בצד - עצרתי, ומכאן ההלם. השוטר החצוף שואל "אתה יודע שאסור לדבר בנייד בלי דיבורית?" הייתי בהלם מוחלט. הטלפון היה במעמקי הכיס, ומעולם לא קיבלתי שום דוח שהוא, ובשלב זה כבר ראיתי את 1000 השקלים יוצאים מכיסי ו-4 הנקודות נצמדות לרישיוני. לאחר דין ודברים ביני ובין השוטר ומבט אמיתי של הלם מוחלט, השוטר אמר לי "סע" באדישות. הידד.

המשטרע במיטבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר יקר, בעקבות 2 מקרים דומים ב8 חודשים אחרונים, לדעתי מדובר ב"שיטה" מיוחדת של משטרת ישראל, לפני 8 חודשים , מקרה דומה, לטענת השוטרת דיברתי בטלפון, ש10 מטרים לפניה היה שוטר שכיוון תנוע ובחן כל רכב שעבר בכביש "הוא לא ראה כלום", קיבלתי דוח , עירערתי והמשפט עוד חצי שנה. לפני חודש אותו הדבר, ב2 בלילה , בלי שום אור, ניידת עומדת בצד ללא אורות, "דיברת בטלפון ללא דיבורית", קצת הרמתי את הקול ונתתי לו 3 סיבות למה לא דיברתי.. חזר לניידת , אחרי דקה אומר לי סע לשלום, ?? מה היה פה , פתאום לא דיברתי ? זוהי שיטה יעילה שמכניסה המון כסף. אני מתכוון ללכת עם זה רחוק מאוד בבית המשפט. כולל עורך דין.

צרפתי זה הכי אחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

amirxt - זה להלחם בטחנות רוח. חבל על האנרגיה, הזמן, הכסף וכו'

מקרה דומה שראיתי בצומת די מרכזי, שאני עובר בו כמעט כל יום. יש תמרור עצור לפני פניה, ניידת מתחבאת מאחורי הפניה ומחלקים בהתלהבות דוחות לנהגים שלא עצרו לפני הקו או שלא עצרו בכלל. באופן קבוע אני רואה מוניות מהאיזור שמצפצפות על החוק באותו צומת בדיוק - לא עוצרים ולא נעליים, עוברים ליד הניידת עושים לשוטרים שלום וממשיכים לדרכם. כמובן שרכב שבא אחרי המונית, שלא עצר על חוט השערה בדיוק איפה שצריך, "זוכה" לדוח.

חלאות.

אני לא יודע ממה יותר להתעצבן, מהצורה השיטתית למילוי הקופה או מהלעמת העין לגבי נהגי המוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי ציות לחוק זה משהו אחר, אבל לקבל דוח על משהו שלא עשיתי זה כבר מעצבן, אני מציית תמיד לחוק, עוצר בעצור וכו... לגבי דוח של 1000שח. שזה סכום אסטרונומי לשכיר מן המינין , על משהו שלא עשיתי זה ממש לא לטחון מים.מקווה לטוב.. וכמו שאומרים "שיהיה להם לתרופות".

צרפתי זה הכי אחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את עצותיך תנסה ליישם קודם על עצמך

ואם פלפולי לשון אתה רוצה אתה יודע איך להשיג אותי

אני לא אוהב נימה מאיימת מרמזת או משפטי בנוסח שלי בסוף יותר גדול אבל אני לא אראה.

אתה אדם חלש שאפילו עד כה לא קראתי תגובה למה שרשמתי .

אני לא אמשיך להגיב פה כי אני רואה לאיזה שורות אתה רוצה להגיע תהנה במסלול המהיר לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...