Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"רק על הקוים, רק על הקוים" התופעה של חניה כפולה

נהגת שודים
שימו לב! השרשור הזה בן 1498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מנסיוני הצנוע אין הבדל בין אופן החניה כאן ושם ככל שהדבר נוגע לכיוונה. מה שבהחלט רואים היא הקפדה על חניה במקומות המיועדים וע"פי הסימונים, אולי בגלל שדפיקות חניה הן מאוד נדירות יחסית שם, אנשים פשוט נוטים להזהר מלפגוע ברכוש האחר, איך אמרה שרה שלנו "אירופאים עדינים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה אופי מגעיל ,זה משהו מדבק :

היום בשעות הערב, "חצי חינם" ראשל"צ ,מפלס תחתון עם מצוקת חנייה .

צילמתי לפני שעליתי לקניות .אני חוזר ,אדיוט אחר ,חנה בדיוק באותו מקום ובאותה צורה .

בתחילה חשבתי שמדובר באותו רכב (בגלל הצבע) ,עד שצפיתי בתמונות שצילמתי טרם העלייה לקניות .

אנשים דוחים !

בוודאות - לא הייתה שום סיבה לחנות בצורה כזו לשני הרכבים .IMG_20170418_173618.jpgIMG_20170418_173603.jpgIMG_20170418_190630.jpg

הבנתי שיש בפייסבוק דף שיתוף לתופעה הזו .לי אין חשבון .מי שרוצה ,מוזמן לשתף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר באיזה קניון זה היה, אבל ההנהלה סינדלה רכב שחנה ככה. צריך שכל הקניונים יתחילו לפעול בצורה כזאת

אני לא בטוח לגבי חוקיות הדבר.

בברכה

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי, אם נניח ויש לי בית פרטי עם חצר שכולה רק שלי.

אתה נכנסת עם הרכב שלך לתוך החצר, אני חסמתי אותך עם הרכב שלי, ועדיין כל הרכב שלי נמצא בחצר הפרטית שלי.

זה מותר או אסור?

על אותו עקרון, הקניון הוא שייך לבעלים שלו, זה לא מקום ציבורי (תיקון בעריכה: מקום בשליטה ציבורית) ולא חניון ציבורי.

זאת דעתי לפחות, מבלי לדעת את החוקיות, זה ההגיון מדבר.

בשטח הפרטי שלי אני אחנה את הרכב שלי איך שאני רוצה מבלי לחרוג מהשטח שלי.

עריכה אחרונה על ידי Nissan Skyline GTR
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שביצעת עסקה, ז"א שילמת על שירות חנייה, אתה כורך את עצמך בהסכם/חוזה מול אותו מוכר.

אם קנית את הזכות להשתמש בחנייה, אתה צריך להישמע לכללים אותם קבע המוכר של אותו שירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוטה להאמין שכל מה שמעניין את מרבית הנהלות החניונים זו ההבהרה מול המשלם שהן לא נושאות באחריות לכל נזק שיגרם לרכב כתוצאה מרכב אחר או גניבה (למעט חניונים הומניים שמסנדלים רכבים שחונים בצורה עבדאיסטית).

רק מדגיש שלא יתברר מדבריי שאינני מסכים איתך, פשוט אין סיבה שצורת החשיבה של הנהלת חניון ישראלית תהיה שונה באופן מהותי מהחונה הישראלי המצוי.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה אופי מגעיל ,זה משהו מדבק :

היום בשעות הערב, "חצי חינם" ראשל"צ ,מפלס תחתון עם מצוקת חנייה .

צילמתי לפני שעליתי לקניות .אני חוזר ,אדיוט אחר ,חנה בדיוק באותו מקום ובאותה צורה .

בתחילה חשבתי שמדובר באותו רכב (בגלל הצבע) ,עד שצפיתי בתמונות שצילמתי טרם העלייה לקניות .

אנשים דוחים !

בוודאות - לא הייתה שום סיבה לחנות בצורה כזו לשני הרכבים .[ATTACH=CONFIG]485699[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]485700[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]485701[/ATTACH]

הבנתי שיש בפייסבוק דף שיתוף לתופעה הזו .לי אין חשבון .מי שרוצה ,מוזמן לשתף.

גם בחצי חינם בחולון - אותה תופעה בדיוק, המון אנשים(כבר חבל על הזמן לצלם) שחונים ככה(ולא בהכרח אחד ליד השני אלא מפוזרים בחניון).

החניות צפופות יחסית ולאנשים "אין סבלנות" לחנות כמו שצריך ומחליטים להתנהג ככה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר באיזה קניון זה היה, אבל ההנהלה סינדלה רכב שחנה ככה. צריך שכל הקניונים יתחילו לפעול בצורה כזאת

ביום שאיזה הנהלת קניון תחליט שהיא משטרה ותסנדל לי את הרכב הקניון הזה ישרף

לא אני לא חונה כמו הבני זונות שמוצגים פה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שאיזה הנהלת קניון תחליט שהיא משטרה ותסנדל לי את הרכב הקניון הזה ישרף

לא אני לא חונה כמו הבני זונות שמוצגים פה

במידה וחנית כמו דושבאג אז כן , למה לא?

Sent from my MI 5 using Tapatalk

מכונאי BMW

BMW X5 4800 V8 2010 - N62

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי, אם נניח ויש לי בית פרטי עם חצר שכולה רק שלי.

אתה נכנסת עם הרכב שלך לתוך החצר, אני חסמתי אותך עם הרכב שלי, ועדיין כל הרכב שלי נמצא בחצר הפרטית שלי.

זה מותר או אסור?

על אותו עקרון, הקניון הוא שייך לבעלים שלו, זה לא מקום ציבורי (תיקון בעריכה: מקום בשליטה ציבורית) ולא חניון ציבורי.

זאת דעתי לפחות, מבלי לדעת את החוקיות, זה ההגיון מדבר.

בשטח הפרטי שלי אני אחנה את הרכב שלי איך שאני רוצה מבלי לחרוג מהשטח שלי.

על פי ידיעתי ,המשטרה אוסרת לחסום רכב גם במקרה רכב חונה בחנייה פרטית שלך.

פה מדובר על סינדול.

בכל מקרה ,הגיון לחוד וחוק לחוד (לצערי).

אשמח לקישור לצורך אסמכתא וסתם לידע כללי.

בברכה

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...