Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם גם אתם גיליתם בפייסבוק שאנשים שאתם מכירים בעצם סרוטים קשות?

איתן_כ
שימו לב! השרשור הזה בן 4990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל הטיפוסים שאני הולך לתאר עכשיו הם כאלה שיצא לי להכיר בחיים האמיתיים כאנשים נורמלים, אבל הפוסטים שלהם מראים אחרת. אתם מוזמנים גם להעלות אבחנות של חברים שלכם.

1. התחתנתי ויש לי ילד/ים ואני חייב שכל העולם יידע על זה ולכן תמונת הפרופיל שלי היא תמונה של הילד/ה וכל יום אני מעלה תמונות וסרטונים שלו/ה. גם בסטטוס אני דואג לעדכן כל יום הגיגים של הזאטוט/ה.

2. פעם עבדתי בהייטק, היום אני יועץ בנומרולוגיה, קלפים ו...(שקר כל שהוא) מה שמצחיק זה שבאתר הבית שלי, שאליו אני דואג לתת לינק כל יום כתוב שאני נותן הכוונה גם בתחום העיסקי, כשאין לי שקל על התחת.

3. התבלבלתי בין פייסבוק למערכת הטוקבקים של YNET ולכן כל שעתיים אני כותב בסטטוס שאין כמו ביבי, אין כמו ליברמן ובאופן כללי אני בעד מוות לערבים.

4. הוגה הדעות כל יום אני כותב בסטטוס פתגם חדש.

5. אני נוסע לחו"ל ורוצה שכל העולם יידע מזה ולכן חודש לפני הנסיעה אני מעדכן כל יום בסטטוס כמה ימים נשארו, אני דואג להתחבר מחו"ל ולכתוב איזה מדהים היה במוזיאון וכשאני חוזר, אני מעלה כל יום כמה תמונות, כדי שחלילה אף אחד לא יפספס (אבל אם יפרצו לי לבית הביטוח לא יכסה לי את זה, כי אני לא יודע שהפרסום על הנסיעה הוא הפרה של הפוליסה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה שרוט בזה? זה סתם מראה כמה אנשים עסוקים בכלום. אנשים חושבים שהחיים המאוד לא מעניינים שלהם מאוד מעניינים אנשים אחרים. מינ' כל אחד כוכב ריאלטי.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצון לשתף בדברים שלך.

רצון לחטט בשל אחרים.

כל עוד כל אחד מחמשת הדברים שכתבת נעשה במינון, אני ממש לא רואה עם זה בעיה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע עד כמה אני שרוט?

אני שרוט כ"כ שמעולם לא נרשמתי לפייסבוק המחורבן הזה ובכלל לא מובן לי הקונספט של העניין.

מזכיר לי אשה של חבר שלא יכולה לצאת לטיול כי היא חייבת ב 5 בבוקר לחלוב את הפרות ברפת באיזה חווה וירטואלית מטומטמת שהיא שקועה בה ואם היא לא תחלוב אותן, הן יקבלו איזה דלקת מזדיינת בעטינים והיא תצתרך להוציא הרבה כסף על טיפולים וטרינרים לפרות והריווחיות של החווה תרד! :crazyeyes:bad-word::screwy:

עכשיו שלא תהיה טעות לאף אחד, זה סיפור אמיתי וביטלנו אחלה טיול שבעולם בגלל המטומטמת שצריכה לחלוב את הפרות המטומטמות שלה שמעולן לא היו ולא נבראו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאוץ', זאת גרסה מתקדמת של טמגוצ'י.:shock:

(מעולם לא נפלתי לאיזו שהיא רשת חברתית, חבל"ז)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני איתך איתן, משווה ומוסיף:

6. היועץ לפיתוח עסקי. לא פיתחתי שום עסק בשנים האחרונות, אבל אני בחור נחמד ואני מוסיף כל אחד שאני מכיר לפייסבוק בשביל ה"נטוורקינג". אי לכך, אני מקפיד לשים פוסט חדש מדי שבוע עם ציטוט של איזשהו פוליטיקאי או אישיות מפורסמת. סתם, שיזכרו אותי.

7. הטכנאי/הנדסאי. לא מספיק חכם או שקדן בשביל להיות מהנדס, אבל אני בטוח שלא צריך יותר מזה בחיים, כי עבודה כבר מצאתי (בתור פועל יצור/מחסן/תפקיד פיזי אחר שמצריך מחשב בחדר). כל החבר'ה שמים תמונה שלהם עם הילד בבריכה, אז גם אני אשים. ד"א, ארץ נהדרת ועספור זה פסגת הטעם הטוב בעיניי, ועשיתי "לייק" לעמוד שמראה את אגם רודברג בתמונות פפראצי 18+ בלבד כנסו!!!!!111

8. אני צעיר/ה וחופשי ואני כל כך נהנה/ית מהחיים שלי באוניברסיטה. תכל'ס אני לומד/ת בכלל במכללה וזה סיוט מתמשך, אבל אני אשים תמונות שלי ושל החבר'ה באלכסון עם שיער פרוע ותאורה מוזרה, כך שכולם יחשבו שאני עושה חיים מטורפים בסופ"שים.

9. יואו, איזה פוסט מגניב כתבתי. רק חבל שהוא בתורכית/ערבית/גרמנית ושמתי אותו בפייסבוק, שבו 89% מהחברים שלי לא דוברים את השפה. אבל ה-14 איש שכן הבינו נקרעים עכשיו מצחוק...

10. ה-ALE החדש. רק לפני שבוע התחברתי לפייסבוק ואני מנסה לחקות את מה ששאר האנשים עושים פה. בינתיים יש לי רק תמונה של החתול שלי ושל אשתי תולה כביסה, אבל במקביל אני גם מגדל חיות וירטואליות ומחסל ערפדים מאפיונרים. השלב הבא יהיה לשים תמונות מהטירונות שעשיתי ב-84', למצוא את כל האנשים בתמונה ולתייג אותם. אנחנו נדבר על זה שצריך להיפגש, ולאט לאט נאבד עניין ונוותר על הרעיון, כי תכל'ס, על הז*ן שלי איפה כולם נמצאים עכשיו ומה הם עשו עם עצמם מאז.

!Next

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סיפור אמיתי וביטלנו אחלה טיול שבעולם בגלל המטומטמת שצריכה לחלוב את הפרות המטומטמות שלה שמעולן לא היו ולא נבראו.

מסתבר שמצבכם עוד טוב יחסית: http://www.haaretz.co.il/captain/spages/1195848.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד יוסי לא הגיב בת'רד הזה, הוא לא ת'רד שלם מבחינתי!:lol:

:idea:

אני אישית נרשמתי לפייסבוק, לא זוכר כבר למה בדיוק..

בכל אופן, בממוצע אני נכנס דקה ביום, לשתי מטרות ברורות: צפייה בתמונות מעניינות שחברים העלו, והתעדכנות אם יש איזו מסיבה מעניינת.

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית משתמש קבוע בפייסבוק למטרות אחרות, כסטונדטים לעיצוב הרבה מהדיונים והתייעצויות שלנו בזמן שאנחנו לא בכיתה נעשים על גבי קבוצות סגורות.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אחד שפתח פייסבוק לאחר לחץ חברתי , וגם בגלל שפתאום קלטתי בכמה ישיבות עם החברים שאני לא מעודכן בכלום , ההוא טס לפה , זה חבר של זאת , ההוא העלה תמונות מטיול בקיצור הרגשתי קצת אהבל.

בכל מקרה יש כמה שימושים טובים חוץ מלהיות מעודכן , למשל הכרתי שני ישראליות במועדון בחו"ל , ונאבדנו אחד לשני שם בין היתר בגלל שהלך לי לאיבוד הפלאפון , חזרתי לארץ והופ מי מתחבר ?-שניהם =)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשל הכרתי שני ישראליות במועדון בחו"ל , ונאבדנו אחד לשני שם בין היתר בגלל שהלך לי לאיבוד הפלאפון , חזרתי לארץ והופ מי מתחבר ?-שניהם =)

חברות של דנה אינטרנשיונל במקרה?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי יום ארוך וערב/לילה בתחנת משטרה ואחרי מרדף אחרי שניים דפקו לי את הארנק מהרכב , היתה לי הרגשה שמשהו השתבש במשפט=)

אבל בשביל הזרימה , הם מהמשפחה של האבא....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע עד כמה אני שרוט?

אני שרוט כ"כ שמעולם לא נרשמתי לפייסבוק המחורבן הזה ובכלל לא מובן לי הקונספט של העניין.

מזכיר לי אשה של חבר שלא יכולה לצאת לטיול כי היא חייבת ב 5 בבוקר לחלוב את הפרות ברפת באיזה חווה וירטואלית מטומטמת שהיא שקועה בה ואם היא לא תחלוב אותן, הן יקבלו איזה דלקת מזדיינת בעטינים והיא תצתרך להוציא הרבה כסף על טיפולים וטרינרים לפרות והריווחיות של החווה תרד! :crazyeyes:bad-word::screwy:

עכשיו שלא תהיה טעות לאף אחד, זה סיפור אמיתי וביטלנו אחלה טיול שבעולם בגלל המטומטמת שצריכה לחלוב את הפרות המטומטמות שלה שמעולן לא היו ולא נבראו.

למרות שגם לי אין חשבון בפייסבוק וכנראה שלעולם גם לא יהיה, קבל חושרמוטה לייק!

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי הספיקו כמה שבועות עם חשבון בפייסבוק עד שסגרתי אותו.

לא מבין מה מוצאים בזה.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממיינים: אלו שפשוט חייבים למיין אנשים לפי טיפוסים,תוך כדי מחשבה שהם לא כאלו והם בעצם הרבה יותר טובים.

כל אחד מפרסם בפייסבוק את מה שהוא רוצה להראות ולקבל עליו תגובות.

לא מעוניין לראות? תעשה hide או שפשוט תסגור את החשבון,מה פתחת את הנושא הזה בכלל?

רוצה שכולם יראו שאתה לא חלק מהעדר ואתה לא מתלהב מהפייסבוק? קבל תוספת גבר על חשבוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...