Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט קרוז

מאיר ב.
שימו לב! השרשור הזה בן 4997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אודי,

לא ברור לי מה ניצח פה?

מדובר ברכב עם התנהגות מופרכת לחלוטין.

אם בסרגל המדידות שלך התאוצה והחוויה המוטורית מקבלים משקל נמוך אזי הדעה שלך מובנת...

עדיין בעיית חוסר הרציפות מסוכנת. אולי נהגים מבוגרים שלעיתים אנו נשרכים מאחוריהם בעיר במהירות 30 קמ"ש יסתגלו לרכב.

אני לא נתקלתי עדיין, ומקווה גם שלא אתקל ברכב שנוסע כשקיר מולו.

המנוע לא משוחרר, אתה מרגיש שאיזה מיסטר T מ A TEAM עומד מול האוטו ובולם את ההתקדמות שלו. הרכב לא משוחרר ואתה (אני) נלחם כל הזמן בין מה שאני יודע על רכב לבין מה שהרכב הזה משרה...

הרכב גם לא חסכוני בדלק, בכלל...

כשאני נוהג בו אני מרגיש כאילו שאין לי אויר, ולא, אין לי אסטמה...

אני בד"כ בכל רכב שיש לי, מאזין למנוע (גם אם הרדיו פועל), מלווה את סיבובי הבוכנות ובגיר אוטומטי זה קשה, אבל כן, סופר כל הילוך שעולה או יורד.

אני אומר לך, הרכב הזה מתנהג בצורה מופרכת.

מכתב רכב הייתי מצפה ליותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תגיד, אתה אמיתי? שם משתמש שנפתח החודש, 14 הודעות בפורום, כולן בשרשור הזה של הקרוז? טרולים, אוטו עם אסטמה זה מה שמגיע להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, אתה אמיתי? שם משתמש שנפתח החודש, 14 הודעות בפורום, כולן בשרשור הזה של הקרוז? טרולים, אוטו עם אסטמה זה מה שמגיע להם.

אהבתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודי,

לא ברור לי מה ניצח פה?

מדובר ברכב עם התנהגות מופרכת לחלוטין.

אם בסרגל המדידות שלך התאוצה והחוויה המוטורית מקבלים משקל נמוך אזי הדעה שלך מובנת...

עדיין בעיית חוסר הרציפות מסוכנת. אולי נהגים מבוגרים שלעיתים אנו נשרכים מאחוריהם בעיר במהירות 30 קמ"ש יסתגלו לרכב.

אני לא נתקלתי עדיין, ומקווה גם שלא אתקל ברכב שנוסע כשקיר מולו.

המנוע לא משוחרר, אתה מרגיש שאיזה מיסטר T מ A TEAM עומד מול האוטו ובולם את ההתקדמות שלו. הרכב לא משוחרר ואתה (אני) נלחם כל הזמן בין מה שאני יודע על רכב לבין מה שהרכב הזה משרה...

הרכב גם לא חסכוני בדלק, בכלל...

כשאני נוהג בו אני מרגיש כאילו שאין לי אויר, ולא, אין לי אסטמה...

אני בד"כ בכל רכב שיש לי, מאזין למנוע (גם אם הרדיו פועל), מלווה את סיבובי הבוכנות ובגיר אוטומטי זה קשה, אבל כן, סופר כל הילוך שעולה או יורד.

אני אומר לך, הרכב הזה מתנהג בצורה מופרכת.

מכתב רכב הייתי מצפה ליותר.

הבוכנות שלך מסתובבות?! נראה לי שמצאנו את הבעיה.

גש מיד לקצין הרכב שלך ותבקש רכב עם בוכנות שלא מסתובבות, זה יכול להיות מסוכן...

איזה שירשור תלוש מהמציאות, אני חושב שאודי סיכם את זה מצויין:טרול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מגזים בטירוף, יש לי סיטרואן קסארה 1.6 עם גיר אוטומטי AL4 הידוע לשמצה.

בחודשיים הראשונים עם הרכב השתגעתי וסבלתי מאותן תופעות שציינת (האצה פתאומית, האטה פתאומית והשהייה מוגזמת), לאחר זמן זה, למדתי את הרכב והיום איני חש כמעט בהבדל.

הלמידה מתבטאת בלחיצות שונות על דוושת הגז שגורמות לתיבה לא להשתגע.

אתה כנראה מנהגי הליסינג שרגילים לפוקוס עם דוושת גז לחוצה עד הסוף כל הנסיעה.

נסה ללמוד את הרכב ותראה שהשד אינו נורא כל כך

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיר ב.

אתה לא מוסיף לעצמך כבוד עם ההתנסחויות הללו. אם באת להתלונן על הקרוז - עשית את זה, קיבלת אוזן קשבת במובן שאנשים אחרים גם מתלוננים על יכולת התאוצה הנמוכה של המכונית. ניסו להסביר לך שהתחושות שלך בנוגע לקיר מול הרכב ולתאוצה הלא רציפה נובעות ככל הנראה מסוג של חוסר הבנה או אפילו סוג של היסטריה. בדברים שאתה אומר אני קולט כמה אמירות שמתאימות מאוד למה שחברה שלי חשבה על האוטו הקודם שלה (C3 1.4 אוטומטית) - האוטו "משתגע", הוא לא עושה מה שהיא רוצה וכולי. אחרי שהסברתי לה איך לגרום לו לעשות את מה שהיא רוצה זה עבר לה. אותו הדבר עם הפיאט 500 הרובוטית שלה. אבל אם אתה לא רוצה להקשיב, אין יותר על מה לדבר.

האוטו לא מוצא חן בעיניך? הציעו לך פה לנסות ולהחליף אותו. מעבר לזה אנחנו טוחנים מים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

redroze בוא תעשה סיבוב על הקורולה הרובוטית שלי ואחרי זה תדבר .. אתה בא?

לא תודה, אני אסרב בנימוס לתענוג הצרוף שאתה מציע לי פה.

אני נסעתי על עשרות קורולות, לפי עדכון גיר, אחרי עדכון גיר, לאחרונה מחליפים את כל המח של הגיר באחריות. כמעט כל יום אני נוסע על קורולה זו או אחרת, תאמין לי שאני מכיר את הרכב מכל הכיוונים (הביצועים שלו מצויינים אבל ברגע שאתה צריך לחיות איתו בתוך העיר עם מהירויות משתנות אתה סובל ובגדול).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...