Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסיפור האמיתי (שלי) בנוגע לS2000 עם המנוע שנשבר

gargamel1
שימו לב! השרשור הזה בן 5019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יתכן ואתה צודק...אנחנ קוראים מה שכל צד מחליט לשתף.

לך תדע מה עוד יש

בדרך כלל במקרים כאלה כל צד מספר את מה שנוח לו ומשמיט את מה שלא משרת את העמדה שלו.

לטעמי זה קצת חסר טעם "להיות שופטים" כאן כשככל הנאה אנחנו לא יודעים מה היה שם.

דרך אגב,

אני היחיד שזה מפריע לו שגרגמל לא סיפר חצאי אמיתות, אלא שיקר (עם מספר הגירסאות שמסר),

והחברה אמנם לא הגיבה "רשמית", אבל לפחות לא ראיתי שינוי גירסאות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 483
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שיקר???

מספר גרסאות?

ממה שאני הצלחתי לקרוא הוא תמיד טען שהתריע על נורת לחץ שמן ושתמיד נאמר לו " סע חביבי המפתחות בפנים ".

אולי אני לא יודע לקרוא??

אילו עוד גרסאות היו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיקר???

מספר גרסאות?

ממה שאני הצלחתי לקרוא הוא תמיד טען שהתריע על נורת לחץ שמן ושתמיד נאמר לו " סע חביבי המפתחות בפנים ".

אולי אני לא יודע לקרוא??

אילו עוד גרסאות היו?

תראה כמה "רוכב בודד" השקיע בעריכה כדי להראות לך ולנו: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=2670402&postcount=278

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוגב מה לגבי הטפסים שהועלו פה שמראים את הסטוריית הרכב?

נצא מנקודת הנחה שגרגמל כן עשה משהו לא בסדר עם הרכב, עדיין לפי ההסטוריה של הרכב, יש פה לפחות לפחות רשלנות תורמת מאוד מצד ישראלימו.

כל העסק מתנהל פה כמו במשפט, שניהם מעלים טענות, ובנוסף גרגמל מעלה הוכחות כאלה ואחרות, לעומתו ישראלימו לא העלו כלום פרט לטענות נגדיות וגם הטענות האלה לא רשמיות, למרות שאת הטענות העלה אחד מבעלי החברה.

אם בעל החברה לא היה רוצה לתת לדיון הזה חיים, הוא לא היה כותב פה, אלא רק לאחר סיום המקרה היה מעלה את הכל.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוגב מה לגבי הטפסים שהועלו פה שמראים את הסטוריית הרכב?

נצא מנקודת הנחה שגרגמל כן עשה משהו לא בסדר עם הרכב, עדיין לפי ההסטוריה של הרכב, יש פה לפחות לפחות רשלנות תורמת מאוד מצד ישראלימו.

כל העסק מתנהל פה כמו במשפט, שניהם מעלים טענות, ובנוסף גרגמל מעלה הוכחות כאלה ואחרות, לעומתו ישראלימו לא העלו כלום פרט לטענות נגדיות וגם הטענות האלה לא רשמיות, למרות שאת הטענות העלה אחד מבעלי החברה.

אם בעל החברה לא היה רוצה לתת לדיון הזה חיים, הוא לא היה כותב פה, אלא רק לאחר סיום המקרה היה מעלה את הכל.

האם אנחנו יודעים בוודאות שזה אכן של הרכב הזה?

תומר,

יכול להיות שגרגמל צודק ויכול להיות שהחברה צודקת.

אני בסה"כ אומר, שאני, לא מאמין לבחור כי הוא זה שראיתי אותו משקר, הם (החברה) לעומת זאת, אולי לא מסרו מידע, אבל גם לא שיקרו.

בהחלט יהיה מעניין לראות איך זה יגמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא את השרשור מהתחלה ותבין. לפחות את ההודעה הראשונה בשרשור.

רציתי להחזיר את הרכב ביום שישי אבל הם טענו ש"אין להם מה לעשות עם הרכב עכשיו" אלא שאני אקח את הזמן...ואביא אותו ביום ראשון.

קראתי בפעם הראשונה, התעייפתי בפעם הראשונה, ויתרתי על התענוג בפעם השניה.

אבל אני בוודאות זוכר ששכרת את הרכב ביום חמישי (האם אני טועה).

כמו כן אני זוכר בוודאות שעוד בחניון מגרש ההשכרה טענת שהרכב לא תקין.

בנוסף אני זוכר שלדבריך טענת כי כבר מיד עם צאתך לדרך (ביום חמישי, כן..) טענת שהרכב נסע לא תקין, קירטע ולא הצלחת לעבור איתו את ה- 80-100 קמ"ש (לא זוכר מהירות מדוייקת שרשמת).

אז למה לא פירססת לחברת ההשכרה בכדי להחזיר את הרכב לחניה (אפילו אם אף אחד לא נימצא) עוד באותו היום ?!

ההתנהלות שלך מעלה הרבה סימני שאלה.

עצם זה שנסעת ברכב תוך וודאות מוחלטת כי הרכב הולך להחזיר את נשמתו לבורא רק כי "אמרו לך שזה בסדר" נראה לי לא תקין לחלוטין.

אם הרכב היה שלך פרטי והמוסכניק היה אומר לך לבוא אליו ושיהיה "בסדר", היית שומע בקולו?! (ממש לא ניראה לי)

הדבר הוודאי היחידי שיש עכשיו זה שתחת הידיים שלך המנוע שבק חיים.

לדעתי היחידים שככול הנראה עושים לך אבל אלו חברת המאיר (יבואן הונדה) אשר לא לוקחים אחריות על המנוע בטענה שזאת אשמתך.

אם הם לא יכולים להוכיח את הטענה הנ"ל אזי הם מחוייבים להחליף את המנוע במסגרת האחריות, כלומר זה כבר במגרש שלהם.

אני מניח שיש בידיהם (ליבואן) הוכחות ברורות, שלא כן, חברת ההשכרה לא הייתה מחליפה את המנוע על חשבונה (כפי שרשמת) אלא מנסה למצות את האחריות.

ביי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי היחידים שככול הנראה עושים לך אבל אלו חברת המאיר (יבואן הונדה) אשר לא לוקחים אחריות על המנוע בטענה שזאת אשמתך.

למאיר אין שום טענה כלפי שוכר הרכב, הטענה היחידה שלה היא שהמנוע שבק חיים בעקבות שימוש לא נכון ברכב.

אם כך הדבר ויש להם הוכחות לכך (ומשתמע שיש להם הוכחות לכך המתבססות על מחשב המנוע)- הם צודקים ואי אפשר לבוא אליהם בטענות, זה כבר באמת הופך להיות משחק בין שוכר הרכב לחברת ההשכרה.

מאיר (או כל יבואן אחר) לא אמורה להעניק אחריות למנוע בכל מקרה, אם היתה תקלה של המנוע שלא היתה נובעת משימוש לקוי בהחלט היה ניתן לדרוש לממש את האחריות, במצב של שימוש לקוי שגורם לנזק-הם לא צריכים לתת שירות על חשבונם.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אז ככה.

ביום שישי האחרון, ניגשתי לחברת ISRALIMO , שממוקמת ברחוב לה גוארדיה 7 בתל אביב, וחתמתי על חוזה שכירות לחודש ימים להונדה S2000 מודל 2009.

שי

קראתי בפעם הראשונה, התעייפתי בפעם הראשונה, ויתרתי על התענוג בפעם השניה.

אבל אני בוודאות זוכר ששכרת את הרכב ביום חמישי (האם אני טועה).

ביי

אז טעית וזה היה בשורה הראשונה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלעד שלום

ברשותך אשאל אותך מספר שאלות

שאלה :לשם מה נכנסת לפורום?

תשובה : להביא את הצד השני של המטבע

שאלה : לשם מה?

תשובה: לשמור על השם הטוב של החברה , שאני מבעליה , וחי ממנה , בצורה כזו או אחרת

שאלה : האם עשית זאת בהצלחה??

תשובה והפעם לשם שינוי היא התשובה שלי

לא באלף רבתי.

גם הניסיון לייצג את החברה מבלי שיש לך אישור של החברה לייצגה הוא פטתי. וכפי שאמרתי ללכת עם להרגיש בלי. תרצה או לא כאן אתה מייצג את החברה.

את טענותינו נוכיח במקום אחר , קרי בית המשפט.כך כתבת.

כיוון שכאן נמצאים חובבי רכב לקוחות פוטנציאליים לישראלימו, הם או חבריהם, אותם אתה צריך לשכנע. כמובן שיש גם את המקרה הפרטי שיידון ככל הנראה בבית משפט.

כל מה שכתבת זה מלל ועוד מלל ועוד מלל, מבלי להביא ראיה אחת לבסס את המלל.

הרי אם ראיה כלשהי תחשף כאן ייגרע משהו מתוקפה כאשר היא תוצג בבית המשפט ? לא.

כאשר זאת לא נעשה התחושה שלי ושל אחרים שיש לכם מה להסתיר ואתם מנסים לטפס על המסכן. בקיצור תוקעים לעצמכם גול עצמי.

נבחן גם תרחיש אחר.

הבאתם לכאן את ראיותיכם והסתבר כי אכן הצדק עימכם. האמן לי כי יהיו כאן כותבים רבים שימליצו לשוכר " האלו רד מהעץ, לך לחפש פשרה איתם "

הבמה של ישראלימו

כך הסתיים השרשור שפתח גלעד וקסמן "תגובה לעיניין S2000 ישראלימו "

זה היה לפני כ 10 ימים.

כך כתבת גלעד ב23.8 גם בשרשור שם

"אך לקוח הוא תמיד לקוח ולכן חברת ישראלימו לעולם לא תתעמת כאן בפרורום הנ"ל. אך אני שבחנתי וראיתי את שני צידי המטבע אומר לכם שהפרסום כאן מכעיס אותי ממש כמו שתקשורת עוינת ישראל אשר מכתימה את שמינו לשוא מכעיסה את כולנו וגם אנו שואלים - היכן ההסברה?? אז במקרה של ישראלימו אני אהיה ההסברה! ישראלימו תתעמת בדרכים המקובלות בבית המשפט,גם על הנזק הישיר לרכב וגם על הוצאת לשון הרע בדבר כתובים אלו."

כנראה שיש לכם מה להסתיר !!!!

או יש הסבר אחר???

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק...בהחלט יש קצת סתירות בגירסאות שלו.

באיפה באמת ידע על הג'אנט??? ולמה רק עכשיו הראה את המסמך?

האם השיג אותו בדרך לא דרך?

למה רק עכשיו הראתי את המסמך? כי רק לאחרונה השגתי אותו...

איך השגתי אותו? תקרא. זה בעברית. כתוב במפורש שניתנה לי גישה להיסטוריה של הרכב.

ולכל אלו שטוענים ל"שקר" ו"שינוי גרסאות". בהתחלה פתחתי את השרשור של המנוע הדופק , מתוך אכפתיות : לא לשים לחברה רגל בעניין האחריות בכך שאספר שהרכב נסע ללא לחץ שמן, ואף נמנעו מלזמן לו גרר - דבר שיכל להציל את המנוע.

אך לאחר שהעניינים התפתחו והבנתי שאני זה שצריך הגנה פה, ולא הם. פתחתי את השרשור הנוכחי , ובו לא השמטתי שום פרט. סיפרתי את הכל מהתחלה עד הסוף.

עד כמה שזה משעמם לקרוא, יש פרטים חשובים בתוך הסיפור הארוך והמייגע הזה.

G-D will give me justice

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את הרוב הגדול של השרשור הנוכחי וחלק מהשרשור הקודם של גרגמל.

אני בכלל לא מבין איך הגעתם לזה שהוא שיקר/משקר ?

איזה שינוי גרסה היה?

לדאוג לטובת החברה אולי נשמע קצת הזוי אבל יש גם אנשים כאלו.

אז בשרשור הראשון היה תיאור של הבעיה בצד הטכני שלה וזהו !

השרשור השני כבר מתעסק בכל מה שקשור לחברת ההשכרה והרכב שאנסו אותו מספר לא קטן של פעמים לפני שהגיע לפותח השרשור.

יוגב,

קרא את כל השרשור לפני שאתה לוקח עמדה, לפה או לשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרגמל - בוא נהיה קונקרטיים ולא צינים. הנתונים שנמסרו לך במוסך בדבר ההקלטה כפי שכתבת:

"וכעת....לעדכון חשובים לא פחות:

עד כמה שהבנתי,

צוות המוסך טוען שנתוני הסנסורים השונים נשמרים על המחשב בקובץ שיכול להכיל בין 14-15 שניות.

ההקלטה היא אינסופית.

כך שבכל רגע נתון, ישנה הקלטה של ה14-15 שניות האחרונות של מה שעבר הרכב.

המחשב נסרק והקובץ הצביע על נתונים אלו:

במהלך ה14 שניות האלו הרכב הגיע למצב של OVER-REV של 10.500 סל"ד~

במהלך ה14 שניות האלו היתה נקודה שמהירות הרכב היתה באיזור ה160 קמ"ש ~

הנתונים נשמרים ללא תאריך ושעה.,,

הינם בדיוק הנתונים שנמסרו לי ע"י הונדה והם אלו שהעליתי כאן בפורום .

האם לטענתך ההקלטה של אותם 14 שניות לא בוצעה כאשר אתה נסעת ברכב?

מחכה לתשובתך, היא חשובה ועקרונית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שגרגמל צריך להציג ברגע זה לדעתי להגנתו זה הסבר או חוות דעת מאדם מוסמך או מהונדה (ישראל או עלמית) על ה LOG של הרכב.

מה הוא מנגנון הLOG וכיצד הוא שומר נתונים? האם רק במקרים של תקלות (מה שסביר להניך) או 14 שניות אחרונות של החיים שלך הרכב (מה שלא סביר בגלל שלל גורמים כגון: אם אני מסובב מפתח אז מן הסתם הLOG ממשיך לקלוט 14 שניות חדשות אז התקלה היתה אמורה להעלם מהLOG).

חלק מהאשמה כמובן נופלת על גרגמל עצמו והיא שהוא המשיך להשתמש ברכב ולא החזיר אותו לחברה מידית.

אבל רוב האחריות על החברה עצמה במיוחד עקב סרוב קבלת הרכב ואי מתן הוראה מפורשת ללקוח לאי שימוש ברכב במקרה ואין אפשרות לקלוט אותו חזרה ביום שישי.

אני כמובן לא עורך דין אבל זה מה שההגיון אומר, הלא כן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלעד וקסמן - תתחיל להתייחס אליי ולשאלותיי, לאנשי הפורום ולשאלותיו , ומבטיח שאמשיך להתייחס לדבריך.

בשלב זה טרם קיבלנו כל תשובה מספקת\מענה כלשהו ממך , ואיני מעוניין לנהל פה מונולוג.

'כמים הפנים לפנים - כן פני האדם לאדם'

G-D will give me justice

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...