Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסיפור האמיתי (שלי) בנוגע לS2000 עם המנוע שנשבר

gargamel1
שימו לב! השרשור הזה בן 5020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עכשיו יהיה מעניין לשמוע את הבעלים של הסוכנות ולראות איפה עכשיו כל הטיעונים שלו, אחרי שהוצגו הוכחות שהסוכנות ה"מכובדת" שלו מנסה להפיל תיק על אדם כדי לתקן את הרכב שלהם על חשבונו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 483
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בנתיים חברת ישראלימו הזאת יצאה ממש מפגרת!!:roll:

יש פה חשיפה של 19250 אנשים- ולחשוב שכל אחד מהם (כולל אני) יכל להיות לקוח פוטנציאל.. אחרי המקרה הזה אני רק יזהיר מפני החברה הזו.:x

100 אלף שקל המנוע לא יעלה זה בטוח , גם אם יעלה 30K היה עדיף להם להפעיל את הביטוח שיש להם בעסק ולסדר את זה מאשר לקלקל את שמם ..

ישראלימו עדיין לא מאוחר קחו אחריות וסגרו את הפרשה אתם לא מבינים איזה נזק אתם עושים.

גרגמל1 שהשכיר את הרכב אינו אשם ויש פה הוכחות לעומת הטיעונים שלכם.:?

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אכן לא דיברנו עם דוד נמרי כדברך אז כל מלה שלך אמת.

אכן טען שצריך אישור מהונדה- אל תדאג אנחנו כבר דאגנו לכך בתחילת השבוע , ממש אחרי שדיברנו איתו (או שלא כפי שאתה טוען).

אם אתה ככך גאה להציג כאן מסמכים, תרגיש חופשי. באמת תמוה איך קיבלת כזו נגישות אם החברה ככך מסתירה ממך עובדות (אריה מוסר לך ד"שׁ ומקווה שקלסר ההיסטוריה של הרכב עזר לך, כפי שביקשת ביום שישי האחרון ממש כשביטלת את הפגישה ליום ראשון איתנו שהיתה במטרה לקדם עניינים).

רק למה אתה לא מפרסם את חוות הדעת של השמאי שהבאת בעצמך? דני גורביץ אם זכור לי נכון? הוא לא ממש חשב שיש קשר כלשהו בין מהות התקלה ולמסמך שפירסמת כאן- נכון?

האמת ידיד, עשה לעצמך כבר טובה ותחכה שהפרשיה תסתיים לפני שאתה מנסה לצבור עוד קולות. אם אתה תהיה צודק (חוות דעת מומחה נוסף בטוח תסגור את העניין לכאן או לכאן) אני מבטיח לך התנצלות שלי- אני מבטיח. ואם להיפך אז כנ"ל , נכון?

אני אגיד לאריה ליצור אתך קשר על מנת להסכים על מי יתן את חוות הדעת שיהיה מוסכם עליך ועל החברה כדי שלא יהיו לך טענות על זה בעתיד.

בכבוד רב !

גלעד

1) באותו עת שדיברתי עם דוד נמרי, הוא אמר שלא יצרתם איתו קשר.

2) חוות הדעת של שמאי הרכב עדיין לא הגיעה אליי . על סמך מה קבעת מה הוא חשב או לא חשב ?

במייל ששלחתי אליכם, ביקשתי תצלומים של רשיון רכב, היסטוריית טיפולים (לא מדובר בתיק עב כרס, סה"כ מספר דפים בודדים) , החוזה המקורי שלי ועוד מספר מסמכים הרלוונטיים בכדי שאוכל לגבש דיעה בנידון, for goodness sake

אך להפתעתי נתקלתי בסירוב גורף מכיוונו של אריה.

ואף באיום , שבפעם הבאה שארצה לדבר איתו - זה יהיה בין כתלי בית המשפט.

גלעד יקירי,

מילא המנוע היה עולה לכם כפי שהוצג לראווה במסמך מהונדה (83 אלף ש"ח לפני הנחה, ו82,900 אחרי הנחה :lol: )

אבל כרגע המציאות מראה אחרת. עלות התיקון (שלהערכתי כבר בוצע) לא עלתה על 25 אלף ש"ח פלוס מינוס.

מנוע מפירוק הזדרזתם לרכוש כבר בימים שלאחר ההתרחשות.

במקום לסגור את העניין בשקט, בחרתם ללכת בדרך של התנגחות ומלחמה רבתי במלא מובן המילה.

שיבושם לכם.

אשמח אם את הטלפון הבא, אקבל ממך, אדון גלעד.

בכבוד.

שי

G-D will give me justice

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו ננתח יחדיו את ממצאי החשבונית ממוסך מורשה הונדה לרכב מסוג S2000 השייך לחברת השכרה:

1- בוצע כיוון פרונט !

2-הוחלף ג'אנט שלם! (אני נותן הערכה מושכלת- מדובר באחד מהחישוקים הקדמיים ברכב)

3-הרכב "בילה" פעמיים בתחום הסל"ד האסור !

נעשה אינטגרל לשלושת המשוואות למעלה יחדיו.

לא יודע מי כאן הטמבל (זה יכול להיות כל אחד שמביע עניין בשרשור) , אבל הרכב הזה נאנס ע"י מישהו אחר* (עד שמדרכה או קפל קרקע כלשהו הפריעו לאונס) והגיע לאישפוז של 9 ימים במוסך מורשה הונדה!!

*אחר=בהנחה שפותח השרשור לא שכר את הרכב בתאריך הנקוב בחשבונית והוא איננו הנהג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעשה אינטגרל לשלושת המשוואות למעלה יחדיו.

לא צריך חשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי.

S2000 בחברת השכרה. אני משער שרוב הלקוחות לא היו חבר'ה שחיפשו אוטו נח ומרווח לסבא וסבתא שמגיעים לביקור מפלורידה.

סביר שרב הלקוחות כן היו מחפשי פוזה, או במקרה הטוב (תלוי מאיזה צד) מישהו שבאמת לקח את הרכב בגלל היכולות הדינמיות שלו, וניצל אותן.

בכל מקרה, כשלוקחים רכב מחברת השכרה הרי לא לוקחים אותו לבדיקת קניה. סומכים על החברה שהיא מחזיקה רכב במצב תקין / בטיחותי / מתוחזק ומטופל.

כן צריך לוודא מראש, ובכתב, מה רמת האחריות של השוכר כלפי כשלים / תקלות טכניות ואף ביטוח, מה תקרת ההתשתתפות העצמית לכל מקרה. גם באופטרה. גם ב-S2K.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי בסביבה בכל הימים הסוערים של הסיפור, אבל לא מעט אנשים ובעלי נסיון כבר ציינו שמשהו פה הזוי.

אפילו אני יוצא נגד המומחים לכאורה ודעת הקהל שאוהד את גרגמל - בעיני הוא מראה חוסר אמינות מסויים.

לדעתי, התהיה העיקרית היא האם קרה כשל ברכב או שימוש לא נכון, ואת זה יכריעו מומחים ואולי בית משפט. לא הפורום.

שימו לב שגרגמל פתח קישור ראשון ב- 14.8.10 - שלושה ימים לפני הקישור הזה.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=335260&highlight=S2000 אף מילה שזה רכב שכור, על השיחות שהיו או לא עם החברה, מעורר הרבה תמיהות שחלקן עלו בתגובות. למה רק אחר כך הוא פתח את השרשור הזה עם יותר פרטים ?

גרגמל כתב בהמשך לפתיחת השרשור הראשון (הפוסט השני בעמוד):

"(לפני מספר חודשים היה צריך להחליף ג'אנט מקורי והיה צורך להציב את הרכב במוסך המרכזי שבועיים בשביל שהג'אנט יגיע מיפן....אז אני מתאר לעצמי מה יקרה במידה וצריך להחליף מנוע..)"

אבל אחרי כמה ימים הוא טוען ששכר את הרכב בסמוך ליום האירוע, אז איך הוא ידע מה היה עם הג'נט?

פעם באתי לקחת אוטו שכור ב"קל אוטו" שהוזמן עבורי - סרבתי לקחת רכב שחוק, שלא היה בו משטח ללא פגיעה וגלגלים קדמיים לא זהים. תוך חצי שעה ניפקו לי רכב חדש עם הניילונים (וללא דלק....) . למה הרכב הפגום לא הוחזר מייד לישראלימו?

למה לא לדרוש בתמורה למחיר ששולם רכב תקין לחלוטין ומייד, במקום להמשיך לקרטע איתו?

בכדי לא להיחשף , שיניתי מספר פרטים. (שנתון , צבע, זמן שבו התרחשה התקלה והאופן שבו התרחשה וכו').

בקרוב, כשאדע מה הכיוון הברור מול החברה, אפתח את הנושא ביתר שאת וביתר עוז , ותשמעו סיפור שיגרום לאזניים שלכם להיזדקף.

כרגע הגרסה של הסיפור היא LIMITED (שלא כמו הסל"ד בהונדה..ככל הנראה).

אההה... בערבון מוגבל. למה התכוונת גרגמל?

בדף 8 לאותו שרשור כתב לו edan:

בלי קשר, וסלח לי על זה שאני "מבקר" אותך, בסיפור שלך יש קצת (הרבה) סתירות:

1.אמרת שהמנוע התחיל להרעיש כמו טרקטור,ואחרי חנייה באת להניע אותו והוא לא הניע.

2.מצד שני כתבת שהמנוע כשל במהלך נסיעה על 50 קמ"ש.

3.מצד "שלישי" אתה טוען שהיה שלב כלשהו שהמנוע "לא זז ולא יכולת לעבור 80 קמ"ש" אבל בכל זאת זה לא הדליק לך "ניאון\מדורה\פיצוץ גרעיני לאזהרה שמשהו לא תקין ועדיף לעצור בצד ולדומם מנוע.

4.גם נורת שמן לא עצרה אותך.

ו

וכמו שכתבו - עם פרשה כזו ועלות כזו - צריך ליווי של עו"ד ומומחי רכב, לא של פורום. למה אתה לא עושה את זה, גרגמל?

אני מקווה לשמוע ממנו או מיגאל (אם אני זוכר) את המשך הפרשה.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך חשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי.

S2000 בחברת השכרה. אני משער שרוב הלקוחות לא היו חבר'ה שחיפשו אוטו נח ומרווח לסבא וסבתא שמגיעים לביקור מפלורידה.

סביר שרב הלקוחות כן היו מחפשי פוזה, או במקרה הטוב (תלוי מאיזה צד) מישהו שבאמת לקח את הרכב בגלל היכולות הדינמיות שלו, וניצל אותן.

זה בדיוק מה שהתגובה שלי הייתה אמורה להציג (והדגשתי את ההקשר בין הרכב S2K לבין היותו בחברת השכרה)!

היסטוריה כזאת ברכב כזה מראה צד מסויים שבו נקטו כמה מחברי הפורום בסאגה הזאת והיא מדברת על ניסיון של חברת ההשכרה להלביש תקלה רצינית ברכב ספורט שמזמין לאונס קבוצתי על צד אחר.

שקול להנחה שהם יודעים כי הם משכירים רכב ספורט שלבטח מי שישלם עליו מחיר גבוה יעשה זאת בשל היכולת לקרוע אותו ללא רגשות אשם בידיעה שמתי שיתקרב יום הדין, יבוא הפראייר שיקפוץ אליו ראש.

לא שתיכננתי לשכור רכב שכזה (או בכלל) אבל הסיפור הזה בהחלט מלמד דבר או 2 על התנהלות לפני השכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שהתגובה שלי הייתה אמורה להציג (והדגשתי את ההקשר בין הרכב S2K לבין היותו בחברת השכרה)!

היסטוריה כזאת ברכב כזה מראה צד מסויים שבו נקטו כמה מחברי הפורום בסאגה הזאת והיא מדברת על ניסיון של חברת ההשכרה להלביש תקלה רצינית ברכב ספורט שמזמין לאונס קבוצתי על צד אחר.

שקול להנחה שהם יודעים כי הם משכירים רכב ספורט שלבטח מי שישלם עליו מחיר גבוה יעשה זאת בשל היכולת לקרוע אותו ללא רגשות אשם בידיעה שמתי שיתקרב יום הדין, יבוא הפראייר שיקפוץ אליו ראש.

לא שתיכננתי לשכור רכב שכזה (או בכלל) אבל הסיפור הזה בהחלט מלמד דבר או 2 על התנהלות לפני השכרה.

לפי התאוריה שלך זה תקף גם לגבי פותח השירשור. :?

רכב כזה לוקחים בכדי לנסוע ספורטיבי, לכן נראה לי תמוהה משהו העובדה שפותח השירשור ציין כי לא יכול היה לעבור את ה-80 קמ"ש (אם אני זוכר נכון) עקב מצב הרכב, וזאת מרגע קבלת הרכב.

אם הרכב היה במצב כל כך לא תקין ובעצם לא מילא את ייעודו (רכב ספורט) למה לא החזיר אותו מיד לחברת ההשכרה?

כנראה שהאמת היא איפשהו באמצע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שאין התייחסות האם הרכב נרשם כרכב השכרה ?

תמוה מאוד מדוע חברת ההשכרה לא העבירה עותק רשיון רכב לשוכר, או שהנציג שלה טרם ענה לשאלה הזו.

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התאוריה שלך זה תקף גם לגבי פותח השירשור. :?

רכב כזה לוקחים בכדי לנסוע ספורטיבי, לכן נראה לי תמוהה משהו העובדה שפותח השירשור ציין כי לא יכול היה לעבור את ה-80 קמ"ש (אם אני זוכר נכון) עקב מצב הרכב, וזאת מרגע קבלת הרכב.

אם הרכב היה במצב כל כך לא תקין ובעצם לא מילא את ייעודו (רכב ספורט) למה לא החזיר אותו מיד לחברת ההשכרה?

כנראה שהאמת היא איפשהו באמצע

תקרא את השרשור מהתחלה ותבין. לפחות את ההודעה הראשונה בשרשור.

רציתי להחזיר את הרכב ביום שישי אבל הם טענו ש"אין להם מה לעשות עם הרכב עכשיו" אלא שאני אקח את הזמן...ואביא אותו ביום ראשון.

G-D will give me justice

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שבשעה טובה האמת מתחילה לצאת לאור.

הרכב עבר התעללות רבתית בעבר כולל מספר פעמים של OVER-REV וחברת ההשכרה מפילה את זה על הלקוח הנוכחי.

ברור שאין מצב שהם שילמו 83K ש"ח על מנוע אלא חיפשו מפירוק בפחות מחצי מחיר.

לחברת ההשכרה אני אומר , תגידו סליחה ושהלקחים יופקו מהמקרה למען מנעית מקרים כאלו בעתיד.

לשוכר אני אומר , כשיש ספק אין ספק. המנוע נשמע לך עוד בחניה לא טוב , בטל עסקה באותו הרגע או שתדאג לקבל בכתב מסמך שאומר שהכל תקין , שהתרעת על תקלה ושמבחינת החברה אין כל מניעה לנסוע ברכב.

ככה לא יוכלו להגיד להד"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את חברת ההשכרה הזו, ואני לא מכיר את השיקולים שלהם לענות רק על מה שנוח להם וטוב להם. שזה סבבה. זכותם.

אבל נטיית לבי מההתחלה הייתה עם השוכר. וכפי שאמרתי, אני במקומו אומר לחברת השכרה, "ניפגש בבית משפט".

שיפילו עליי מה שהם רוצים. למה להיכנס לזה בכלל?

לא משנה מה, על כל העניין הזה יצאת קירח. הפסדת כמה שנים מהחיים על עצבים מיותרים, כסף על שיחות וכן הלאה.

2 טעויות בסיסיות.

1. מנוע מתקתק גם בגטס לא הייתי לוקח. ואם אין חלופה אז אין.

2. במחשבה שלאחר מעשה, אכפת לך יותר מידי.

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שבשעה טובה האמת מתחילה לצאת לאור.

הרכב עבר התעללות רבתית בעבר כולל מספר פעמים של OVER-REV וחברת ההשכרה מפילה את זה על הלקוח הנוכחי.

ברור שאין מצב שהם שילמו 83K ש"ח על מנוע אלא חיפשו מפירוק בפחות מחצי מחיר.

לחברת ההשכרה אני אומר , תגידו סליחה ושהלקחים יופקו מהמקרה למען מנעית מקרים כאלו בעתיד.

לשוכר אני אומר , כשיש ספק אין ספק. המנוע נשמע לך עוד בחניה לא טוב , בטל עסקה באותו הרגע או שתדאג לקבל בכתב מסמך שאומר שהכל תקין , שהתרעת על תקלה ושמבחינת החברה אין כל מניעה לנסוע ברכב.

ככה לא יוכלו להגיד להד"מ.

ואני בניגוד אליך עדין חושב שרב הנסתר על הנגלה וכנראה שני הצדדים לא מפרטים את כל מה שהם יודעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...