Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבוא חלקי חילוף לרכבי אספנות - עדכון מועדון החמש

Cadillac58
שימו לב! השרשור הזה בן 4903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכל אלו שפונים באמצעות הפורום למועדון החמש - בהחלט כדאי לפנות - גם - ליו"ר המועדונים האחרים (אלו שהיו בפגישה שבה הוחלט על טסט אחד לשנה) שיפעלו גם הם לסייע בידינו בסוגייה זו

לא נכון ולא יפה לשבת באירועים משמחים ולא לסייע לנו בעת מצוקה ולהטיל הכול על יו"ר מועדון החמש

יו"ר של המועדונים הנוספים (אלפא, חיפושית, IVC ,ועוד) טלו יוזמה וסייעו לנו.

מצא משה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סוף סוף.

החבילה נשלחה ב-30.7

הגיעה לארץ ב-3.8

עברה בדיקת משרד התחבורה ב-4.8

היום, למעלה מחודש ממועד הגשת הבקשה, קיבלתי אישור לייבא את החלקים (פילטר אוויר, פילטר שמן, אטמים ודגם של מכונית - סכנה לציבור).

כמובן שאין מה להתעמק בעובדה שהדואר כבר שלח הודעה שלישית ו"איום" להחזיר את החבילה עם ההודעה השלישית, העובדה שאיימו בגביית אחסנה מכיוון שעברו 20 יום מההודעה הראשונה (ויתרו כמובן, ידוע להם למה זה התעכב והם מתחשבים).

כבר ציינתי שרשמתי בבקשה שמדובר ברכב אספנות? האם העניין עזר באופן כלשהו? לא.

האם 3 בקשות אחרות שהגשתי החודש ובהם צויין כי מדובר ברכב אספנות זכו ליחס "מועדף" מול כמה אחרות שהגשתי לרכב "מודרני" (שנת 1983)? לא. בכל המקרים לקח בממוצע 14 יום מרגע ההגשה ועד האישור, תוסיפו לזה 3-5 ימים עד שהבקשה התקבלה אצלם ועוד 3-5 ימים עד שקיבלתי אותה לביתי בפועל.

בממוצע - 3-4 שבועות המתנה מהרגע שהחלק נבדק ע"י משרד התחבורה, לא משנה לאיזה רכב - אספנות או רגיל.

בושה לנו על משרדי ממשלה שכאלה, על תהליכים מדכאי יצר שכאלה.

חודש וחצי הקורבייר מושבתת כי אין לי פילטר שמן. זה הכל, פילטר שמן שהגיע תוך מספר ימים לארץ ועוכב שבועות על אישור של משרד שצריך לאשר לאזרח לייבא פילטר שמן ולהרגיש שאנו במדינה נאורה.

ההזוי הוא שקיבלתי רישוי זמני ל-3 חודשים בכדי להשמיש את הרכב. שכחו לומר שאותו משרד הוא זה ש"יבזבז" לי את רוב הזמן על המתנה לאישורים שלו.

במילה אחת לסיכום (ויסלחו לי עדיני הנפש) - סאמק.

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף.

החבילה נשלחה ב-30.7

הגיעה לארץ ב-3.8

עברה בדיקת משרד התחבורה ב-4.8

היום, למעלה מחודש ממועד הגשת הבקשה, קיבלתי אישור לייבא את החלקים (פילטר אוויר, פילטר שמן, אטמים ודגם של מכונית - סכנה לציבור).

כמובן שאין מה להתעמק בעובדה שהדואר כבר שלח הודעה שלישית ו"איום" להחזיר את החבילה עם ההודעה השלישית, העובדה שאיימו בגביית אחסנה מכיוון שעברו 20 יום מההודעה הראשונה (ויתרו כמובן, ידוע להם למה זה התעכב והם מתחשבים).

כבר ציינתי שרשמתי בבקשה שמדובר ברכב אספנות? האם העניין עזר באופן כלשהו? לא.

האם 3 בקשות אחרות שהגשתי החודש ובהם צויין כי מדובר ברכב אספנות זכו ליחס "מועדף" מול כמה אחרות שהגשתי לרכב "מודרני" (שנת 1983)? לא. בכל המקרים לקח בממוצע 14 יום מרגע ההגשה ועד האישור, תוסיפו לזה 3-5 ימים עד שהבקשה התקבלה אצלם ועוד 3-5 ימים עד שקיבלתי אותה לביתי בפועל.

בממוצע - 3-4 שבועות המתנה מהרגע שהחלק נבדק ע"י משרד התחבורה, לא משנה לאיזה רכב - אספנות או רגיל.

בושה לנו על משרדי ממשלה שכאלה, על תהליכים מדכאי יצר שכאלה.

חודש וחצי הקורבייר מושבתת כי אין לי פילטר שמן. זה הכל, פילטר שמן שהגיע תוך מספר ימים לארץ ועוכב שבועות על אישור של משרד שצריך לאשר לאזרח לייבא פילטר שמן ולהרגיש שאנו במדינה נאורה.

ההזוי הוא שקיבלתי רישוי זמני ל-3 חודשים בכדי להשמיש את הרכב. שכחו לומר שאותו משרד הוא זה ש"יבזבז" לי את רוב הזמן על המתנה לאישורים שלו.

במילה אחת לסיכום (ויסלחו לי עדיני הנפש) - סאמק.

ליאור.

אתמול החלטתי,שעקב זה שאני לא מביא חבילות יותר,נפתור את בעיית הפילטר אויר בשברולט,קניתי פילטר הכי קרוב למקור,הוספתי לו גובה מגומי של פילטר ישן ,והרגשתי שאני בקובה...

כרגע מחפש פלגים ,בינתיים קשה,מקווה שעל זה התגבר בלי להרגיש שאני בקובה.:cry::cry::cry:בושה גדולה מה שקורה פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במילה אחת, ביזיון!

כמו כל המדינה הזאת ההתנהלות זוועתית מכל כיוון שאתה מסתכל :x

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה את הסיפורים הללו ומתחלחל כל פעם מחדש,

השאלה היא האם לא כדאי לפנות לאחת מתוכניות הטלוויזה הצרכניות לבקשת עזרה על העוול המתמשך ?

מהנסיון של המומחים האם פעולה כזאת יכולה לסייע או להזיק (אם אפשר עוד להזיק חוץ מחסימה כללית של היבוא ) ?

ירון

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב הרבה יותר גרוע...

בקרוב הפירוט.

אני לעולם,אבל לעולם לא אעשה יותר שימוש בשירותי ה-EMS של הדואר לא מכאן לשם ולא משם לכאן.

אני גם לא ארכוש יותר רכב אספנות ,את כל התוכניות גנזתי,אין לי את הכוחות להתמודד עם ה-רע-שויות, מש-רע-ד התחבו-רע ורע-שות הדואר שעושה יד אחת עם כולם.

שיפוץ הרכב שלי נדפק ובגדול בגלל האנשים הטובים הללו :evil: שכל כך מסורים לעבודתם ולמחוייבותם לשרת את הציבור,אנשים משכמם ומעלה שאינם פוזלים לכיסו של האזרח ואשר נותנים תמורה מלאה לכל שקל שמושקע בהם :|.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב ג " ץ / בית משפט לעיניינים מינהליים

אף אחד מהאספנים אינו עני גם לא בהכרח עשיר אבל ללא מעשה תאכלו ח..ה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אך לא די בזאת ,הטלפון בהמשך לשורה זו אותה הרשות שידעה לבקש אין ספור מסמכים דאגה לשים שני מספרי טלפונים מודפסים

"שגויים בכוונה" כך אמר לי גורם במכ"ס וזאת ביכדי שלא יציקו להם ברשות. במקום 7144 רשום1744 ו1745 וזאת בנוסף שבשעות קבלת הטלפונים איש לא עונה הטלפון מורם.

לא רק משרד התחבורע נוהג כך, גם רעשות הדואר עושה זאת.

באתר רשות הדואר ב"איתור סניפים" רשום כי מספר הפקס של מחלקת חבילות בסניף דרך ההגנה בתל אביב הוא 03-6307374,לפני מספר דקות ניסיתי לשלוח פקס דחוף ונתבשרתי (נדמה לי ע"י הקריין דן כנר כמדומני) ש"המספר אליך חייגת איננו מחובר".

מעולם לא קיללתי בפורום ואך בקושי לא אסטה ממינהגי זה אך בליבי ובמחשבותי אני מאחל לכל החבורה הזאת ש...

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול החלטתי,שעקב זה שאני לא מביא חבילות יותר,נפתור את בעיית הפילטר אויר בשברולט,קניתי פילטר הכי קרוב למקור,הוספתי לו גובה מגומי של פילטר ישן ,והרגשתי שאני בקובה...

כרגע מחפש פלגים ,בינתיים קשה,מקווה שעל זה התגבר בלי להרגיש שאני בקובה.:cry::cry::cry:בושה גדולה מה שקורה פה.

תנסה לנסוע עם פלגים של שברולט אחר או תחליפיים או תשקול להחליף את המנוע למנוע של מזדה 3 ואז לא יהיו לך בעיות.

מצא משה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לנסוע עם פלגים של שברולט אחר או תחליפיים או תשקול להחליף את המנוע למנוע של מזדה 3 ואז לא יהיו לך בעיות.

מצא, אני איתך!

ברגע שתחליף את המנוע של הב.מ.וו. שלך במנוע של מזדה 3, אני אעשה כמוך... הולך? :wink:

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו ,

צריך להפסיק לבכות מעל המקלדת, ולצאת לפעולה.

אם המועדונים השונים לא עושים אז הפעולה צריכה לבוא מהשטח.

האם יש עוד אנשים אשר מוכנים לשים גם קצת כסף לעו"ד על מנת להגיש בג"ץ ?

האם יש עו"ד בפורום אשר מתמחה בנושא ומוכן להגיש עתירה בנושא?

בקיצור יש איתי עוד אנשים או שאני לבד ?

ירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו ,

צריך להפסיק לבכות מעל המקלדת, ולצאת לפעולה.

אם המועדונים השונים לא עושים אז הפעולה צריכה לבוא מהשטח.

האם יש עוד אנשים אשר מוכנים לשים גם קצת כסף לעו"ד על מנת להגיש בג"ץ ?

האם יש עו"ד בפורום אשר מתמחה בנושא ומוכן להגיש עתירה בנושא?

בקיצור יש איתי עוד אנשים או שאני לבד ?

אני איתך - גם אם צריך לתרום למגבית.

לי נמאס מכל הרשויות האלו שאני ממן את פעילותן ומשכורותיהם במיסים שממילא מהגבוהים בעולם.

נהגתי עד לפני שנה שנתיים לייבא עצמאית ולאכול את כל הח... שמאכילים אותנו אבל מאז לא עוד!

מוכן לצאת לפעולות כפי שהתייצבתי לכל הפגנות האופנועים. (או בתמורה לקבל דרכון זר ולהתחפף מפה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מי אמר שסקרים (סטטיסטיקה) לא ניתן לעשות הכל...

http://www.themarker.com/tmc/article.jhtml?ElementId=hb20101010_15221

המוסד עם הכי מעט בירוקרטיה הוא .... (התשובה בקישור )

ירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד ידעתי שאתם קוטרים:shock:

עכשיו יש לכך חותמת .

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...