Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבוא חלקי חילוף לרכבי אספנות - עדכון מועדון החמש

Cadillac58
שימו לב! השרשור הזה בן 4903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טוב אז ככה, היום הייתי בדואר המרכזי ביד אליהו, נכנס לפקידה שם, טוענת שצריך אישור משרד התחבורה(תזכורת : על כיסויים לפרוז'קטטורים) מסביר לה אבל שזה חתיכת בד מזויינת! אומרת לי תפנה לדוד האחראי. הולך לדוד מסביר לו את המקרה ומראה לו מה הוזמן, הוא בעצמו אומר לי שזה אבסורד ושאם זה מה שיש לי בחבילה הוא משחרר לי אותה בעצמו.מבקש ממני ללכת לדלפק 27 שייפתחו את החבילה ויירשמו לו מה יש שם. הולך לדלפק מביא להם את המסמכים עם הבקשה שדוד רשם לפתוח את החבילה, מחכה 20 דקות! עד שהפוסטמה שם מהמכס תזיז את התחת לפתוח את החבילה, למה היא כבר יושבת על חבילה אחרת ממששת כל פריט ופריט וכותבת אותם על המסמכים עם תיאור של כל דבר.(תאמינו לי, כשרואים את זה, מגיעים למסקנה שמדינת עולם שלישית זאת מחמאה בשבילנו) מגיעה לחבילה שלי, מסתכלת במסמכים, שואלת אותי "מה כתוב פה באנגלית?" ( 6" round cover) פותחת את החבילה, ממששת את הכיסויים, כותבת מילה במילה מה שכתוב על האריזה שלהם במסמכים שלה ומוסרת לי אותם שאני אתן אותם לדוד. (עד כאן אני כבר 45 דקות בהתרוצצויות במתחם) חוזר לדוד, הוא כבר לא נמצא, שואל את הפקידה איפה הוא? עונה לי בפגישה יחזור עוד שעה, אבל אתה יכול לפנות חדר ליד גם שם יטפלו בך. הולך לשם, פונה לאחראית שם עם המסמכים, מסביר לה שזה מה דוד ביקש ממני אבל הוא כרגע יצא לפגישה או שתדבר איתו או שתאשר את זה בעצמה(מזכיר לה שזה פאקינג כיסוי בד לפנסים) עונה לי שאין מה לעשות כל מה שקשור לרכב צריך אישור משרד התחבורה. אמרתי אבל שדוד אמר שהוא יאשר את זה, שזה סתם טרטור של האזרח (במילים שלו) ושאני רוצה לדבר איתו או עם מישהו יותר בכיר.(עד כאן כבר שעה במתחם) פונה איתי למנהל המכס! (אמרתי לעצמי, יש! סוף סוף מישהו שאפשר לדבר איתו) אני יושב עם מנהל המכס(לא זוכר כרגע את השם שלו) מסביר לו את העניין (בנאדם באמת נחמד) אבל הוא מסביר לי שזה לא תלוי בהם זאת ההוראה שנתנו להם ממשרד התחבורה. כל חלק שקשור לרכב ולא משנה מהו צריך אישור מראובן. אבל אני אומר לו, יש פה נציג שלהם שפותח את החבילות, הוא יכול לסנן מה כן ומה לו, אני לא מבין מה הוא לא מקצועי? תקעו סתם אחד שלא מבין מהחיים שלו? הוא טוען שהבחור מקצועי אבל, לא נותנים לו סמכות. הסמכות שלו היא רק לאשר אם החלק מאושר כדי ללכת להגיש בקשה לאישור ממשרד התחבורה!

הוא טוען שהם ישבו עם נציגי משרד התחבורה וזאת ההוראה שהם נתנו להם, עד שהם יתארגנו על עצמם אם בכלל(במילים שלו). ולמרות כל ההסברים שלו (מנהל המכס) שהם סתם מטרטרים את האזרח וזה לא הגיוני ולמה בכלל אז יש להם נציג של המשרד אצלם במכס? הם אמרו שזאת ההוראה כרגע. הם גם טענו בפניו שאפילו תוספות קישוט מחוץ לרכב ושלא קשורות לבטיחות יכולות במקרה של תאונה לגרום לנזק.(המצחיק זה שהרכב שלי הוא ג'יפ 82 גם ככה כולו ברזל, כננת מותקנת מלפנים מאושרת ברישיון אז באמת מה שייגרום נזק זה הכיסוי בד של הפנסים!)

בקיצור, לדוד לא חכיתי, כי גם ככה כבר שרפתי שעתיים מהיום עבודה שלי, מקווה לגשת לשם יום ראשון ישירות לדוד עם המסמכים שהוא רצה ושיעמוד במילה שלו לשחרר את החבילה.עכשיו זה כבר פרנציפ לא ללכת למשרד התחבורה לבקש אישור(רק כצעד אחרון)

עכשיו אני באמת מתכוון לעשות משהו בנידון, ואני חושב שכולנו צריכים, אם לא נקים כל זעקה הם לא יזיזו את התחת שלהם לטפל באבסורד הזה והמצב יישאר כמו שהוא כי מבחינתם זאת הדרך הקלה.

נ.ב.

אלו הכיסויים המסוכנים שהוזמנו, רק בגלל שאת הקודמים זהים לאלו, גנבו בחנייה מתחת לבית בשעת צהריים ממש מתחת לאף שלי, שזה בפני עצמו מרגיז ונושא אחר "לאן מתדרדרת המדינה שלנו"

KC5205.jpg

Jeep CJ7 Laredo 1982

Suzuki GSXR750 1987

Yamaha Vmax1200 1986

Harley Davidson Sportster XLH 1200 1989

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם היה (ואני מניח שעדיין קיים) משחק קופסא של קישון "חבילה הגיעה"

התיאור שלך מאוד דומה למשחק, רק חסר שיבקשו את תעודת הנישואין של סבתא וזה הופך להיות אחד לאחד...:brickwall:

בהצלחה

אני מציע שתפנה בפרטי לרון פז cadilac בנושא , זה כבר ממש אבסורד.... (הוא מרכז פעילות בנושא)

ירון

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם היה (ואני מניח שעדיין קיים) משחק קופסא של קישון "חבילה הגיעה"

התיאור שלך מאוד דומה למשחק, רק חסר שיבקשו את תעודת הנישואין של סבתא וזה הופך להיות אחד לאחד...:brickwall:

בהצלחה

אני מציע שתפנה בפרטי לרון פז cadilac בנושא , זה כבר ממש אבסורד.... (הוא מרכז פעילות בנושא)

ירון

לפי המשחק- החבילה הגיע- הייתה בר מצווה לכל המאוחר בשנות השישים...

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיירת מכוניות + שילוט + עיתונות + והרבה צבע - יעשו משו

כמדומני הזכירו בשירשור הנ"ל הפגנה בשנות ה 80 - " מדינת ישראל לא רוצה עתיקות"

משו בסגנון יזיז משו בגלגלי השיניים שם למעלה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המשחק- החבילה הגיע- הייתה בר מצווה לכל המאוחר בשנות השישים...

מצטער לאכזב אבל הבר מצוה שלי היתה בסוף שנות השבעים (דצמבר 79) :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז איך אתה מכיר את המשחק "החבילה הגיע" הוא כבר לא היה למכירה בשנות השבעים...

אגב תעודת נישואין של הסבתא לאחרונה מצאתי אותה...

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת - איך היגיעו למסקנה שכיסוי ויניל האלו שייכים לרכב?

מה, אין פנסים עגולים בגינה או בסירה?

ואולי זה מכסה לכוס בירה?

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל דברים כאלו גורמים לנו לבקש לכתוב על חבילות כלליות "דוגמאות" "כיסוי צעצוע" ולהוריד קצת את מחיר החבילה.

ואז אומרים שאנחנו תחמנים. לא משאירים ברירה.

למרות שבפעם האחרונה קיבלתי חבילה ע"ס 75$ החבילה נפתחה נבדקה ונרשם עליה פטור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק, הגאונים ברשויות לא מבינים שעם נחיות כאלו הם דוחקים כולם לפינה וכך מאלצים את כולנו להמציא פטנטים.

שמעתי כבר על צינורות ג'אקוזי, מנועי סוורו, ציוד מחשבים, חלקים לאינסטלציה, ציוד מעבדות, פרטי קישוט למטבח וכו'.

לבסוף שופכים מים עם התינוק ודברים מסוכנים באמת נכנסים לארץ ללא הפרעה.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחת האמתלה של שוויון עם חברות ההובלה האחרות מנסים להשחיל כאן מדינה שלימה.

על מנת לראות מאיפה צצה הצרה הזאת כדאי לבדוק מי הולך להינות מכך. וכשאני אומר להינות הכוונה היא לכסף...והרבה. 10$לכל מה שניכנס לארץ והוא לא מיכתב. עשו את המכפלה בעצמיכם. כפי שנאמר הענין כניראה יופרט. כלומר, מהצרה שלנו מאן דהוא הולך לעשות הרבה כסף

נישאלת השאלה, מי יזם את הרעיון?? האם היו אלה אנשי רשות הדאר?? למה להם? הרי הם לא ירויחו מהענין. ואלי...אולי קם לו איזה סטרטאפיסט והגה רעיון גאוני. ומ יודע...אולי אף מופעלים לוביסטים בכנסת...לך תדע.

כל הכבוד..יוצרים כאן יש מאין. עסק ענק שקם מכלום.

אה...ועוד דבר...כמו שנהוג אצלינו, לנוכח ההתנגדות הציבורית ירגעו אותנו...לא...לא 10$, בעצם רק 6$. נו...יאנחו האזרחים...6$?? לא נורא כל כך. אלא...שמהר מאד ה6 יהיו לעשר.

בא לי להקיא..וולאה...נישבר התחת.

אריה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה מכתב שכבר נכתב בפורום אחר, אם מישהו מהנוכחים כאן יש לו קשרים ו\או יכולת להעביר את זה הלאה לגורמים המתאימים אז אנא שיעשה זאת:

לכבוד דואר ישראל \ משרד האוצר

הנדון: החלטתכם בדבר דמי טיפול לחבילות שערכן פחות מ 50$ ארה"ב

חברי הנהלה נכבדים,

אנו ציבור הלקוחות פונים אליכם מתוך תחושה קשה של כעס ותסכול על החלטתכם להטיל דמי טיפול בסך 38 ש"ח על חבילות שערכן נמוך מ50$ ארה"ב. נכון להיום עדיין לא עברה החלטה זו, שבעינינו הינה בזויה, מכוערת, ובעלת אופי נצלני מובהק. טענותינו הן כדלקמן:

ברור לכל בר-דעת כי חוקי המכס התקפים במדינת ישראל מחייבים כל פריט שערכו מעל 50$ במיסים. ערך סף זה הוא כבר מן הנמוכים בעולם, ואת זאת רובנו מקבלים ללא טרוניה. החלטת המחוקק לאפשר לאדם לרכוש לעצמו דבר-מה בסכום הנמוך מכך מבלי לשלם בעדו מהווה מרחב מחייה מינימלי והגיוני לכל הדעות, שבו אתם מבקשים לפגוע.

בעולם ההולך ועובר תהליך גלובליזציה, אין הדעת סובלת פסיעה נוספת לאחור ע"י החלטה שעולה ממנה דוק של מעשה בולשביקי. פעולתכם בנושא זה הופכת את דואר ישראל לחברה בעלת גוון בריוני המקשה ללא צורך על האזרח מן השורה, שכל מבוקשו מדי פעם לרכוש לו מחו"ל דבר-מה פעוט ובסיסי ביותר כגון ספר, עיתון, דיסק, אביזר לטלפון נייד, חפץ נוי וכולי - ודומה כי מבקשים אתם לשלוח יד גסה לכיסו של הפרט ולהצר את צעדיו הבסיסיים ביותר, וכך רק משום שיש באפשרותכם לעשות זאת.

בהטילכם את דמי הטיפול הנ"ל (שעד היום עשיתם היטב בלעדיהם) תהפכו גם קניה שערכה זניח ביותר לבלתי משתלמת כלל. כך ייאלץ האדם מן היישוב שכל חפצו לחסוך בהוצאותיו, לגשת לחנויות יבואנים ולרכוש את אותם מוצרים במחיר כפול, משולש ולעיתים אף מרובע. נקודה נוספת לתשומת לבכם רבותיי: פריטים רבים לא ניתן להשיגם בארץ, ובכך אתם ממאיסים על כלל הציבור גם אפשרות זו. עם היכרותנו את הדואר, ברוב המוחלט של המקרים בדיקת צרור קטן (אם נבדק בכלל) היא פעולה פשוטה ויומיומית האורכת זמן קצר לאיש הדואר המיומן. האם על כך רצונכם להטיל על כלל הציבור 38 שקלים ולסרבל תהליך שאמור להיות פשוט מלכתחילה? היכן המידתיות שבדבר? האם הצעד הבא יהיה דמי-טיפול באגרות ומכתבים מחו"ל?

בנוסף אנו מבקשים להביא לתשומת לבכם כי החלטתכם בנושא דנן הינה בעלת השפעה חברתית-שלילית מובהקת - אנו חיים במדינה שבה המעמד הבינוני-נמוך הולך ונשחק לחלוטין בשנים האחרונות, ולתהליך זה ישנן אסמכתאות רבות מספור וכל נפש שעיניה בראשה רואה זאת היטב. האזרח הפשוט בעל האמצעים הבסיסיים לקיומו עומד מחד תחת נטל מיסים שרק הולך ומתעצם, יוקר מחייה גובר, ומאידך חווה שחיקה בהכנסותיו ופגיעה ביכולתו לקניין. "מה לנו ולזאת" תאמרו? ייתכן כי כחברה למטרת רווח אין זה מעניינכם, אך רשות הדואר מהווה חלק ממדינת ישראל מאז תקומתה - ואם לב לכם ולא רק שכל קר, תוכלו להסיק כי אתם בפירוש נוטלים חלק משמעותי בתהליך השלילי שציינו לעיל.

אנו פונים אליכם בבקשה לא להמשיך ולהטיל דמי-טיפול אלו אשר בעינינו משולים ללקיחת כופר על לא-כלום. לדידנו זהו מעשה פוגעני וחסר-תקדים בחוצפתו, שאינו נהוג כלל ברוב המכריע של שירותי הדואר בעולם כולו.

עומדים אנו איתן על דעתנו בעניין זה, ואם יהיה צורך נפנה לעזרה משפטית ככל שהחוק מאפשר, לאמצעי התקשורת, ואף נשקול צורות שונות של מרד צרכני נגדכם.

בכבוד רב,

Bel Paese, Brutta Gente - mica sono pazzo, sono pazzi gli altri che accettano tutto! io almeno dico 'questo e' sano, questo e' malato, qui c'e' il bene, qui c'e' il male'... a voi tutto questo dolore sembra giusto. a me no. io mi devo difendere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הזמנתי ספוג לשטיפת הרכב

שני חיישני חום

פקק למיכל עיבוי

פקק לפתח מילוי שמן

3 אומים מפלסטיק

טרמוסטט

המשלוח נשלח ב DHL מבריטניה, הבחור מהמכס בנתב"ג דרש אישור משרד התחבורה

נסעתי ת"א ומסרתי להם הכל.

כרגע זה עומד בממ"ן, לאחר כמה ימים מתחילים לשלם דמי אחסנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי ספוג לשטיפת הרכב

שני חיישני חום

פקק למיכל עיבוי

פקק לפתח מילוי שמן

3 אומים מפלסטיק

טרמוסטט

המשלוח נשלח ב DHL מבריטניה, הבחור מהמכס בנתב"ג דרש אישור משרד התחבורה

נסעתי ת"א ומסרתי להם הכל.

כרגע זה עומד בממ"ן, לאחר כמה ימים מתחילים לשלם דמי אחסנה?

לאחר היום הראשון. :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון : בסופו של דבר נשלחו המסמכים לראובן והכיסויים קיבלו אישור משרד התחבורה, שוחררו היום מהמכס בשעה טובה.

Jeep CJ7 Laredo 1982

Suzuki GSXR750 1987

Yamaha Vmax1200 1986

Harley Davidson Sportster XLH 1200 1989

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...