Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבוא חלקי חילוף לרכבי אספנות - עדכון מועדון החמש

Cadillac58
שימו לב! השרשור הזה בן 4903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי היה סיפור דומה, אך לא עם חלק לרכב אספנות.

מדובר על צינור, שמתחבר לפילטר אויר שנקרע, ובגללו הרכב לא נסע.

5 חודשים, ובכלל מעולם לא קיבלתי אישור. מר ברדה בעצמו שלח אותי מהחדר מכיוון שלאוטו אין טסט. הסברתי שאי אפשר לעשות טסט כי הרכב לא נוסע.

שלחתי מכתב למשרד הרישוי. הדבר היחיד שהם עשו זה למנוע קבלת קהל למר ברדה.

לכן, (והבאתי מאז חלקים) אי אפשר לפגוש את האלוהים של משרד התחבורע, מר ראובן ברדה, שלדעתי עובר על החוק על בסיס יומי, באומרו "אני הוא החוק".

הוא קבע שהוא קובע מי יחיה ומי ימות, אמר "אנו הוא החוק, תרצה תכתוב לי מכתב תלונה ואני אגיב לך". ובכן גם כך הדבר. הוא היה הראשון שהגיב על המכתב תלונה עד שהתלוננתי למנכ"ל משרד התחבורע.

יש לי אסמכתות. אם תרצה, אשמח להתראיין. אציין, אני נכה צהל, הרכב היה חיוני להיות שמיש על מנת לשמש אותי לנסיעות עם ציוד רפואי חשוב הנדרש להמשך תפקודי הסדיר. הדבר נמנע ממני במשך מספר חודשים עד שפניתי לגורם צד ג' אשר שחרר את החבילה ללא אישור משרד התחבורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מוכן לאתגר רון

מכיר את הנפשות מבפנים ומבחוץ,את הסבל שעברתי כולכם מכירים,מהלך ייבוא נוסף יצא לדרכו בימים אלה, אפשר ולדעתי חייבים לללות את המהלך עד תומו

דני לוי

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור ,

יש לך טעות בתאריכים ,

היום אנחנו בנובמבר 2010 ולא דצמבר 2010 ....... ???

דרור .

~~~~~~~~~~~

דווקא לא... כמו שרשמתי, לוח זמנים דמיוני של "נגיד" ותזמין את החלקים ב-15.11.10, מתי תוכל להרכיב אותם ברכב שלך.

אם אקח דוגמאות אישיות הן יהיו באותו טווח זמן, לפחות.

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סקרן לגבי משהו...

אין קבלת קהל במשרד התחבורה, אין אפשרות פיזית להכנס לשם שכן יש שומרים ובקרה על כל מי שנכנס לבניין. אז איך בעצם?

ליאור.

אותי מעניין גם איך הוא פגש את הוד רוממותו?

התהליך הזה מעוות כי כל התפיסה מעוותת שאנחנו נביא חלקים זבל ונרכיב על המכוניות שלנו, בעצם זה שבכלל המדינה מתערבת לנו בחיים ומחליטה מה טוב ומה לא טוב לנו, דבר לא נעשה בשום מדינה אחרת שבנוסף לטסט שנתי מערימים עלינו קשיים גם ביבוא חלקים.

החלק לא טוב? לא בטיחותי עלק? שיעלו על זה בבדיקה השנתית. לעצם זה למה חלקי ניקל לסף של החלון צריכים אישור משרד התחבורה? מה זה עיניינם בכלל אם זה מתאים או לא לאוטו שלי?

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב מישהו בדק פעם

איזה הכשרה יש לאותו פקיד?

האם הוא בעל הסמכה או תעודה מקצועית או בעל תואר?

האם החוקים והתקנות לגבי יבוא אישי בכלל עדכניים?

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקובה הסתדרו עם האמברגו של USA ?

גם אנחנו נסתדר על האמברגו הפנימי :-(

דרור .

מוריס 10 שנת 1939

רובר P2 16 1947 (בתהליך שיפוץ)

וסרשטיין דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב מישהו בדק פעם

איזה הכשרה יש לאותו פקיד?

האם הוא בעל הסמכה או תעודה מקצועית או בעל תואר?

האם החוקים והתקנות לגבי יבוא אישי בכלל עדכניים?

מר ראובן ברדה איננו בעל הסמכה בתחום הרכב. הוא איננו רשום ברשם ההנדסאים ו/או ברשם המהנדסים. באם לבחור תעודת מכונאי אין לי מושג

אגב כמו שנאמר, מר ראובן ברדה הוא החוק. אלו המילים היצאו לו מהפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקובה הסתדרו עם האמברגו של USA ?

גם אנחנו נסתדר על האמברגו הפנימי :-(

דרור .

דווקא עם USA יש לנו הסכמי סחר שאמורים להקל על כל התהליכים...

המכס עוקף את זה במושג שנקרא מס קניה ומע"מ... כך שלא חשוב מה נביא, תמיד זה יגיע ל-50% מס, גם אם זה "פטור" ממכס...

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע על איזה נציג ממשרד התחבורה אתם מדברים? אם היה נציג שפותח את החבילה ומחליט אם צריך אישור או לא, אז לא היו שולחים אותי להביא אישור משרד התחבורה על כיסוי סמיילי לפרוז'קטורים, כיסויים!!!:mm_mad::mm_mad: מצד אחד אומרים לך שחייבים לכסות אותם כשאתה לא בשטח ומצד שני מזיינים לך את השכל על כיסויי בד.

הפעם אני לא מתכוון לוותר, אני אלך למכס ומבחינתי ייהפכו שם שולחנות, אם כבר החליטו להקשות לפחות קצת מקצועיות.

Jeep CJ7 Laredo 1982

Suzuki GSXR750 1987

Yamaha Vmax1200 1986

Harley Davidson Sportster XLH 1200 1989

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע על איזה נציג ממשרד התחבורה אתם מדברים? אם היה נציג שפותח את החבילה ומחליט אם צריך אישור או לא, אז לא היו שולחים אותי להביא אישור משרד התחבורה על כיסוי סמיילי לפרוז'קטורים, כיסויים!!!:mm_mad::mm_mad: מצד אחד אומרים לך שחייבים לכסות אותם כשאתה לא בשטח ומצד שני מזיינים לך את השכל על כיסויי בד.

הפעם אני לא מתכוון לוותר, אני אלך למכס ומבחינתי ייהפכו שם שולחנות, אם כבר החליטו להקשות לפחות קצת מקצועיות.

לדעתי אתה צריך לפנות לרון ולגשת עם הנושא לתוכנית התחקירים של ערוץ 10 שעולה לאויר ואמורה לטפל גם בנושא הזה.

אולם כנראה שהבעיה היא לא במשרד התחבורה אלא בדואר , שכל חלק שכתוב עליו שמיועד לרכב (גם אם זה מאפרה או כיסוי בד או כל שטות אחרת מפנה לקבלת אישור ממשרד התחבורה. כאשר אם אתה מייבא את החלק בעזרת חברות השילוח הפרטיות, רק עבור חלקים בטיחותיים מפנים אותך לבקשת אישור במשרד התחבורה.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הדואר אלה המכס

בדרך כלל אני נתקלתי לא פעם בעובדי דואר ותיקים שניסו לדבר אל ליבם של המוכסים

שיקלו על בן אדם זה או אחר שנתקל בבעיות.

בגדול על חבילה שרשום עליה AUTO PARTS

נפתחת

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הדואר אלה המכס

בדרך כלל אני נתקלתי לא פעם בעובדי דואר ותיקים שניסו לדבר אל ליבם של המוכסים

שיקלו על בן אדם זה או אחר שנתקל בבעיות.

בגדול על חבילה שרשום עליה AUTO PARTS

נפתחת

אלו אנשי המכס שנמצאים בדואר, (ואם הם מקבלים את משכורתם מהמכס או מהדואר זה ממש לא משנה לי).

כי העמילי מכס של חברות השילוח הפרטיות, לא פותחים כל החבילה שכתוב עליה auto parts , בדוק.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...