Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתה יודע שאתה זקן כש...

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 1540 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה יודע שאתה זקן כשאתה נזכר איך היית מחכה לשעה 16:00 בשביל לראות רובוטריקים

אתה יודע שאתה זקן כשאתה נזכר איך יכולת לראות שידור חוזר של זהו-זה בשישי ב 13:30

אתה יודע שאתה זקן כשאתה נזכר איך ארטיק קרח היה עולה בים חצי שקל וארטיק חלב היה עולה שקל וחצי (!!!!)

והרשימה שלי באמת ארוכה...:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אהבתי את הגמד :viking:.

אני אהבתי את הבחורה, ובמיוחד כשהיא הייתה עולה ומפנה אלי את.. הגב, כן, את הגב שלה :yum:

לפני שנה הייתי במילואים בצאלים (ד"א, מדד הזקנה הוא השם שאתה נותן לבסיס הזה. הכי מבוגר זה צאלים, אח"כ באלי"ש (בתקופתי) והיום הילדודס קוראים לו מל"י).

בקיצור, אנחנו יושבים באיזה תדריך או משהו ופתאום נכנסת פמליית אנשי הבסיס, בינהם אחד גבוה שקשה לפספס, שנראה לי מוכר- הוא בן מחזור שלי מהטירונות.

על כתפיו החסונות מונחות דרגות רב סרן...

רציתי לבכות. :mm_shocke:shock::puppydoge:mm_cry::bigcry:

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיועד לתל אביבים:

אתה יודע שאתה זקן כשאתה עולה על מונית שרות קו 4 ואחריך עולה קשישה ומבקשת שיעצור לה בקק"ל.

כשהנהג מסתכל עליה בתמהון אתה אומר לו, "זה בסדר, תעצור לה בבן גוריון".

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה חושב על סודה כעל משקה לגיטימי לחלוטין

חולה על סודה...

גם היום אני נתקל בלא מעט עסקים (מזון,ביגוד,חשמל) שעדיין לא עברו לשנות ה2000 וכשאתה בא לשלם עם אשראי נותנים לך מבט מתפלא ועם משפט המחץ "לא מקבל אשראי".

שמישהו יזיז אותם.

יש להם את השיקולים שלהם: עמלות מחורבנות, תלות בגורם נותן שירות וכולי. זכותם, האמת...

אתה יודע שאתה זקן כשאתה נזכר איך היית מחכה לשעה 16:00 בשביל לראות רובוטריקים

.:wink:

אני זוכר שהייתי מחכה לראות רובוטריקים; אין לי מושג באיזו שעה זה היה (הייתי צעיר מדיי בשביל לשים לב לזוטות שכאלה.)

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חולה על סודה...

מישהו זוכר סודה לשתיה בתה הצבאי?

יש להם את השיקולים שלהם: עמלות מחורבנות, תלות בגורם נותן שירות וכולי. זכותם, האמת...

לא רוצה כרטיס אשראי? לא תראה ממני פרוטה. לפני הרבה שנים היה בצ'ק פוסט סופרמרקט זול. ביקרתי בו ומילאתי עגלה עד גדותיה. בקופה התברר שהוא מקבל צ'קים אבל לא כרטיסי אשראי. נטשתי את העגלה והלכתי לסופר השכן. ד"א אותו סופר שסרב לקבל כרטיס אשראי נסגר תוך מספר חודשים. השכן קיים עד היום.

בקיצור, אנחנו יושבים באיזה תדריך או משהו ופתאום נכנסת פמליית אנשי הבסיס, בינהם אחד גבוה שקשה לפספס, שנראה לי מוכר- הוא בן מחזור שלי מהטירונות.

על כתפיו החסונות מונחות דרגות רב סרן...

רציתי לבכות. :mm_shocke:shock::puppydoge:mm_cry::bigcry:

לפני הרבה שנים הגעתי למילואים והתברר שהמח"ט בן מחזור שלי מהתיכון.

בהקשר של שרשור מקביל: כאשר אתה זוכר ביטויים ופרסומות כגון "ליטר פלוס", קנקנל ו"בקבוק קוקה קולה הגדול ביותר בעולם".

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז,אני לא חושב שאם בעל עסק (קטן,או גדול,לא ממש משנה) יעבור לעבוד עם אשראי,זה יגרום לו להפסדי ענק או חו"ח,לסגירת העסק (מודה ומתוודה שאני לא מבין בעסקים,על אחת כמה וכמה בענייני סליקה - אבל לא נראה לי הגיוני שלהחזיק מסופון קטן בשביל עסקאות זה משהו שעולה הון תועפות)

סכומים קטנים עד 100-200ש"ח עוד אפשר לחפף,אבל אם אני בא לקנות משהו במאות או אלפי שקלים - לא בא לי להסתובב עם "סטפה" של שטרות.

אולי בכלל מתחשק לי לעשות בתשלומים? אולי אני צריך חשבונית מס\אשראי להחזרים?

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אני צריך חשבונית מס\אשראי להחזרים?

חשבוניות מס זה לחלשים :-P

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל ואזוף:

זה שאמרתי את המילה "זכותם" לא אומר שאני לא חושב שהם מטומטמים...

זה לא יקר, אבל זה מעצבן קצת.

אני שונא לעבוד עם אחת החברות אשראי הגדולות. אתה יכול להגר לארה"ב, כולל קבלת כל האישורים לכך ממשרד הפנים, עם פ33ה גרעינית במזוודה, לפני שתקבל תשובה כלשהי. זה פשוט מגוחך, ובמיוחד כשמדובר בכסף, עניין של "הלקוח פה לידי עכשיו".

מצידי? שלא יעבדו עם אשראי. שלא יעבדו בכלל. שיעבדו עם חתולים, for all i care.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז, זכותך לנהל את עסקיך כראות עיניך.

סכומים קטנים סביר לגבות במזומן.

נעל כמה עשרות ש"ח כבר צריך להיות מוכן לאמצעים אחרים - הרבה אנשים מסתובבים עם חצי תריסר כרטיסי אשראי בארנק, אבל בלי מזומן לכרטיס אוטובוס. ואלה בד"כ דווקא אנשים בעלי יכולת כלכלית הקורצת לבעלי עסקים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע שאתה זקן כשאתה מתגעגע לאחת הסדרות הטובות שהיו:

http://www.youtube.com/watch?v=NlmE2qHZkTk&feature=related דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי הרגת אותי , שמישהו יתקשר לחיים סבן, צריך להפוך את הסדרה הזאת לסרט!

יוו עשית לי את היום.

עכשיו יש רינגטון חדש :)

בעולם-"זאת זכות לתת שרות"

בארץ- "אתה חייב לתת לי שרות! אני קניתי את הכיסא שאתה יושב עליו!":evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז, זכותך לנהל את עסקיך כראות עיניך.

סכומים קטנים סביר לגבות במזומן.

נעל כמה עשרות ש"ח כבר צריך להיות מוכן לאמצעים אחרים - הרבה אנשים מסתובבים עם חצי תריסר כרטיסי אשראי בארנק, אבל בלי מזומן לכרטיס אוטובוס. ואלה בד"כ דווקא אנשים בעלי יכולת כלכלית הקורצת לבעלי עסקים.

זה ממש לא אומר שאני צריך להיות מטומטם בשביל לא לאפשר בכלל שימוש בכרטיס… יש עסקים שלא מצדיקים שימוש בכרטיס, נכון, אבל שלפחות תהיה אופצייה. אם כ,ר בא לקוח, שלפחות יוכל לשלם בנוחות שלו ולא בנוחות שלך.

אתה יודע שאתה זקן כשאתה רואה חייל וחושב ״ילד״.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע שאתה זקן, כשאתה פותח אשכול מיוחד לנושא הזה ונותן לאנשים כאן להעלות דוגמאות של "איך תדע שאתה זקן"

כדי שתדע שאתה זקן :roll::arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...