Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האמריקאים היא בטופ טן של העשור מבחינתי. מחכה בקוצר רוח לסוף העונה הנוכחית בשביל לעשות binge watch לכולה באיזה סופ"ש.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמריקאים סידרה שמשתפרת עם הזמן, כן יש לה לפעמים נטייה להיות מייגעת וקצת משעממת, בעיקר בחלק מהעונה הראשונה וגם בסוף העונה הנוכחית, אבל חוץ מזה זאת אחת הסדרות הטובות.

אני ממליץ מאוד על הסידרה ורסאי versailles שיש בנטפליקס. על מעללי לואי ה-14 והתככים והמזימות בזמן בניית ארמון ורסאי. יש כבר 2 עונות והשלישית בדרך. אחת הסדרות המושקעות ביותר שיצא לי לראות בזמן האחרון, משחק מעולה, עלילה כתובה היטב ותפאורה עם שחזור תקופתי מדהים.

מאוד מומלץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל העונות של פארגו צריך לשרוד את החצי הראשון של העונה (עם פרצוף WTF) ורק אז העלילה מתחילה להתפתח,

כך שכניראה העונה הזו לא שונה..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמריקאים היא בטופ טן של העשור מבחינתי. מחכה בקוצר רוח לסוף העונה הנוכחית בשביל לעשות binge watch לכולה באיזה סופ"ש.

אכן.

גם מבחינתי הסדרה היא בטופ הגבוה ביותר. אחת הטובות שראיתי - ולא רק בעשור האחרון

אפילו מעבר לזה. משחק ועלילה יוצאת מהכלל. אין רגע דל... גם שנדמה שיש.

שעונה 5 של The Americans תהיה זמינה לצפייה, אני זונח הכל (בדרך כלל) ועושה מרתון של יום אולי יום וחצי. מצפה בכיליון עיניים ל 30.5.17. (בלי דחיות בבקשה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שעונה 5 של The Americans תהיה זמינה לצפייה, אני זונח הכל (בדרך כלל) ועושה מרתון של יום אולי יום וחצי. מצפה בכיליון עיניים ל 30.5.17. (בלי דחיות בבקשה)

אני עושה מאמץ מרוכז לסיים את העונה החדשה של שיימלס לפני התאריך הזה, ואז מפנה את הסופ"ש הראשון של יוני :lol:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את Stranger Things ומאוד אהבתי!

עד שתגיעה העונה השניה, יש המלצות לסדרת דומה שמשלבת מתח/מסתורין/מדע בדיוני?

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי שני פרקים של אלים אמריקאים, לא אהבתי ונטשתי.

כ"כ הרבה המלצות על האמריקאים, סידרה שהייתה סבירה בעיניי ואחרי עונה 2(שגם לא התמדתי עד סופה) לא המשכתי לראות. זה על המרגלים הרוסים בארה"ב של שנות ה80 נכון?

אתם באמת ממליצים עליה בטופ טן שלכם, רוני ויוגב? ממש ליד הסמוייה והסופרנוס ופארגו וכו'?

אולי אתן לה עוד סיכוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. עכשיו יש לי אומץ. האמריקאים לא אהבתי. זנחתי באמצע עונה 1. מתחת כל כך זול ולא מפתיע בכלל.

האיש בטירה הגדולה גם לא התחברתי.

11.22.63 מאוד התחברתי. סדרה מאוד חביבה שעשויה היטב. אני לא מחבב את פרנקו אבל הוא שיחק שם היטב.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כ"כ הרבה המלצות על האמריקאים, סידרה שהייתה סבירה בעיניי ואחרי עונה 2(שגם לא התמדתי עד סופה) לא המשכתי לראות.

אתם באמת ממליצים עליה בטופ טן שלכם, רוני ויוגב? ממש ליד הסמוייה והסופרנוס ופארגו וכו'?

אולי אתן לה עוד סיכוי.

מבחינתי/דעתי/טעמי האישי> בהחלט כן. סדרה מרתקת עשויה בטוב טעם.

לא מצאתי את עצמי אפילו לרגע מגרד בראש משעמום. מה שכן קרה לי "בסמויה" - רציתי שהיא כבר תסתיים,ולא בגלל שהיא גרועה - אלא קו העלילה מבחינתי היה די מתיש.

בכללית איני חושב שאפשר להשוות סדרות אחת לשנייה -לכל אחת אופי וקו עלילה שונה

גם אם הן על אותו נושא. על כמה וכמה אין אפשרות להשוות סדרות מז'אנרים שונים.

מה שקובע אצלי זה מדד ההנאה. את Banshee למשל ראיתי בהנאה גדולה ביחד עם הבן הקטן (כבר לא)

למרות שהיא לא נחשבת לסדרת "מופת" אבל עובדה שהיא הייתה חביבה עלי ועל הבן.

נפרדנו ממנה בצער כמובן.

יחד עם זה, אם סדרה לא גורמת לך הנאה? דלג הלאה. זה קרה לי לא פעם אפילו בסדרות

שנחשבות למובילות. כגון: House Of Cards שזנחתי אי שם בעונה 2. או: Sons of Anarchy

שפיללתי שהסוף כבר יגיע. (שרדתי, אבל בקושי)

כאמור The Americans סדרה מצוינת - לא מתאימה לכל אחד, כמו הרבה סדרות אחרות.

לראות או לא? לא יכול להחליט עבורך. כן יכול לחוות את דעתי - כמו שאני עושה כאן מידי פעם. (חפש סקירה שכתבתי על הסדרה כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עושה מאמץ מרוכז לסיים את העונה החדשה של שיימלס לפני התאריך הזה, ואז מפנה את הסופ"ש הראשון של יוני [emoji38]

שיימלס האמריקאית נכון? אני הייתי בוחר בפרנק לנשיאות.

Sent from my Alcatel 6055U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...