Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני ממליץ על סמוך על סול. איכות כזאת לא נראתה על המסך. כל סצנה, כל שוט, כל צילום, כל דו שיח, כל צעד של דמות נבחרו ונעשו בקפידה.

שלוש עונות שבהם שום פרק לא נופל מקודמו. עם דמויות מרתקות ועמוקות שמשחקות פשוט מעולה!

אבל מה שבאמת מרשים בסמוך על סול להבדיל מרוב סדרות הפח של הוליווד, זה שאין שם דבר כזה חורים בעלילה. פשוט לא קיים המושג הזה שם (להבדיל מהעונה האחרונה והגרועה של משחקי הכס) כל דבר נבנה בצורה הגיונית ועקבית.

ואגב, גם אין דבר כזה פרקים מתים וחלשים לעייפה שכל תפקידם לשרוף זמן מסך לגרנד פינלה (מישהו אמר המתים המהלכים?)

אגדיל ואומר שהסדרה הזאת עולה בכל פרמטר אפילו על סדרת האם שלה - שובר שורות (שגם הייתה מופתית ללא ספק).

עריכה אחרונה על ידי Tsachi89

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ על סמוך על סול. איכות כזאת לא נראתה על המסך. כל סצנה, כל שוט, כל צילום, כל דו שיח, כל צעד של דמות נבחרו ונעשו בקפידה.

שלוש עונות שבהם שום פרק לא נופל מקודמו. עם דמויות מרתקות ועמוקות שמשחקות פשוט מעולה!

כנראה שאתה צודק,

ראיתי את 'שובר שורות' כל העונות ממש נפלא,

אבל אף פעם לא חשבתי לראות את 'סמוך על סול' ואני כבר בפרק ה 3.

תודה על ההמלצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. זה טוב, תראו, מומלץ בחום.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי הרבה המלצות על סמוך על סול, אבל לא הצלחתי לשרוד את הפרק הראשון שהוא גלולת שינה לא עבירה.

אומרים שצריך לעשות מאמץ ולצלוח את הפרק הראשון ושאחרי זה זאת הופכת לסדרה מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם ראית את שובר שורות, הפרק הראשון של סול לא יהיה גלולת שינה עבורך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמוך על סול הייתה בסדר מבחינתי, קצת משעממת.

ריק ומורטי נחמדה, כמה שהיא מפגרת ככה היא גאונית, לא יודע איך להסביר את זה.

המהלכים המתים- בערך מהחצי היו פרקים די מיותרים.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמוך על סול, בהמלצתכם שרדתי את הפרק הראשון (לקח פעמיים), אבל זה השתלם. בינתיים סיימתי עונה 1 והיה אחלה.

מתים מהלכים. צפיתי 3 פעמים בפרק 1 כדי להצליח לסיים אותו. אחרי שפרקים 2 ו3 היו עוד יותר משעממים מהראשון לא הצלחתי להמשיך.

שבוע הבא עונה חדשה של סאות' פארק.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפית 3 פעמים בפרק באילוץ לא מבין אותך,

אני פרק שאחרי כמה דק' מרגיש מאולץ פשוט בורח.

גם סמוך על סול צפיתי באילוץ והמלצת עליה. אז אם הייתי בורח לא הייתי נהנה ממנה.

בגלל זה אני תמיד מקפיד לתת הזדמנות עד פרק 2 או 3.

כנ"ל אגב היה לי עם ריק ומורטי.

נ.ב. מאוד נהניתי מעונה 3 של נרקוס. מצוינת לטעמי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו פה רואה את הסדרה "הדוכס"?

אם התווכנת לזה https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%A6%D7%9E%D7%93

אז ראיתי את הפרק הראשון וממש אהבתי, משובח כמו ש HBO יודעים לעשות, התבאסתי שאין עוד פרקים לראות.

עונה 3 של נרקוס גם מעולה, הייתי בספק שיהיה משהו מעניין אחרי עידן אסקובר אבל טעיתי ובגדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...