Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

Law & Order True Crime

תת סדרה חדשה של סידרת המופת law&order.

העונה הראשונה בסידרה מביאה סיפור אמיתי של זוג אחים ממשפחה עשירה בברלי הילס שהורשעו ב1996 ברצח הוריהם.

בנתיים ראיתי את הפרק הראשון והוא אכן ממשיך את הקו המשובח של סידרת האם.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תפגיזו בהמלצות לבדיוני (SCI FI)

גם אקשן סטייל BURN NOTICE יהיה טוב (ראיתי את כל ה6 עונות,כבר 5 פעמים השנה...ממכר)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפגיזו בהמלצות לבדיוני (SCI FI)
fringe

אקשן סטייל BURN NOTICE יהיה טוב (ראיתי את כל ה6 עונות,כבר 5 פעמים השנה...ממכר)

white collar

the glades

banshee - יותר לכיוון האקשן

strike back

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבריה מישהו התחיל לראות את העונה החדשה של המתים המהלכים ויכול לתת חוות דעת?

מתלבט אם לתת לה צאנס אחרי העונה האחרונה שהייתה פשוט שיממון ובזיון מכל בחינה אפשרית. בחיי שלא זכור לי שראיתי בטלויזיה שום דבר כל כך גרוע כמו העונה האחרונה של המתים המהלכים.

אחרי הפרק הראשון של עונה 7 איך אפשר להגיד דבר כזה?

הייתי ככה בערך שעה :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי הפרק הראשון של עונה 7 איך אפשר להגיד דבר כזה?

הייתי ככה בערך שעה :shock:

הפרק הראשון של עונה 7 הוא מה שגרם לי לוותר עליה למשך יותר מחצי שנה - הוא היה מגעיל ברמות אחרות ומיותר בעליל.

אח"כ צפיתי בשאר העונה - שבאמת הייתה ממש לא מהטובות שלהם.

בלי קשר, בהמלצתכם ראיתי את העונה הראשונה של The missing ותודה לכם - אני לא ישן בלילה עכשיו (ואפילו אין לי ילדים).

אבל ברצינות - סדרה פשוט מעולה. אני מבין שהעונה השנייה אפילו יותר טובה אז היא הבאה בתור.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרק הראשון של עונה 7 הוא מה שגרם לי לוותר עליה למשך יותר מחצי שנה - הוא היה מגעיל ברמות אחרות ומיותר בעליל.

אח"כ צפיתי בשאר העונה - שבאמת הייתה ממש לא מהטובות שלהם.

בלי קשר, בהמלצתכם ראיתי את העונה הראשונה של The missing ותודה לכם - אני לא ישן בלילה עכשיו (ואפילו אין לי ילדים).

אבל ברצינות - סדרה פשוט מעולה. אני מבין שהעונה השנייה אפילו יותר טובה אז היא הבאה בתור.

לגמרי. כמה שהראשונה טובה, השניה מצליחה להתעלות עליה.

מקווה שיעשו עונה שלישית מתישהו.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דברים מוזרים (stranger things) עונה 2 - כדאי לראות, או לוותר?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בIMDB קוטלים את הפרק הראשון של העונה החדשה של המתים המהלכים, כפי שחששתי. הסדרה הזאת איבדה את זה. אני פרשתי.

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלומות חשמליים (Philip K. Dick's Electric Dreams) - סדרה בריטית, המבוססת על סיפורים קצרים של הסופר פיליפ ק. דיק (גוגל איט, יש לו המון ספרים מצויינים). אין עלילה משותפת בין הפרקים, וכל אחד יותר הזוי מהשני (מזכיר במשהו את המראה השחורה, אותה לא אהבתי ד"א). לדוגמא בפרק אחד מגייסים טלפאטים למשטרה בזמן שבעתיד דיסטופי פורצת מלחמה בין טלפאטים לאנשים רגילים, בפרק אחר בשיט תענוגות בספינת חלל בעתיד הרחוק מגיעה אישה מבוגרת שדורשת לקחת אותה לכדור הארץ, אבל אף אחד לא יודע איפה זה, בפרק אחר עובד של תחנת רכבת בריטית מגלה שיש עיר שלא מסומנת על שום מפה, אבל משום מה נוסעים אנשים לשם.

בקיצור סדרת מד"ב מוזרה וטובה, מומלץ בחום.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...