Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גיליתי בפעם הקודמת בנטפליקס כמה סרטים מעניינים,

עם סדרות קשה לי מאד להתחבר, אם יש לך המלצה לסדרה

דומה למראה שחורה (עדיפות לבריטית)אשמח מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרה שחורה מעולה העונה!

מרה שחורה:lol:

ראיתי אתמול את הפרק הראשון בעונה החדשה וממש אהבתי.

הרעיונות באמת מעולים וכמה שהם נראים קודרים/דמיוניים, לא מן הנמנע שהם יהפכו לנבואיים ויקרו במציאות בעתיד הלא כ"כ רחוק.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העונה הרביעית של "הגשר" תתחיל הערב!

למי שעוד לא ראה אני ממליץ על מרתון של שלוש העונות הראשונות ואז להצטרף לעונה הרביעית והאחרונה.

סדרה מעולה ושינוי מרענן מכל הסדרות האמריקאיות.

Saga Norén, Länskrim Malmö לכולם! :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנעתי בלחץ אישתי וראינו פרק ראשון של עונה ראשונה של משחקי הכס (כן, יש כאלה שלא רצו לראות את זה..).

הסדרה הקודמת שראינו הייתה ווסטוורלד, סדרה שניה ברציפות עם כמות כזאת של ציצים וסקס זה כבר מוגזם. במשחקי הכס זה יותר גרוע עם אח שמ***ן את אחותו כבר בפרק הראשון. זה הולך להמשיך ככה כל העונה הראשונה/כל העונות?? לא ברור לי העניין הזה, אם אני רוצה לראות פורנו, אני הולך לאתר שמיועד לזה, למה דוחפים את זה גם לסדרות טלוויזיה במינון מוגזם שכזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרה שחורה:lol:

הרעיונות באמת מעולים וכמה שהם נראים קודרים/דמיוניים, לא מן הנמנע שהם יהפכו לנבואיים ויקרו במציאות בעתיד הלא כ"כ רחוק.

כן היה מאוחר מדי לערוך.. יקרו בסבירות גבוהה ולכן המשיכה לסדרה, שילוב של טכנולוגיה שתהיה זמינה באיזהשהי נקודת זמן עם בעיות פסיכולוגיות שאנשים מתמודדים איתן משחר האנושות אבל השילוב קטלני.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחכה בקוצר רוח להופעה חיה של ביבי עם חזיר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו כבר צפה בעונה החדשה של VIKINGS?

להתחיל או לחכות שתסתיים?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BROEN - אין בנטפליקס :(.

לצערי נכון. יש אותה בהוט VOD.

כל מי שרואה ממליץ בחום.

גם למעריצי ''פאודה'' מי שלא יודע עונה 2 כבר יצאה.

עדיין אין בנטפליקס, רק ביס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי נכון. יש אותה בהוט VOD.

כל מי שרואה ממליץ בחום.

גם למעריצי ''פאודה'' מי שלא יודע עונה 2 כבר יצאה.

עדיין אין בנטפליקס, רק ביס.

אצטרך לחכות... דווקא בגרמניה זה יוצא בערך חצי שנה אחרי דנמרק/שבדיה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנעתי בלחץ אישתי וראינו פרק ראשון של עונה ראשונה של משחקי הכס (כן, יש כאלה שלא רצו לראות את זה..).

הסדרה הקודמת שראינו הייתה ווסטוורלד, סדרה שניה ברציפות עם כמות כזאת של ציצים וסקס זה כבר מוגזם. במשחקי הכס זה יותר גרוע עם אח שמ***ן את אחותו כבר בפרק הראשון. זה הולך להמשיך ככה כל העונה הראשונה/כל העונות?? לא ברור לי העניין הזה, אם אני רוצה לראות פורנו, אני הולך לאתר שמיועד לזה, למה דוחפים את זה גם לסדרות טלוויזיה במינון מוגזם שכזה?

DsXInOPxgjY דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח. עונה 5 יצאה וכבר יש 6 פרקים + פרק 0 הסיפור של לגרת'ה אהבת חיי הנצחית.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...