Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שפל חדש לטויוטה עוצרים מכירות בארה"ב בגלל ליקוי מסוכן

dani12
שימו לב! השרשור הזה בן 5239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש אנשים שקשה להם עם העבודה שהטויוטה האפורה והמשעממת שלהם עם הגיר הדפוק וציוד בטיחותי נחות, גם לא אמינה כמו שחשבו וכנראה גם הערך לא ישמר כ"כ טוב עכשיו.

הטויוטה אולי אפורה ומשעממת לגבינו אבל לא מעט אנשים מחפשים בדיוק את זה.

בסך הכל אם לא היו לה את בעיות האמינות של היצרן (ואני מדגיש של היצרן. לא של הרכב) היא היתה יכולה להיות אופציה סבירה להרבה מאוד אנשים (אולי לא בשבילך ולא בשבילי אבל להרבה אחרים כן).

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 502
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מתוך סקרנות מה זה רכב לא משעמם עבורכם?

רכב שמצד אחד נוח מאוד לנסיעות רגועות אבל מנגד מאפשר לך להנות מהנהיגה על המגבלות שלו (מתקשר, יציב ורצוי עם זנב עליז).

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ישמע כמו ילד קטן אבל, עם הקורולה של (2005) אני עוקף כל מכונית משפחתית שמקבילה לקורולה,אז אני לא מבין מי פחות משעממת מהקורולה מהקבוצה שלה? היא מהירה מאוד(בהשוואה לשאר ה1600)ובעיצוב הפנים אני מודה שהיא משעממת, אז בגלל זה מתקינים דיוידי 7 אינץ, כמוניי:wink:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ישמע כמו ילד קטן אבל, עם הקורולה של (2005) אני עוקף כל מכונית משפחתית שמקבילה לקורולה,אז אני לא מבין מי פחות משעממת מהקורולה מהקבוצה שלה? היא מהירה מאוד(בהשוואה לשאר ה1600)ובעיצוב הפנים אני מודה שהיא משעממת, אז בגלל זה מתקינים דיוידי 7 אינץ, כמוניי:wink:

מנוע \ גיר זה היתרון היחידי של הקורולה , בכל השאר היא נופלת מהמתחרות המובילות מאירופה ומה 3.

סתם אוטו בסיסי , משהו שהוא בסיסי ומדבר למכנה המשותף הבסיסי ביותר של הצרכנים בכל העולם.

דרך אגב , הקורולה מעולם לא התיימרה להציע משהו אחר.

ד"א , גם נוהג וכמה מסתכל בדיוידי ??

לא נראה לך קצת לא בסדר ?

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט כל מכונית מגיעה הים עם מסך 7 אינץ אז אל תתחיל עם השטויות שלך פה בסדר? זה ברור שאני לא רואה סרטים\קליפים שאני נוהג. אתה מרשה לי להסתכל על גיפיאס מידי פעם או להעביר שיר כמו בכל רדיו דיסק אחר??

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עוקף כי הם נותנים לך... הם בטוחים שאתה לא יכול לעצור.:wink:

סאן רוף פתוח וכסאות מחוממים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך סקרנות, מה אתה עושה בפורום הזה?

זה באמת מעניין אותי.

אם אני לא עונה על הגדרה שלכם לאוהב רכב כלומר אירופאי + ידני/DSG + שונא רכבים יפנים + צועק שכל מי שקונה מאזדה 3 זה עדר אין לי זכות לגלוש כאן? אני אוהב רכבים ואוהב לנהוג. אם הטעם שלי לא מסתדר עם הטעם שלכם זו לא בעיה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מותר לך לגלוש פה כל עוד אתה עומד בנהלי הפורום. בינתיים אתה בסדר גמור!

2. בא ניקנס לפרופורציות בקשר לטויוטה, אפשר לצרוח משעמם עד מחר (וזה גם נכון) אבל

א. אני לא חושב שהם יותר משעממים מסקודה.

ב. בא לא נשכח שטויוטה הביאו לנו את הסליקה, הסופרה, MR2 (אם אני לא טועה, הם זכו באליפות עולם עם הסליקה וקרלו סיינז) ועוד רכבים שממש לא משעממים.

אני מאמין שאם היה להם גירסא חמימה וגירסא רותחת לקורולה, אף אחד לא היה מעז להגיד משעמם.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מותר לך לגלוש פה כל עוד אתה עומד בנהלי הפורום. בינתיים אתה בסדר גמור!

2. בא ניקנס לפרופורציות בקשר לטויוטה, אפשר לצרוח משעמם עד מחר (וזה גם נכון) אבל

א. אני לא חושב שהם יותר משעממים מסקודה.

ב. בא לא נשכח שטויוטה הביאו לנו את הסליקה, הסופרה, MR2 (אם אני לא טועה, הם זכו באליפות עולם עם הסליקה וקרלו סיינז) ועוד רכבים שממש לא משעממים.

אני מאמין שאם היה להם גירסא חמימה וגירסא רותחת לקורולה, אף אחד לא היה מעז להגיד משעמם.

אני גם זוכר שטויוטה סולקה מאליפות הראלי עקב "אי עמידה בתקנות" , לשון מכובסת לתפיסה על חם על עבירות משמעותיות שנתנו לטויוטה יתרון לא הוגן.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...