Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שפל חדש לטויוטה עוצרים מכירות בארה"ב בגלל ליקוי מסוכן

dani12
שימו לב! השרשור הזה בן 5237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קריאה נוספת לתיקון: בעיה בתגבור ההגה והבלמים של הקאמרי.

http://cars.walla.co.il/?w=/4714/1643595

אז מה היה לנו: דוושת הגז לא מפסיקה להאיץ, ואז כשמנסים לבלום ולהזיז את הרכב הצידה התגבור לא עובד ;-)

מתי זה ייגמר?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 502
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עזוב אותך מתפילת הדרך, יש אחת יותר טובה:

אֵל מָלֵא רַחֲמִים שׁוֹכֵן בַּמְּרוֹמִים, הַמְצֵא מְנוּחָה נְכוֹנָה עַל כַּנְפֵי הַשְּׁכִינָה בְּמַעֲלוֹת קְדוֹשִׁים וּטְהוֹרִים כְּזוֹהַר הָרָקִיעַ מַזְהִירִים אֶת נִשְׁמַת (פב"פ) שֶׁהָלַךְ לְעוֹלָמוֹ, בַּעֲבוּר שֶׁנָדְבוּ צְדָקָה בְּעַד הַזְכָּרַת נִשְׁמָתוֹ, לָכֵן בַּעַל הָרַחֲמִים יַסְתִּירֵהוּ בְּסֵתֶר כְּנָפָיו לְעוֹלָמִים, וְיִצְרור בִּצְרוֹר הַחַיִּים אֶת נִשְׁמָתוֹ, ה' הוּא נַחֲלָתוֹ, וְיָנוּחַ בְּשָׁלוֹם עַל מִשְׁכָּבוֹ, וְנֹאמַר אָמֵן:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כדאי לי בנוסף גם לצרף לתא הכפפות צוואה שתהיה ב"שלוף".

בכלל אני חושב שכל נהג טויוטה חייב לצרף צוואה בצמוד לרישיון הרכב.

מעכשיו, כל נהג בטויוטה הוא בפוטנציה אחד שלא נשאר לו הרבה ימים לחיות..

אולי בכלל אני צריך להנות מכל רגע שנותר לי בחיים!

חוץ מזה, מרק שיכנע אותי, הרכב הבא שלי (אם אשאר בחיים) יהיה גולף..עד סוף החיים!

ויהי מה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר שטויוטה מכוניות משעממות?

תראה איזה עניין בחיים הכניסה לך היאריס הקטנה, אפילו קדיש אתה כבר יודע להגיד וצוואה כבר בשלוף בתא כפפות :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, הכנת צוואה ולא פנית אלי שאסייע? ;-)

ראיתי היום מודעה ענקית של יבואן טויוטה בעיתון, וכנראה שבאמת עדיף מאוחר מאשר לעולם לא. מה שהצחיק אותי, זה שהיה כתוב שהוא תמיד דאג וימשיך לדאוג לבטיחות בעלי הטויוטה. נכון. בגלל זה הוא הביא רכבים עם אבזור בטיחות חסר. בדיוק בשביל זה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.inn.co.il/News/Flash.aspx/279311

על פי משרד התחבורה האמריקאי , 34 קיפחו את חייהם עקב בעיות בדוושה בטויוטה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היסטריה בחסות התקשורת. כל דבר מנופח מעבר לכל פרופורציה אפשרית. כמו בסיפור שפעת החזירים "אתמול נפטר אדם משפעת החזירים!!!111". אה וכמה אנשים נפטרו משפעת רגילה? לא משנה! שפעת החזירים!!!! חיסונים! צריך לרכוש חיסונים! תוציאו מיליארדים על חיסונים! הפכו שפעת רגילה למוות השחור של המאה ה-21.

כנ"ל כאן. מי אמר שהתקלה הייתה הגורם לתאונה? אולי הנהג היה שיכור ולא הצליח לחשוב בהגיון ופשוט ללחוץ על הברקס? אולי הנהג היה עייף? נגיד שהדוושה הייתה הגורם הבלעדי לתאונה. אוקיי. 34 הרוגים מתוך 8.7 מיליון מכוניות פגומות. כמה נהגים נהרגו בגלל אלכוהול? למי אכפת. אי אפשר לעשות כותרות היסטריה שעושות רייטינג ומוכרות עיתונים, אי אפשר לתבוע אף אחד אז את מי זה מעניין בכלל. העיקר לעשות כותרת דוושת המוות של טיוטה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היסטריה בחסות התקשורת. כל דבר מנופח מעבר לכל פרופורציה אפשרית. כמו בסיפור שפעת החזירים "אתמול נפטר אדם משפעת החזירים!!!111". אה וכמה אנשים נפטרו משפעת רגילה? לא משנה! שפעת החזירים!!!! חיסונים! צריך לרכוש חיסונים! תוציאו מיליארדים על חיסונים! הפכו שפעת רגילה למוות השחור של המאה ה-21.

כנ"ל כאן. מי אמר שהתקלה הייתה הגורם לתאונה? אולי הנהג היה שיכור ולא הצליח לחשוב בהגיון ופשוט ללחוץ על הברקס? אולי הנהג היה עייף? נגיד שהדוושה הייתה הגורם הבלעדי לתאונה. אוקיי. 34 הרוגים מתוך 8.7 מיליון מכוניות פגומות. כמה נהגים נהרגו בגלל אלכוהול? למי אכפת. אי אפשר לעשות כותרות היסטריה שעושות רייטינג ומוכרות עיתונים, אי אפשר לתבוע אף אחד אז את מי זה מעניין בכלל. העיקר לעשות כותרת דוושת המוות של טיוטה!!!

אתה צודק, העיתונות היא שהרגה את כל ה 34 איש , לא היה קשר לטויוטה .

אחת התגובות ההזיות שקראתי פה בתקופה האחרונה , היצרן הודה בכשל ברכבים מתוצרתו אם עדין לא שמעת.

ההודעה הנ"ל של משרד התחבורה האמריקאי פותח פתח לתביעות ענק מול טויוטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא. הדוושה הפגומה של טיוטה הרגה 34 בני אדם. (או לפחות עזרה להרוג אותם) כמה דוושות כשלו מתוך 8.7 מיליון מכוניות? למה אף אחד לא מדווח? מה הסיכוי לכשל בדוושה? התקשורת היא זו שגורמת לנו לחשוב שהרכב עוד שנייה מתפוצץ במטרה היחידה לעשות רייטינג. חוץ מזה מי שמחפש תקלות מוצא. מילת המפתח עלול. הגה של קאמרי עלול להפסיק לעבוד. כמה זה עלול? 50%? 20%? 0.0005%? אבל את מי זה מעניין. העיקר לעשות כותרת "הגה המוות של טויוטה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שאת הסלחנות המופלגת שלך כלפי טויוטה אתה לא מפגין כלפי מותגים אחרים.

להם אתה מוכן לסלוח על הכל, למרות נסיונות ההסתרה שלא עלו יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דוושות כשלו מתוך 8.7 מיליון מכוניות? למה אף אחד לא מדווח? מה הסיכוי לכשל בדוושה?

למה אתה חושב שזה מעניין אותי?

34 איש נהרגו. זה לא מספיק?

אולי לך זה לא משנה אבל אנשים לא חיים בסרטי פעולה סוג ז' של צ'אק נוריס ומוכנים לקחת סיכונים בגלל שיטות חישוב וסטטיסטיקה.

ומה שיותר גרוע זה נסיון השקר וההסתרה.

אם ככה טויטה עושה QA - אני מעדיף לרכוב על סוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שאת הסלחנות המופלגת שלך כלפי טויוטה אתה לא מפגין כלפי מותגים אחרים.

להם אתה מוכן לסלוח על הכל, למרות נסיונות ההסתרה שלא עלו יפה.

זה לא עניין של סלחנות, עניין של לקחת דברים בפרופורציה. אם יעשו מבדק איכות\אמינות רוחבי לכל יצרן ויצרן, אני בטוח שהרבה אנשים יהיו בהלם מוחלט. הונדה הוציאה ריקול לקרוב למיליון רכבים ואף אחד לא התעלף - וזאת סתם דוגמא טרייה. ישנן מספיק דוגמאות לריקולים בהיקפים גדולים, מהם אף אחד לא עשה סיפור.

כל הסיפור הזה סביר להניח שיקרין גם על יצרניות אחרות ולא בטוח שההשלכות תהיינה חיוביות. כנראה שתהיה בקרה מעמיקה יותר וכנראה שהמחירים יעלו. לא ברור היכן תהייה ההשפעה חזקה יותר, במחיר או באיכות...

נ.ב. באופן "מפתיע" למדי, הרב המוחלט של המקרים הללו מתרחש דווקא בארה"ב ולא במקומות אחרים בעולם. מזכיר לי שרק אתמול הראו בטלוויזיה איזו מגה תאונה בארה"ב בגלל קצת שלג. Only in America!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...