Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקומי| SLS בישראל

Z4 3.0si
שימו לב! השרשור הזה בן 5337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האוטו לא מתאים לארץ הן בגלל רמת הכבישים שמתחת לכל ביקורת והן בגלל רמת האנשים שמסתובבים פה.

אני בטוח שיהיו אנשים שיסתובבו לחפש את האוטו הזה רק כדי לשרוט אותו לבנאדם.

לשרוט זה עוד כלום יחסית,את השריטות עוד אפשר לתקן, עד שזה מגיע להצתה של מכוניות וכל זה בא רק מקנאה של אנשים.

למשל,איפה שאני גר אני לא מתפלא שיש כאלה אנשים קנאים שיעשו נזק למכונית שרואים בנאדם אחד שהצליח בחיים שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בנתיים לא הבנתי עדיין מה מכונית העל של מרצדס הSLR או הSLS או שמה החליטו לייצר 2 מכוניות על.

אם כבר כלמוביל חושבת לייבא בייבוא סדיר את הSLS למה לא עשו משהו בשביל לייבא את הSLR?

נראה שכלמוביל לא רצינית בייבוא של מכוניות על, הרי גם ככה את כל המרצדסים היקרות היום מייבאים לארץ דרך ייבוא אישי...

אני מדבר על AMG שהגיעו עם מנועי V12 ביטורבו לארץ.

מרצדס הפסיקה את ייצור ה SLR מזמן. מכמה סיבות:

1) הרווח על הרכב היה קטן עבורה מכיוון שכל תהליך הבניה כמעט היה אצל מקלארן.

2) פשוט לא קנו אותה מספיק והסיבה העקרית לכך? איכות הגימור הפנימי שלה! מצחיק כי זו מרצדס אבל זו הסיבה לפי רוב הדעות.

ולכן ב SLS יש שימוש רב באלומנים מוברש אמיתי או בגימור קרבון (ולא בפלסטיק זול דמוי אלומניום ב SLR).

מישהו דיבר על כך שהSLR יפה יותר??? טעם וריח אבל אישית אני חושב שה SLS הרבה יותר יפה ושחור בהחלט לא מתאים לה היא באמת תאבד את כל מראה הרטרו שלה היא צריכה להיות או בלבן או בכסוף למרות שגם הצבע האדום מחמיאה לה.

הפנאמרה המדוברת כבר נצפתה בתל אביב והאמת? היא פשוט ממש מכוערת מרשימה כן כי היא ענקית אבל לא אהבתי את העיצוב כבר מהתמונות ובמציאות עוד פחות. אבל.... אם הפרוטה הייתה מצוייה בכיסי בהחלט לא הייתי מתנגד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו לא מתאים לארץ הן בגלל רמת הכבישים שמתחת לכל ביקורת והן בגלל רמת האנשים שמסתובבים פה.

.

לגבי רמת האנשים אני מסכים איתך,לגבי רמת הכבישים,תתפלא,יש מקומות עם כמויות אדירות של מכוניות על ועם כבישים מזעזעים לגמרי...

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת, אם היה לי כזה רכב ובדיוק ליטפתי את הגז כששוטר מימל"ז אותי - בחיים לא הייתי חושב על לתת ברקס!

אני רוצה לראות את הג'טה שתעצור את הרכב הזה!

אם הצליחו לתפוס ההוא עם הפורשה טורבו,שעד כמה שהיא נדירה עדיין יש לא מעט פורשה 911 על כבישי הארץ.

אז אותך בטוח וימצאו ורק בשביל לתת רייטינג למשטרה ולהוכיח שתופסים עברייני תנועה כבדים.

סע לאט!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהודו הכבישים יותר טובים? ויש שם עדין סוכנות של רולס רויס.

ברוסיה הכבישים הרבה יותר גרועים מהארץ ועדין יש שם מכוניות על.

ככה שישראל היא לא הכי גרועה בעולם.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...