Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור המסירה בגודל זערורי לעומת הגיבוב

TheWolf

פוסטים מומלצים

:roll: ?Dafuq did I just read

defuq= what the fuck בשפת המאגניבים.

לשאלתך דריש, זה תלוי במקום העבודה, בכל כוחות הבטחון שבקרתי בהם אמרו "פריסה" ללא יוצא דופן.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור הזה מזכיר לי שמתישהו כשהייתי באחת הכיתות הנמוכות בביה"ס היסודי, אחד התלמידים חגג יום הולדת והוריו הביאו כיבוד לכיתה. בין כל העוגות והמשקאות היה גם קריסטל ירוק.

כל הסימנים אמרו לי לא לשתות את זה: הצבע הזרחני, הריח המוזר, העובדה שאין שום משקה בטבע שיש לו צבע כזה... אבל בגיל ההוא היתה לי סקרנות של חתול ומוח של ציפור, וכך עשיתי מעשה ומזגתי לעצמי כוס של נזר הבריאה הזה.

הדבר היחיד שאני יודע הוא שגם לאחר שחלפו מאז אותו יום יותר משני עשורים, זכרון כאב הבטן שחטפתי עודנו חזק מספיק כדי למנוע ממני לחזור שוב על המעשה המטומטם ההוא.

אז מה אתה בעצם אומר? שלחרדים יש קיבה מנירוסטה? :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה לא רק חרדים, בכל בית כנסת שמכבד את עצמו תמצא במטבחון בקבוקים של "קריסטל" לצד בקבוקי "שטוק 87".

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למסירה שק אגרוף לילדים/נערים (בערך 20 קילו). השק תקין לחלוטין, רק מעט מלוכלך, והסרט האדם מתקלף, אבל השק תקין.

(השחור זה מים שנשפכו לי עכשיו, בזמן כתיבת ההודעה כבר לא קיים).

למעוניינים תשלחו הודעה פרטית, אני מנתניה.

DSC01133.JPG

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למסירה שק אגרוף לילדים/נערים (בערך 20 קילו). השק תקין לחלוטין, רק מעט מלוכלך, והסרט האדם מתקלף, אבל השק תקין.

(השחור זה מים שנשפכו לי עכשיו, בזמן כתיבת ההודעה כבר לא קיים).

למעוניינים תשלחו הודעה פרטית, אני מנתניה.

לא רלוונטי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמור להיות לי רדיוטייפ כזה בבוידעם, אני מאיזור המרכז, אם זה רלוונטי עבורך, אטפס לשם ואראה מה מצבו.

כן מאוד!

אני נמצא הרבה בת"א.

אני צריך שרק הרדיו יעבוד.

אשמח אם תבדוק תודה :-).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עליתי ומצאתי 2, עד כמה שראיתי, הרדיו עובד בשנייהם.

אם תרצה הם שלך, נמצא בפתח-תקווה, שלח לי ה"פ.

Saay תודה רבה רבה!!!

שימחת הרבה אנשים מבוגרים היום עם הטייפים שלך! :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי אצלי בבית 3 כרטיסים של זכרון למחשב נייד. כל אחד מהכרטיסים הוא 2GB, תוצרת קינגסטון. אני לא יודע מה מצבם ואין לי אפשרות לבדוק. אם מישהו מעוניין בהם בכיף - השימוש על אחריותו בלבד.

הפרטים על הכרטיסים:

kingston 2GB 2Rx8 PC3 10600S

ASU1333D3S9DR8/2G 9995428-012.A01LF

4782424 - 1016

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...