Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע סוס... או כמה ק''מ עשה המנוע המקורי של רכבכם

bursht
שימו לב! השרשור הזה בן 3809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 127
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אלפא רומאו 164, מנוע 3L, 24V, V6 שנת 94

335K ק"מ וסוחבת כמו בהמה ללא בעיות מיוחדות או צריכת נוזלים חריגה.

הנוכחית | אבארט פונטו אבו אסהאסה

אקסית 1 | אלפא רומיאו מיטו תלתן ירוק

אקסית 2 | אלפא רומיאו 164 סופר ידנית (הי"ד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפא ספיידר 72 97000 ק"מ סך הכל. מנוע הוחלף לפני כ 5000 (ו15 שנה...).

אלפא ג'ולייטה, 79 385000 ק"מ מאז שיפוץ כללי של מנוע וגיר, לא זוכר כמה היה לפני כן.

אלפא 147 2002, 130000 ק"מ טיפולים שוטפים בלבד.

אלפא 159 2008, 45000 ק"מ טיפולים שוטפים בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

200K באונו קניתי עם 100K לדעתי אפשר למשוך עד אינסוף אם מטפלים נכון.

נ.ב מנוע צורך 2 ליטר שמן ל10000 ק"מ היתיעצתי עם כמה מוסכים לגבי שיפוץ (רינגים וראש) וכולם ענו שחבל כי המנוע עובד ממש יפה וזה טיבעי שהוא יצרוך קצת שמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו ליאונה 87' זצ"ל. (זכר צובארו לברכה)

462,000 כמובן שעל המנוע המקורי.(מאז שהרכב הגיע אלינו לא נפתח מנוע. לפני כן- אני לא יודע).

הרכב משמש כיום כתומך באצטדיון האולימפי בביג'ינג.

הוא נמכר לברזל, אגב, עקב בעיות חשמל שנגרמו מחלודה מסביב לשמשה הקדמית והמים הגיעו לאן שהם לא צריכים.

אני חושב שיש לי איפשהו תמונה עם 455,555, אני אחפש.

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

300 אלף על דובלו JTD 2003, מנוע מקורי לא נפתח.

אני רואה שאתה מטפל בבובה שלי כמו שצריך 8)

פג'ו 205 GTI,עברה 345 אלף ק"מ...

את ה 205 GTI שלי מכרתי במצב מעולה, שמורה בצורה יוצאת דופן עם 245K ק"מ ומנוע שסוחב פצצה.

לסנגיואנג מוסו (2005) יש כרגע 200K ק"מ וחוץ מטיפולים עד לא הייתה לו מעולם שום תקלה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שמתיחסים לבייבי הישנה שלי,

גאלאנט 1.8 ל' GLS אוט', 197,000 ק"מ, מנוע מקורי, גיר משופץ. האוט נוסע יופי ללא תקלות (חוץ מאזעקה מקולקלת שהעמידה אותו לפני כמה ימים ונותקה).

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים זורקים פה מספרים על קילומטרים שעשה רכבם ללא כל תקלה וזה לא דבר כל כך הגיוני מכיוון שיש בלאי לחלקים מסביב למנוע כמו משאבת מים אלטרנטור סטרטר שכן מוחלפים. בעבר היתה ברשותי סובארו לאונה 1600 שנת 87 שכשרכשתי אותה מד הקילומטרים הראה 250000 ק"מ הרכב היה יד עשירית ומהשכרה וקניתי אותו מכחור שהשכיר אותו ב"שחור" במשך מספר שנים. כלומר הרכב עבר חיים קשים מאד. במשך 10 שנים שהיה בבעלותי עבר עוד 250000 ק"מ כלומר הגיע לחצי מיליון קילומטרים אבל פירנס בצורה מכובדת את המוסך עד שהרכב נרקב ונהיו בו חורים גדולים של חלודה ונמכר ב-2008 לחלקים תמורת 1000 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...