Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוטור בתוך המפלג-הסבר טכני למי שיוכל להסביר לי.

michaelbe6
שימו לב! השרשור הזה בן 5619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• ספונסר פורום
רכב שנת 2000 עם מפלג?? :shock:

כן שמר,פולו 1000 שנת 2000 מנוע AER הדגם האחרון עם מפלג שיצא בפולו.

מחיר החוגן (רוטור)כ 50 שח ועבור העבודה 100 שח זה נורמלי לחלוטין .

לאתר תקלה כזאת לוקח כ 20 דקות והחלפת החלק והבדיקה שהכל בסדר

נומר עוד עשרים דקות ,המחיר סביר לחלוטין .

למי שחושב שזה יקר כדאי לזכור שהרכב לא מדבר ולא יודע להגיד מה כואב לו .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הידד למכונאי/חשמלאי שאיתר את התקלה והחליף לו רוטור וגבה 150ש"ח.

לדעתי האישית ודני אתה יכול לחלוק עלי כפי שכבר רשמת, זה מחיר גבוהה על העבודה שהתבצעה.

מזל באמת שנפל על בעל מקצוע הגון שלא מכר לו סיפורים כמו רבים שנתקלתי בהם.

אולי פותח השרשור יוכל לספר לנו כמה זמן לקח לו לאתר את התקלה?

עוד שאלה לפותח השרשור (לידיעה כללית) האם זו הפעם הראשונה אשר הגעת אל אותו מכונאי? או שכבר פנית אליו בעבר בתקלות אחרות?

בואו קצת נאיר את עינכם.

המכונאי הינו המכונאי היחיד שלי מלמעלה מ10 שנים,אני סומך עליו ולא פעם הוא עזר לי במקרים של תקלות,לעיתים אף ללא תשלום(הוא לא חבר ילדות או משהו כזה).גם ביום רביעי בערב כאשר גררו לי את הרכב אליו למוסך הוא חיכה לי 40 דקות לאחר סיום העבודה שהגרר יגיע ישר אליו ולא אל איזה חניון של חברת איילון ולסיום אף לקח אותי הביתה ברכבו הפרטי במקום לקחת מונית.

במיוחד בנושא של מכונאים ,אני מוכן לשלם אף מעט יותר עבור עבודה או אבחון ורק בשביל הלב שלי שיהיה שקט שהדבר נעשה מאדם אמין שלא ינסה לסחוט אותי.

ארז,לא ציפיתי שהוא יעבוד בחינם,גם אם לא היה מדובר בהחלפת חלק אלא רק בתיקון רגיל,150 שקלים עבור אבחון תקלה ופתרונה ובטח ובטח שיום קודם האדם חיכה לי במוסך לאחר שעות העבודה ואף לקח אותי הבייתה,זה זול. לא מעט רכבים שלי עברו דרכו ואני לא זוכר איזה מקרה שבו יצאתי בהרגשה רעה בעקבות הרגשה של "זימבור מצידו" גם בבעיות גדולות יותר(החלפת מנוע למשל באיזו פז'ו שהייתה לי).לכן גם אם הוא לא בים הזולים בשוק,אמינות אצלו היא מעל ומעבר וכמו שהוא אמר לי בדרך לבית ביום רביעי" אני עובד בעיקר עם לקוחות קבועים של שנים,השם שלי חשוב יותר מכמה שקלים שכן עבדתי על השם שלי במשך הרבה זמן ולכן אני עובד בשקיפות הכי גדולה עם הלקוחות שלי". אני באופן אישי מאמין לו.

בכל מקרה המוסך נמצא באזור התעשיה הישן בראשון לציון ואשמח לתת המלצות למי שירצה.

שבת שלום לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, התמונה כעת יותר ברורה לגבי המכונאי שלך, לא ציינת מלכתחילה את טיב היחסים שלך איתו ואני מסכים שעל פתרון תקלות יש לשלם. נראה לי קצת יקר העניין בזמן פתיחת שרשור זה אך כעת אני רואה את התמונה במלואה.

בכל אופן, חזרתי להגיב בשרשור זה למענך ולמען חברים נוספים בפורום אשר יתכן ויתגלגלו לשרשור זה בעתיד והבאתי איתי עזרים!

מצ"ב 2 המחשות של פעולת ההצתה ברכב על כל מרכיביה לרכבים סטנדרטיים, לא כאלה עם סליל בכל פלאג וחידושים והמצאות חדשות.

התמונה הראשונה ממחישה כאשר הרוטור אינו מעביר זרם והשניה כאשר הוא כן מעביר זרם, תראו בעצמכם:

ignitionclosed.jpg ignitionopen.jpg

בברכה,

ארז.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...