Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקלות עם שוטרים- מה דעתכם על המקרה?

Lexus12
שימו לב! השרשור הזה בן 5759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה לא לעצור את המבוגר?

מי נוהג עם 81343 עבירות תנועה,בשלילה וכו', הצעירים?.

זה שהוא נוהג על רכב מפואר יותר או "משפחתי" יותר אומר שהוא בסדר?,ממש לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני בכלל הייתי עוצר את המתנדב, על בזבוז כספי ציבור, הטרדת אזרחים ללא סיבה, ואח"כ שולח אותו לפסיכולוג כדי לטפל בכל הכעסים המודחקים שלו.

אם אתה חושב שאני משמיץ, אז דע לך שאני מדבר מנסיון כואב. במשך 3 שנים התנדבתי - מתוך רצון אמיתי לשנות את החשיבה: הן שלי (על השטרים והמתנדבים) והן של המערכת (נסיונות להביא רעיונות חדשים ו/או דפוסי מחשבה שונים).

חוץ מלעשות סיבובי דאווין בשכונות, הסעות מתנדבים מבית לבית, התעמרות באזרחים (משום מה, את המתנדבים זה הצחיק) והתקפי זעם בלתי מוסברים של חלקם - לא תרם לי הרבה.

לי זה הספיק, ורק חיזק את התחושה שמשטרת ישראל, כולל המתנדבים - הינו אחד הגופים ההזויים, המושחתים והבלתי ראויים במדינה. :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין באיזה איזור אתה התנדבת. אני לא נתקל במתעמרים, לא בצוחקים על אזרח,לא בעושי סיבובי רושם ע"י הבית (לרובנו אוקטביה עם 400K ק"מ זאת לא עליה מהרמה של האוטו הפרטי . אצלי למשל זה ניסן פטרול + מאליבו חדשה,מיצובישי וקורולה) ונראה לי, אע"פ שאין לי הכשרה בתחום, שגם לא בנזקקי טיפול. אני כן נתקל בפנסיונרים (הרוב ) משכילים, אחרי קריירה די מרשימה, שבאמת רוצים לעשות משהו שפחות ייהרגו. ולגבי יעילות המשטרה אין בינינו ויכוח. זאת אחת הסיבות להתנדב ואיש מהמתנדבים לא מהסס לבקר מבפנים. זה הייתרון , מה יעשו לנו ? לא שזה עוזר הרבה אבל לפחות מישהו שם ראי מול נפרצוף והם לא תמיד אוהבים את זה.אגב, משימות של מנהלה אני ועוד רבים מסרבים לעשות. לא בשביל זה אנחנו מנדבים זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיזה מחסום נכנסת? של כביש 5 או מכיוון 444?

במחסום של כביש 5 אף פעם לא עשו לי בעיות (למרות שלפני כמה שנים כשאחותי נהגה בלומינה של אמא שלי ז"ל איזה שוטר התחיל לתחקר אותה אם היא גנבה לאמא שלי את האוטו)

במחסום מכיוון 444 לעומת זאת, נכנסתי לפני יומיים ב-2 בלילה כשחזרתי מחתונה. חזרתי במצב שפוי לחלוטין, לא עייפה ובטח שלא שתוייה. השומר במחסום התחיל לבלבל לי את המוח על זה שהחג מתקרב ויפה לי שאני מחייכת, ואז זה נהיה מוזר - הוא שאל איך קוראים לי, איפה אני גרה, אם אני נשואה והספיק לומר לי שהוא רווק (מדובר באדם בן 50...).

לפחות כשאמרתי לו בצורה יפה שזה ממש לא עניינו הוא הבין שהוא ממש עבר את הגבול והתנצל.

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד תשדלו לרשום את השם/מספר אישי של השוטר/ת ואפילו לצלם בוידאו.

הנה עוד סרטונים על שוטרי התנועה "המעולים" שלנו:

-

- תסתכלו ב- 0:45

בטוח שהניידת הייתה בדרך להצלת האומה לכן היא מיהרה.... כמה קנס וחודשי שלילה אזרח רגיל היה מקבל על מהירות כזאת??

- כל הכבוד לבן אדם שצילם
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מתפלאים על ההתנהגות הבזויה של השוטרים, אבל מי הם באמת שוטרים? כל הפשוטי עם שלא הולכים ללמוד ויודעים שלא ייצא מהם כלום בחיים. זאת העבודה שלהם.

כמובן שכל עבודה מכבדת את בעליה ומוטלת עליהם אחריות רבה, אבל הם עושים את עצמם טיפשים ובזויים עם ההתנהגות הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כל כך הרבה מה לכתוב שהחלטתי פשוט לוותר. אבל בכל מקרה זה מה שנקרא במשטרות מדינות הים GENDER PROFILING, אתה פשוט נמצא בקבוצה של "טרבל מייקרים" מפאת גיל, שפת גוף, וצורת נהיגה ולכן נבדק יותר. להבדיל מפרופיילינג בטחוני שהוא בעיקרו גזעני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחת שמכירה את הבחור הוא ממש לא מתאים לפרופיל של טארבל מייקר, לא מרחוק ובטח שלא מקרוב.

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחת שמכירה את הבחור הוא ממש לא מתאים לפרופיל של טארבל מייקר, לא מרחוק ובטח שלא מקרוב.

אני משוכנע שאת צודקת, אבל הוא עדיין נהג חדש וצעיר שנוהג ברכב כשלצידו יושב צעיר אחר. בשלב הזה השוטר עדיין לא יודע שהוא עוזר לזקנות לחצות את הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כל כך הרבה מה לכתוב שהחלטתי פשוט לוותר. אבל בכל מקרה זה מה שנקרא במשטרות מדינות הים GENDER PROFILING, אתה פשוט נמצא בקבוצה של "טרבל מייקרים" מפאת גיל, שפת גוף, וצורת נהיגה ולכן נבדק יותר. להבדיל מפרופיילינג בטחוני שהוא בעיקרו גזעני.

אני נמצא במשטרה בקבוצת החנונים. הנהיגה שלי רגועה, אני שומר על כל חוק אפשרי (אני לא אגיד שאני נוסע רק 90 בכביש

מהיר, אבל מעבר לזה אני ממש לא מחפש ו/או עושה צרות) וכשתראה אותי ואת הפרצוף שלי הדבר הראשון שתחשוב זה איזה

ילד "חנון אשכנזי". הדבר האחרון שמישהו אמר עליי אי פעם הוא שאני טרבל מייקר. בכל אופן, לא משנה מה... צורת הדיבור

של "רחב" השוטרת לא היתה מתאימה. גם לדבר יש דרך ולא משנה אם את/ה שוטר.

בכל אופן, מזלי שראש העין עיר קטנה ומסתבר שמפקד התחנה הוא חבר טוב :) של המשפוחה ככה שאפילו לא צריך לספר לאבא,

פשוט להרים טלפון למר' בחור ולדווח לו על המקרה. בפעם הבאה אני בספק אם השוטרת תרצה "ליפול עליי" :lol:.

סעו בזהירות.

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש גועל נפש מה שהולך עם השוטרים בזמן האחרון

בשבוע שעבר נעצרתי ע"י 2 שוטרים באזה"ת של חולון, בתחילה הם נסעו מאחורי, אח"כ עקפו אותי בפראות במקום שלא צריך לעקוף בכלל, אח"כ המשיכו בנסיעה ישר מנתיב של שמאלה בלבד (העקיפה ברחוב הפלד, המשך נסיעה ישר ברחוב הפלד סמוך לתחנת הדלק "טן" ממסלול הפניה שמאלה לרחוב הנגר), ברמזורים של הפניה לרחוב פרופסור שור אני עקפתי בחזרה, פניתי ימינה בכיכר לרחוב המכתש, שוב הם עוקפים ונעמדים לידי עם סירנה וסימן "תפתח חלון", אני בכלל עם חלונות פתוחים ומוזיקה לא שקטה משהו, מחליש את המוזיקה ושואל אותו "כן בבקשה ?" ההוא "למה אתה מדבר בטלפון בזמן נהיגה ?", לי נפלה הלסת מהשטות שיצאה להם מהפה, יש לי דיבורית BT ברכב מיום שעלה לכביש, לא החזקתי ביד מכשיר טלפון, לא יצאו ממכשיר הטלפון שלי שיחות בשעות האחרונות, הטלפון בכלל נמצא בכיס של הג'ינס, אני שומע מוזיקה בווליום.

כשאמרתי להם את כל זה הוא פשוט סגר חלון ודפק פולגז, ממש צורת התנהגות ל2 שוטרים בניידת.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להכליל, שוטרים ובמיוחד מתנדבים (שוב, לא מדבר על כולם!), הם אנשים שפשוט לא יצא מהם כלום!.

אנשים עם שכל לא ילכו להיות שוטרים..

הרגע, עם כל הערות שאתה לא מכליל את כולם, הכללת.

מתנדבים הם אנשים ,שהעדיפו להתנדב למען הקהילה, חלקם מאמינים שהם עושים את הבדל בזמן שהם תורמים, מלגלוש באינטרנט ולכתוב טוקבקים עד כמה המצב גרוע וכמה רע פה.

מכיון שהם בני אדם, ובאים מכל קשת החברה הישראלית , יש ביניהם גם אנשים לא נעימים .

ולפותח השירשור, יש שוטרים ויש מתנדבים שעושים אבועלי, זכותך להתלונן עליהם, חלה חובה עליהם לתת שירות, ולהתנהג בצורה נאותה.

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתנדב את מי תעצור לביקורת ? אדם מבוגר באוטו שגרתי או ילד באיביזה צהובה/הונדה שחורה עם 1000 W מהמערכת, אגזוז של משאית ,כנף על הבגז' , אורות מתחת לבטן וג'נטים מוזהבים ? מי יותר חשוב שיידע שפרטיו רשומים אם המשטרה תקבל הודעה על רכב משתולל בהמשך אותו כביש יותר מאוחר ? מי יותר נהרג והורג ?

הכל טוב ונכון, אבל מה תאמר על צעירים עם שרייד, שמתנדבים או שוטרים משועממים יושבים להם על הזנב 5 דקות עד שתופסים אותם פונים לחניה, מכביש צדדי, בלי איתות [היה איתות, אבל כידוע אם ההגה חוזר קצת האיתות פוסק, וכאן השוטרים מוצאים לנכון להיטפל לעבריין תנועה] ???

גילוי נאות: אבי הוא שוטר [לא במחלקת התנועה], ואני שונא אותם, ויותר ממה שאני שונא אותם אני מזלזל בהם. ספרתי פעם 5 טעויות כתיב בדו"ח אחד. האינטלגנציה של רבים מהם [בלי הכללות כמובן] שואפת לאפס.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע, עם כל הערות שאתה לא מכליל את כולם, הכללת.

מתנדבים הם אנשים ,שהעדיפו להתנדב למען הקהילה, חלקם מאמינים שהם עושים את הבדל בזמן שהם תורמים, מלגלוש באינטרנט ולכתוב טוקבקים עד כמה המצב גרוע וכמה רע פה.

מכיון שהם בני אדם, ובאים מכל קשת החברה הישראלית , יש ביניהם גם אנשים לא נעימים .

ולפותח השירשור, יש שוטרים ויש מתנדבים שעושים אבועלי, זכותך להתלונן עליהם, חלה חובה עליהם לתת שירות, ולהתנהג בצורה נאותה.

אני גם לא אכליל, אבל הרבה מתנדבים הם אנשים שעברו את משבר גיל ה-40, רוצים להיות גיבורים, ועושים את זה אך ורק בשביל עצמם וכדי להוציא אגרסיות על "חלשים" (מפאת הסמכות) מהם. כמובן שיש מתנדבים שעושים את התפקיד מכל הלב, אבל אני חושב שמספרם לא גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן רוב השוטרים הם באמת טמבלים שלא סיימו 12 שנות לימוד ואכן ההשכלה שלהם היא כמו של מנקה רחוב.

למה מי הם בכלל ? אלוהים? שהם ככה מרשים לעצמם לדבר ככה? אל תתרגש מהם בכלל הם סתם אפסים מאופסים שאפילו את העבודה שלהם לא יודעים לעשות כמו שצריך!

גועל נפש עאלק משטרה .

פאולאנר- זאת הבירה שלי! ואין לה מחליפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...