Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי PHILIPS DIMANODVISON H4 התרשמות + תמונות

שימו לב! השרשור הזה בן 5747 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עוד לא הצלחתי להבין משהו, אשמח אם תסבירו לי-

מהם ההבדלים בין כל הHים למיניהם(H1, H4, H7 וכו')?

האם הנורות שהותקנו אצל פותח השירשור יעבדו ויתאימו לכל סוגי הרכבים?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיקוי של קסנון, שגורם לסינוור ומסכן את ציבור הנהגים,

לא עובר טסט.

ולפי דעתי, החיקוי גם נראה גועל נפש

נראה רע

מסנוור בצורה נוראית. ראיתי פולו 16V שפשוט סינוורה אותי כל הדרך ונדבקה אליי מאחור (עד שנתתי גז).

ברמה של קבלת כאב ראש.

לדעתי מגיע לכל הקסנון התחליפי הזה הורדה מהכביש, אלא אם כן באמת דאגו להתקין פנס מבוסס פרוג'קטור או לפחות לכוון אותו כמו שצריך.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל המתלבטים - גם אני קניתי (מחול ב140 שקל) ומאד התאכזבתי.

כשמסתכלים ישירות על הנורה, הגוון הוא באמת לבן בניגוד לנורה צהובה רגילה.

א-ב-ל, כשנוסעים הרכב, האור נורא חלש. בקושי רואים אלומה על הכביש. ואם זה לא מספיק, כשמתקרבים לרכב אחר או קיר או לא משנה מה, בחושך, האור כבר נוטה ממש לכחול.

לא דומה בכלל לקסנון. אור לבן אבל מאד חלש.

לא ממליץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמינו לי, אני לא מצליח להבין את מטרת השרשור:

אם המטרה היא לגרום לאנשים לחשוב ("שופוני") שיש ברכב קסנון (אבל אין), אז ככול הנראה שזה השרשור הנכון.

אם המטרה היא לשפר את איכות הפנסים, לשדרג את איכות ההארה של הדרך ולשפר את הבטיחות, אז ככול הנראה שזה לא השרשור המתאים. :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל המתלבטים - גם אני קניתי (מחול ב140 שקל) ומאד התאכזבתי.

כשמסתכלים ישירות על הנורה, הגוון הוא באמת לבן בניגוד לנורה צהובה רגילה.

א-ב-ל, כשנוסעים הרכב, האור נורא חלש. בקושי רואים אלומה על הכביש. ואם זה לא מספיק, כשמתקרבים לרכב אחר או קיר או לא משנה מה, בחושך, האור כבר נוטה ממש לכחול.

לא דומה בכלל לקסנון. אור לבן אבל מאד חלש.

לא ממליץ.

לא ייתכן שעוצמת התאורה הנמדד ביחידות Lumen של מנורה תקנית לרכב תוצרת פיליפס H7 או H4 (דימונד או קוקו חלסטרה) תפיק פחות אור מאשר מנורה סטנדרטית אחרת

יש תקן בין לאומי או תקן אמריקאי המגדיר במדוייק את הדרישות ממנורות לרכב לכן אני בטוח במיליון שהאבחנה שלך לא מדוייקת.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת גם אצלי הנורה נראתה בהתחלה חלשה יותר,עכשיו רואים שיפור אין מה להגיד.

פשוט הגוון הצהוב יותר בולט לעין ולכן זה נראה לך יותר חלש.

אחרי שהתרגלתי כבר מרגישים שיפור ,הנורה יותר חזקה ומאירה יותר למרחק,אבל השינוי הכי גדול זה באורות הגבוהים,באמת ניהיה חזק.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ייתכן שעוצמת התאורה הנמדד ביחידות Lumen של מנורה תקנית לרכב תוצרת פיליפס H7 או H4 (דימונד או קוקו חלסטרה) תפיק פחות אור מאשר מנורה סטנדרטית אחרת

יש תקן בין לאומי או תקן אמריקאי המגדיר במדוייק את הדרישות ממנורות לרכב לכן אני בטוח במיליון שהאבחנה שלך לא מדוייקת.

קודם כל, עד שלא תראה, אל תקבע ובטח שלא "במיליון"..

דבר שני, ההשוואה שלך לא נכונה. גם אם עוצמת האור הנמדדת בשתי נורות היא זהה, אף אחד לא אמר שאתה תראה את העוצמה הזו באותה צורה. גם אור א"א יכול להימדד בעוצמת לומן ואני בטוח שאתה יודע שאותו לא ניתן לראות בעין, כך שלא כל נורה שנותנת עוצמה של 1000 לומן (פחות או יותר כמו נורת הלוגן סטנדרטית) תיראה באותה עוצמה בעין פשוטה.

אריק - תסכים איתי שגם לריח של חרא בסוף מתרגלים. זה שעכשיו הנורה נראית בסדר, זה לא אומר שהעוצמה מספקת, זה רק אומר שהתרגלת לחושך.

ועובדה, שהיית רגיל לאור ה"צהוב" ועברת לנורה החדשה, בהחלט הרגשת בהבדל. אני בטוח שהנורה לא התעצמה.

דורקי - לדעתי, בנורות האלה אתה לא משיג אף אחד מהדברים שציינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא מכיר את התקינה בנושא אבל מהיכרותי המעטה תקינה בהחלט יתכן והתקן לא מדוייק/מתקדם מספיק ומשאיר מקום להתחכמויות למיניהן (ע"ע spread spectrum). צודק יניב באומרו שהנתון של עוצמת התאורה (שנמדד בלומין) לכשעצמו איננו מספק כלל, ולא רק בהיבט של אורכי גל כמו שהוא ציין, אלא גם בהיבטים של אופן הפיזור וזוויות הסף.

אם התקן לא הגדיר במדוייק נתונים אלו בהחלט יש מקום להתחכמות מצד היצרנים ולנורה שבשורה התחתונה תהיה פחות אפקטיבית בלהאיר את הכביש. אני לא אומר שזה המצב, רק אומר שלא הייתי שולל זאת על הסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר שני, ההשוואה שלך לא נכונה. גם אם עוצמת האור הנמדדת בשתי נורות היא זהה, אף אחד לא אמר שאתה תראה את העוצמה הזו באותה צורה. גם אור א"א יכול להימדד בעוצמת לומן ואני בטוח שאתה יודע שאותו לא ניתן לראות בעין, כך שלא כל נורה שנותנת עוצמה של 1000 לומן (פחות או יותר כמו נורת הלוגן סטנדרטית) תיראה באותה עוצמה בעין פשוטה. - זה לא משנה את העובדה שיש תקן שמגדיר את מכלול התכונות החשמליות,מכניות והאופטיות של מנורה H7 שכול ייצרן מכובד חייב לעמוד בתקן (כמובן שפרמטרים אלה נבדקים בעזרת ציוד מתאים ולא לפי תחושות או התבוננות בעזרת העין).

אריק - תסכים איתי שגם לריח של חרא בסוף מתרגלים. זה שעכשיו הנורה נראית בסדר, זה לא אומר שהעוצמה מספקת, זה רק אומר שהתרגלת לחושך.

ועובדה, שהיית רגיל לאור ה"צהוב" ועברת לנורה החדשה, בהחלט הרגשת בהבדל. אני בטוח שהנורה לא התעצמה.

זה שאדם X מרגיש או רואה שמנורה Y מאירה פחות חזק או יותר ממנורה Z קשה להתייחס לזה ברצינות ללא בדיקה בתנאים אובייקטיבים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש דיימונד וייז'ן הוא מאיר לא פחות טוב מנורות רגילות ולמען האמת בגלל שהאור כחול האור לא נבלע בהרבה דברים כמו נורה סטנדרטית.

הבעיה היא אצלך בחשיבה בגלל שקסנון מאיר הרבה יותר חזק אתה מצפה שזה יאיר כמו קסנון...

סה"כ אני מאוד מרוצה מזה ובקרוב אני יעבור לאנג'ל אייז עם רפלקטורים אני מאמין שהאור יהיה יותר ממוקד

S2000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר שני, ההשוואה שלך לא נכונה. גם אם עוצמת האור הנמדדת בשתי נורות היא זהה, אף אחד לא אמר שאתה תראה את העוצמה הזו באותה צורה. גם אור א"א יכול להימדד בעוצמת לומן ואני בטוח שאתה יודע שאותו לא ניתן לראות בעין, כך שלא כל נורה שנותנת עוצמה של 1000 לומן (פחות או יותר כמו נורת הלוגן סטנדרטית) תיראה באותה עוצמה בעין פשוטה.

מאיפה הבאת את כל הבלבולים האלה?!

לא רק שרואים אור לבן נקי על הכביש הוא גם יותר חזק מהנורות הלוגן הרגילות שבאות עם הרכב,או שאתה אישית לא התקנת את הנורות טוב או שקנית זיוף.

הנורות אצלי כבר יותר מחצי שנה ואני יכול רק לשבח אותם!

פותח השרשור,התמונות שלך מטעות. הן צולמו מהפלאפון ובגלל שהמצלמה שלו מנסה לפצות על החושך הWB לא נכון וזה נותן גוון כחול מידי לנורות.

הנורות לבנות נקודה! שאתה מתקרב לרכב מלפנים אכן הן נראות יותר "כחולות" אז לא ברמה של 6000K למשל.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5747 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...