Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי PHILIPS DIMANODVISON H4 התרשמות + תמונות

שימו לב! השרשור הזה בן 5747 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קסנון תחליפי = קסנון לא מקורי

זאת הכוונה שלכם? :roll:

כן.

הכוונה היא קיטים של קסנון שמותקנים בהתקנה מקומית , על רכב שלא הגיע במקור עם קסנון - שהפנס הקדמי שלו לא מיועד לזה (וגם מערכת החשמל לא מוכנה לזה)

מטרת השרשור הזה היא התרשמות אישית של חבר פורום מנורה שהוא קנה.

המטרה מבחינתי - שיפור בהארה וגם החלפת אלומת האור הצהובה בלי לעשות שופוני ובלי לסנוור אף אחד.

לא בטוח שהיא תתקיים אבל לא עולה הרבה כסף לנסות.

יש סיכוי שיניב ה התקין את זה על רכב ישן עם רפלקטור עייף שגם נורה רגילה לא תיראה שם בצורה טובה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סנוור מפנסים שלא הגיעו עם קסנון מקורי והותקן קסנון הוא רק בגלל כיוון לקוי של פנסים, אין שום סיבה שהפנסים יסנוורו אם הם כוונו כראוי.

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא מכיר את התקינה בנושא אבל מהיכרותי המעטה תקינה בהחלט יתכן והתקן לא מדוייק/מתקדם מספיק ומשאיר מקום להתחכמויות למיניהן (ע"ע spread spectrum). צודק יניב באומרו שהנתון של עוצמת התאורה (שנמדד בלומין) לכשעצמו איננו מספק כלל, ולא רק בהיבט של אורכי גל כמו שהוא ציין, אלא גם בהיבטים של אופן הפיזור וזוויות הסף.

אם התקן לא הגדיר במדוייק נתונים אלו בהחלט יש מקום להתחכמות מצד היצרנים ולנורה שבשורה התחתונה תהיה פחות אפקטיבית בלהאיר את הכביש. אני לא אומר שזה המצב, רק אומר שלא הייתי שולל זאת על הסף.

ייצרנים מכובדים כמו פיליפס/HELLA/OSRAM לא יזוזו מילימטר מדרישות התקן בעניין עוצמת התאורה/מרחק התאורה ופיזור.

הם משחקים בפרמטרים שהתקן לא שם דגש מיוחד כמו אורך הגל ושמות מפוצצים.

התרגילים האלה יותר נפוצים אצל הייצרנים מהמזרח הרחוק שכותבים על מנורת H7 שמאירה כמו מנורה של 200 וואט.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאותי מעניין זה האם יש תאורה יותר איכותית שמאירה יותר רחוק ויותר טוב בלילה בתנאים חשוכים.

בלי זה, ממש לא שווה לשלם 200 ש"ח רק כדי שיהיה אור לבן. אני אשאר עם הHELLA שלי ב-30 ש"ח לנורה.

220 ש"ח לזוג יצדיקו את המחיר רק אם באמת ישפרו את איכות האלומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה הבאת את כל הבלבולים האלה?!

לא רק שרואים אור לבן נקי על הכביש הוא גם יותר חזק מהנורות הלוגן הרגילות שבאות עם הרכב,או שאתה אישית לא התקנת את הנורות טוב או שקנית זיוף.

הנורות אצלי כבר יותר מחצי שנה ואני יכול רק לשבח אותם!

פותח השרשור,התמונות שלך מטעות. הן צולמו מהפלאפון ובגלל שהמצלמה שלו מנסה לפצות על החושך הWB לא נכון וזה נותן גוון כחול מידי לנורות.

הנורות לבנות נקודה! שאתה מתקרב לרכב מלפנים אכן הן נראות יותר "כחולות" אז לא ברמה של 6000K למשל.

זה קצת מטעה כי הפנס באמת לא כזה כחול, אבל יש לי לדים כחולים של חנייה וזה מתערבב יפה עם הלבן כחלחל של הפנס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל,תתקין כבר:-)

להתאכזב אין סיכוי שזה יקרה,אני היתי בהלם אחרי שהתקנתי.

אצלי באיביזה יש אלומת אור מאוד רחוקה ורחבה(כמעט 180 מעלות רוחב) והפלאתי שאני רואה עד קצה האלומה.

לכל הספקנים,היום אני יצלם לכם תמונה בלילה בעזרת חצובה כדי להראות את מרחק ההארה של הנורות ואני יצלם תמונה של הלוגן רגיל(או פנסי ערפל או אורות גבוהים) וכך תוכלו לראות את הבדל הגוונים.

בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה הבאת את כל הבלבולים האלה?! אם היית עונה בצורה טיפה יותר מכובדת לגבי דעה של אחר, היית אולי גם מקבל תשובה.

כן.

הכוונה היא קיטים של קסנון שמותקנים בהתקנה מקומית , על רכב שלא הגיע במקור עם קסנון - שהפנס הקדמי שלו לא מיועד לזה (וגם מערכת החשמל לא מוכנה לזה) אייל, מערכת החשמל לא צריכה התאמה לקסנון. מערכת כזו צורכת כמעט חצי מהזרם שצורכת נורת הלוגן ולכן אין שום בעיה להתקין גם בהתקנה מקומית. הפנס עצמו (שגורם לסינוור) הוא הבעיה.

יש סיכוי שיניב ה התקין את זה על רכב ישן עם רפלקטור עייף שגם נורה רגילה לא תיראה שם בצורה טובה. יניב התקין את זה על אודי A3 שנת 2002 עם פרוג'קטורים. אני חושב שזה מספיק טוב:-).

בכל אופן, כדאי שאנשים ילמדו לקבל דעות של אחרים. מי שלא, לא צריך לשאול שאלות ולקיים דיונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

הייתי ב-GTLV לבירור על המנורות של פיליפס,יש להם את כול הסוגים,בלו,דיאמונד וכו,כאשר הכי יקר הוא 240 שקל,אני לא זוכר את אם זה בלו או דיאמונד.

עכשיו בבדיקה באיביי אני רואה שדיאמונד עולים 80$,בלו עולים 77$+משלוח של 25$ דולר בערך,והינה אנחנו עוברים את המחיר של GTLV:shock:.

איך זה ייתכן??

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל כתב:

כן.

הכוונה היא קיטים של קסנון שמותקנים בהתקנה מקומית , על רכב שלא הגיע במקור עם קסנון - שהפנס הקדמי שלו לא מיועד לזה (וגם מערכת החשמל לא מוכנה לזה) אייל, מערכת החשמל לא צריכה התאמה לקסנון. מערכת כזו צורכת כמעט חצי מהזרם שצורכת נורת הלוגן ולכן אין שום בעיה להתקין גם בהתקנה מקומית. הפנס עצמו (שגורם לסינוור) הוא הבעיה.

יש סיכוי שיניב ה התקין את זה על רכב ישן עם רפלקטור עייף שגם נורה רגילה לא תיראה שם בצורה טובה. יניב התקין את זה על אודי A3 שנת 2002 עם פרוג'קטורים. אני חושב שזה מספיק טוב:smile:.

יניב ה היקר.

על הנייר הכל טוב ויפה.

בפועל שמעתי על לא מעט רכבי VAG ורכבים אחרים (גם רכבי יוקרה) , שסבלו מבעיות מחשב ובעיות חשמל לאחר הרכבת קיטים מפוקפקים כמו שזה שאתה מדבר עליו. (אף אחד כאן לא השקיע בקיט איכותי של 5-7K ש"ח אלא הלך על הזבל הזול ושלא יספרו לי סיפורים)

אז אנא ממך.... עד שאתה לא מרכיב משהו איכותי, חבל על הדיבורים.

אני פועל בגישה של או לתת לרכב שלי את הטוב ביותר, או פשוט לוותר - ואני ויתרתי בעיקר בגלל בעיית חוקיות ורישוי.

(כבר בדקתי ייבוא של מערכת מקורית קומפלט מגולף R32 כולל פנס קדמי מקורי וכל מערכת הקסנון המקורית)

אז הפשרה שלי היתה הדיימונד ויז'ן ואם כבר מדברים על זה :

עדכון או יותר נכון חוסר עדכון בנושא הדיימונד ויז'ן שלי - עדיין לא הגיעו !

אל תמהרו להזמין מהאתר ההוא, לפחות לא עד שאתם שומעים ממני אם זה הגיע או לא הגיע.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עשיתי היום טסט לרכב והכשילו אותי על הנורות!

כולם פה אומרים שזה עובר טסט ובתכלס לא ,התווכחתי איתם במכון טסטים שעות,אבל הם אמרו שהם קיבלו הנחיה לא להעביר טסט רכב עם מנורות שהם לא מקוריות (?!)

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע מה? גם אם זה לא עובר טסט לא ממש איכפת לי. כל הליך ההחלפה של נורה לוקח בדיוק 5 דקות.

הייתי קונה סט של מנורות זולות מהמזרח ב-20 ש"ח לזוג, מחליף לפני הטסט ואחריו מחזיר.

והאם יש משווק לנורות בצפון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין גם לרכוש דיימונד ויז'ן, כמה עולה זוג, היכן ניתן לרכוש, והכי חשוב, האם זה יתאים לפג'ו 205 שנת 89? או שזה לא משנה איזה סוג רכב? העיקר לשים מנורה מסוג מתאים? הסוג שלי זה H4? או שאני טועה?

תודה רבה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5747 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...