Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הייתם עובדים עם רכביכם הפרטי למען השלמת הכנסה?

Muzic4Ever
שימו לב! השרשור הזה בן 5866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה כבר יכול לקרות לרכב שעומד נעול+ידית הילוכים נעולה על P בחמש דקות שאני לא נמצא?

גם חברי לעבודה חשב ככה כשהעלימו לו DL סטיישן מודל 85 (שניראית כמו הצרות שלי) מחניה של סופר

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שההפתעות שהוא דיבר עליהן הן לאו דווקא גנבה אלא נזק כתוצאה מבלאי ארוך טווח(גל ארכובה, גיר וכו')

לדעתי העבודה הזאת היא יותר לקטנוע מרכב, אם אתה ממש רוצה את העבודה הזאת לתקופה ארוכה הייתי ממליץ לך לקנות 50 סמ"ק פשוט (הם משלמים את הביטוח) תוך 10 ימי עבודה אתה מחזיר את העלות שלו..אבל זה רק אני.

מנהל תחום אופנועי שטח בחברת HM-MOTO, יבואנית אופנועי SHERCO, AJP וRIEJU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן דיברתי על בלאי.

ו-50 סמ"ק לא יתאים לתנאי האיזור (חלק מהנסיעות הן על כבישים בינעירוניים)

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מומלץ לעבור לקטנוע אם יש לך רשיון. ואם אין לך ויש לך לפחות שנתיים רשיון על רכב אתה יכול להוציא עד 125 בלי תאוריה.. רק שבוע שיעורים וטסט בסללומים במגרש.. אפילו לא יוצא לעיר.

אין בעיה בכלל לעלות על הכבישים הבין עירוניים בין פרדס חנה גבעת עדה בנימינה וזיכרון.

אלה כבישים שמותר לנסוע בהם עד80 קמש. הכביש הכי בעיתי הוא פרדס חנה גבעת עדה בשעות חשיכה

ושתי דקות ואתה מסיים את הכביש.. אני היתי נוסע מחדרה לבינימינה עם קטנוע 50 חודש כל יום, עד שקיבלתי 125 והוא טס בבטיחות בכבישים אלה

מחפש שילדת חיפושית או חיפושית שלמה עד עם רשיונות! (לצורך פרוייקט באגי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי נראה שתגלה מאוד שלא ישתלם לך.

מספיק שיתחילו תיקונים של בלאי ותתחיל לצאת בהפסד מהעיניין + דלק.

הם יודעים למה הם לא משלמים הוצאות

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שישתלם לך,המחירון של הרכב גם ככה בשפל,בעבודה של 10 ימים לפי אחד החישובים אתה עושה 3K שקל,ב 20 יום אתה עובר את מחיר הרכב. ומניסיון אישי,יש לי חבר שעובד כשנתיים מישלוחים בפיצה באיזור רמלה -לוד מושבים באיזור ואין לו בלאי מיוחד ברכב,אצלו אגב מדובר על סובארו 86,עם טסט פעמיים בשנה.לפי דעתי לך על זה.

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק.

אי אפשר לפחד מכל דבר, כולה רכב בן 20 שנה, הוא אמור לשמש אותך ולא ההפך.

לא צריך להיות פראנואיד, הרי אתה בכל מקרה לא מתכוון להישאר עם הרכב הזה לכל החיים.

הפתעות יכולות לקרות גם אם לא תעבוד בעבודה הזאת ותשאיר את הרכב בחניה כל היום.

מקסימום ילך סטרטר, אז תחליף.

ולכל מי שממליץ לקנות קטנוע רק בשביל העבודה הזאת - האם אתם מודעים לכך שרק ביטוח חובה לקטנוע 125 סמ"ק לנהג חדש עולה בערך כמו הסובארו שלו ?

האם אתם מודעים לכך שקטנוע צריך טיפולים כל 4000 או 6000 ק"ם, שדי קרובים במחיר לטיפולים של מכונית ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אוקיי הנה עדכון לאחר שלושה שבועות בעבודה :

קודם כל,הרכב מאושר מתמיד! עד היום הייתי מניע אותו פעם בשלושה ימים ככה בשביל שיזרום קצת שמן בצינורות שלא יתייבשו. (זה רכב של אחי בעיקרון והוא לוחם שחוזר פעם ב 21 יום)

אז היום הרכב עושה איתי משמרות בעבודה, עם הכסף שהרווחתי בשלושה שבועות האלו אני ישלם את הביטוח והטסט שלו לשנה הבאה (שתחל מיוני הקרוב) כי לא נראה לי שאחי יצליח לגרד את הסכום הזה.

בעצם הרכב עובד בשביל עצמו ובשביל בעליו שזה אחי, והעודף הולך אליי כטיפ, גם היחס בעבודה טוב, טיפים מעולים. (10-25 ש"ח בממוצע למשלוח)

וזהו, אני אמשיך לעבוד איתו כל עוד יהיה לי כוח וכל עוד אחי בצבא, אגב סידרתי לו שיעבוד שם בסופש"ים שהוא בבית כדי שיוכל להכניס לעצמו קצת ג'ובות לכיס.

שורה תחתונה - אם יש לכם רכב זול עם אחזקה זולה,שווה לעבוד איתו! אני ממליץ :-D

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...