Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש תוכנת GPS חינמית לNOKIA N95

yosi2u2
שימו לב! השרשור הזה בן 5881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסבר עצמך אנא.

אני אסביר את עצמו :) (ואם אני טועה תקן אותי) הFreemap הינה תוכנת GPS חינמית לחלוטין כאשר כל תהליך בניית

המפות ומיפוי הכבישים והדרכים נעשה על ידי המשתמשים עצמם. הכיסוי של התוכנה הולך וגדל מדי יום וככל שיותר אנשים

משתמשים בתוכנה ותורמים מזמנם התוכנה ממשיכה להתפתח, עם זאת, עדיין התוכנה מפגרת הרבה מאחורי תוכנות הניווט

המובילות (בתשלום) וזאת מכוון שיש אזורים רבים שאינם מכוסים על ידי התוכנה ולכן-צריך לקחת בחשבון שיכול לקרות מצב

שהתוכנה לא תדע לאן להוביל אותך. לכן, עוד כמה שנים, כאשר יהיה כיסוי מלא לכל ישראל התוכנה הזו תהיה קרובה למושלמת (בכל זאת, בחינם!)

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ היא תבקש אישור לגשת לאינטרנט.

מה שמישה ניסה להסביר לך כאן זה שלפעמים התוכנת דורשת אישור כשהיא ניגשת לאינטרנט, ולפעמים לא.

ככה שאם בטעות תקבל חשבון טלפון בסכום הגבוה בכמה אלפי שקלים ממה שאתה רגיל אליו, אל תדאג. זו התוכנה!

היא בדרך כלל אמורה לבקש אישור...

:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי רק לעדכן שאני כבר יומיים עם ה freemap החינמית והתוכנה עושה רושם מצויין,לא כל רחוב קיים ולפעמים יש באגים קטנים אבל בכלליות התוכנה מצוינת ומומלצת.יש נווט קולי והיא די מדוייקת.

יוסי

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...