Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה חשובה

RedR
שימו לב! השרשור הזה בן 7857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

כבר שאלתי על הנושא בעבר אבל אני מתכוון לטפל בזה בשבוע הבא לכן חשוב לי להבין מה בדיוק אני צריך לתקן .

יש לי בעיה כזאת :

שאני שומע רדיו ( רק רדיו , במצב CD זה לא קורה ) אני מקבל הפרעות חזקות שמושפעות מהמתח החשמלי של האוטו , לדוגמה אם אני מפעיל מזגן זה מחמיר , אם אני מוריד חלון זה מחמיר , בקיצור כל השפעה חשמלית משפיעה מיד על האיכות .

העניין המצחיק הוא שניסיתי לשים אצלי מערכת אחרת אותה בעייה בדיוק חזרה...

גם רק ברדיו ...

מה אתם חושבים גורם לזה :

האנטנה או החיווט החשמלי הכללי ?

תודה רבה מראש על התשובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה האוטומטית היא - יש בעייה בחיבור של המינוס.

אבל מוזר מאוד שזה מגיע רק ברדיו ולא בדיסק.

אבל בגלל שאמרת שזה קרה בשני המכשירים :

1) בדוק את חיבור המינוס, ונסה להחליף אותו למקום אחר ברכב. כמו כן בדוק את שלדת הרכב לראות שאין בה בטעות מתחים.

2) אם זה לא עוזר כנראה יש בעייה במערכת החשמל של הרכב.

אם אתה לא יודע לעשות את זה לבד, דבר איתי ואני אשלח אותך למישהו.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השלדה של הרכב היא בעצם המינוס, המינוס ברדיו דיסק שלך יהיה קרוב לוודאי חוט בצבע שחור. אתה יכול לנסות לחבר אותו באמצעות בורג לנקודה אחרת בשלדה רק תוודא לגרד את הצבע באותה הנקודה כדי שלא יבודד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...