Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעת קאליפרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אייל ידידי, אני חושב שטיפסת על עץ גבוה מדי ואתה לא יודע איך לרדת ממנו.

אני ביליתי זמן לא קטן מאחורי ההגה של הרבה מכוניות, ועדיין לא הבנתי מה בדיוק הופך מכונית לספורטיבית?

מספר דלתות? הספק? או אולי הצבע?

כי אני לא מבין מה זה יומרות ספורטיביות או זיקה לספורטיביות. אני חושב שזה אינדבידואלי - אני מתייחס להנאה שאני כנהג מפיק מהאוטו. אישית נהנתי מאוד מקסארה דיזל ידנית, נהנתי אפילו יותר מהV5, בעצם הסיריון הייתה מהנה יותר מהV5.

הסמארט של בראבוס ציירה לי חיוך ענק על הפרצוף עם התנהגות טובה ומימדים צנועים, תחושת קלילות היא דבר שעושה לי טוב.

בקיצור - כל אוטו והשטנץ שלו.

ואייל בקשר להערה שלך - יש מכוניות שמתנהגות הרבה יותר טוב מהגולף ועולות כמו סט ג'נטים לרכב שלך. כסף לא מביא תועלת כשמנפנפים בו, גם לא כשחם.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 401
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לקחתם את זה רחוק מדי למחוזות של גזענות והתנשאות.

זאת לא היתה הכוונה.

מקסים היקר, פירטת לי בהודעה פרטית איזה נסיון יש לך ברכבים וזה רק מאושש את טענתי.

לפעמים כשאין לך היכרות עם דגם מסויים, עדיף פשוט לא לרשום כלום.

בקשר לפולו 16V, מדובר בגרסא של פולו שמכויילת שונה, עם מנוע שונה, מאובזרת הרבה יותר ובעלת לוק ספורטיבי.

לעומת זאת, הונדה סיביק זהו רכב משפחתי שברוב האקזמפלרים מגיע כאוטומט, אפשר להשוות אותו אולי מול גולף 1600.

כמובן, סיוויק קופה באמת חסר לוק ספורטיבי אל מול הפולו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הגעתם מצביעת קליפרים לסיויק קופה VS גולף GTI? משעמם לכם קצת, אה? :roll:

(אני דווקא אוהב את הדיונים האלה, אבל בנושא מתאים).

תבלו.

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחתם את זה רחוק מדי למחוזות של גזענות והתנשאות.

זאת לא היתה הכוונה.

מקסים היקר, פירטת לי בהודעה פרטית איזה נסיון יש לך ברכבים וזה רק מאושש את טענתי.

לפעמים כשאין לך היכרות עם דגם מסויים, עדיף פשוט לא לרשום כלום.

בקשר לפולו 16V, מדובר בגרסא של פולו שמכויילת שונה, עם מנוע שונה, מאובזרת הרבה יותר ובעלת לוק ספורטיבי.

לעומת זאת, הונדה סיביק זהו רכב משפחתי שברוב האקזמפלרים מגיע כאוטומט, אפשר להשוות אותו אולי מול גולף 1600.

סיויק ידנית תעשה גם מהפולו שלך קציצות,ושוב אמרתי לך גם הגולף שלך כסטנדרטית לא כל כך מתרחקת ממנה.

לא זכור לי שפירטתי לך במיוחד.

ד"א לרכב שקראת טרנטה (205 ראלי) ,עם דש בורד רופץ ולבן כמו חולצה אחרי משחק כדורגל...

נותן לגולף שלך שעולה פי 6-7 בערך,גם בסיבובים וגם ביישורות.

כן הגולף רכב מעולה.... וכן הלאה וכן הלאה.

אבל שוב,בעניין הרכבים לא היה ויכוח.

פשוט הגזענות הזאת של "צ'כונה" וכן הלאה- לא לעניין.

אולי בעצם אני כזה.

אבל אתה לא יודע אם אני כזה ובכל זאת זה מה שטענת.

אז רגע,אם אני גר בצ'כונה אסור לי לתת חוות דעת על רכב שאני מכיר?

ויגיע יום כשאני יהיה בן 27 ואני מאוד מקווה גם כן ליסוע ברכב ברמה של הגולף שלך...

לנתח אנשים זה מגעיל.

לנתח אנשים שאתה לא מכיר זה עוד יותר מגעיל.

לילה טוב לכולם,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.motip.com/?page=23&id=547

קישור לאתר היצרן.

אגב אורחא - המילה ספורט מקורה בעיוות של המילה הצרפתית כיף.

כל אחד יבין לבד את ההשלכות על הויכוח המיותר כאן.

ירון

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, ביום שתוכל להרשות לעצמך GTI במקום לעבור מגרוטאה מתפרקת אחת לאחרת, אתה תדבר אחרת לגמרי.

בינתיים אפשר לצבוע את התופים בקוואליר ולעשות רושם בצ'כונה באשדוד.

אני לא יודע אם לצחוק או לבכות :? , אייל עשית רושם כמישהו שבין עניין במכוניות ומשקיע בהן הרבה אבל ההודעות שלך כל כך מתנשאות כאילו שאתה מחזיק בבית מינימום בוגאטי וירון או איזה מרצ'יליאגו בסך הכל גולף GTI :| רד מהעץ הרכב הזה מבחינה התנהגות ספורטיבית נחשב לדיי כישלון אתה יודע .

עוד משהו פולו 16 V מה בדיוק עושה אותה ספורטיבית יותר מהונדה סיביק למשל? המנוע המפלצתי בעל ה-16 שסתומים (וואו 16 שסתומים איזה תגלית !) ולא פחות מ-100 סוסים צוהלים? עזוב מכוילת שונה או לא מכויילת שונה עדין היא רחוקה מלהיות הוט האץ ספורטיבית מהנה והיא סתם סופר מיני (ספק) זריזה בינונו גם הלוק שלה לא משהוא בכלל והיא לא ניראת ספורטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל ידידי, אני חושב שטיפסת על עץ גבוה מדי ואתה לא יודע איך לרדת ממנו.

אני ביליתי זמן לא קטן מאחורי ההגה של הרבה מכוניות, ועדיין לא הבנתי מה בדיוק הופך מכונית לספורטיבית?

מספר דלתות? הספק? או אולי הצבע?

כי אני לא מבין מה זה יומרות ספורטיביות או זיקה לספורטיביות. אני חושב שזה אינדבידואלי - אני מתייחס להנאה שאני כנהג מפיק מהאוטו. אישית נהנתי מאוד מקסארה דיזל ידנית, נהנתי אפילו יותר מהV5, בעצם הסיריון הייתה מהנה יותר מהV5.

הסמארט של בראבוס ציירה לי חיוך ענק על הפרצוף עם התנהגות טובה ומימדים צנועים, תחושת קלילות היא דבר שעושה לי טוב.

בקיצור - כל אוטו והשטנץ שלו.

ואייל בקשר להערה שלך - יש מכוניות שמתנהגות הרבה יותר טוב מהגולף ועולות כמו סט ג'נטים לרכב שלך. כסף לא מביא תועלת כשמנפנפים בו, גם לא כשחם.

אף אחד לא מנפנף בכסף, גם אני התקדמתי לאט לאט מוטורית בגלל מגבלה כספית ומעולם לא נסעתי ברכב שקנו לי אבא ואמא , כמו חלק מהאנשים כאן בפורום.

הדבר נאמר בהקשר לכך שלא ייתכן שאדם שכל הנסיון שלו על רכב מסויים הוא שלשכנה שלו יש פאסאט עם מנוע דומה, מרגיש חופשי לומר דיעה נחרצת , והכוונה היתה שכשהוא יגיע למצב של בעלות על רכב כזה, תהיה לדיעה שלו משמעות.

הדיון בקשר לספורטיביות הוא מיותר, ולא ייגמר לעולם לכן עדיף לא להכנס לזה.

אם מישהו נפגע ממשהו שאמרתי - אני מתנצל.

עריכה: פורש911, מה שעושה אותה ספורטיבית היא בדיוק מה שעושה את הS16 ספורטיבית ביחס ל306 רגילה. אני בטוח שאתה מכיר את ההשוואה מקרוב.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא מנפנף בכסף, גם אני התקדמתי לאט לאט מוטורית בגלל מגבלה כספית ומעולם לא נסעתי ברכב שקנו לי אבא ואמא , כמו חלק מהאנשים כאן בפורום.

הדבר נאמר בהקשר לכך שלא ייתכן שאדם שכל הנסיון שלו על רכב מסויים הוא שלשכנה שלו יש פאסאט עם מנוע דומה, מרגיש חופשי לומר דיעה נחרצת , והכוונה היתה שכשהוא יגיע למצב של בעלות על רכב כזה, תהיה לדיעה שלו משמעות.

הדיון בקשר לספורטיביות הוא מיותר, ולא ייגמר לעולם לכן עדיף לא להכנס לזה.

אם מישהו נפגע ממשהו שאמרתי - אני מתנצל.

אייל,אתה ממש מוציא כל מילה שלי מהקשרה.

כל כך התלהבת מה GTI הזאת שרציתי להגיד לך שגם לשכנה בת 75 שלי יש רכב עם כזה מנוע.

זאת אומרת שאם לדוד שלי יש במוו 540 , לך אסור לפתוח את הפה בכל מה שקשור למוטוריקה לידו?

הרי לא הגעת למצב של להחזיק במוו עם 8 צילינדר?!

בקיצור,מה שאתה אומר בעל המאה הוא בעל הדיעה.

סלח לי, רכב של 70 אלף שקל לא כזה " כשתגיע למצב של להחזיק אחת".

לא מזלזל,הלוואי עליי.

אגב,

אתה בו זמנית מתנצל וממשיך לעקוץ.

אבל בסדר,

לך יש גולף GTI ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בסדר אתה.

בקיצר, אני לא רואה את עצמי צובע קליפרים, כי ההתעסקות שלי עם קאליפרים כ"כ נמוכה. לעומת זאת חלקי מנוע נראה לי יותר סביר לצבוע.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל - אני לפחות הבנתי משפט כמו "ביום שתוכל להרשות לעצמך GTI במקום לעבור מגרוטאה מתפרקת אחת לאחרת"

כמשפט שמתייחס לצד הכלכלי, וכמו שכבר אמרו לך כאן -

1. לכל אחד יש אפשרויות עד גבול מסויים, ואם כל אחד ינסה להוציא את המירב ממה שיש לו יהיה טוב.

2. כולה GTI.

3. אם באמת לא התכוונת לצד הכלכלי של העניין, מצטער - במידה וכן התכוונת לזה, כמה כבר עולה הרכב שלך שאתה מסוגל לכתוב לו "ביום שתוכל להרשות לעצמך"?! מה זה, CARERRA GT?!

4. הפולו גם לא מתיימרת לדעתי להיות ספורטיבית - ואם כן, היא נכשלה בגדול.

לא ממש זריזה, התנהגות לא משהו בכלל, עיצוב לא משהו והרשימה נמשכת - אם יש לה משהו להתהדר בו זה מרכב 3 דלתות, לוק צעיר ומנוע חסכוני וזריז בצורה נחמדה יחדיו.

בקשר לצביעת התוף - גם לדעתי זה לא יפה, אבל שכל אחד יעשה מה שבא לו ברכב שלו - לא אני ולא אתה נחליט מה יהיה.

אם הוא רוצה לצבוע הוא יצבע עם או בלי דעתך - לא חבל סתם לבעס את האיש?

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוטו דיפו מוכרים צבע ייעודי לצביעת הקליפרים.

תמיד מכרו באוטו דיפו צבע לקליפרים, וסביר להניח שגם תמיד ימכרו.

הצבע לא ממש באיכות גבוהה, אבל בסופו של יום,

מה שבאמת קובע אם הצבע יחזיק מעמד לאורך זמן ויראה טוב, הוא הניקוי של הקליפר לפני.

לא, לא מדובר בשטיפה עם סבון ומים, אלא השחזה עם מברגה ומברשת ברזל (או איך שלא קוראים לזה) של כל הלכלוך,

עד שמגיעים למצב של קליפר נקי כמו ברכב חדש (כסוף ומבריק).

רק אח"כ מתחילים לצבוע, שכבות שכבות.

ההמלצה הגדולה שלי בתחום היא FOLIA TEC, שכידוע, לא מאושר לייבוא בארץ.

ערכה שכוללת הכל, כולל צבע במברשת, ערכה לניקוי קליפר, חומרים להורדת לכלוך, וכו' וכו'.

ההבדל הוא גם, שהספריי נמרח לתוך הנקבוביות של הקליפר (תסתכלו טוב טוב, תראו שהקליפר נראה כמו ירח, הוא לא חלק),

בעוד שצבע במשחה סותם אותן ונותן מראה חלק.

החיסרון הוא שהצבע צריך 24 שעות להתייבש, ואם רוצים מראה ממש טוב, צריך לעשות פעמיים, מה שאומר - להעמיד את הרכב יומיים.

לגבי כל הסוגייה של לצבוע תוף או לא לצבוע תוף... זה כמו שערסים הולכים עם חולצה פתוחה באמצע הרחוב... לא כל דבר צריך להבליט :wink:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הכלל שיוצא מהכלל :-P

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטרף להמלצה על FOLIA TEC.

כנראה שזה הצבע המתאים ביותר, למרות שמה שאני השתמשתי בו בשנת 2002 היה צבע אדום שנשאר לצבעי שאני מכיר מצביעת רכב אחרי תאונה. (בתוספת מקשה ולכה)

קונדסון, תיאור יפה בנוגע לצביעת התופים. זה בעצם מה שרציתי לומר.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי כל הסוגייה של לצבוע תוף או לא לצבוע תוף... זה כמו שערסים הולכים עם חולצה פתוחה באמצע הרחוב... לא כל דבר צריך להבליט :wink:

פחות להתייחס לפניני החכמה שלך = פחות מעמסה על שריר העצבים הערסים שלי.

ד"א...

דבר אחד שאי אפשר להגיד על ערסים זה שהם מתנשאים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...