Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהו רכב החלומות שלכם?

START
שימו לב! השרשור הזה בן 1140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם היה לי סכום כסף בלתי מוגבל, לא בהכרח הייתי מחליף את היאריס, אבל מה שכן הייתי עושה זה מפנק את ההורים ב-X5.

מעניין מאוד לדעת על מה ההורים שלו נוהגים. אז זה באמת יהיה מדד יותר מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 341
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זהו לא הסטנדרט שלי, זה הסטנדרט הכללי.

בכל מקרה, בשלב זה אני מבקש לפרוש מהדיון הנ"ל, כי הרמה פה יורדת ונכתבות העלבות לא במקום.

תודה.

גם לטעון שהסטנדרט שלך הוא "הכללי" זו שחצנות.

זה לא "הכללי", זה אתה וזו דעתך, המאוד פרטנית.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר את זה שוב ושוב עד שתבין כי משום מה אני די נפגע מזה שאתה קורא לאדם צבוע.

אני לא מיליונר אבל לא חסר לי כלום, אני חי בקראוון מבחירה (שכרתי דירה מאוד נחמדה ופשוט הבנתי שאני זורק 1800 דולר בחודש על משהו חסר חשיבות) היו בבעלותי המון מכוניות מאוד מאוד יקרות ועדיין הייתי מבצע את רוב הנסיעות על יונדאי אלנטרה.

את ההתלהבות מלנסוע על רכב שעולה $100K כבר אין לי , ולא לקח הרבה זמן עד שהבנתי עד כמה שזה מטומטם (תכנס למנהטן עם 911 טורבו) הבורות יהרגו אותך, אתה לא יכול להחנות ברחוב כי אף אחד מסביבך לא יודע לחנות, בפקקים אנשים ילחמו איתך ובושרה התחתונה הנהיגה הופכת בתנועה אורבנית למשהו שלא ממש כייף לחיות איתו, אז היונדאי עשתה עבודה מצויינת ועם הרבה יותר נוחות.

הרכב שהיה השותף הכי טוב שלי בפקקים בקליפורניה הוא ג'יפ רנגלר 1987 ידני, וכל הכסף בעולם לא יקנו לי רכב עם כ"כ הרבה פאן.

כל אחד בוחר להוציא את הכסף שלו איך שנוח לו, אני מעדיף לגור בקראוון (fifth wheeler) ולשלם 500 דולר בחודש על האדמה כולל הכל, במקום להוציא 1000 יותר כאשר אני כל הזמן מחוץ לבית.

ותאמין לי אני חי ברמה מאוד גבוה, אבל אם אני לא נוסע על אוטו חדש או גר באיזה מיני ארמון אני צבוע ?

אני מעדיף להוציא 1200 דולר בחודש על מסעדות מאשר על דירה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

שלום לכולם,

אני מקפיץ את השרשור הנ"ל , ע"מ להביע סליחה ציבורית באופן רשמי.

בחודשים האחרונים, יצא לי לפגוש אנשים, אשר גרמו לי לראות כי טעיתי.

ישר, כשהבנתי שטעיתי, יצא לי, בין היתר, לחשוב על השרשור הנ"ל.

מה שיותר חורה לי הוא שאני מאמין שאי אפשר לקרוא צבוע לאדם שלא מכירים אישית ורק "מסתכלים עליו מרחוק". לצערי, פה סתרתי את עצמי בצורה לא פשוטה.

זו הייתה מטרת ההקפצה, אני מקווה שהמנהלים מבינים אותי :).

שבת שלום.

נ.ב

עכשיו אני צריך לרשום גם הודעה בשרשור "איך אתה יודע שאתה מכור לפורום" ? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

שאלה שעלתה בקבוצה מסויימת ועניינה אותי לאחרונה -

ואחדד:

'סתם' רכב חלומות זה פחות מעניין, הרי שכנראה שאף אחד לא היה מתנגד ללמבורגיני / פרארי / מזראטי וכו'.

אני שואל על רכב שבאמת היית שם את הכסף ורוכש, מבטח, מתפעל וכו' וכו'.

הכוונה גם למשהו שיכול אולי להיות בר ביצוע בעתיד הקרוב/רחוק, לא על הרכב שהיית קונה במה שאני מכנה 'מצב אינסוף כסף'.

אני לא יודע איך להגדיר את זה יותר ברור, אז מקווה שהשאלה הובנה. אני עם עצמי גיליתי שאין לי איזה מועמד קונקרטי, ואז התחלתי לטייל באינטרנט ולקרוא על האקזמפלרים שמדברים אליי ונמצאים בטווח ה'הגיוני' הן מבחינת מחיר רכישה, הן מבחינת תחזוקה, והן מבחינת פרקטיות.

כמובן שהשאלה הזו משתנה בין פרט לפרט (מה שאחד מחשיב בתחום הלא הגיוני, הוא לגמרי בתחום ההגיוני של אחר) - ומכאן הגיע השרשור.

אז למרות שלא הייתי מתנגד לאיזו AMG, אני לא מחשיב אותה בטווח המעשי.

שירוקו ובררה הם שני רכבים שגורמים לי להגיר ריר כל פעם שעוברים לידי בכביש, אך לא פרקטיים לאדם צעיר שעלול להקים משפחה בעתיד הלא מאוד רחוק ונופלים על הפרקטיות.

אז אני חושב שGOLF GTI MK7 5 דלתות ידנית (ולא R, שעוברת את הגבול המעשי מבחינתי עקב המחיר/תמורה) היא כרגע המועמדת המובילה, למרות שהיא לגמרי חסרת סקס אפיל מבחינתי (מבחינת מראה נטו).

ג'ולייטה/159 ידניות יושבות לה על הזנב.

S3 נמצאת ממש על גבול ה'הגיון' אבל אכניס אותה בכל מקרה, מה אכפת לי זה לא עולה כסף.

מה אתכם?

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ היו לי שני רכבי סיאט לאון פעם אחת 2008 fr ואח"כ 2011 turbo, כך שאת הפלטפורמה של הגולף אני מכיר היטב וכשעברתי למקום שבו GTI mk7 היא בהישג יד ישר קפצתי על ההזדמנות וקניתי את הנוכחית, למרות שבמקור התכנון היה על m3 אבל לצערי כרגע היא מחוץ לטווח והאחזקה תהיה משמעותית יקרה יותר:/ uploadfromtaptalk1430152283385.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן השאלה מובנת :wink:

תמיד פיטזתי על אודי TT הקודמת של פיטר שרייר. יום אחד אחרי שאשלים את בניית בית החלומות, אקנה לי אחת, אם אמצא אחת שמורה :roll:

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת אני כבר שנים מאוהב בשברולט מאליבו מהצורות 2005 עד 2007 וכן גם עם הפס כרום בפרונט של 2005.

היו לנו 2 כאלו במשפחה אחת שנת 2005 והשנייה שנת 2006.

רכב שיש לי חיבור גדול מאוד אליו נוח ויפה ויש לי ממש אהבה אל הרכב הזה.

הייתה ברשותי פיג'ו 206 שקניתי שהשתחררתי ונמכרה בכדי לחסוך לטיול הגדול. ברגע שאסיים טיול התכנון לקנות מאליבו, העלות לא בשמיים כספית אבל מבחינת הנפש הוא שווה לדעתי בהרבה מעבר למכוניות אחרות.

Amp1: Crescendo 2000.4 Amp2: Zapco ST-2X Mono: Soundqubed 7k DSP: Steg 6TO8 HU:Pioneer X8750BT

Tweeters: Crescendo STS-1 Midbass: Crescendo PWX8 X2

Subwoofer: FI Team4 15" @0.5ohm ALT: JS Alt's 300A

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני חושב על אאודי S8 או BMW 540i\550i- משומשות בלבד.

מעט יותר ריאלי זו אלפא 159 ידנית, המאובזרת ביותר שאמצא- גם אם משנתון נמוך יחסית.

אבל אלו רכבים גדולים פיזית ואני תמיד נוסע רק לבד, ככה שאני לא יודע אם אני באמת צריך את זה, גם אם אעמוד בזה כלכלית.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...