Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהו רכב החלומות שלכם?

START
שימו לב! השרשור הזה בן 1133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהההםםם, אחרי שהבנתי שתשומת הלב שאתה מקבל כשאתה נוהג על למבורגיני LP640 כתומה זה דבר די מעייף אני ממש מבין את אדון צוקרברג.

בחיפושי האחרון אחר רכב ניפיתי הרבה מועמדות בגלל מראה, לא רוצה לנקר עיניים, לא צריך 600 כ"ס על כביש ציבורי ובטח לא לשימוש יומיומי. רכשתי לבסוף רכב ב60% מהסכום הראשוני שהקצבתי לעצמי ואני מאושר ממנו, 4 דלתות בצבע לבן (לא צריך 4 דלתות ולבן זה לא הצבע החביב עליי), אף אחד לא מסובב את הראש כשאני עובר ומבחינתי אני משתלב בנוף כמו גרגר חול בחוף.

כשאין את האפשרות לרכוש אז יש את האפשרות לחלום, ובחלומות הכל ורוד, במציאות, הרבה פעמים הכל שחור ולבן והיגיון אמור להיות הקו המנחה בחיי היומיום.

אז גם אם מחר יכנס לי לחשבון סכום בעל 7 ספרות אני אשאר עם הרכב שלי, אולי אקח אותו לשטיפה פעמיים בשבוע במקום פעם אחת :)

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 341
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תומך חלקית בגישה שלך, אבל אם יש סכום כסף לא מוגבל (ראה כותרת), אז כנראה גם יש אפשרות להתגורר במקום בו פורשה לא מנקרת עיניים :-) אז אני הייתי קונה גולף GTI ליומיום וקיימן או בוקסטר לסופ"שים :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצוקרברג יש עסק בעל הון גבוה. ולכן הוא "מוערך" ב 7מיליארד.

בפועל, כסף נזיל אין לו בסכומים שקרובים לשם, אולי כמה מיליונים בודדים.

או כמו שנאמר בשפה העסקית

he is not cashed out.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה, על פי גישת ה"כסף על הנייר" שאתה מדבר עליה יש לו קרוב ל50 מיליארד דולר (שווי חברה לפי הגיוס האחרון, 500 מליון דולר על 1.96 אחוז) ולך תדע מה יהיה שווי החברה ביום ההנפקה. 7 מיליארד זה מה שהוא ישלשל לחשבון העובר ושב שלו בהנפקה.

עזוב את המכוניות, בסכום שהוא ישלם לחברה הסינית שלו שהוא ירצה להעיף אותה ולהתהדר בשחקנית\כוכבת פופ בת 17 (וזה יקרה, ככה העולם עובד, האנשים העשירים בעולם לא נועדו לגור עם חברות סיניות שהכירו בגיל 20) היא תוכל לבנות מפעל מכוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי קונה שתי מכוניות . במוו M3 E36 צהובה שמסתובבת בהרצליה :)

ובמוו 330 קופה חדשה מהחברה. וגם משאיר את האקורד לאיזה פרוקייט שיפוץ יסודי :)

שונא גזענים !.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש איזו E36 צהובה שהייתה מסתובבת בצפון שהיא למעשה שני BMW מרותכות יחד.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההערכות שעושים לצוקברג הם מאוד לא מדויקות, במיוחד לאור הסירוב שלו לגוגל למכור את פייסבוק ב40 מיליארד דולר

בלי קשר, הוא חי בצנעה ואני מעריך את זה , למרות שאין ספק שמתישהוא יעלה לו השתן לראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש איזו E36 צהובה שהייתה מסתובבת בצפון שהיא למעשה שני BMW מרותכות יחד.

אז היא פי 2 יותר טובה לא ?

כל מה שתעשה בחיים, יהיה חסר חשיבות.

אך חשוב מאוד שתעשה אותו,

כי איש לא יעשה אותו מלבדך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצוקרברג יש עסק בעל הון גבוה. ולכן הוא "מוערך" ב 7מיליארד.

בפועל, כסף נזיל אין לו בסכומים שקרובים לשם, אולי כמה מיליונים בודדים.

או כמו שנאמר בשפה העסקית

he is not cashed out.

אתה רציני?? נראה לך שאין לו כמה עשרות מיליונים ביד? להזכירך, הוא לא רק בעל מניות עיקרי בחברה אלא גם מכהן כמנכ"ל ונשיא.

תמורת פחות מ- 500$ בחודש, אפשר לעשות ליס בארה"ב על BMW 330 וכיו"ב. לא נראה לי שיש לו בעיה לממן את זה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז היא פי 2 יותר טובה לא ?
:lol:

לקחו את הצדדים הטובים ביותר של שני המכוניות.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כסף מוגבל או לא מוגבל, אני יודע מה אני רוצה. 300C. לא צריך יותר מזה. לא רוצה יותר מזה. ואפשר בחו"ל לקנות אחת משומשת (ייבוא אישי) בסכום זניח של 20K דולר לערך...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רציני?? נראה לך שאין לו כמה עשרות מיליונים ביד? להזכירך, הוא לא רק בעל מניות עיקרי בחברה אלא גם מכהן כמנכ"ל ונשיא.

תמורת פחות מ- 500$ בחודש, אפשר לעשות ליס בארה"ב על BMW 330 וכיו"ב. לא נראה לי שיש לו בעיה לממן את זה....

אם אני לא טועה, יש לו 26 אחוז מהמניות "בלבד".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפתיע אותי שאף אחד לא מתיחס לעובדה שיכול להיות שמכוניות פשוט לא מעניינות אותו וההונדה מספיקה לו להגיע לאן שהוא צריך, לא כולם רוצים מייבאך עם מושבי עור נמנמן.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מייסד גוגל חי ככה. לא הבנתי מה מפתיע אותכם?

פעם יצאה לי לבקר בבית של יזם היי-טק שעשה 3 אקזיטים בתור מייסד. בבית שלי שי יותר מותרות. בחור נוסע במאזדה 6, למרות שיש לו כמה עשרות מיליונים. גם בארץ לא חסר מליונרים עם קבלות שנוסעים בפריוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...