Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהו רכב החלומות שלכם?

START
שימו לב! השרשור הזה בן 1133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כדי להבין על מה ההפתעה, צריך להשוות את זה למה שמקובל בארה"ב ולא למה שמקובל אצלנו בביצה. בעוד בישראל, הונדה גא'ז נחשב לכלי תחבורה סביר, בארה"ב הוא מקביל (יחסית, כן) לסוזוקי אלטו. אדם מן המעמד הבינוני- גבוה, שבארץ נוהג בד"כ על מזדה 3 ולכל היותר במזדה 6, נוהג שם ב-BMW 330 (ליס של 450$ בחודש, כן. כלום כסף יחסית). זה ההבדל, והוא הבדל עצום.

לגבי ההשוואות שלך Ahbarony:

פריוס - זה רכב שנועד להצהיר "אני ירוק". גם בארה"ב יש לא מעט אנשים אמידים מאוד שנוהגים בפריוס. אגב, באופן יחסי, זהו רכב לא מאוד זול בארה"ב. בארץ הוא זוכה להטבת מיסוי מכובדת ולכן אינו יקר יחסית.

מזדה 6 בארץ - זה רכב בהחלט מעל הממוצע. אומנם לא רכב יוקרה, אך בהחלט מכובד למה שמקובל פה.

עוד פעם - ההשוואה הנכונה היא אלטו.

אפרופו מייסד גוגל - בשבוע שעבר פורסם שהוא רכש יאכטה באיזה 45M דולר. ממש חי ככה....

http://www.themarker.com/tmc/article.jhtml?ElementId=nh20110110_02&log=true

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 341
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא חזיר, לאון קופרה R מספיקה בהחלט...אני בנאדם צנוע ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך קורות חיים של אינגבר קמפרד (בעלים של איקאה):

קמפרד ידוע באורח חיו הצנוע, לעתים אף סגפני. על אף עושרו המופלג, הוא נוסע במכונית וולבו בת 15 שנה, טס במחלקת תיירים ומעודד את עובדי איקאה לכתוב על דפים משני צדדיהם.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעליו של IKEA נוסע באוטובוס :shock:,ויש לו וולוו שנת שמונים ומשהו!

עריכה: הקדימו אותי כבר!

ECLIPSE 7200 MK II

AUDISON VRX 4.300CS @ BRAX MATRIX 6.1PP,BRAX MATRIX 1.1

CELESTRA FA2150X @ IMAGE DINAMICS IDMAX 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו מייסד גוגל - בשבוע שעבר פורסם שהוא רכש יאכטה באיזה 45M דולר. ממש חי ככה....

http://www.themarker.com/tmc/article.jhtml?ElementId=nh20110110_02&log=true

דברתי על סרגי ברין, לא לארי פייג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואת כל מה שנאמר בהודעות האחרונות, אני יכול לסכם במשפט ששמעתי לא מכבר : " ידוע שהעשירים ביותר הם גם הקמצנים ביותר ".

אני חושב שלהיות מיליונר עם רכב של כמה אלפים בודדים של דולרים זו צביעות לשמה. אף אחד לא אמר שחייבים מרצדס מפאורת, אבל אקורד ישנה זה לא לעניין.

אני מסכים עם אחת התגובות כאן - כנראה שצוקרברג עדיין לא קולט עד כמה הוא שווה וזה יקרה לו עוד כמה שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צוקרברג, כנראה מקרה מאוד מעניין של אספרגר, גם הולך בבגדים לא ממותגים, כי האמת היא שהדברים הללו מעניינים לו ת'תחת, וצריך לכבד את מי ששטויות לא ענייניות מעניינות לו ת'תחת, בייחוד כשהוא מבין כל כך טוב מה מעניין את התחת של שאר העולם.

אז Black Joker, בינתיים, אם לא הבנת, סביר להניח שהוא מבין את מצבך, ומשפיע עליו, הרבה יותר ממה שאתה מבין את מצבו. האיש לא צבוע, הוא פשוט לא צריך סמלי סטטוס, הוא בעצמו מותג.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם התגובה שלך - הוא בעצמו מותג.

תרשה לי להפריד בין בגדים ומכוניות. יש הבדלי איכויות בין בגדים, אך העיקר הוא הסמל.

במכוניות ההבדל הוא יותר גדול ומוחשי. טויוטה קורולה אף פעם לא תציע לך נוחיות כמו סדרה 7 של BMW.

על מנת שתוכל לרדת לסוף דעתי, אני אכתוב זאת בצורה הפשוטה ביותר: בשביל מה לעבוד כ"כ קשה אם לא לעלות את רמת החיים ? יש כ"כ הרבה מטרות יותר גדולות גם כן, כמו תרומות למיניהן, אבל המטרה הראשונה בעבודה קשה ועשיית כסף, היא לעלות את רמת החיים, לא ?

אני לא מדבר על רכישת BMW עם סמל גדול על המנוע, כדי שיראו שיש לך כסף. רבאק, הצלחת, זה ממש לא בושה - תנצל את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מנת שתוכל לרדת לסוף דעתי, אני אכתוב זאת בצורה הפשוטה ביותר: בשביל מה לעבוד כ"כ קשה אם לא לעלות את רמת החיים ?

אז למה ביל גייטס עבד כל כך הרבה שנים לאחר שהיה לו מספיק כסף לקנות כל מה שהוא יכול לחשוב עליו?

כסף ורמת חיים זה לא מה שמעניין את צוקרבר, וגם רבים אחרים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אהדה רבה לביל גייטס, הוא אחד מהאלילים שלי :).

לביל גייטס היו הרבה מטרות חוץ מאשר להעלות את רמת החיים שלו, ביניהן כל מיני קרנות צדקה למינהן.

בסדרה "סטודיו למשחק" נערך עמו ועם וורן באפט ראיון די גלוי לב - למי שלא צפה, מומלץ אפילו בגדר חובה :).

כל האנשים האמידים יכולים לספר עד מחר שלא מעניין אותם מצבם הכספי, זה מאוד פשוט כאשר יש לך המון כסף. היום ישבה לידי אישה מבוגרת בבנק עם טופס עו"ש של 2000 ש"ח - אני בטוח שכייף לדעת שאתה לא תהייה כמו האשה הזו.

בכל מקום נכתב שמארק צוקרברג הוא גאון ולא פחות מזה, כך שאני לא דואג לו ורק מחכה, כמו כולנו, לראות מה הדבר הבא, שהוא יביא לנו.

דרך אגב, אף פעם לא טענתי שאם קיים ברשותך מספיק כסף ע"מ להעלות את רמת החיים, אז אתה צריך להפסיק בנקודה הזו. אף פעם אסור להפסיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צוקרברג, כנראה מקרה מאוד מעניין של אספרגר, גם הולך בבגדים לא ממותגים, כי האמת היא שהדברים הללו מעניינים לו ת'תחת, וצריך לכבד את מי ששטויות לא ענייניות מעניינות לו ת'תחת, בייחוד כשהוא מבין כל כך טוב מה מעניין את התחת של שאר העולם.

פאלו- אהבתי את מה שכתבת פה.

בשביל מה לעבוד כ"כ קשה אם לא לעלות את רמת החיים ? יש כ"כ הרבה מטרות יותר גדולות גם כן, כמו תרומות למיניהן, אבל המטרה הראשונה בעבודה קשה ועשיית כסף, היא לעלות את רמת החיים, לא ?

התשובה פשוטה. לעבוד קשה כדי לשפר את רמת החיים, וכשהצלחת, לעבוד הרבה פחות קשה...

דרך אגב, אף פעם לא טענתי שאם קיים ברשותך מספיק כסף ע"מ להעלות את רמת החיים, אז אתה צריך להפסיק בנקודה הזו. אף פעם אסור להפסיק.

לא רק שצריך להפסיק, זה יותר טוב לך. וורקוהוליזם זו מחלת נפש.

להמשיך לעבוד. רק לא להמשיך לעבוד קשה. זה המצב שאני מייחל לעצמי- שיהיה לי מספיק כסף כדי שאני אוכל לא לעבוד קשה. לא יותר מזה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקום נכתב שמארק צוקרברג הוא גאון ולא פחות מזה, כך שאני לא דואג לו ורק מחכה, כמו כולנו, לראות מה הדבר הבא, שהוא יביא לנו.

לא יהיה דבר הבא. הוא פשוט היה אדם נכון בזמן ומקום הנכון.

אפשר לשאול בן כמה אתה? נקודת מבטך לגבי כסף מאופיינת ברוח נעורים.

אני מהמר על סביבות 23-25. נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שצברת הון קטן, אתה צריך להתחיל לתת לכסף לעבוד בשבילך :).

כמה זה קטן ? יש לי איזה 400 דולר במטבעות.

כתבת שהיא אפשר להשוות קורולה לסדרה 7, צודק.

אי אפשר להשוות ב.מ.וו סדרה 1 לטויוטה AVALON או ללקסוס LS.

מעבר לחלומות ולאשליות יש מציאות. וגם אם יש לך הרבה מאוד כסף ואתה רווק ואתה גר בעיר די כמוסה, איזה רכב תבחר לנסיעות יומיומיות ? מייבאך? מזארטי ספיידר? למבורגיני גלארדו? תתעורר, אקיורה TSX תעשה את העבודה טוב יותר.

גם כדי שהכסף יעבוד בשבילך אתה צריך לעבוד, אתה פשוט עובד פחות קשה.

גם לי היו חלומות להיות מיליונר, לגור בבית גדול, שתהיה לי פרארי בחנייה ושאני כל היום אהיה בטן גב.

אז התעוררתי, לבית הגדול הגעתי, בחניה אפילו הייתה פרארי, אפילו הייתי בטן גב כל היום. מיליונר לא הייתי, אני עדיין עובד על זה.

את איכות החיים, הפינוקים וכל הבולשיט הזה אכלתי מזמן, מהו פאר? למה אתה צריך לקנות גלארדו אם כל הנסיעות שלך הן בכביש ציבורי חוץ מאשר להראות לכולם - הנה, אני טחון. מה זה נותן לך? אם אתה חושב שזה המפתח לאושר אז אני מאחל לך המון בהצלחה בהמשך הדרך.

כסף לא עושה אותך מאושר, בגלל זה מאחלים "עושר ואושר" כי מה לעשות הם בד"כ לא באים ביחד.

עכשיו, מה הן הדאגות של אדם מן השורה הקשורות בכסף ? לשלם שכ"ד? ביטוח לאוטו ? חשבונות? בוא נגיד ואני אחליט לממן לך את הדברים הללו, האם עדיין לא יהיה לך מספיק כסף ? האם יהיו לך דאגות? ברור ! את הכסף שלא תשים על שכירות תשים על ג'ינס דיזל ב1500 שקל, תקנה אייפון דור 9, ותקנה כל מיני שטויות שברמת העיקרון אתה לא צריך אפילו.

ככל שההכנסה גודלת התאווה גודלת, וזאת הבעיה הגדולה, אתמול דיברנו על זה ש50 אחוז מזוכי הלוטו מכריזים על פשיטת רגל כעבור שנתיים שלוש.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...