Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכבי שטח ותאונות והמשמעות שלהן

truejoker
שימו לב! השרשור הזה בן 6564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי עכשיו בלוג מעורר מחשבה וחשבתי לשמוע תגובות בנושא

בתודה מראש יהודה

עוד אחד שחושב שמה שעובר לו בראש מחייב אנשים אחרים. אין כאן דיון על כלום, רק אוסף קלישאות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

צרות עין לשמה........

אם בנאדם הרוויח את לחמו ביושר,מה הבעייה של האנשים עם הרכבים שיש להם ?!

הצרות עין הזו היא אחד הדברים שמגעילים במדינה הזאת,כי למי שיש באופן טבעי מפנק את עצמו (דירה, רכב,ואפילו משפץ את האישה,SO???),ומי שאין כסף ישר מתחיל להתבכיין ולהתנכר לאלה שיש כסף.

וכל הדימויים הטיפשיים האלה של "להחזיק רכב 4X4 כדי להיות גבוה מעל כולם ושלא יראו אותך", ואם היה קונה מרצדס מונמכת ב-800K ש"ח, לאנשים לא היו תלונות ?!

לי אישית יש ידידה קרובה, שבמגרש (ותיכף תבינו למה מגרש) החנייה של משפחתה חונות יגואר XK8, אאודי A4,פז'ו 206 CC וגולף שנת 2003 (זה גם הרכב הכי "ישן" בבית), ולבחורה ולמשפחתה אין טיפת שחצנות,הם לא מתנשאים מעל אף אחד,לא נותנים לאנשים להרגיש נחותים לידם,והרוויחו את כספם ביושר (אני לא אכנס לעיסוקם,זה לא ענייני ובטח לא עניינכם).

אז לבוא ולהגיד ששורה תחתונה כל העשירים הם ככה וככה,זו פשוט רשעות לב,צרות עין לשמה,ושכותב הטור יפסיק לבכות על מר גורלו,כי כמוהו יש עוד בערך 6 מליון כאלה פה בארץ.

גם אני לא נמנה עם בעלי הממון,אני סטודנט,שמשלם המון כסף ללימודים,משלם המון כסף על להחזיק בשיניים את הרכב שלי (שעומד כבר 3 חודשים בגלל מחסור מזומנים),מממן את עצמי לבד מבכל הבחינות,אז מה, אני גם אתחיל לבכות על הסטודנטים האחרים שהוריהם מממנים להם את הלימודים, או קנו להם אוטו וכו' ?!

FUCK IT, אם הרוויחו את הכסף ביושר, שיהיה להם הכי כיף בעולם, מכל הלב !

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכותב למיטב הבנתי , מנסה להצביע על מגמתיות של שכבה מסויימת שמגדרת את את עצמה מחוץ לתוואי החברתי הקיים בישראל ,

כשכמה מצורות הביטוי הם -> רכבי שטח מפוארים, דירות גג יוקרתיות , וכיוב'

לחלקנו זה נראה כצרות עין אני מסתייג מכך , לדעתי הוא בסה"כ מנסה להצביע על מגמתיות , ובנוסף לתת ביטוי של המאה ה-21 למושג "החזקים שורדים"

(כדוגמת הטוארג שנכנסה בפונטו )

בלוג מאיר עיניים שלא מחפש אשמים , אין אשמים , זה הטבע בהתגלמותו

החזקים דורסים את החלשים

וזה מחזק את הטענה שלי מאחר ו-נוצר מצב בשנים האחרונות של טיפוח המעמד העליון ופגיעה בחסרי היכולת (תודה ביבי )

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו בלוג מעורר מחשבה וחשבתי לשמוע תגובות בנושא

בתודה מראש יהודה

מצד אחד מה שרענן כתב זאתי צרות עין לשמה. האנשים העשירים האלה הם סה"כ בני אדם שהצליחו להרוויח כסף בחיים ורוצים לצ'פר את עצמם באיזה ג'יפ 4 על 4 יוקרתי וזאת זכותם.

לא אני ולא אף אחד יכולים לפתוח עניים עליהם כי זה מגעיל מאוד ... גם אני שקניתי פיג'ו קבריולט פתחו עליי עניים וממש לא אהבתי את זה(מי ישמע כולה אוטו ב22 k :? ). זכותי לקנות מה שאני רוצה , ובזמן שכולם עשו חיים בתאילנד אני הייתי שומר 14 שעות ברצף בשביל לגייס את הכסף. אז למה לפתוח עלי עניים?

מצד שני באמת ה4 על 4 ניהיה היום סמל הסטטוס החזירי של העשירון העליון . הכלי הראוותני הזה שאני ממש מתעב אותו וממש שונא אותו ניהיה סמל הסטטוס של יוקרה ישראלית , של מצואיזים ושל חוצפה .שזה שלי יש כלי יותר גדול וכבד אז לא כדי ללמיני הקטנה שלך בכלל להתקרב כי אחרת תמעך למוות .

בקיצור הג'יפ בשבילי מסמל כל מה שאני לא אוהב במדינה הזאת..

אבל צריך ליזכור בגדול שלא כל מי שיש לו 4 על 4 הוא בן אדם עשיר ,מעצבן,מאפיונר , וכו' (הקף את התשובה הנכונה).

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעב... שונא... רגשות קצת חזקים בשביל לחוש כלפי כלי רכב, לא?

אבל מה'כפת לי מה אתה מרגיש, בעצם... אני נוסע בסמל סטטוס של מצ'ואיזם ושל חוצפה

וזה אומר שאני כנראה מאצ'ו וחוצפן.

אבל בכל זאת אני אנסה...

נהגים גרועים הורגים. לא מכוניות.

עיתונאים, לעומת זאת, צריכים לספק מילים לקוראים שלהם. וכשקורית תאונה מחרידה, שמעורב בה איש עשיר וחזק, אי אפשר לא להתייחס. אז נכנסים באוטו שלו.

האוטו שלו אשם.

מי שנוסע באוטו כמו שלו- הוא מועד לפורענות. ידענו שזה יקרה.

חוצפה כזאת, איך בכלל מרשים לאוטו גרמני (רחמנא ליצלן) לנסוע על כבישי מדינת היהודים?

אבל אני הולך עם דעת הקהל. גם אני אומר- כל מי שנוסע באוטו גרמני- הוא מאצ'ו וחוצפן. ויוביל להתפוררות המדינה ולהרס החברה.

אה, רגע... הוא אמר שזה בגלל שהאוטו 4X4, לא בגלל שהוא גרמני? סליחה, לא קראתי טוב. אני אנסה שוב... או לא, בעצם.

כי אולי גם אתם חושבים שCJ פתוח שבחור בן 18 קנה ב7000 שקל שהוא הרוויח בקושי בעבודת קיץ לפני הגיוס, מטרתו היחידה היא להפריד אותו ולבודד אותו משאר העם.

וכשאני קורא מאמרים כאלה, אני חושב- האם יש אוטו שיוכל לבודד אותי מעיתונאים קטנים?

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעב... שונא... רגשות קצת חזקים בשביל לחוש כלפי כלי רכב, לא?

.

כן, אבל מה לעשות שאני אוהב מכוניות קטנות וזריזות (אבל זה לא קשור לנושא הדיון).

שאמרתי שאני שונא מתעב וכו'.. התכוונתי למה שהג'יפים מייצגים מבחינתי ,ושים לב שכתבתי בסוף השירשור שלא כל בעלי הג'יפים הם מאצ'ויים ועשירים .

יש לי המון חברים ואנשים מבני משפחתי שהם בעלי ג'יפים והם אנשים זהב ובעלי תרבות נהיגה שהלוואי ולרבע מעם ישראל היתה את התרבות הזאת.

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוהב- זה דווקא טוב... תשמור את הרגשות השליליים- חזקים למשהו אחר. חבל לבזבז אותם על כלי רכב... :wink:

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו מה שתגידו .

כל מי שיש לו איזה SUV מפלצתי וחדש נוהג כמו בהמה שלא אכפת לה מאף אחד אחר על הכביש .

ככה זה , שים לבן אדם פטיש ביד, כל העולם ייראה לו מסמרים.

דר"א,משום מה אנשים בטוראג זה הכי נורא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...ואני טוען אותו דבר בדיוק לגבי BMW...

(ולפני שאתה צועק "סטיגמה! סטיגמה! מה רוצים ממני? " , תחשוב מה אתה מטפח כלפי בעלי SUV)

וגם אני לא סובל נהגים גרועים. לא חשוב במה הם נוהגים.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך לגבי הבמוו ! :mm_yeah:

אבל כמה שאלה בבמוו גרועים , אלו שבבמוו SUV יותר גרועים .

חוץ מאלה שבטוראג , הם באמת הכי גרועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכאן אתה טועה. כנראה שאתה לא בקיא בתחום, או לא מבין איך העסק פועל. לעשירים ולמנהלי חברות יש "מקלטי מס", הם מוצאים דרכים להסתתר מהחוק תחת השמם של החברה שלהם. המכונית הנוצצת שלהם היא תחת החברה, ארוחות במסעדה נחשבות כארוחות עסקיות, ועוד רבים וטובים. מי שמשלם בסופו של דבר זה מעמד הביניים. כמובן שחלק גדול מהכסף אינו הולך לעניים, אלא הולך למדינה. ובכך - המסים מאבדים את הרעיון הראשוני שלהם - לעזור לאלה שאין להם!

גם הם לא כאלה תמימים, כולם מנסים לדפוק את הממשל. אבל הם חכמים מספיק כדי לדעת איך לעשות זאת.

התגובה הזאתי שקולה לתגובת משרד האוצר למה הקפיצו את מס הקנייה של ה SUV במעל 30 אחוז בין לילה..

"כי אם לא היינו עושים את זה, היינו מפסידים כסף" (או משהו בסגנון)

הכסף הזה לא שייך לאף אחד פרט לחברה!

הכסף הזה לא שלך ולא של המדינה..

בסופה של שנה החברה מפרישה מהרווחים שלה מיסים למדינה..!

רכב מהעבודה, וארוחות על חשבון העבודה הם דבר שגרתי בשנות ה2000!

למה, אתה לא מקבל החזרי אש"ל מהעבודה?

ההבדל הוא שאתה מקבל החזר של כמה מאות שקלים בחודש והם מקבלים כמה מאות שקלים על כל ארוחה..

אתה מקבל רכב שעולה 100K ומשלם עליו 1500 שקל בחודש

והם מקבלים רכב ב600K ומשלמים עליו 6000 שקל בחודש..

בסה"כ זה חלק מההבדל בין המנהלים הבכירים לעובדים הזוטרים - וזה דבר שנהוג בכל העולם

אז דיי כבר עם צרו?ת העין..

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את אלה פה שמצדיקים את המאמר הזה......

למה אתם חושבים שיש לכם זכות לקבוע לבן אדם (זר!) מה לקנות בכסף שלו,ועוד לקטלג אותו על פי מה שקנה.........

אם אותו בנאדם היה קונה רכב אספנות ב-200K ש"ח זה היה גורם לכם להרגיש יותר טוב ?

לדעתי,מה שנכתב בחלק מהתגובות כאן זה משהו שמייצג דבר שאני מאוד סולד ממנו בחברה הישראלית, והוא החוצפה והרגשת ה"זכות" לדחוף את האף לעניינים שלא שלכם.

היתה תאונה באמת מצערת בדרך נמיר עם הטוראג של העורך דין המפורסם,אני כמו כולכם מקווה מאוד שהדין ימוצא עד תום עם האשם והגורם לתאונה, אבל מפה ועד להפיכת כל רכבי ה-4X4 ל"רכב שמסמל את המצ'ואיזם והכוחניות" המרחק גדול......

על הדרך תבקרו גם בצפון ת"א\הרצליה פיתוח, שם בטח תגיעו לתובנות מאוד חכמות (ש-206CC זה סמל הפמיניזם,ואאודי A3 1.8T זה סמל הסטטוס של אותם מצ'ואיסטים עם רכבי 4X4).

במקום לבכות על מר גורלכם ועל הפער הגדל (?) בין המעמד התחתון לבינוני לגבוה,תתחילו להתעסק באיך לשפר את מעמדכם,ותתחילו לשאוף להיות אותם מצ'ואיסטים בלה בלה בלה.

במקום לשאוף להיות במעמד שלהם אתם רק סולדים מהם,ואז בוכים על הפער שגדל ועל למה להם יש ולכם לא.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דר"א,משום מה אנשים בטוראג זה הכי נורא.

אז מה תגיד על אנשים בהאמר?

כל פעם שאני רואה האמר אני לא יכול שלא לצחוק...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכותב בכתבה ממורמר טוטאלית.שילך לחפש עץ אחר להתלות עליו.

כל אחד שהרוויח את כספו ולא גנב אותו שייהנה ממנו.לא צריך לשאול אף אחד מה לעשות ומה לקנות ולא

צריך לתת לאף אחד דין וחשבון.אז מה אם יש עניים? אז צריך לתרום את כל כספי להם ולנסוע באוטובוסים?

בשביל זה משלמים עשרות אלפי שקלים מס במשכורת כל חודש.מבחינתי שילמתי עשיתי את חובי ומכאן

חובתה של המדינה לדאוג למסכנים ולא חובתי.

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה תאונה באמת מצערת בדרך נמיר עם הטוראג של העורך דין המפורסם

וואלה ? להוא מהתאונה המפורסמת גם היה טוראג ?

הנה עוד הוכחה למי שהיה צריך ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...