Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו ספורט - לאחר חודשיים בעלות (זהירות - הרבה טקסט)

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 6706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אך כל היתר(*) הוא פשוט :mm_nah: .

מה :mm_nah::?:

עיצוב :mm_nah:

איכות הרכבה :mm_nah:

אמינות זוועתית(אין מילה אחרת לתקלות שלה).... :mm_nah:

תחזוקה יקרה להחריד בעיקר בישראל, קירקושים וחריקות :mm_nah:

רייד של גרוטאה קופצנית(בשיוט מהיר) :mm_nah:

ביצועים פושרים-כיום (בגרסת 172) :mm_nah:

אילן, את רב התכונות השליליות שמנית בקשר לקליאו אפשר לשייך גם ל-205 GTI, לסוד ולעוד קטנות חמות מהעבר. אז מה הקשר?

תעשיית הרכב משתנה כל הזמן עקב חוקים שאינם תלויים בה ומשתנים אחרים. זה לא לעניין ולא רלבנטי להתרפק על רכבי העבר ולהגיד "אח, פעם ידעו לייצר מכוניות...". את אף אחד מאיתנו זה לא יקח קדימה.

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מכיוון שאני עוקב אחר השרשור,אני חייב להעיר להודעה האחרונה של פותח השרשור כלפי אילן-טורבו.

בעיני יכולת להגיב בצורה יותר אבירית,ולא לקרוא לתגובה שלו דבילית,וכו'.זו דעתו,וזכותו.יש לי הרגשה שאתה מרשה לעצמך קצת יותר מידי.לגבי הרכב,באמת רכב נחמד,מיני ספורטיבית,אך זו עדיין לא 911,ואל תעשה אותה כזו.ורק שתדעו יום שישי האחרון ב"קארדו" בחיפה 172 צהובה מול איביזה טורבו צהובה,כביש ישר מגילגול-הקליאו אכלה עשן..והרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחילת ההודעה שלך באמת דורשת תגובה עניינת מצדי, אבל תרשה לי רק לומר שסופה של התגובה ממש לא מוסיף לך כבוד. מה הקשר בין איכויותיה של הקליאו לבין רייס שלה מול איביזה (או כל מכונית אחרת לצורך העניין)? מה אתה מנסה לומר? שאיביזה יותר חזקה מקליאו? שנהג האיביזה מעביר הילוכים טוב יותר? שהוא שיפר את האוטו? שבגלל זה האיביזה טובה יותר אבסולוטית מהקליאו? שאילן פייביש צודק? בקיצור - מיותר לחלוטין.

ובכל זאת, אגיב לחלק הראשון של ההודעה שלך.

את ההיכרות ביני לבין אילן אינך מכיר, ולא זה המקום לתאר אותה. אני מתייחס באופן "אבירי" יותר (אם תרצה) למרבית הודעותיו ההזויות, אבל כאן באמת הוגדשה הסאה (אה, זה הקשר לאיביזה... :wink: ). אילן כתב בהודעה הזו כמות שטויות כל כך גדולה, וזאת מתוך חוסר היכרות מוחלט של הרכב, מה שגורם לי לפקפק במידת אמינות דבריו בנוגע למכוניות רבות אחרות (רוצה לומר - מה שמוסיף למידת הפיקפוק שלי...).

אילו היה לו ניסיון עם הקליאו, היה יכול לומר את דעתו, והיינו יכולים להגיב באופן ענייני אליה וליצור דיון. אבל הוא משול כאן לילד חסר רישיון שמייעץ בפורום הייעוץ ברכישה - אין לו מושג וחצי מושג. אי לכך - זו בהחלט לא זכותו לקבל "אישור" על הדברים הללו שהוא כותב, מכיוון שהם אינם ראויים. ואני לא מדבר כאן כמנהל פורום - שים לב שלא מחקתי את הודעתו.

בנוסף, אם היית קורא את השרשור מתחילתו, היית מבין שאף אחד כאן לא עשה מהאוטו 911. דובר על יתרונותיו וחסרונותיו מול המתחרות שלו ובאופן יחסי אליהן ולא למכוניות-על. רק כמובן, שאתה קראת רק את מה שאילן או ברשד כתבו, ומכך החלטת שבעלי הקליאו שהגיבו כאן מגזימים לטובת המכונית. מה לעשות, שדברים אלו שאילן וברשד כתבו - פשוט אינם נכונים. כל בר דעת שיקרא את השרשור הזה יבחין מיד כי יתרונותיה של הקליאו מקבלים כאן ביטוי כמו גם חסרונותיה. זה הכל.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שאני עוקב אחר השרשור,אני חייב להעיר להודעה האחרונה של פותח השרשור כלפי אילן-טורבו.

בעיני יכולת להגיב בצורה יותר אבירית,ולא לקרוא לתגובה שלו דבילית,וכו'.זו דעתו,וזכותו.יש לי הרגשה שאתה מרשה לעצמך קצת יותר מידי.לגבי הרכב,באמת רכב נחמד,מיני ספורטיבית,אך זו עדיין לא 911,ואל תעשה אותה כזו.ורק שתדעו יום שישי האחרון ב"קארדו" בחיפה 172 צהובה מול איביזה טורבו צהובה,כביש ישר מגילגול-הקליאו אכלה עשן..והרבה.

נכון, רוני לא היה צריך להשתמש במונח "דבילי". הוא יכול היה לכתוב שמדובר בתגובה שאין מאחוריה טיעון קוהרנטי אחד (מה עניין הסוד לקליאו?), יש בה לקות בכל הקשור לקשר לעובדות (כמה מכוניות נותנות את יחס הכוח/משקל של הקליאו, שאפשר להגדיר את הביצועים שלה "כפושרים"?), יש בה חוסר הבנה טוטאלי של המושג יחסיות (להשוות פרמטרים מול מכוניות מתחרות מהקבוצה והזמן הרלוונטי) ומעל לכל, חוסר יכולת להבין שנקודות החוזק שלה הן בעלות משקל רב יותר למי שמחפש מכונת נהיגה.

כמכונית ספורטיבית, קטנה ברמת המחיר שלה למי שמחפש מכונית נהיגה הקליאו ספורט היא, כמעט (להוציא 206GTI), ללא תחרות בארץ. מה עוד יותר מייחד אותה הוא שמאז ועד היום לא יובאה לישראל שום מכונית שהיא טובה יותר כספורטיבית.

היא לא 911 ואפילו לא WRX, אבל היא מכונית כשאתה מבצע העברת משקל קדימה בסיבוב היא מוציאה את הזנב. עכשיו, כמה מכונית עושות את זה עד 200 אלף ש"ח?

.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, רוני לא היה צריך להשתמש במונח "דבילי". הוא יכול היה לכתוב שמדובר בתגובה שאין מאחוריה טיעון קוהרנטי אחד (מה עניין הסוד לקליאו?), יש בה לקות בכל הקשור לקשר לעובדות (כמה מכוניות נותנות את יחס הכוח/משקל של הקליאו, שאפשר להגדיר את הביצועים שלה "כפושרים"?), יש בה חוסר הבנה טוטאלי של המושג יחסיות (להשוות פרמטרים מול מכוניות מתחרות מהקבוצה והזמן הרלוונטי) ומעל לכל, חוסר יכולת להבין שנקודות החוזק שלה הן בעלות משקל רב יותר למי שמחפש מכונת נהיגה.

כמכונית ספורטיבית, קטנה ברמת המחיר שלה למי שמחפש מכונית נהיגה הקליאו ספורט היא, כמעט (להוציא 206GTI), ללא תחרות בארץ. מה עוד יותר מייחד אותה הוא שמאז ועד היום לא יובאה לישראל שום מכונית שהיא טובה יותר כספורטיבית.

היא לא 911 ואפילו לא WRX, אבל היא מכונית כשאתה מבצע העברת משקל קדימה בסיבוב היא מוציאה את הזנב. עכשיו, כמה מכונית עושות את זה עד 200 אלף ש"ח?

.

מחזק את דבריך.

הקליאו לא חפה מחסרונות, אבל במחיר שלה (או במחיר קרוב) אין שום דבר שמסוגל לספק את הדברים שהקליאו נותנת. (חוץ מ-206GTI - שעולה אותו דבר ומוציאה הרבה פחות הספק)

השוואה לאונו טורבו או אלפא סוד לא רלוונטית לחלוטין - הן בכלל מעידן אחר וחסרות כמה תכונות שמי שיש לו 80K ש"ח להוציא על רכב לא רוצה להתפשר בהן עד כדי כך - למשל בטיחות.

וזה לא כאילו שהאמינות שלהן יותר טובה מהקליאו.

שאגב אמינותה אמנם לא כמו טויוטה קורולה, אבל להגיד זוועתית זו הגזמה. הייתי אומר צרפתית קלאסית.

וביתר ההוצאות למעט סעיף אמינות(=מוסך), האחזקה שלה זולה ביותר. חסכונית בדלק (אפילו יחסית למכוניות נורמליות שעושות 12 שניות למאה, לא 7), ביטוח זול, מחיר קניה מאוד אטרקטיבי.

השוואה ל-WRX לא לעניין בגלל עלויות אחזקה בסדר גודל אחד מעל (בעיקר דלק אבל לא רק)

אני עשיתי את החישוב שלי ובסוף קניתי קליאו.

המועמדות האחרות שהיו ונפסלו היו:

1. WRX (נפסלה על דלק, ביטוח, משיכת וונדליסטים/שוטרים, דלק, דלק, דלק)

2. מיאטה (2003 לא בתקציב. 98 ישנה מדי לטעמי, וחוץ מזה גם לא מתאים לי כרגע 2 מושבים - רכב יחיד)

3. 206GTI (עולה כמו הקליאו, נותנת פחות תמורה. אבל לפחות יש פה פייט רציני באותה קטגוריה)

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3. 206GTI (עולה כמו הקליאו, נותנת פחות תמורה. אבל לפחות יש פה פייט רציני באותה קטגוריה)
ה-206 עולה משמעותית יותר יקר מהקליאו,סתם להשוואה ה-206 שנת 2002 עולה 84,000 שקל

לעומת הקליאו שלי שהיא 2002 שהמחירון שלה 69,000.

1.הגענו למסכנה שהמחירון לא זהה.

2.לדעתי התמורה למחיר לא מוצדקת.

אני שחיפשתי רכב שקלתי גם את ה-206,בדקתי אותה לעומק מבחינת איך אני יהנה מהרכב והתועלת שלו בישבילי,את התשובה אתם כבר יכולים להבין לבד.

אני לא אומר שהקליאו מושלמת(ממש לא)אך יחד עם זאת אני לא חושב שיש רכבים שיתנו לי תמורה של רכב למחיר או לפאן, כמו שהקליאו יכולה לתת.

מבחינת אמינות אני חייב לציין שלא היה משהו חריג ברכב ביחס לשימוש בו,אני יציין שוב "ביחס לשימוש בו".

לגבי ההודעה של אילן לדעתי הוא קצת הלך רחוק עם התגובה שלו. ולדעתי היא רק הורידה מהרושם שהוא מותיר מהסקירה שלו על רכבים שיצא לי לקרוא,עכשיו אני יקח את דבריו בערבון מוגבל.

GT-STI בשביל הפאן(נמכרה :( ).

ktm 690 smc ליום יום ולחסכון בדלק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגענו למסקנה שהמחירון לא זהה.

ברכבים האלה המחירון משחק תפקיד קטן יחסית (ראה שרשור על לוי יצחק).

עכשיו אני יקח את דבריו בערבון מוגבל.

רק עכשיו?

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שיש קשר בין הקליאו לבין האלפאסוד / 205 ואגדות אחרות !

המשותף לכל המכוניות הללו הוא היחס בין הפאן (fun) לשקל.

כולן נותנות המון כיף בנהיגה במחיר יחסית לא גבוה וכולן עושות את זה בלי להעניש יותר מדי, וזו גדולתן.

בשוואה הזו, הקליאו אינה נופלת מהאחרות ולמעשה היא טובה מהן, רק שכל השוואה למכוניות שתוכננו 20 שנה לפניכן ממילא אינה במקומה.

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שיש קשר בין הקליאו לבין האלפאסוד / 205 ואגדות אחרות !

המשותף לכל המכוניות הללו הוא היחס בין הפאן (fun) לשקל.

כולן נותנות המון כיף בנהיגה במחיר יחסית לא גבוה וכולן עושות את זה בלי להעניש יותר מדי, וזו גדולתן. דני תודה על ההסכמה :mm_yeah::-P וכפי שכתבתי:

המכונית שרבים חיפשו לאחר מותה של ה 205GTI- שלא לומר 205GTI מודרנית.

מה גם, כתבתי בפירוש שאני מעריך את הרנוספורט קליאו 172. ויותר מכך הדגשתי כי כ חבילה היא :mm_yeah:

בשוואה הזו, הקליאו אינה נופלת מהאחרות ולמעשה היא טובה מהן, רק שכל השוואה למכוניות שתוכננו 20 שנה לפניכן ממילא אינה במקומה.

דני G.

דניG ידידי היקר

לדעתי,בעולם הרכב יש מקום להשוות בין ישן וחדש, לדוגמא: מקובל כי רבים מעיתונאי הרכב המכובדים,מביאים דוגמאות בין ספורטיביות ישנות לחדשות,בכדי "לחדד" נקודה.

ובאשר למספר רנוספורט קליאו 172 , שאני מכיר אישית והן מטופלות

בפדנטיות (יתר) ,אפשר לומר שדווקא הן זוכות לכבד את בעליהן באמינות ניכרת יחסית.

אך לרוב ה רנו ספורט קליאו 172 אין מזל שכזה. ובכלל העליתי את ה+ (-) שלה.

חברי פורום יקרים

לעינין "תגובות זועמות"ותרבות דיבור.

רבותי אין אני בא להתעמת ו/או להתנגח בפורום, כי זה לא המקום.

ובכלל זה לא מכובד ואני לא נוהג כך. כנראה העלתי דעותיי , בדרך קיצונית מידי-

שלא היתה לטעמם או לרוחם של רבים . אמרו שהשתגעתי :shock: הרימו גבה

והעלילו עליי עלילות שווא.

חלק בחרו להציף זאת ע"ג הפורום/ה"פ / ואישית בטלפון.

צר לי כביכול על העכרת האווירה. אך המילים הבוטות, עד העלבות אישיות ,

הן בפירוש לא במקום ו/או מוסיפות כבוד , לא לכל אחד מאיתנו באופן אישי,

ולא לפורום מכובד זה , שהינו בית לנו-חובבי הרכב והמוטוריקה בישראל.

המשך דיון פורה ומכובד

סופ"ש מהנה לכולם

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...