Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות חשמל בהונדה סיויק (98,אוטומט)

eyalru82
שימו לב! השרשור הזה בן 5558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בהמשך להודעת "רעשי קירקוש בחלק האחורי של הרכב (הונדה סיויק 98) "

ככל שאני נוסע יותר ברכב שקניתי אני מגלה יותר בעיות (חלקן קטנות וחלקן גדולות יותר)

אשמח להתייחסותכם בנושא.

שמתי לב ש:

1. לא פועל אצלי מפשיר החלון האחורי, בלחיצת הכפתור הנורית לא נדלקת וגם החלון אינו מפשיר.

בדקתי את הפיוזים והכל תקין, לדעתי או שהלחצן תקול, או שיש נתק איפשהו בדרך לגוף ההפשרה שעל החלון.

2. יש לרכב מראות צד חשמליות, המראה שבצד הנהג אינה זזה ימינה/שמאלה, רק מעלה/מטה, החיבור נראה חיצונית תקין

(לא בדקתי מתחים ורציפות), האם זה אפשרי שיש שם מנוע סרוו קטן שהלך?

3. יש בעיה עם האזעקה/נעילה מרכזית/התנעה של הרכב - כשהרכב עומד זמן מה לא מותנע וכאשר הנעילה

המרכזית פתוחה (הרכב לא נעול), על מנת להתניע אותו אני צריך קודם לנעול אותו, אח"כ לפתוח אותו ורק אז להזין את הקוד

ולהתניע, למה זה קורה, והאם יש דרך להתגבר על כך?

4. בהמשך ישיר ל סעיף 3 - לעיתים לאחר שאני מניע אותו, אחד מארבעת חלונות החשמל מפסיק לפעול לזמן קצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לסעיף 3, בעבר הייתה לי סיוויק 99 ואם יש לך אזעקה של חברת בוש, והרכב לא מניע לך לאחר זמן עמידה קצר, אל תנעל את הרכב, אלא תפתח סיוויץ. תלחץ על הלחצן של האזעקה והאוטו יניע.

בהצלחה

Peugeot Partner-II 2005 2.0HDI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...