Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה שכולכם חזיתם וקיוויתם לו קרה... תאונה.

X plane
שימו לב! השרשור הזה בן 6743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי כדאי לארגן לכמה אנשים כאן טיול לבית לווינשטיין. שיראו מה יכול לקרות.

אולי כשהם יראו את זה במו עיניהם יבינו עד כמה גדולה הצרה...

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא מסכים עם זה.

אנשים שנחשפים לזוועות נוטים להדחיק אותן , לא ללמוד מהן.

לדעתי סיור בבית לוינשטיין שווה הרבה פחות מסיבוב על סקיד-קאר ,או כל דבר דומה - שממחיש לבן אדם בדיוק עד כמה הוא חסר אונים בלי ידע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שמשמח אותי קצת בכל הסיפור הזה הוא שה"חכמולוג הזה" רשם עכשיו בפרופיל משתמש שלו, במקום: מיקום- מאחוריך צופר לך שתעוף לי מהנתיב.

כרגע רשום לו: מיקום- לא זז לשום מקום, טוטאל לוסט..

אבל מה שכן אני לא מאמין לו בגרוש.. טוב לפחות אני כן מאמין שהאבא לו יתן לו את האוטו בקורב..

נ.ב.

אני גם מאמין שברגע שהוא יקבל שוב פעם את הרכב של אבא, הוא יעשה עוד תאונה אבל יותר גרועה, מכיוון שהוא ירצה להוכיח לכולנו שזאת הייתה "תאונה חד פעמית"

-לאון חבקין-

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

לפני הכול...תרגיש טוב! וטוב שזה לא נגמר באסון ושהפגיעות הן קלות...

כול מי שחושב שהוא מספיק אחראי לקחת רכב ולהשתולל איתו,לנסוע מעל המותר לעשות צלחות וכו' וכו'...שיהיה מספיק אחראי לעשות את זה במקום שבו לא יכולים להיפגע אנשים אחרים...להשתולל ככה בתוך ערים ולסכן אנשים זה פשוט טיפשות ופשע!

ועצה קטנה לי אלייך..(מלבד זה שתשתולל במקום מבודד כמו מגרש חניה מרוחק) אתה רוצה להשתולל ולסכן את החיים שלך ..אז תשאיר את החברים שלך בבית..הדבר האחרון שכדי לך בחיים זה שיקרה אסון לאחד החברים שלך בגלל הטיפשות שלך..

דבר אחרון למחשבה....

לפני חצי שנה בערך הלכתי לקחת את אחי הקטן מבה"ס ובדרך לשם ראיתי ילד שוכב בכביש והתקהלות של אנשים סביבו ורכב 205 (שידעתי ששייך לילד שקיבל את הרישיון שלו חודשיים קודם וראיתי אותו משתולל בכבישים) כמובן שבאותה שניה רעדתי כולי מפחד שקרה משהו לאחי...(תודה לאל זה לא היה הוא)..התברר שהילד ( בן 7 )חיכה לחצות את הכביש עמד על המדרכה ממש כמו שלימדו אותו וחיכה בסבלנות עד שהכביש יתפנה ואז הבחור הצעיר פנה במהירות איבד שליטה הרכב פגע בחוזקה בילד והעיף אותו למרחק כזה גדול שנס שהוא היום חי...הבחור הצעיר ישב על המדרכה רועד כולו ורק מילמל כמה שהוא טיפש ושהוא מצטער...והילד-הוא היה מאושפז חודש ונשברו לו שני הרגלים...עכשיו לפני שאתם משתוללים תחשבו שבאיזו פינה או אפילו ממש מולכם עומד ילד/מבוגר שאתם יכולים להרוג או "במקרה הטוב" לפצוע..

:-)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שאם היית לוחץ באמת בעוצמה על הבלמים לא היית מסתחרר.

לחיצה בעוצמה על הבלמים תגרום לרכב להמשיך בדיוק באותו הכיוון (בלי קשר לכיוון הפרונט).

כנראה שלחצת מעט על הבלמים, למרות שנראה לך שזה היה חזק) ולכן הרכב נכנס להיגוי יתר חריף (חריף בגלל המים על הגלגל האחורי שגרמו לרכב לאבד אחיזה בזנב עקב העברת המשקל קדימה).

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, רפואה שלמה והחלמה מהירה!

מקווה שבאמת תלמד את הלקח, ושעוד צעירים יפנימו את המסר שיש בהודעה שלך. כל הכבוד על הכנות וההודאה בטיפשות, צריך אומץ בשביל זה.

למכירה שעון ברייטלינג shark יד 2 במצב נהדר!

פרטים בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שאם היית לוחץ באמת בעוצמה על הבלמים לא היית מסתחרר.

לחיצה בעוצמה על הבלמים תגרום לרכב להמשיך בדיוק באותו הכיוון (בלי קשר לכיוון הפרונט).

כנראה שלחצת מעט על הבלמים, למרות שנראה לך שזה היה חזק) ולכן הרכב נכנס להיגוי יתר חריף (חריף בגלל המים על הגלגל האחורי שגרמו לרכב לאבד אחיזה בזנב עקב העברת המשקל קדימה).

לפי מה שהוא כתב - שני הגלגלים הימניים נכנסו למים,

אני מניח שבמקרה כזה הרכב יסתחרר שמאלה גם אם לוחצים חזק מאוד בלי להזיז את ההגה (שמאליים מחזיקים את הכביש בעוד הימניים מחליקים על המים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן 2 הגלגלים הימניים היו במים.

ד"א, סתם עדכון מצב: היום קיבלנו אוטו חלופי עד שהיונדאי הקבועה תגיע... החלופי זה סובארו אימפרזה 2 ליטר גיר רגיל שנת 2006. באסה שהיא לא תישאר שלנו.

היום כשאבא שלי נהג בה הביתה הוא שאל אם אני רוצה לצאת לסיבוב. איתו לידי. סירבתי. לא יודע אם מתוך פחד, טראומה או ווטאבר, לא נראה לי אני אנהג באוטו הזה. האמת אני גם חושב שאני די אתרחק מנהיגה לדי הרבה זמן...

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונדסון... קיבלת בהפוכה. יש תגובה, או שדינך נגזר כמו פותח השרשור עם הצפדרע המעצבנת...?
כתבתי שאני אל מכניס את עצמי לצרה שאני אל יכול לתקן.

במקרה ההוא נכנסתי לתיקון יתר שתוקן.

לא מבין מה הבעייה.

אם זו הייתה "פאשלה" שלי - לא הייתי מפרסם את זה.

כולה היגוי יתר ש"פגש" מים וקיבל שינוי אחיזה באמצע סיבוב.

עצם זה שהכביש היה ריק והשארתי לעצמי (גם תוך כדי היגוי יתר) מרווח בטיחות לתיקון מוכיח משהו... לא?

ועצם זה שתיקנתי גם אומר משהו... לא?

אחריות, רבותיי, אחריות...

אני אל חושב שאני נוהג או רוכב בחוסר אחריות.

עובדה שאני כבר 6 שנים וקרוב ל 200,000 ק"מ על הכביש.

אני בכנות חושב שאני אחד האנשים שיורת חושב לפני כל צעד על הכביש.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים עם זה.

אנשים שנחשפים לזוועות נוטים להדחיק אותן , לא ללמוד מהן.

לדעתי סיור בבית לוינשטיין שווה הרבה פחות מסיבוב על סקיד-קאר ,או כל דבר דומה - שממחיש לבן אדם בדיוק עד כמה הוא חסר אונים בלי ידע.

מסכים עם שמר [אחת ליובל... אל תתרגש...].

סיור בבית לוינשטיין יגרום לפחד מנהיגה, או יותר גרוע- נהיגה מתוך פחד. סיבוב במגרש החלקה, לעומת זאת, ישפר את יכולות הנהג וימנע תאונה, ללא פחד, כתוצאה מידע.

יחי ההבדל.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אני גם חושב שאני די אתרחק מנהיגה לדי הרבה זמן...
אל תדבר שטויות.התרופה הכי טובה לפחד של אחרי תאונה זה לנהוג,לנהוג עוד ולנהוג הרבה.מניסיון.אם לא תנהג אחרי,תפחד לנהוג לעוד הרבה זמן.

רד לאוטו,תסתכל עליו דקה מבחוץ,תיכנס,תסתכל טוב טוב מבפנים,תחשוב על כל מנגנוני הבטיחות למיניהן,באיטיות תדחוף את המפתח,תסובב,קח נשימה עמוקה-וצא מהחנייה.אחרי זה צא מהרחוב.אחרי זה...טוב הבנת.

אבל תנהג חכם וזהיר.

אגב-אף אחד לא קיווה שתעשה תאונה.אני מקווה שעכשיו תדע להעריך מה זה רישיון,חווית נהיגה ומה זה חיים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדבר שטויות.התרופה הכי טובה לפחד של אחרי תאונה זה לנהוג,לנהוג עוד ולנהוג הרבה.מניסיון.אם לא תנהג אחרי,תפחד לנהוג לעוד הרבה זמן.

רד לאוטו,תסתכל עליו דקה מבחוץ,תיכנס,תסתכל טוב טוב מבפנים,תחשוב על כל מנגנוני הבטיחות למיניהן,באיטיות תדחוף את המפתח,תסובב,קח נשימה עמוקה-וצא מהחנייה.אחרי זה צא מהרחוב.אחרי זה...טוב הבנת.

אבל תנהג חכם וזהיר.

אגב-אף אחד לא קיווה שתעשה תאונה.אני מקווה שעכשיו תדע להעריך מה זה רישיון,חווית נהיגה ומה זה חיים.

כן. הרבה אנשים אמרו לי שזה מה שכדאי לעשות... אבל בכל זאת, פחדתי. כי לא רק שאני נוהג שוב, אלא אני נוהג באוטו עם הרבה הרבה יותר כוח ממה שאני רגיל אליו...

אבל, ניסיתי, ונהגתי בדיוק כמו שנהגתי בפעם הראשונה מאז הטסט. ממש לא טוב... אבל המשכתי עוד ועוד ועוד ועשיתי עוד הרבה סיבובים באזור... אני עדיין לא מרגיש נוח בכלל בנהיגה אבל זה שיפור קטן...

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני מאחל לחבר שלך ולך החלמה מהירה וברוך הבא למועדון כואבת לי כתף שמאל

גם אני הייתי מעורב בתאונת דרכים לא מזמן ולדעתי במקרה שלך עדיף לך לחזור לנהוג כמה שיותר מהר. קח את האוטו החלופי, צא איתו לסיבוב רגוע (עם אורות דולקים...) בהילוך שני ברחובות שאתה מכיר. הרכב והכביש הם לא אויבים שלך, צריך רק לדעת להתנהג בהם נכון ולהטמיע הרגלי נהיגה נכונים ואז הסיכונים שאתה יוצר לעצמך פוחתים משמעותית.

עוד עצה קטנה - התרחק מכל הסימולטורים למיניהם כמו GTA או CMR. הם רק יגרמו לך לחזור לחיות בסרטים במקום לנהוג כמו בנאדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שללו לך את הרישיון?

המשטרה לא הייתה מעורבת?

בכל מקרה, כדאי שתנהג, זה תרופה טובה!

אבל...ב-ז-ה-י-ר-ו-ת

לא להשתולל, בלי דאנקן דונאט, מהירות נסיעה שפויה, בלי פלאברות...כלום.

פשוט לנהוג ולהשים לב לכל פרט!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

X plane עצה לי אלייך: אני דפקתי אוטו של מישהו עם האוטו של ההורים חודש אחרי שניגמר לי המלווה. למרות שנסעתי לאט ביציאה מהחנייה ברוורס (רק עם קלאץ'), אבל שמעתי טראנסים בעוצמה שדפקו לי ת'מוח וזו הייתה אחת הסיבות לדפיקה. לכן אם מוזיקה מפריעה לך לנהוג, עדיף בשלב זה להימנע/לשמוע בעצמה נמוכה ולהתרכז יותר בכביש (אני לא יודע אם שמעת או לא שמעת מוזיקה בתאונה אבל בכל זאת, זו עצה).

ולגביי חזרה להגה: אני לאחר הדפיקה חשתי חוסר ביטחון בחניות ובעיקר חוסר נעימות מההורים. אבא שלי הכריח אותי למחרת לבוא איתו, לנהוג בעצמי ולעשות חניות לבד (לא בושה לתרגל...) והיום אני מודה לו על כל רגע. נכון, למקרה שלי ושלך הבדל של שמיים וארץ אבל תבין למה אני מתכוון...

בהצלחה, איתמר ג'ורג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...