Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה שכולכם חזיתם וקיוויתם לו קרה... תאונה.

X plane
שימו לב! השרשור הזה בן 6760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בטח שצריך להאשים אותם, הם הגורם לחינוך הלקוי שלך..

אתה התוצאה של מה שהם עשו, ולכן אם אתה נוהג כמו מפגר, סימן שהם לא עשו עבודה טובה..

-לאון חבקין-

אתה ממש מגזים. אתה לא מפספס שום הזדמנות לטפס על הבנאדם. מספיק עם ההתנשאות המטומטמת הזו. די. מספיק להשפיל את הבחור.

ההודעות המתנשאות והמשפילות האלו לא עוזרת לאף אחד (חוץ מלמונה ההודעות שלך, כמובן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה ממש מגזים. אתה לא מפספס שום הזדמנות לטפס על הבנאדם. מספיק עם ההתנשאות המטומטמת הזו. די. מספיק להשפיל את הבחור.

ההודעות המתנשאות והמשפילות האלו לא עוזרת לאף אחד (חוץ מלמונה ההודעות שלך, כמובן).

עזוב את מונה ההודעות בצד.

נכון שאני כל הזמן מטפס עליו.

אך אחרי שפעם אחת אתה תצטרך לרדת לשוליים כי איזה אידיוט שנוסע נגד הכיון שלך, יחליט לנסוע ככה שהוא יסגור לך חצי נתיב, והאפשרויות שלך יהו להתנגש בו, או לשבור הגה ולקוות שהנתיב ליד יהיה פנוי.

אחרי זה אתה גם לא תפספס היזדמנות כדי להחדיר את זה לאנשים כמוהו לראש!

ואני בכלל לא מדבר על כך שזה השרשור השישי שבו אומרים לבחורצ'יק לשנות את דרכו והוא עדיין ממשיך!

והאמת היא ש/אני בכלל לא מאמין לו שהוא לא יעשה ככה יותר, אני יודע שהוא יעשה ככה עוד ועוד עד שהוא יהרוג מישהו!

ורק אז הוא ילמד, אבל זה כבר יהיה מאוחר מדי!!!

מקווה שעכשיו אתה מבין למה אני "יורד" עליו!

-לאון חבקין-

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Zh הגישה שלך היא הגישה שיש לשופטים העלובים של מדינת ישראל שנותנים לאנשים שהרגו בעת נהיגה עושנים מגוכחים.

כשבן אדם נענש בצורה הקשה ביותר, הוא לא יחזור על הטעות.

בגלל שאותי חינכו כמו שצריך כשהייתי קטן, אני לא יכול לספור את הצלקות שיש לי מהילדות על יד אחת.

בעוד שפה כולם מוותרים לילדים זה מה שקורה, נכנסת לאתרי חדשות בזמן האחרון, תראה כמה מקרי אלימות של ילדים שמוותרים להם.

עונש פיזי העונש היעיל ביותר שקיים.

במקרה של הבחור שפתח את ההודעה, לא היו נפגעים.

מצד אחד טוב מצד אחד רע.

אני בטוח שאם הייה קורה משהו לחבר שלו, והוא הייה שוכב בבית חולים, המטוס אקס הזה הייה חושב הרבה לפני שהייה לוקח פנייה בפעם הבאה מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את מונה ההודעות בצד.

נכון שאני כל הזמן מטפס עליו.

אך אחרי שפעם אחת אתה תצטרך לרדת לשוליים כי איזה אידיוט שנוסע נגד הכיון שלך, יחליט לנסוע ככה שהוא יסגור לך חצי נתיב, והאפשרויות שלך יהו להתנגש בו, או לשבור הגה ולקוות שהנתיב ליד יהיה פנוי.

אחרי זה אתה גם לא תפספס היזדמנות כדי להחדיר את זה לאנשים כמוהו לראש!

ואני בכלל לא מדבר על כך שזה השרשור השישי שבו אומרים לבחורצ'יק לשנות את דרכו והוא עדיין ממשיך!

והאמת היא ש/אני בכלל לא מאמין לו שהוא לא יעשה ככה יותר, אני יודע שהוא יעשה ככה עוד ועוד עד שהוא יהרוג מישהו!

ורק אז הוא ילמד, אבל זה כבר יהיה מאוחר מדי!!!

מקווה שעכשיו אתה מבין למה אני "יורד" עליו!

-לאון חבקין-

אתה כותב בעצמך שלדעתך זה לא יעזור. אז די. אין צורך להמשיך ולהשפיל את הבחור בפומבי (אני בכלל לא מדבר על העקיצה שזרקת לכיוון ההורים שלו). תתאפס על עצמך.

נ.ב. אתה יכול להטריד אותו בה"פ, יהיה לזה אותו אפקט רק בלי הלבנת פנים ברבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כותב בעצמך שלדעתך זה לא יעזור. אז די. אין צורך להמשיך ולהשפיל את הבחור בפומבי.

נ.ב. אתה יכול להטריד אותו בה"פ, יהיה לזה אותו אפקט רק בלי הלבנת פנים ברבים.

כן ולא..

כן אתה צודק שיותר עדיף להמשיך את זה בפרטי מבחינת הבחור. אך בעצמך אמרת שאני לא מאמין שזה יעזור!

ולא, לא עדיף להמשיך את זה בפרטי, כי אני מקווה שמהעקיצות שלי, עוד אנשים ילמדו משהו אשר נוהגים כמוהו. ואולי, אפילו אם רק אדם אחד ישנה את דרכו, אז אני חושב שזה שווה את זה!

ולכן אני ממשיך את זה כאן! לא כי אני חושב שזה יעזור לבחור שלנו "הטייס לשעבר = X PLANE" אלא מכיוון שאני חושב שזה כן יכול לעזור לאחרים לנהוג אחרת..

-לאון חבקין-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאון,יש לי שני דברים להגיד לך.

הראשון-התקפות אישיות לא עוזרות.להיפך-זה רק יוצר "אנטי" וגורם להתנהגות הפוכה ברוב המקרים.

השני-כל שאר הטייסים נמצאים בקטגוריה של "לי זה לא יקרה!"{או "אני נוהג כבר הרבה זמן-5 חודש-אני יודע הכי טוב\אני חכם יותר ממנו\אני לא הייתי נכנס למיים כמוהו\אני הייתי עושה הפוך\וכולי}.גם הבחור ראה את כל סימני האזהרה ובטח חשב לעצמו "לי זה לא יקרה".

נדמה לי שיש ברוסית ביטוי "לדבר לרוח" או משהוא כזה.הירודות שלך עליו לא יעזרו לאף אחד,כולל את המטומטמים שנוסעים באמצע הנתיב שלך רק הפוך,אלה שעושים סיבוב על 2 נתיבים וחצי,אלה שחותכים בלי להסתכל במראה,אלה שעוברים באדום,אלה שנוסעים מהר יותר ליד מעבר חצייה כדי שהאנשים לא יספיקו לעבור\לעקוף רכב שעצר ועוד שלל עבריינים שהמשטרה עוצרת רק כשהם נוסעים מהר.

אישית הנער אומר שלמד לקח ואני מאמין לו עד שיוכיח אחרת.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאון,יש לי שני דברים להגיד לך.

הראשון-התקפות אישיות לא עוזרות.להיפך-זה רק יוצר "אנטי" וגורם להתנהגות הפוכה ברוב המקרים.

השני-כל שאר הטייסים נמצאים בקטגוריה של "לי זה לא יקרה!"{או "אני נוהג כבר הרבה זמן-5 חודש-אני יודע הכי טוב\אני חכם יותר ממנו\אני לא הייתי נכנס למיים כמוהו\אני הייתי עושה הפוך\וכולי}.גם הבחור ראה את כל סימני האזהרה ובטח חשב לעצמו "לי זה לא יקרה".

לצערנו, במדינה שלנו אתה יכול להיות ה\בטוח ש"לי זה יקרה". גם אם אתה נוסע 150 ביונדאי, וגם אם אתה נוסע 50 בוולבו. בסוף אתה תפגוש את אותו מצב של מים על הכביש או אולי אפילו שמן על הכביש. כי נגד מי ששופך את המים/שמן לא עושים כלום.

תאונה בארץ היא בלתי נמנעת. זה רק עניין של זמן.

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איש, תראה, תיקח את העמוד הבא:

http://www.ossur.com/shared/FileGallery/SharedFiles/Ossurcom/Product%20files/2005ProductCatalog/2005ONA_Prosth_Catalog.pdf

ותשמור אותו במועדפים, תבקר בו אחרי הפעם הבאה(כולם מוזמנים להסתכל גם הם- מסמך PDF).

בברכת יום טוב, רועי. תמיד מוכן ושמח לעזור, בכל נושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Boxer, ברווז1, zh11,

כנראה שאתם צודקים וששום דבר טוב באמת לא יצא מזה.

חשבתי שאולי אני אוכל לעזור למישהו, אבל אתם צודקים בגישה של "לי זה לא יקרה" אין בכלל מה לנסות..

בכל מקרה מצטער עם מישהו נפגע!

זה לא היה משהו אישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי שמשהוא באמת היה יוצא מזה,אבל אין מה לעשות.מדינה של חכמולוגים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...