Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה שכולכם חזיתם וקיוויתם לו קרה... תאונה.

X plane
שימו לב! השרשור הזה בן 6760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתקוה שגם נהגים צעירים/חדשים אחרים יקראו את הסיפור שלך ויטמיעו אותו ללא צורך לעבור תאונה כדי להחכים - לנהוג בזהירות זה אינו בסתירה ללהיות "גבר" (סליחה מראש לכל הבנות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלולית מים, רכב מרוסק, כאבים בכל הגוף, זה מה שהיית צריך לעבור כדי להבין שאתה לא נהג מרוצים למרות שהעירו לך מספר פעמים נהגים מנוסים מהפורום?

אנשים בד"כ לא לומדים מהטעויות של עצמם, אז אחת ופי כמה וכמה שהם לא לומדים מטעויות של אחרים...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יסלחו לי פה כל היפי נפש, אבל לדעתי, היה צריך לקרות אחד מהבאים:

1. היית שובר יד\רגל\וואטאבר שימנע ממך נהיגה ל X חודשים הקרובים

2. היה שוטר במקום ושולל לך ת'נשמה לכמה חודשים קרובים + משפט

לאחר קריאת ההודעה שלך + הודעות אחרות סטייל "נסעתי 100 בחוצה שומרון בערפל" , "כיביתי את האורות ככה הכי טוב" .. אתה כלכך טיפש וכלכך מטומטם, שאני אישית מודה לאלוהים שלא פגשתי אותך איפשהו בכביש, אבל כנראה שאלוהים אוהב אותך ולכן נתן לך הזדמנות לחזור להגה, במקום לשבור לך איזה יד או רגל , שתרגיש מה שמישהו אחר היה אמור להרגיש אם היה באיזור שלך.

אני בטוח שעכשיו אתה תנהג כמו ילד טוב בחודשיים שלוש הקרובים, אבל גם שנינו יודעים שבעוד חצי שנה אתה תחזור לנסוע כמו הבהמה שאתה. ותשאל אותי איך אני יודע? כי יש לי 4 כמוך בשכונה, יש להם 206 והונדה, ואל תקרא לי אורן אם ההונדה לא עושה כנף\משולש\בולם\טמבון כל בערך שני וחמישי והפיג'ו גם.

הם כבר שברו 2 ידיים כל אחד, אבל הם לא למדו. אני מקווה שאתה כן , גם בלי לשבור.

** מצטער אם זה נשמע רע, אבל הכל אמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחור צעיר, נתמזל מזלך ואתה על הרגלים בחתיכה אחת, אתה צעיר ואינך מנוסה, נצל את פרק הזמן לחשיבה וקח את המשך לימודי הנהיגה שלך ביתר רצינות.

דרך אגב כולנו ממשיכים בלימודי הנהיגה גם 20 שנה ויותר לאחר קבלת הרישיון.....שם רק מלמדים לעבור טסט....

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת היית צריך להגיע לזה כדי להודות בעובדה שהיית טיפש ועשית שטויות?

אף אחד לא חסין כשהוא עושה שטויות, אבל הכי חכם זה לדעת להפסיק בזמן וללמוד. הכי חשוב כרגע זה שאתה וחברך בסדר. את הלקח למדת וזה גם חשוב, תגיד תודה שזה נגמר בפח מעוקם ולא יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה הזמן הטוב ביותר לקורס נהיגה מתקדמת. אחרי שתקנה אוטו כמובן...

בינינו, זה קורה להרבה מאיתנו ברמה זו או אחרת. לא נראה לי שיש הרבה נהגים שמעולם לא 'איבדו שליטה על הרכב ולמדו לקח', אלא שבדרך כלל הלקח נלמד לפני שכרית האוויר מתפוצצת...

סע לשלום.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אחד שחשב שהוא קולין מק'ריי.... לפחות היה לך את ה"אומץ" להגיד שאתה אשם ולא להאשים מישהו/גורם אחר...

אני מקווה שלמדת משהו, ושאולי תיתמתן...

לפעם הבאה, אל תיקח איתך מישהו באוטו כשאתה מישתולל... אם אתה רוצה למות, תעשה את זה לבד!

גילי

לא מדוייק

גם כשאתה לבד אתה יכול להרוג נהגים אחרים\עוברי אורח\חתולים\אותי מנסה לפרק חלקים

המלצה, עבור לצרפתיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה של מוטי לא הרגיעה אותך???!!! בסדר הכל מלמעלה לפחות הרסתה את עצמך ואת הרכב לפני שהייתה הורג גם מישהו בדרך. ובטח עם הרכב של ההורים נכון?

מחכה כבר לשירשור "היום נסעתי על שני גלגלים".

אהה והכי חשוב:

מזל טוב יצאתה גבר גבר!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש לכם נגד החתימה שלו ?

"מאחוריך, צופר שתעוף לי מהנתיב!"

הוא פשוט לא סיים אותה

הנה ההמשך:

..." כי יש לי עוד 2 סיבובים להשלים ליפני שאני עף באויר לעמוד תאורה"

טוב שיצאת בריא ושלם ולא פחות חשוב זה שנישאר לך שכל ללמוד מזה לקח, ולהבין שהיית בין חיים למוות וזו היזדמנות להתחיל ולקחת אחריות ולא לעשות מה שאתה לא יודע.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון זה להודות בטעות. (אצלך זה יותר מסתם טעות)...

תפנים שכביש ציבורי הוא לא מסלול מירוצים.

הרבה נהגים חדשים עושים תאונה (גדולה או קטנה) בשנה הראשונה. החוכמה היא להבין ולהפנים על מנת שלא יקרה שנית.

החלמה מהירה.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד לאחרים פה, אני דווקא אכתוב לך משהו שיפתיע אותך:

התאונה הזאת היא הדבר הכי טוב שקרה לך !

רוצה לדעת למה ?

1.כי חווית תאונה רצינית ועדיין יצאת בחיים,כדי ללמוד לעתיד.

2.כי אם היתה מעורבת משטרה ועדים בתאונה, את הרשיון לא תראה להרבה זמן.

3.כי כדי לקבל את הרשיון חזרה תצטרך לעבור שוב שעורי נהיגה+תאוריה+טסט

4.כי אחרי שתקבל את הרשיון, אבא שלך יזכיר לך את התאונה כל פעם שתבקש את המפתחות.

5.וכשהוא לא יזכיר לך, המבט הזועם שלו אחרי שגילה שהלך הרכב, יזכיר לך.

אני מקווה רק שאתה מבין את הביזאריות פה.....

יומיים אחרי שסיימת עם המלווה (ממש נטל,אה ?!!) התחלת לעשות צלחות כמו בסרטים, ואז דיבר איתך איזה נהג מירוצים (דווקא לא מהסרטים,אחד מהמציאות, קוראים לו מוטי) וניסה לחבר אותך לקרקע כמו שצריך, אבל אתה בתור חובב קולנוע החלטת שאתה מאריך את המנוי לסרטים, והמשכת לעשות החלקות מהסרטים\מהירויות מהסרטים\צפצופים לשאר השחקנים שחוסמים אותך (ככה כתוב בחתימה שלך מתחת לאווטר), וקינחת בתאונה מהסרטים.

אתה יודע למה תאונה מהסרטים?

כי רוב התאונות מהסוג שעברת מסתיימות במציאות בכותרת קטנה בעיתון המחרת, משהו בסגנון "עוד הרוג בתאונת דרכים", אבל בסרטים (בדרך כלל רק בסרטים ובמירוצים) התאונות האלה מסתיימות ללא נפגעים.

אני מקווה שהתאונה הבאה שלך, חס וחלילה לא מאחל, אבל אם תיהיה, שלא תיהיה "מציאותית" שגם ממנה תצא שלם ברמה זו או אחרת.

אף אחד כאן בפורום הזה לא מייקל שומאכר או קולין מקריי, אבל אנשים כאן (אני לפחות מקווה שהרוב כאן) מספיק בוגרים כדי לדעת את המגבלות שלהם ושל הרכב.

לרוב הבעייה היא דווקא שהנהג מוגבל ביכולותיו, זו הסיבה שעושים קורסי נהיגה ספורטיביים ומתקדמים, לא כדי לדעת להיות "נהג מרוצים אוחשרמוטה\משהו בן בן זונה", אלא כדי לדעת את מגבלות הרכב, להכיר את המגבלות שלך, לדעת מה צריך לעשות כאשר עברת את אחת המגבלות וכו'.

ע"פ מה שכתבת בהודעתך הראשונה, אני מאמין שקורס נהיגה היה יכול מאוד לעזור לך, ואולי התאונה אפילו היתה נמנעת (לחצת ברקס בתוך החלקה שהיא ככל הנראה היגוי יתר, מה שהחריף את ההחלקה עוד יותר,לחיצה בריאה על הגז(ההיפף מהאינסטינקט) היתה אולי מוציאה אותך מזה,ולא בתוך עמוד).

אני נוהג בכביש מעל 6 שנים, אני גם "חובב" נהיגה ספורטיבית, אבל למרות שיש לי כבר מעט נסיון, וכבר עברתי קורס אחד של נהיגה ספורטיבית, אני מאוד מתון, ולא מנסה לדגדג את מגבלות הרכב, עד שאכיר אותו ספץ (והוא אצלי כבר שנה,הרכב, לא הרשיון....), ואני עוד מתכנן בעתיד קורסי נהיגה נוספים, כי חשוב לי להגביר את המיומנות.

מקווה שתלמד משהו מכל מה כולם פה כתבו לך, ואני ממליץ לך לעשות משהו שפעם שמעתי מישהו אומר:

כשתעלה שוב על רכב, תדביק על הדשבורד תמונות של המשפחה שלך, חברים שלך, חברה שלך.

אולי זה יעשה לך משהו,לא יודע...

אני יכול רק להגיד לך דבר אחד, אני נפצעתי לפני כמעט 4 חודשים בתאונת דרכים מאוד קשה, אמנם לא הייתי נהג ולא בתוך רכב בכלל, אבל רק לראות את המבט המבוהל של ההורים מגיעים לבית החולים ולשמוע את החברה בוכה בטלפון, זה לא שווה את זה.....

תחשוב על זה....

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...