Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה שכולכם חזיתם וקיוויתם לו קרה... תאונה.

X plane
שימו לב! השרשור הזה בן 6768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני נהגתי בצורה שקולה ובוגרת מיום שיש לי רישיון.

אני נוהג בצורה כזו עד היום.

אני מגיע למיצוי יכולותיי מדי פעם על הכביש (כשהוא ריק ואני לבד ברכב ובלה ובלה)

אבל אני בטוח לא מכניס תא עצמי לסיטואצייה שאני לא יודע / מסוגל לתקן!

האמת גם אני נו ו... זה אומר שאני חסין מתאונות

נכון עברתי אחת ואני עדיין אומר שזה לא באשמתי (ומי שחושב אחרת שיקפוץ)

וגם למדתי ממנה די הרבה

עכשיו כמו שאתם כבר היבחנתם בחייכם שבשביל לעשות שינוי באופי של בן אדם ליפעמים צריך שינוי במע' העצבים ובתת מודע וזה מה שקרה לבחור, ועך התוצאות רק ימים יגידו

ההורים שלי אחרי התאונה לא הטיפו לי הם היו שמחים שנישארתצי בחיים,כי הרכב הוא פח שמשמש לתחבורה בתכליתו (אם אנחנו נהנים מזה יותר מאשר אחרים זה כבר עיניין של טעם) ותמיד אפשר לימכור אותו ולקנות אחר במקומו, אם ההורים שלו החליטו אחרת זה מקובל אבל הם כבר מזמן הפסיקו, אז מי נתן לכם זכויות יתר מההורים שלו.

עכשיו אחרי שהטפתם לו ובצדק

תרדו ממנו כי כל התגובות פה כבר חד גוניות

וגם אתה מטוס X (כניראה עכשיו תשנה את הכינוי למכונית רגילה X) אתה לא צדיק הכתובת הייתה על הקיר

כי אם אדם אחד אומר שאתה טיפש אז אתה עוד יכול להתווכח, אם כולם אומרים שאתה טיפש אז אתה טיפש,וכן אתה טיפש כי כולם אמרו לך ואתה לא הקשבת

לסיום הרי רוב הנהגים עוברים תאונה אם באשמתם ואם לא, ופה לבחור לפחות היו ביצים להודות באשמה

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יוסי, אני מסכים איתך.

מה שכן, אני לא חושב שמה שהוא אמר שהעיקר שההורים שלו שמחים כל כך נכון.

נראה לי שקרה לו משהו כי הוא דיי נעלם מהפורום.

ויוליה, עונש פיזי, מלמד לעתיד.

יותר טוב מאלף מילים ואלף הסברים.

אני פה. חי ונושם. אני פשוט במעקב אז כל הודעה צריכה לעבור בדיקה של אחד המנהלים אז לוקח זמן עד שאתם רואים אותה...

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני מציע להפוך את השרשור למשך חודש לדביק,

דבר שני, אל תתחסדו, כולנו נהגנו כמו מפגרים בגיל הזה, רק יש כאלה שלא ידעו מה זה הגה לפני שיעורי הנהיגה, ולא יצא להם לנהוג מגיל צעיר, אז לא יודעים מה לעשות במצבים כאלה, תעשו לי טובה אל תתחסדו, זה פשוט מעורר גיחוך.

נהגים צעירים מתחלקים ל3 קבוצות.... אלה שנוהגים כמו טפשים ואין להם מזל, אלה שנוהגים כמו טפשים ויש להם מזל, ואלה שלא יודעים לנהוג ולנו אין מזל.

אבל כולנו נהגנו כמו טפשים, ומי שטוען שלא, ................

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה קשור בכלל??.

למי שעשה את התאונה, הגיע הזמן ללמוד לנהוג, ולהפסיק עם השטויות.

תגיד תודה שיצאת בזול, בלי פגיעות בנפש (שלך, של חבר שלך, ושל הסובבים!!.).

מי יתן ולא יגיעו למצב כזה אנשים נוספים, צעירים - ומבוגרים כאחד! :-(

לא אתה בטח הא?

קצת צחוק להפיג את המתח והכעס על הבחור, אסור?

יאלה שב בלול.

ארז- לא מסכים, לא כולם מתנהגים ונוהגים כמו אידיוטים בגילאים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונדסון... קיבלת בהפוכה. יש תגובה, או שדינך נגזר כמו פותח השרשור עם הצפדרע המעצבנת...?

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פיצויים מהביטוח? אם כן קח את הכסף ולך תעשה נהיגה בסיסית, מתקדמת וספורטיבית.

שישב קודם בבית וילמד תאוריה שוב, אחר כך יחשוב קצת על כיצד הוא נהג עד עכשיו, ומה הוא עשה לא נכון, ולבסוף יקח את אבא לנהיגת התרשמות כדי שיאשר לו שאכן הוא נוהג "בצורה רגועה".

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל' - את יודעת טוב כמוני שאיך שהוא ינהג עם אבא יהיה שונה לגמרי מאיך שהוא ינהג כשהוא יהיה לבד

אפילו אני נוהגת שונה כשאני עם ההורים... ולא שאני לא זהירה בלעדיהם..

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט כולם נוטים לא להקשיב לאף אחד בגיל 17 , ומגלים את מגבלותיהם בשלב כלשהו. מי בצורה יותר כואבת ומי פחות.

אצל ידידנו פותח השרשור זה היה ברור שזה עומד להגיע - רק שאלה של זמן ,אבל אני לא חושב שיש כאן מישהו שנהג בצורה שקולה ובוגרת כבר בגיל 17.

ההורמונים , צורת לימוד הנהיגה הכושלת שאינה מביאה לתודעה את הסכנה , ותחושת הבטחון שמתלווה אל החופש לנוע לבד ללא תלות במישהו אחר - כל אלה מביאים לצורת הנהיגה האופיינית לילדים בגיל הזה.

אני מסכים עם "ידידי" שמר...

חבל שהצעירים לומדים רק בדרך הקשה ורק אחרי שקורה להם משהו... וגם זה לא תמיד, לפעמים גם אחרי תאונה או מקרה מפחיד אחר על הכביש הם ממשיכים לנהוג באותה צורה...

חבל שאני צריך לדאוג בגללם... :-P

ולפותח השרשור... קודם כל אתה עדיין לא בקורס טיס, אתה נוהג (בעצם נהגת) על יונדאי אקסנט לא על F15, כדאי שתשים לב לזה...

שנית, אף אחד לא רוצה שתתקע בעמוד (בעצם אולי כן אבל לא רצו שיגרם נזק רציני זה בטוח) ורק ניסו ללמד אותך מה נכון...

בנוסף, אני מקווה שתלמד משהו ממה שקרה... ולא צריך לפחד לנהוג, גם לי היו מקרים מפחידים על הכביש (אומנם לא נכנסתי בשום דבר עד היום ברוך השם) אבל למדתי מהם והמשכתי לנהוג כרגיל (בזהירות ובאחריות)...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שישב קודם בבית וילמד תאוריה שוב, אחר כך יחשוב קצת על כיצד הוא נהג עד עכשיו, ומה הוא עשה לא נכון, ולבסוף יקח את אבא לנהיגת התרשמות כדי שיאשר לו שאכן הוא נוהג "בצורה רגועה".

ל'

אאא.... ומי אמר ש..... אבא שלו לא נוהג ככה? בלי לפגוע כמובן, אבל בכל זאת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מסכים לחלוטין עם הגישה של חלק מהכותבים כאן בשרשור, שלדעתם (ותסלחו לי-המעוותת) צריך להפגע פיזית כדי ללמוד לקח.

בנאדם שמשבית רכב שלא שייך לו,זה הכי לא נעים בעולם,במיוחד כשזה הרכב שאבא נוסע איתו כל יום לעבודה ועכשיו הוא מוגבל בגלל זה, גם כי זה רכב חברה של אבא ועכשיו הבוסים עושים לו פרצופים כי "למה הילד נהג ברכב ?", גם כי הוא עבר חוויה שכשלעצמה מאוד מפחידה ונחקקת היטב בזכרון (אני יודע שאני נזכר כל לילה לפני השינה באותה שנייה של התאונה שעברתי לפני 4 חודשים, אני זוכר את אותה שנייה לפרטי פרטים כאילו זה קרה הרגע, כולל כל התמונות משם, וזה אפילו לא היה באשמתי,כך עוברת אצלי חצי שעה של נסיונות שינה בכל לילה כבר 4 חודשים).

מעבר לזה, הפציעות הכי כואבות הן אלה הפציעות היבשות, כל אותן מכות וחבטות שהגוף סובל במהלך התאונה והן כואבות ברמות מפחידות (אני אישית במשך שבועיים וחצי לא יכולתי לצאת מהמיטה,והייתי חייב עזרה של אדם נוסף כדי להתהפך במיטה).

כמו שכבר אמרתי לפותח השרשור, תתייחס לתאונה הזאת כאל הדבר הכי טוב שיכל לקרות לך עכשיו, כי עם מעט פחות מזל, אתה היית עובר למצב של "הרחת פרחים מלמטה".

תסיק את המסקנות שאתה צריך (אתה בדרך הנכונה עכשיו), תראה מה קורה עם הרשיון שלך, ותחזור לנהוג כמה שיותר מהר, אחרת יילך לך כל הביטחון העצמי בנהיגה, וזה בטח לא יישפר את מצבך.

תיהיה שקול ובוגר בנהיגה (לא סתם מישהו חכם אמר "בכביש אל תיהיה צודק, תיהיה חכם"), תנהג ע"פ החוקים, ותפסיק לנסות דברים מטופשים, כי זה רק ייקצר לך את תאריך התפוגה שלך...

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשמר ושות' שחושבים שזה לא נורא, הנה הודעה שיכלה להיות מועלת במקרה אחר ובמזל, זה לא קרה. הפעם.

טוב, אני מניח שזה היה בלתי נמנע עם סגנון הנהיגה שלי...

נסעתי עם חבר בעיר, הגענו לפנייה, לקחתי אותה די מהר, הייתה שלולית מים בצד הכביש.

לא התייחסתי לזה, 2 הגלגלים הימניים נכנסו למים, האוטו התחיל לסטות לצד ימין, לתוך המדרכה. בשביל לא להיכנס למדרכה לחצתי בעוצמה על הבלמים, סובבתי את ההגה בחדות שמאלה, יותר מדי בחדות. האוטו שלי איבד שליטה. השלמתי 2 סיבובים מלאים לפני שעליתי על אי-התנועה בצד שמאל של הכביש. אבני השפה של המדרכה היו בשיפוע. מה שגרם לי לעוף באוויר. באמצע האי-תנועה עמדה אישה, לא יודע מה היא עשתה שם או חשבה שהיא עושה שם בדיוק כשאני מאבד שליטה על הרכב. פגעתי בה. ב60 קמ"ש. באוויר. הקדם-מותחנים משכו אותי לכיסא, כריות האוויר נפתחו. כואב לי כל הגוף. כל החלק הקדמי השמאלי של הרכב מרוסק לחלוטין. השמשה סדוקה. החלונות מנופצים. האישה בטיפול נמרץ באיכילוב. מצב אנוש.

אני מודה לאלוהים שאני בסדר ושאף אחד לא נפצע.

מזל שהפעם זה לא נגמר באסון.

אני מקווה שזה מובן, אני לא מתכוון לתקוף את הכותב, אירועים כאלה קורים כל הזמן, זו פשוט דרך לראות נקודת מבט של אדם שעשה תאונה שטותית. אני לא מגנה את הכותב רק בגלל שזה הוא ובגלל שעשה תאונה, אלא רק שנמאס לי לראות דברים כאלה קורים ושאנשים לא לומדים מטעויות. אני מקווה שיש פה קוראים צעירים שיכולים ללמוד מטעויות של אחרים, ובדרך הקלה.

אני גם בעד להפוך את השרשור הזה לדביק, למען יראו וייראו, שכל נהג חדש שעולה לכביש שיחשוב פעמיים לפני שהוא נותן יותר מדיי גז בפניה ימינה או שמאלה אחרי גשם, ולפני שהוא מתכוון לנסוע 'קצת' יותר מהר בכביש עירוני מאלף סיבות שיכולות להיות.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון, מר X לפני גיוס...

למד לקח מהתאונה הזאת לא רק לגבי נהיגה וכלי רכב, זכור שגם נשק הורג.

משום מה אתה נראה לי מסוג הילדים שחושבים שנשק זה צעצוע, מקווה שאני טועה.

בברכה,

גלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשמר ושות' שחושבים שזה לא נורא, הנה הודעה שיכלה להיות מועלת במקרה אחר ובמזל, זה לא קרה. הפעם.

מזל שהפעם זה לא נגמר באסון.

אני מקווה שזה מובן, אני לא מתכוון לתקוף את הכותב, אירועים כאלה קורים כל הזמן, זו פשוט דרך לראות נקודת מבט של אדם שעשה תאונה שטותית. אני לא מגנה את הכותב רק בגלל שזה הוא ובגלל שעשה תאונה, אלא רק שנמאס לי לראות דברים כאלה קורים ושאנשים לא לומדים מטעויות. אני מקווה שיש פה קוראים צעירים שיכולים ללמוד מטעויות של אחרים, ובדרך הקלה.

אני גם בעד להפוך את השרשור הזה לדביק, למען יראו וייראו, שכל נהג חדש שעולה לכביש שיחשוב פעמיים לפני שהוא נותן יותר מדיי גז בפניה ימינה או שמאלה אחרי גשם, ולפני שהוא מתכוון לנסוע 'קצת' יותר מהר בכביש עירוני מאלף סיבות שיכולות להיות.

יוסי.

עכשיו יש לך גם קשיים בהבנת הנקרא ?

איפה אמרתי שזה לא נורא ?

מה שאמרתי , זה שסגנון הנהיגה הזה מקובל מאוד על הילדים שמקבלים רשיון ומרגישים פתאום את החופש. ביחד עם ה-אפס ידע שיש להם בנהיגה - זה מתכון לתאונות.

להזכיר לך שגם אתה החלקת ורק למזלך לא גמרת על איזה עמוד או רכב תועה ?

אל תיתן לי להתחיל לחפש שרשורים עם השטויות שעשית - כי תצא אדיוט.

פותח השרשור קיבל אזהרה די קשה , למזלו ללא נזק אמיתי (פח בעיניי הוא לא נזק). נקווה שילמד.

ולכל מגלגלי העיניים - תאונה לא חייבת להיגרם רק בגלל השתוללות -כמו במקרה הזה - אם כי ההשתוללות בהחלט תורמת.

כדאי שתחשבו מה אתם לא עושים בסדר על הכביש , במקום לצקצק בלשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא את זה בבקשה:

http://www.101.org.il/v3/article/showarticle.asp?artid=96

אני יודע שהנושא לא מדבר עליך אבל הוא מדבר על שטויות שאותם האנשים עשו..

ד"א סיפור אמיתי ככל הנראה ואם לא אז לא חסר סיפורים כאלה- הם חוזרים על עצמם 4-5 פעמים בכל שבוע..

לא בא להטיף לך- עשו את זה כל כך טוב לפני.

כמו שמישהו כאן אמר כדאי שתתלה בפעם הבאה תמונה של כל החבר'ה+ המשפחה שכשתסתכל תראה כמה אנשים ייפגעו אם ייקרה לך משהו!

שמעתי על איזה מקום שיש שם מרכז שיקום של נפגעי ת"ד- ברר ובקר שם.

החלמה מהירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...