Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לימוד נהיגה + מורה נהיגה

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 6834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא טוב מורה שצועק :idea: , המורה נהיגה שלי (ואי איזה נוסטלגיה) , צחק איתנו, דיבר איתנו"בשפה שלנו" , דיבר על בנות (ואפילו על חיי המין :? ) , אם עשיתי בעיה הוא הסביר לי בעדינות ולא צעק, היה סובלני, בקיצור ככה מורים צריכים להיות:mm_yeah: ! (ולמדתי על סובארו לגאסי) .

לפותח השירשור:

לדעתי לא כדאי ללמוד על ג'יפ , במיוחד אצל המורה הזה שצועק הרבה. ועוד 100 שקל זה מחיר מוגזם, לי לקחו 75 שבאותו זמן זה היה נרא מחיר נורמלי (נע בין 70 ל 80 ש"ח לשיעור).

ככה בידיוק היה המורה שלי!..

אולי היה לנו אותו מורה...

חחח

PIAGGO MP3 250LE

RENAULT MEGANE COUPE 2004 1.6L

CHEVROLET ALERO 2002 2.2L

PIAGGO VESPA SS 181CC 1966

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללמוד על טוסון תלמד רק אם אתה מחפש פוזה (לא שיש בו פוזה, אבל ניחא).

מורה נהיגה לא בוחרים על פי סוג המכונית, אלא ע"פ היכרות עם המורה. תבקש המלצות מאנשים שאתה מכיר וסומך עליהם, ושלא יתנו המלצות בסגנון זה מורה סבבה, הוא צוחק ושיעורים עוברים בכיף אחושילינג, מורה נהיגה לא צריך להיות חבר שלך, אלא ללמד אותך לנהוג ( :? ).

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מורה נהיגה שמשחק אותה חבר שלך זה מורה חסר אחריות ואדיוטי, לא באתם להעביר את הזמן בכיף באתם ללמוד נהיגה, וללמוד נהיגה זה עסק רציני שגובל בחיים שלכם.

ברגע שמורה מדבר יותר מדי עם התלמיד ומשחק אותה חבר שלו התלמיד כבר לא חושב על הנהיגה ועושה וחושב על דברים אחרים.

בכל אופן גם לי היה מורה צעקן ואני לא אהבתי את זה, אבל רק עכשיו הגעתי למסקנה שזה הדבר הכי טוב

ברגע שאתה עושה טעות המורה צועק, תלוי בחומרת הטעות, בגלל שאתה לא רוצה שהוא יצעק עליך שוב אתה פשוט לא חוזר על הטעות אתה מ-פ-ח-ד ולא עושה את הטעות, כי ככה זה בכביש אתה אמור לפחד ולשים לב לכל דבר. כמובן שצריך וחייבים ביטחון בכביש, אבל ברגע שמורה רציני מאד בקטע של הנהיגה ובאמת איכפת לו הוא ירים את הקול. וככה הטעות תחדור לך לראש ופעם הבאה לא תרצה שיצעק עליך אז פשוט לא תעשה את הטעות.

אבל כשעשיתי משהו טוב תמיד המורה היה יודע לפרגן ולהגיד לי תמשיך ככה. וזה דבר טוב מאד.

מורה נהיגה צריך להחזיק קצר את התלמידים שלו, להבהיר להם שבכביש אסור לטעות, צריך לקחת ברצינות כל דבר.

Skoda Fabia 1.2TSI Sportline 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים עוד שאלה... מה אני אמור להביא לשיעור הראשון? פשוט הוא לא אמר לי כלום בטלפון :???: אני חושב שאני אמור להביא טופס ירוק? ות.ז?

כנראה מחר לפני השיעור אני אתקשר לשאול בכל מקרה אתם מוזמנים לענות :)

ותודה על התגובות!

רמי.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 ליטר מים

כובע מצחיה

קרם שיזוף

בגדים נוחים

נעלי הליכה

אישור הורים

ו10 שקל למאבטח

מה עשית מזה? כולה שיעור נהיגה. טופס ירוק + ת.ז וזהו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אממ

טופס ירוק?

אני מתחיל ללמוד ביום שני וכשדיברתי עם המורה הוא אמר לי שלא צריך להביא כלום חוץ מאת עצמי, ת.ז.

(וכמובן כייסף)

אז מה זה טופס ירוק?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טופס ירוק אמור להיות התהליך הראשון שאתה עושה בהוצאת רשיון, זהו טופס שבו כמו כן אתה נבדק (בדיקת ראיה, ובדיקות אחרות) המורים אמורים להקפיד עליו ולא לתת לתלמידים להתחיל בלעדיו אבל כנראה שלא ממש מקפידים על זה כי שלי לא שאל כלום על קיומו... :???:

בכל מקרה רצוי שתוציא אחד ותעשה בדיקות לפני שתתחיל ללמוד!

פה יש דיי הרבה מידע ומלא שטויות אתה מוזמן להכנס: http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=73203

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו חזרתי מהשיעור... היה אחלה ודיי מלחיץ גם מהסיבה שלא נהגתי בכלל מקודם...

המורה אני חייב לציין טוב... :)

אז התיישבתי באוטו והכל, התחיל להסביר לי על כל הדברים אבל דברים ראשונים אמר לכוון את הכסא ואת המראות, אז סבבה...

הגענו לשלב שבו אני אמור ללחוץ על הגאז כשאנחנו על ניוטרל חחחח אמר לי לא ללחוץ חזק אלה בעדינות, טוב אני ועדינות באותו רגע כנראה לא הלכו ביחד והקפצתי ל 7 בערך כאשר הוא אמר לי לשמור על סל''ד עד 3, טוב הסדרתי אבל הדוושה כ''כ רגישה... לא מאמין שעד כדי כך... :(

בכל מקרה אני אקצר, התחלנו ליסוע והכל טוב עם המכוונים כבר והכל, כולל הילוך שני (הגעתי בערך ל 45 -) וזהו... אני חייב לציין שגם זה מפחיד פעם ראשונה בעיר שמסביבך יש מכוניות ואנשים.

האוטו נכבה לי פעמיים בפניות (עצירה ואז פניה אז היה נכבה לי)

ודבר שקצת עיצבן אותי זה עם ההגה פשוט הוא תיקן אותי יותר מדיי לדעתי, נסעתי דיי לפי הקו אבל הוא בכל זאת תיקן אותי וזה קצת מעצבן אבל אלה הם השיקולים שלו... ונראה שיעור הבא איך יהיה כבר, בכל מקרה קשה להתרגל להגה כאשר כל שניה הוא מתקן אותי בהגזמה!

המורה עצמו מתחשב והכל טוב :)

בכל מקרה אחד הדברים הכי מפגרים שעשיתי זה היה, הוא אמר לי לעצור בצד לפני איזה תמרור אחד, התחלתי להאט והכל ואז הוא אומר לי תעצור לפני התמרור, באותו רגע לחצתי חזק על הברקס :( לא היה הכי נעים אבל לומדים שכאלה דברים לא יקרו.

התרגלתי למכוונים ולהילוכים הכי חשוב בנתיים, שיעור הבא מקווה לתפוס טוב את הפניות עם פחות עזרה ממנו...

תודה לכל העוזרים :)

רמי.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

100 שקל אתה אומר את זה בהגזמה???או שזה באמת ככה??:| אצלנו בעיר עכשיו זה 80,וגם אתה יכול להתקמבן עם מורה שיוריד לך 5-10 מכל שיעור,יענו יוצא 70-75 שקל.(וזה בטוח מבלי שהוא ירעיד טיפה את קולו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זה המורה הטוב... לא הרים את קולו אפילו לא פעם אחת...

כן 100 ש''ח :(

ואגב לכל אלה שחושבים (לכל הנערים) שזה משנה אם הם ילמדו על WRX STI או על היונדאי אלנטרה אז הם טועים ובגדול...

הדבר האחרון שעניין אותי זה באיזה רכב אני יושב ולא רק מבחינת חיצוניות אלה גם פנימיות, לא אכפת לך אם יש שם מושבי עור או בד רגיל כי מרוב לחץ וריכוז אתה פשוט לא שם לב לזה בכלל! העיקר נוח לך זה הכל!

וג'יפ נראה לי ממש לא מומלץ...

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...