Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפשר חוות דעת על טויוטה קורולה ???

oO צינגלה Oo
שימו לב! השרשור הזה בן 7689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי מה שהבנתי אתה מחפש משפחתומטית 1.6 בתקציב של בערך 50 אש"ח.

מה שאני הייתי ממליץ לך לעשות בתקציבך זה לקנות רכב מחברת השכרה. כך תוכל לרכוש רכב משנת 99'+ עם ק"מ סביר ובמצב טוב, שאף תהיה תחת אחריות של חברת ההשכרה (זו או אחרת למספר חודשים אם לא שנה). לדוגמא ראיתי עכשיו באתר של בבאג'ט שיש להם למכירה כרגע מיצובישי לנסר שנת 2000 או אלמרה שנת 99 ויש הרבה מכוניות דומות בקטגוריה שאתה מחפש בחברות ההשכרה (כן יש בחברות ההשכרה גם קורולות ע"פ מה שראיתי).

רכב מחברת השכרה זה בעיה כי אני נהג חדש, ואסור, כן כן אסור, לעשות ביטוח נהג חדש על רכב מחברת השכרה.

זה בדוק, ניסיתי לעשות ביטוח על המאזדה לאנטיס של אבא שלי שהיא מהשכרה ולא הסכימו.

"כל המצב רוח שפתאום עולה, כל המצב רוח בגלל הצינגלה"

http://members.cardomain.com/zingale

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפי מה שהבנתי אתה מחפש משפחתומטית 1.6 בתקציב של בערך 50 אש"ח.

מה שאני הייתי ממליץ לך לעשות בתקציבך זה לקנות רכב מחברת השכרה. כך תוכל לרכוש רכב משנת 99'+ עם ק"מ סביר ובמצב טוב, שאף תהיה תחת אחריות של חברת ההשכרה (זו או אחרת למספר חודשים אם לא שנה). לדוגמא ראיתי עכשיו באתר של בבאג'ט שיש להם למכירה כרגע מיצובישי לנסר שנת 2000 או אלמרה שנת 99 ויש הרבה מכוניות דומות בקטגוריה שאתה מחפש בחברות ההשכרה (כן יש בחברות ההשכרה גם קורולות ע"פ מה שראיתי).

רכב מחברת השכרה זה בעיה כי אני נהג חדש, ואסור, כן כן אסור, לעשות ביטוח נהג חדש על רכב מחברת השכרה.

זה בדוק, ניסיתי לעשות ביטוח על המאזדה לאנטיס של אבא שלי שהיא מהשכרה ולא הסכימו.

מוזר אני מכיר נהג חדש שקנה רכב מהשכרה והוא נוהג עליו בלי שום בעיה :\

תברר בקשר לזה אולי החברת ביטוח שלכם פשוט לא מוכנה לזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתם אחד את השני.

צינגלה - הבחור אמר שתקנו רכב שהיה שייך לחברת השכרה לא שתשכירו רכב...

אהה, זה בעיה כי בדר"כ רכבים שהיו בהשכרה הם רכבים שחרשו עליהם... בעלי קליומטרז' גבוה.

ואז כבר זה לא משנה לי...

הרכב של אבא שלי מהעבודה הוא של חברת AVIS ולפי מה שהוא בירר יחד עם קומבינות אי אפשר לעשות ביטוח נהג חדש אצלהם. (או שיש בעיות בין החברה של אבא שלי ל-אוויס, זה אני לא יודע...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם על סוזוקי באלנו 1600 סמ"ק שנת 96??

איך האוטו? גם אפשרות טובה??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה , אני אולי טיפה משוחד אבל תאמין לי שלא משלמים לי על הפרסום ...

יש אצלנו בבית קורולה XLI plus שנת 93' :

האוטו עבר 170K (!!!) ק"מ .

אין אף קילוף של צבע בשום חלק של האוטו (טפו טפו טפו ...)

לא נכנס למוסך אף פעם חוץ מטיפולים תקופתיים .

בקיצור , אוטו שפשוט שווה כל אגורה ומחזיר לך יותר ממה שתשלם עליו .

כמו שנאמר כאן , אין טעם לקפוץ על הקורולה הראשונה שתמצא , יש הרבה עם ק"מ נמוך יחסית שתוכל למצוא עם טיפה סבלנות .

בקשר להתלבטות עם הונדה - לא !!!

היתרון היחיד שיש להונדה הוא הכח שזה לא הבדל כזה קריטי . הישיבה בה והנסיעה ממש לא נוחות לטעמי , לא שהקורולה היא שיא הנוחות אבל לא גרועה כמו בסיוויק . מבחינתי , החיסרון היחיד והמשמעותי בקורולה כשמחפשים אוטו משפחתי זה המרווח מאחור שלטעמי מצומצם מאוד , אבל אם אתם מסתדרים איתו אז אין עוד מה לשקול - רק קורולה !!!

אם תזדקק לפרטים נוספים , תרגיש חופשי ...

עידו .

דרך אגב , אם מישהו אצלך במשפחה סובל מכאבי גב , כדאי לדעת שהמושבים בקורולה וביפניות בכלל - לא מוצלחים , אצלנו החלפנו למושב של אספיר . נקודה למחשבה ...

...*106GTI*...

!!! That's The Way I Like It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

. מבחינתי , החיסרון היחיד והמשמעותי בקורולה כשמחפשים אוטו משפחתי זה המרווח מאחור שלטעמי מצומצם מאוד , אבל אם אתם מסתדרים איתו אז אין עוד מה לשקול - רק קורולה !!!

בנוגע לנוחיות והמרווח מאחורה זה לא כ"כ משנה כי אנחנו מחפשים רכב שיהיה אוטו שני במשפחה... המאזדה לאנטיס שלנו זה האוטו לנסיעות משפחתיות וארוכות.

הבעיה שעדיין לא מצאנו קורולה טובה, עם קילומטרז' נמוך...

נמשיך לחפש.

בינתיים ישנם עוד אפשרויות שצצות כמו הסוזוקי באלנו super GLX שעברה 105 אלף, שנת 96.

העניין הוא שאני לא יודע איך האפשרות הזאת? טובה, או להמשיך לחפש קורולה בכל מחיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתם אחד את השני.

צינגלה - הבחור אמר שתקנו רכב שהיה שייך לחברת השכרה לא שתשכירו רכב...

אהה, זה בעיה כי בדר"כ רכבים שהיו בהשכרה הם רכבים שחרשו עליהם... בעלי קליומטרז' גבוה.

ואז כבר זה לא משנה לי...

הרכב של אבא שלי מהעבודה הוא של חברת AVIS ולפי מה שהוא בירר יחד עם קומבינות אי אפשר לעשות ביטוח נהג חדש אצלהם. (או שיש בעיות בין החברה של אבא שלי ל-אוויס, זה אני לא יודע...)

אני ממליץ בכל זאת לבדוק בחברות השכרה, לפעמים יש שם מציאות (לא כל הרכבים מהשכרה בעלי ק"מ גבוה ובמצב רע).

ובנוגע לביטוח (בלי שום קשר להשכרה). לא עדיף שהביטוח יהיה על שם אביך ואז אתה תחשב לנהג משני, זה יכול להוזיל את הביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אפשרות שאני יהיה נהג משני כי אני נהג חדש... :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אפשרות שאני יהיה נהג משני כי אני נהג חדש... :(

ממש לא מובן לי למה אתה אומר שאתה לא יכול להיות נהג משני, איך אתה חושב שכל הנהגים החדשים נוהגים על הרכבים של ההורים שלהם? (אלא אם הביטוח תקף לכל אדם שנוהג ברכב שזה יוצא יקר יותר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לקנות מהשכרה. מחפשים ומוצאים ניסן אלמרה מודל 1999-1998 מאדם פרטי,מחיר נהדר לתמורה שעולה על כל קורולה. הניסן אלמרה נוחה יותר,מרווחת הרבה יותר ואמינה באותה מידה או אפילו יותר, האלמרה היא ה"אירופאית" שבין היפניות ומומלצת בחום.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לקנות מהשכרה. מחפשים ומוצאים ניסן אלמרה מודל 1999-1998 מאדם פרטי,מחיר נהדר לתמורה שעולה על כל קורולה. הניסן אלמרה נוחה יותר,מרווחת הרבה יותר ואמינה באותה מידה או אפילו יותר, האלמרה היא ה"אירופאית" שבין היפניות ומומלצת בחום.

מה, כוכבי נכנס תחת כינוי חדש?

:wink:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:roflmao::roflmao::roflmao:

אאאאאוווווויייייי, איזה צחוק הבאתי עכשיו, אני לא יכול לקום מהרצפה . . .

הערה למנהלים, כדאי לבדוק שכוכבי לא מנסה לפלוש לפורום הזה . . .

דבר אחד אני מסכים אתך, בגלל שמירת הערך הגבוה של הקורולה היא לא הכי משתלמת אבל בשאר הבחינות האלמרע נופלת בגדול מהקורולה (חוץ מסעיף המרווח מאחורה שסודר בדגם הנוכחי) . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רדרוז, אני מבין שזה מצחיק אותך, אבל נהגת באלמרה? אני כן. וגם בקורולה, קצת, אין ממש הבדל מוחשי בין שתיהן. הן משפחתיות יפניות סטנדרטיות לחלוטין ותו לא.

ולאדון צינגלה - הלנטיס היא הרכב שלכם לנסיעות ארוכות? מסכנים... איזה אוטו לא נוח...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולאדון צינגלה - הלנטיס היא הרכב שלכם לנסיעות ארוכות? מסכנים... איזה אוטו לא נוח...

רוני

בסדר, פעם ב... אנחנו נוסעים בו נסיעות ארוכות., העיקר יש לאבא אוטו. שמשרת אותו טוב, לבריאות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...