Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעלמו לי כל הסיסמאות בדפדפן brave, מחפש פתרון כלשהוא לסיסמאות

DareDevil

פוסטים מומלצים

אחרי שבבוקר פתחתי את המחשב וכל הסיסמאות שלי נעלמו להן, אני עכשיו תקוע עם דפדפן בלי סיסמאות ואין לי שופ דרך לשחזר אותן.

בדקתי בפורום שלהם ונראה שזו תופעה ידועה ומוכרת אבל לא פתורה אחרת לא הייתי רושם בכלל שרשור על כך.

ניסיתי פחות או יותר כל אופציה שהציעו בפורום שמה אבל זה לא עובד לי. אין לי סיסמאות בכלל.

מנסה להבין את האופציות שיש לי בנוגע לסיסמאות ואיך אני לא חוזר על אותה טעות פעמים.

חלק מהסיסמאות הצליחו להישמר בגוגל אבל החלק הארי לא הצליח בכלל, למרות שאני זוכר שדאגתי לעדכן בגוגל, לפחות כך חשבתי..

הצעות לפתרון אחר שלא נסמך על מנהל הסיסמאות של הדפדפן?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

lastpass, bitwarden ודומיהם.

ואם לפרט - אני משתמש במקור בLASTPASS. בשלב מסויים הם הגבילו לשימוש רק בסוג מכשיר אחד (PC או אנדרואיד או אפל וכו') אבל בלי מגבלה על כמות המכשירים.

היות שההגבלה עצבנה אותי ורוב ההתחברות שאני עושה היא ממילא בPC, נשארתי עם חשבון חינמי בLASTPASS והוספתי BITWARDEN לאנדרואיד שלי.

פעם באיזה חצי שנה אני מייצא את כל הVAULT שלי מLASTPASS לBITWARDEN וככה דואג לסנכרן בינהם.

עריכה אחרונה על ידי taranta
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בגרסה בתשלום של LASTPASS, היא יושבת על 2 מחשבים וסמארטפון. כגיבוי לזה שומר את אותם דברים בדפדפן כרום ומקפיד לא להתחבר עם החשבון שלי בשום מקום שהוא לא המחשב הפרטי שלי.

כנראה שמבחינת אבטחה נכון היום לעבור ל1Password אבל אני סתם עצלן (ויש לי MFA כמעט לכל דבר אז הסיכון הרבה יותר קטן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...