Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייבוא קויילאוברים

שימו לב! השרשור הזה בן 286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם יש בעיה עם רכישת קויילאוברים מחו"ל? הם אומנם נמכרים בישראל אבל עדיין יוצא זול משמעותית לקנות באנגליה.תודה

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שזה באמת יהיה יותר זול- קח בחשבון עלות הובלה, מכס ועלויות שקר של מכס.

כנראה יצא בסופו של יום יותר משתלם להביא מהארץ, בדקנו את העניין עם חברים שזה מעניין אותם לגבי דגמים שונים שהיו אקטואליים ויוצא סופו של יום שזה לא באמת שווה לעשות שילוח מחול.

מכס עולה מעל 100% אל תשכח- בזמנו שילמתי על משלוח בשווי של 500 שח, 700 שח מכס עם כל העלויות שקר שלהם וזה היה בלי המתנות ובלי עליות אכסון נוספות- מיד ברגע שקיבלתי את הטפסים של המכס שלחתי וdhl טיפלו זריז.

עריכה אחרונה על ידי ik3

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בקוילאוברים, שיטת השילוח ובעיקר מי היבואן שלהם בארץ. לגבי מס ניתן לבדוק במחשבון מכס, זה יוצא כ 40% מס כולל מע"מ.

לי עלה לייבא סט בילשטיין B12 סביב ה 3500 ש"ח כולל משלוח ומס. המשלוח היה עם DHL גרמניה והגיע דרך הדואר, ותשלום המס היה פשוט מאוד דרך הדואר/האתר הממשלתי. הבנתי שחברות שליחות מסוימות גובות עמלות שקר נוספות.

הצעת המחיר שקיבלתי מאספיר (יבואן בילשטיין בארץ) היתה כ 7000 ש"ח ואני לא זוכר אפילו אם זה היה כולל מע"מ.

מצד שני, אני יודע על לא מעט אנשים שרכשו בארץ קוילאוברים של BC racing במחיר יחסית תחרותי לחו"ל - כמובן שמדובר ביבואן אחר וסביר להניח שגם הוגן יותר.

עריכה אחרונה על ידי nadavd4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שלא שמעתי. אבל כרגע אין תכנון לנסיעה.😂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין תכנון אולי כדאי לתכנן..

כבר היה כאן מישהו שעשה חשבון ועלה על מטוס כדי לחזור מיד עם חלק מאירופה. לחשבונו כרטיס הו"ש + חלק יצא הכי זול.. אאל"ט היה מדובר במיכל אוריאה לסיטרואן מהפולני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקרונית, תמיד עושים יותר בעיות עם קוליאוברים לעומת סט של בולמים קפיצים נפרדים כי עקרונית בולם עם אפשרות כיוון מחייב בדיקת מעבדה (אם אני זוכר נכון, בסביבות 800 שקל וזה לא באמת נבדק במעבדה אלא מישהו ממעבדה מגיע למכס ומאשר את זה). בתחום זה מאוד עוזר אם יש אישור TUV שיש ללא מעט קוילאוברים באירופה. אם זה היה סט רגיל של בולמים קפיצים הייתי אומר שאין כל בעיה, קוליאוברים חובה סבלנות ולדעת שיהיו הפתעות ולכן במקרה זה, משתלם יותר לרכוש בארץ. אני מנחש שמדובר ב- KW? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייפ.. כרגע מתכנן לשלב עם נסיעה ..פשוט מאד, זה יוצא חצי מחיר

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, tribel כתב:

חלפים נתפסים בנחיתה, לא תמיד אבל די הרבה פעמים.

אם כן הם מוחרמים ונדרשים לבדיקת מעבדה.

רק קח את זה בחשבון.

עוברים במכס כן, אבל כתלות בסוג החלק הם מעוכבים לבדיקה או לא - במקרה של בולם+קפיץ יחד כשיש אישור TUV למשל, אני לא שמעתי על מקרים שהחבילה עוכבה, אבל כן היה צריך לשלם מס בהתאם (40% כמו שכתבתי קודם).
במקרה של פנסים זה לרוב כן מעוכב, אני לא יודע מה בדיוק הסיבה - אולי האישורים הנדרשים שונים מחלקי רכב אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...