Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מתמודדים עם אמרות טפשיות של בת הזוג ?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 33 דקות, yohai71 כתב:

את זה לא הבנתי; אתה המפרנס העיראקי?

🤔

הרגע הזה שאתה קולט שאתה לא הדפוק היחיד

פרייסלס

• רעיון טוב! 1

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Derish כתב:

אם זה נשמע לך אטרקטיבי, אני מעריך שפות"ש ישמח לתת לך את המספר שלה ובכך לפתור לעצמו את הדילמה.

אני נשוי. כשחיפשנו את הדירה הראשונה, בת הזוג שלי לא רצתה שנעזר במתווכים מסיבות דומות.

לפני שעה, Derish כתב:

אם אינך בקיא בתחומים מסויימים ויש לך מזל להכיר אנשים/קולגות/בני זוג שמעירים לכך את תשומת לבך - אדם אינטליגנטי ינסה ללמוד מהם, או לפחות יקבל את ההערה ולא יתעקש על כך שדרכו היא הנכונה באופן אבסולוטי.

אכן.

• מצחיק 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.7.2023 בשעה 12:24, יבגניפ כתב:

לפעמים מהצד, גם משרשורי חיפושי הזוגיות האגדיים כאן, יש לי תחושה שיש אנשים שמאוד מופתעים לגלות שלאנשים אחרים יש תפיסות אחרות של העולם ו או דברים שמפריעים להם, דרכי התנהלות וכו׳. זה קצת אובייסט בכל קשר בינאישי. גם סתם בין חברים טובים, משפחה או כל סוג קשר אחר שקיים. ולא כל דבר כזה מעיד על חוכמה או טמטום. 

השאלה היא איך אתה רואה את זה, בתור -היא בחורה חכמה אבל מידי פעם יש לה יציאות או אפשר לסנן 95% ממה שיוצא לה מהפה כי זה שטויות.

לכולם יש את הדפיקות שלהם, אבל ההבדל בין לראות את זה הדברים נקודתיים לבין התחושה שיש לך מהבת זוג.

עם ילדותית/ילדה של אמאבא/מפונקת אפשר לחיות ביחד, עם מישהי שאתה חושב שהיא טיפשה זה פחות יעבוד.

בלי קשר לזה שיירד לך ממנה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור, צריך כבוד הדדי מינימלי. רק אומר שאם מישהו לא מסוגל להכיל יציאות מפגרות פעם ב.., אז יש סיכוי שבסופו של דבר ישאר לבד. שגם זה לא רע - יש אנשים שזה מתאים להם יותר.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...