Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאיזו מדינה הייתם מהגרים

Coro

פוסטים מומלצים

בנוגע לאושר, משום מה אוהבים לציין כמות רכבים וגודל בית אבל, אני אישית התעייפתי מהסיר לחץ פה. 

עם 2 ילדים לפעמים אני מרגיש שנגמר לי האוויר. אין לנו עזרה מההורים בכלל. מבחינתי תקין אבל, משום מה המעסיקים פה לא פעם דוחפים את האף שלהם סטייל "אין איזה סבתא שיכולה לעזור?" 

כאילו WTF?! 

יום עבודה של 9 שעות כאשר המסגרות של הילדים זה גם 9 שעות, איפה ההיגיון, עוד שעה עד 17:00 במסגרות = תוספת תשלום. 

כאילו הציפייה פה שתעשה 9 שעות בעבודה כולל הלוך וחזור בסצנת הפקקים המקומית ותספיק להגיע בזמן לקחת את הילדים מהמסגרת מה שמוביל להתנהגות ברברית בכבישים, עצבים וסיטואציות לא רחוקות מאלימות פיסית שניה לפני שאתה פוגש את הילדים שבצדק דורשים סוללת סובלנות נוספת וחיבוק חם. 

אחי ירד מהארץ לפני שנה, רמת החיים לא השתפרה פלאים בשלב זה אבל הבן אדם רגוע, אני מדבר איתו וזה בן אדם שונה. 

בנוסף לכל אלה, הישרדות כלכלית תרתי משמע. 

מי שאומר היום שאפשר לכלכל משק בית עם 2 ילדים מתחת לגיל שש מ - 16 נטו לא יודע על מה הוא מדבר. גם עם 18 נטו זה גבולי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Gosser1860 כתב:

בקטע הזה, מאוד דומה. בערך 10-12 המשרד מתמלא, בין 5-7 המשרד מתרוקן. 

7 שעות עבודה ביום כולל הפסקת אוכל?

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, לירון .ה. כתב:

חברה ישראלית? סטארטפ?

אני מכיר כאלו שעובדים בחברות לא ישראליות במקור, והעבודה סופר גמישה. וגם חברות גדולות שיש גמישות רבה.

ישראלית מאוד שכבר קיימת 30 שנה בערך.

לא יכול לפרט יותר מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, rev-Match כתב:

עם 2 ילדים לפעמים אני מרגיש שנגמר לי האוויר. אין לנו עזרה מההורים בכלל. מבחינתי תקין אבל, משום מה המעסיקים פה לא פעם דוחפים את האף שלהם סטייל "אין איזה סבתא שיכולה לעזור?" 

כאילו WTF?! 

יום עבודה של 9 שעות כאשר המסגרות של הילדים זה גם 9 שעות, איפה ההיגיון, עוד שעה עד 17:00 במסגרות = תוספת תשלום. 

כאילו הציפייה פה שתעשה 9 שעות בעבודה כולל הלוך וחזור בסצנת הפקקים המקומית ותספיק להגיע בזמן לקחת את הילדים מהמסגרת מה שמוביל להתנהגות ברברית בכבישים, עצבים וסיטואציות לא רחוקות מאלימות פיסית שניה לפני שאתה פוגש את הילדים שבצדק דורשים סוללת סובלנות נוספת וחיבוק חם. 

זה בידיוק זה. בישראל הייתי 12 שעות מחוץ לבית בממוצע ביום. שעה ורבע להגיע, 9 שעות עבודה + חצי שעה של שעות נוספות מתחייבות (או שיסתכלו עקום), שעה ורבע חזרה הביתה. סך הכל 12 שעות.

פה זה 25 דק לעבודה (כולל להקפיץ את הילדים לבי״ס), 8 שעות בעבודה ואז 25 דק הביתה (כולל איסוף הילדים). סך הכל מקבל 3 שעות נוספות כל יום. זה מאוד משמעותי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב הכבישים פה נוראי אני נוסע לעבודה בסניף אחר ונתקל בפקקים בכבישים מהירים דו נתיביים שבחיים לא חשבתי שהפקקים יגיעו לשם וזה ככה כבר יום יומי, מצב אבסורדי ומבוזבז רק כדי להגיע לעבודה מחורבנת לשרוף תחיים שלך בשביל לשלם מיסים, במצב הזה הדלק צריך להיות חינם והרכבים בעשירית המחיר, אני לא מבין איך אנשים ממשיכים לקנות רכבים חדשים רק כדי לעמוד בפקקים ולשרוף דלק, זה נטו נראות איך מדינה אוכלת תושביה הואזרחים אוהבים לקבל ולא עושים עם זה כלום, סיר לחץ שאין לו תכלית, אין אדם נורמטיבי גם מבין חברי וגם מבין כאלו שאני נתקל בהם על הדרך והם באמת אנשים נורמטיבים וטובים שלא מת לעוף מכאן, מה זה מציג על המדינה תבינו לבד. 

עריכה אחרונה על ידי Mikelt89
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאחרון יסגור את האור.

זה בדיוק מה שאני חושב כל פעם שאני צריך לנהוג למרכז, למזלי זה נדיר.

מי כל האנשים האלו שקונים מכונית חדשה, רק לשבת בפקק לבד.

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, לירון .ה. כתב:

ובאמריקה יש את אמזון עם כל השוק בשר שם,

ובכן , עבדתי באמזון ב״אמריקה״ , בבקשה ספר לי עוד על ניסיונך האישי באמזון בארה״ב, אם לא - בא ניצמד לאנשים שיש להם את הפרופורציה בשני השווקים ובחברות האלו. (לא רק לי פה בשרשור - גם ידידי הטקסני עבד באמזון - שבפני עצמו - היו בתקופה שלנו מעל 700 אלף עובדי אמזון משרדיים ומעל 100 אלף מפתחים (אולי 200 , מצטער לא זוכר בשלוף את המספרים)... בא ניתן למספר הזה בעצמו לחלחל לרגע - לא כולל עובדי מחסנים וכו

ומאז זה גדל משמעותית

• אהבתי 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ניסיון באמזון מודה, נצמד למה שקראתי ופורסם. אולי באמת התכוונו רק לאורזים ולעובדי מחסן הפשוטים.

לא יודע איך אמזון מתייחסת למפתחים שלה במשרדים?

לי יש סימפטיה ואמפתיה לחברה למטה 

ועכשיו גם פייס מפטרים הרבה.

יאריס 2005, כמו חדשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, לירון .ה. כתב:

שאחרון יסגור את האור.

זה בדיוק מה שאני חושב כל פעם שאני צריך לנהוג למרכז, למזלי זה נדיר.

מי כל האנשים האלו שקונים מכונית חדשה, רק לשבת בפקק לבד.

ניסית אי פעם להכנס לאמסטרדם או בריסל - עם כל התחב"צ המשובח?

מכיר את המונח Stau?

מצד שני - הבן הבכור שלי ואשתו של הבן השני חיים על קו חיפה ת"א ברכבת (והכלה גם אוטובוס מקומי בגוש דן) - בלי שום בעיה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכוון לפקקים ברדיוס 10-20 ק"מ. בבריסל זה אפילו יותר.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, sperial כתב:

ניסית אי פעם להכנס לאמסטרדם או בריסל - עם כל התחב"צ המשובח?

מכיר את המונח Stau?

מצד שני - הבן הבכור שלי ואשתו של הבן השני חיים על קו חיפה ת"א ברכבת (והכלה גם אוטובוס מקומי בגוש דן) - בלי שום בעיה.

לא מכיר מה קורה במדינות האלו.

למזלי כשגרתי בסקנדינביה לא נהגתי למרכז הערים, כי לא היה צורך עם התחבורה הציבורית שקיימת, כולל בסוף שבוע.

ובפעמים שכן נהגתי לשם בזמן התנועה, יש פקקים, ברור, אבל אתה לא מרגיש במשחק מכוניות מתנגשות.

ועוד הבדל גדול, יש נוכחות אמצעי אכיפה ומשטרה נוכחים.

בארץ אני לא רואה שוטר אחד שעומד ומנסה "לחנך" או לשמור על הנהגים הנורמטיבים.

מדברים על משילוט בדרום, מה עם משילוט בכבישי המרכז?

• אהבתי 2

יאריס 2005, כמו חדשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא רוצה לדעת מה הולך בלוס אנג׳לס.

עיר שהיא דוגמא מצויינת איך לא לתכנן עיר. לקחו עיר עם מערכת תח"צ מעולה, פירקו את התח"צ ובנו עיר שבלתי אפשרי להתנהל בה בלי רכב.

אתם מתלוננים על כביש דו נתיבי פקוק? שם ראיתי פקק ב6 בבוקר על כביש עם 6 נתיבים לכל כיוון.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואדים, אתה יודע איפה הכביש המהיר עם התנועה הכבדה ביותר בעולם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, vadim6385 כתב:

אתה לא רוצה לדעת מה הולך בלוס אנג׳לס.

עיר שהיא דוגמא מצויינת איך לא לתכנן עיר. לקחו עיר עם מערכת תח"צ מעולה, פירקו את התח"צ ובנו עיר שבלתי אפשרי להתנהל בה בלי רכב.

אתם מתלוננים על כביש דו נתיבי פקוק? שם ראיתי פקק ב6 בבוקר על כביש עם 6 נתיבים לכל כיוון.

טוב שכנעת אותי אני נשאר

• מצחיק 1

יאריס 2005, כמו חדשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...