Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשתי או אני - טיפול לטיוטא אוונסיס 2012

הבעל המבוהל
שימו לב! השרשור הזה בן 619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מוסך חושי בצקפוסט לקח לי 200 על החלפת נוזל קירור וזה כולל הנוזל עצמו והעבודה, בתוספת לטיפול עצמו כי ביקשתי, אם תלך לעשות רק את זה אולי זה יעלה אחרת. צמיג סיני קקה לא עולה 300 שח אלה חצי מזה, יש מבצע באוטודיפו 4 ב 600 צינג לונג.

ויש שם כמה סוגים לא רק צינג לונג, עוד כמה שמות מוזרים.תבחר לך.

תחזור למוסך ותדבר איתם.

עריכה אחרונה על ידי m&t
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת נוזל קרור לא מקורי בוודאות, צמיגים סיניים במידה של פות"ש  עולים לא פחות מ 220₪ לצמיג בודד.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שילמת 200 לנוזל קירור לא מקורי. 

4 ב-600 זה לא במידה הזאת.

הדוגמאות שאתה נותן לא רלוונטיות.

220 גם נשמע לי מאוד נמוך. אלא אם כן זה מחיר אינטרנט בלי התקנה או לצמיג שלא במלאי. אבל נגיד. 

עריכה אחרונה על ידי Nakamichi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא חושב שזה זול.

אתה פשוט  מגזים לכיוון השני עם המחירים שרושם.  אין מה לעשות - טיפול איכותי לרכב הזה שכולל  בלמים אחוריים, נוזל קרור,  נוזל בלמים, את כל המסננים לא יכול לעלות 500₪, גם לא 1000₪ ובמורשה יבואן גם לא 1500₪.

כל התוספות מעבר לטיפול זה לשיקול דעת של בעל הרכב ( אחריות, מועדון, צמיגים, תוספים למיניהם). 

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההרגל הזה של המוסכי יבואן לדחוף את התשלום על חבר מועדון זה מרתיח אותי.

לא מספיק שהם גובים תשלום גבוה על כל המוצרים והשירותים שלהם, גם יש להם את החוצפה לקחת עוד כסף על כלום!!

גם לי עשו את הטריק הזה וסירבתי לשלם. ואז העלו לי את מחיר הטיפול… זה נגמר בהזמנת משטרה מצידם כי סירבתי לשלם עד שיורידו את זה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני בא למוסך איני אומר להם טיפול כזה או אחר .  אני עושה להם רשימה ומבקש שיבצעו את מה שרשום בה . כל דבר נוסף דורש את אישורי .  ברוב המקרים הם אומרים שצריך להחליף רפידות בלם למרות שאין צורך והם טוענים שצריך לחרוט בגלל שיש מדרגה . אם הדיסק חלק אין צורך בחריטה ובתנאי שלא ירד מהעובי המינימלי . הם מנצלים את העובדה שאנשים לא מבינים בתחום .  אני מחליף פלגים לפי נסועה ולא לפי זמן . כנ"ל פילטר אוייר ופילטר מזגן  . 

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז , במקרה של סירוב להחלפת רפידות/ צלחות, אתה נתקל במוסך שלא מוכן לשחרר את הרכב בטענה שהבלמים לא בטיחותיים.

ובמקרים קיצוניים המוסך גם יכול להוריד את הרכב מהכביש עד לתיקון "ליקויים".

כבר היו דברים.

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, vladclar כתב:

ואז , במקרה של סירוב להחלפת רפידות/ צלחות, אתה נתקל במוסך שלא מוכן לשחרר את הרכב בטענה שהבלמים לא בטיחותיים.

ובמקרים קיצוניים המוסך גם יכול להוריד את הרכב מהכביש עד לתיקון "ליקויים".

כבר היו דברים.

תגיד לי מה זה פה ״גוטהם סיטי״..

ואם אני לא רוצה להחליף אצלם ורוצה להחליף במוסך אחר?

מוסך לא יכול להכריח אותי לבצע תיקונים אצלו ובטח שלא להוריד את הרכב מהכביש בגלל זה

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, איילצבי כתב:

אני מחליף פלגים לפי נסועה ולא לפי זמן . כנ"ל פילטר אוייר ופילטר מזגן  . 

לגבי פלגים הגיוני 

פלגים אירידיום מחזיקים בשקט 100K ויותר

לגבי פילטר אויר מנוע קיים בו בלאי מעצם התנאים שהוא נמצא בהם והוא אף יכול להיקרע לאחר שימוש של יותר משנתיים תשאל את איציק נ.

לגבי פילטר מזגן עדיף להחליף לפי זמן כי גם בפקקים המזגן עובד ולא בהכרח שעשית הרבה ק"מ אלא אם כן אתה לא משתמש הרבה במזגן

אני נוסע 6-8K בשנה ואחרי שנתיים הפילטר מזגן היה סתום ומלא ליכלוך

זה משפיע לרעה על פעולת המזגן ועל יעילותו

החלטתי לחזור להחליף אחת לשנה

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, roy007 כתב:

תגיד לי מה זה פה ״גוטהם סיטי״..

ואם אני לא רוצה להחליף אצלם ורוצה להחליף במוסך אחר?

מוסך לא יכול להכריח אותי לבצע תיקונים אצלו ובטח שלא להוריד את הרכב מהכביש בגלל זה

זה לא לך המוסך הזמין משטרה, כי סירבת להיות חבר מועדון שלו או לשלם מחיר יותר גבוה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, roy007 כתב:

יכול גם יכול. אמנם לא לחייב אותך לטפל אצלו אבל יכול להודיע על הרכב כלא בטיחותי למשרד התחבורה ואז אסור לך לנסוע על הרכב עד תיקון הליקויים (הבטיחותיים).

רוצה ללכת למוסך אחר? בבקשה. על גרר.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, vladclar כתב:

זה לא לך המוסך הזמין משטרה, כי סירבת להיות חבר מועדון שלו או לשלם מחיר יותר גבוה?

סירבתי לשלם מחיר מועדון ואז המוסך הקפיץ לי את מחיר הטיפול.

מכיוון שלא נאמר לי כלום מראש על עניין שכזה, סירבתי לשלם את ההצטרפות למועדון ודרשתי שהמחיר ישאר בגינו.

הם לא הסכימו אז הזמינו משטרה.

המשטרה הגיעו, הסברתי להם מה העניין ובעל המוסך קיבל נזיפה. שילמתי את מחיר הטיפול המקורי ועזבתי.

לפני 9 דקות, אורח לרגע כתב:

יכול גם יכול. אמנם לא לחייב אותך לטפל אצלו אבל יכול להודיע על הרכב כלא בטיחותי למשרד התחבורה ואז אסור לך לנסוע על הרכב עד תיקון הליקויים (הבטיחותיים).

רוצה ללכת למוסך אחר? בבקשה. על גרר.

שיודיע ופרנציפ אזמין גרר.

גם אדאג להשאיר את חוות דעתי על המוסך בכל חור אפשרי.

בוא נראה מה יכאב לו יותר.

עריכה אחרונה על ידי roy007
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...